הדברה בשדרות ואזור הדרום בשיטות מתקדמות – מדבירים מורשים ומוסמכים בהדברות לכל סוגי המזיקים. שירות מקצועי ומחירים נוחים והוגנים – פסט מאסטר

מחפשים חברה שמספקת שירותי הדברה בשדרות? כדאי להתקשר לאחת שניתן לסמוך עליה, הן מבחינת המקצועיות והיכולת להיפטר מכל סוג של מזיק בצורה מהירה ויעילה, והן מבחינת היכולת להגיע אליכם בתוך טווח הזמן הקצר ביותר, מתי שתזדקקו לכך. במילים אחרות – אתם צריכים להתקשר איתנו – עם פסט מאסטר.

אנחנו הכתובת להזמנת הדברה באזור שדרות ותוכלו להתקשר אלינו 24 שעות ביממה, כולל בסופי שבוע וימי חג, ולהזמין מדביר בשדרות במחיר משתלם, אשר כולל גם אחריות על העבודה. אילו סוגי מזיקים נפוצים בשדרות, אילו שיטות הדברה אנחנו מציעים לכם כנגדם, כמה עולה הדברה בשדרות ומדוע כדאי לכם לצלצל אלינו? הנה התשובות.

 

חברת הדברה בשדרות – מדבירים מורשים במחירים מעולים!

✔️ הדברה בשדרות והסביבה: ריסוס לבית בשדרות, לעסק או הדברה לחקלאות נגד כל סוגי המזיקים

✔️ הדברה ירוקה בשדרות באמצעות חומרים ידידותיים לסביבה ובטוחים לשימוש

✔️ מדביר בשדרות זמין בכל רגע ביממה לביצוע הדברה בעיר נגד ג'וקים, טרמיטים, נמלים, חולדות ועוד

✔️ מדבירים בכל השכונות: נאות אשכול, נאות הנביאים, בן גוריון, נאות המייסדים, חופית,

נאות הדקל, נאות יצחק רבין, נאות אביב, הנשיא, הבוסתנים, כלניות ועוד

✔️ להזמנת מדבירים בשדרות וקבלת הצעת מחיר – צרו קשר >>

חייגו לטלפון: 050-8303463

 

הדברה בשדרות
הדברה בשדרות במחירים אטרקטיביים – מדבירים מורשים ומוסמכים בעיר שדרות

 

 

שירותי הדברה בשדרות

העיר שדרות, כמו רוב אזור הדרום, מהווה כר פורה לפעילותם של מזיקים מכל הסוגים. מדובר באזור לח מאוד שעם תחילתו של הקיץ ועליית הטמפרטורות, גורם לכל המזיקים להתעורר מתרדמת החורף שלהם ולמלא את העיר. בנוסף, יש לקחת בחשבון כי שדרות גם קרובה מאוד לשדות חקלאיים שהמזיקים מאוד אוהבים ומשם הם מגיעים לעיר עצמה. המזיקים יכולים לכלול חרקים מעופפים למיניהם, תיקנים, נמלים, מזיקי גינה, טרמיטים, פשפשים וקרציות, נדלים, עקרבים, מכרסמים, נחשים ועוד.

זה לא משנה אם הבית שלכם חדש לחלוטין ומתוחזק כהלכה או מבנה ישן ורעוע, אם מדובר בעסק בקומת קרקע או בבניין משרדים, חשוב כי תנסו למנוע מראש ככל שניתן את הגעתם של המזיקים למתחם שלכם וזאת באמצעות התקשרות אלינו. כמובן שאם המזיקים כבר פלשו, החשיבות הופכת לרבה יותר, שכן לא תצליחו להיפטר מהם בכוחות עצמכם לטווח הזמן הארוך.

✔️ קריאה נוספת: הדברת ג'וקים | הדברה נגד טרמיטים | לוכד עכברים | לוכד נחשים | ריסוס נגד רימות

 

הדברת מזיקים בשדרות – לא רק בעיה אסתטית

ישנם מקרים שבהם המזיקים מהווים הפרעה אסתטית בלבד, כמו במקרה של נמלים, שיכולות אולי לעקוץ אך אינן יכולות לגרום לנזקים בריאותיים. אלא שפעמים רבות הזמנת שירותי הדברה בשדרות היא דבר הכרחי בשל החשש מפגיעה חמורה בבריאות וברכוש שלכם. למשל:

✔️ בעיית זבובים – כאשר ישנה מכת זבובים בבית, בבניין או בעסק, הדבר עלול לגרום לכך שהם יעבירו אליכם מחלות דוגמת זיהומי בטן או את טפיל הלישמניה, במקרה של זבוב החול.

✔️ יתושים, דברים וצרעות – עקיצות יתושים הן מאוד מגרדות ושורפות ועלולות להעביר מחלות קשות כגון קדחת הנילוס המערבי. במקרים של דבורים וצרעות העקיצות ממש כואבות ואף עלולות להיות מסוכנות במידה ואלרגיים אליהן.

✔️ טרמיטים ותיקנים – טרמיטים מסוגלים לגרום לנזק ליסודות מבנים ולכל פריט שעשוי מעץ ואילו תיקנים דוגמת התיקן הגרמני מסוגלים להתחבא בתוך מכשירי חשמל ושקעים ולגרום להם לנזקים חמורים.

✔️ חרקים טפילים – פשפשים וקרציות יכולים לגרום לא רק לגירודים אלא גם לאלרגיות קשות, ובמקרה של כיני יונים, הן יכולות לסחוב על גביהן מחוללי מחלות רבים.

✔️ זוחלים, מכרסמים ועוד – נחשים, נדלים ועקרבים יכולים להיות ארסיים ולגרום למוות מהיר ואילו מכרסמים דוגמת עכברים וחולדות יכולים להעביר מחלות ולגרום לנזק למערכות החשמל בבית.

כאשר אתם מתקשרים עם חברת הדברה בשדרות מקצועית כמונו, אתם יכולים להיות בטוחים שנצליח להיפטר מכל אחד מסוגי המזיקים הללו באופן מהיר ויעיל. כל המדבירים שלנו הם כאלה שעברו הסמכה מטעם המשרד להגנת הסביבה ועל כן מוגדרים מדבירים מורשים. הדבר מאפשר להם לדעת לזהות כל סוג של מזיק ובהתאם לזאת לבחור את שיטת ההדברה וחומרי ההדברה המתאימים.

 

ריסוס בית בשדרות, הדברה ירוקה ושיטות נוספות

השיטה הוותיקה ביותר עבור הדברת מזיקים היא ריסוס באמצעות חומרי הדברה כימיים ואנחנו משתמשים בה גם כיום, בשל יעילותה הרבה בהשמדה של מגוון רחב של סוגי מזיקים. יחד עם זאת, המטרה הראשונה שלנו היא לבצע את ההדברה תוך כמה שפחות סיכויים לפגיעה בכם ובסביבה ולכן אנחנו מציעים לכם גם שירותי הדברה ירוקה בשדרות.

הדברה בשדרות בצורה ירוקה כוללת מספר שיטות מרכזיות:

פיתיונות ג'ל – כוללים מזונות שהמזיקים אוהבים שבתוכם רעל, אך כזה שאינו מסוגל לפגוע באדם והסביבה אלא רק במזיקים עצמם.

הדברה אורגנית – מבוצעת באמצעות פרטרואידים (קוטלי חרקים) על בסיס חומרים טבעיים בלבד או על ידי פרומונים מפיצי ריח שמבריחים את המזיקים מהמקום.

הדברה ביולוגית – באמצעותה אנחנו מנצלים אויבים טבעיים של המזיקים אשר ניזונים מהם. למשל, חיידקי בצילוס נגד יתושים, נמטודות נגד טרמיטים ועוד.

הדברה אלקטרונית – שיטה יעילה מאוד עבור הדברת מכרסמים ואפילו חרקים מעופפים למיניהם, שבה משתמשים במכשירים אשר פולטים גלי קול שהמזיקים לא מסוגלים לסבול.

לא משנה באיזו שיטת הדברה נבחר – הדברה כימית או הדברה ירוקה, אנחנו תמיד נקפיד על שימוש בחומרי הדברה אשר קיבלו את אישור משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה, כך שאין שום סיכוי שתיפגעו מההדברה עצמה. אנחנו מתקשרים אך ורק עם חברות שמספקות לנו חומרי הדברה בשדרות שקיבלו את כל האישורים הנדרשים ולעולם לא נסכן אתכם.

פעמים רבות גם נבצע מספר פעולות מניעה שאף הן נחשבות לסוג של הדברה ירוקה, כגון איטום פתחים מהם יכולים להיכנס המזיקים לבית או לעסק שלכם, ייבוש של מקורות מים עומדים בסביבה ועוד.

 

מחיר הדברה בשדרות – כמה עולה?

מחיר הדברה בשדרות הוא אינו דבר יקר והדבר תלוי בסוג המזיק, עד כמה מורכב להדביר אותו ושיטת ההדברה הנבחרת. למשל, ריסוס לבית בשדרות של 2-3 חדרים נגד נמלים או תיקנים, אמור לעלות החל מ-250 שקלים בלבד, כאשר בוחרים בהדברה כימית רגילה. כאשר מדובר בבית גדול יותר עם גינה או מרפסת שמש או בשיטות הדברה ירוקות, המחיר יכול להתייקר.

בנוסף, יש לקחת בחשבון כי בקיץ המחירים יותר גבוהים מאשר בחורף ושאם תרצו להזמין הדברה בשדרות היום באופן דחוף, למשל, שירות הדברת כיני יונים בשדרות או לוכד מכרסמים וזוחלים בשדרות, הדבר יכול לעלות לכם יותר. הנה טווח המחירים המומלץ לצרכן עבור שירותי הדברה בשדרות:

הדברה בשדרות מחיר לשירותמדביר בשדרות – מחיר מומלץ לצרכן
מחיר הדברת צרעות בחצר בשדרות250-500 ₪
הדברת חרקים מעופפים בחצר של בית בשדרות250-450 ₪
הדברת פרעושים בשדרות מחיר לדירה קטנה עם גינה450-700 ₪
עלות הדברה נגד תולעים וזחלים בחצר של בית בשדרות250-500 ₪
הדברה נגד עכברים בבית בשדרות מחיר350-750 ₪
המחיר של הדברה נגד חולדות בשדרות250-450 ₪
הדברת ג'וקים ומקקים בשדרות מחיר ממוצע250-500 ₪
כמה עולה לוכד נחשים בשדרות? (לכידת פרט בודד)300-700 ₪
הדברה נגד עש בארונות הבית בשדרות מחירים250-500 ₪

אצלנו בפסט מאסטר תמצאו מחירים משתלמים במיוחד כאשר תרצו להזמין הדברה בשדרות ותקבלו בנוסף גם אחריות ארוכה עבור העבודה. צרו איתנו קשר ותקבלו את כל הפרטים.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.