זקוקים לשירותי הדברה בשוהם בשל מזיקים שונים ומשונים שפלשו לבית, לגינה או לעסק שלכם? אנחנו בפסט מאסטר נשמח לעזור לכם.

בין אם מדובר בג'וקים ותיקנים, נמלים, ברחשים, יתושים או חרקים מכל סוג אחר שמטרידים את מנוחתכם ובין אם במכרסמים דוגמת עכברים או חולדות שמסתתרים בכל פעם במחסן של העסק שלכם או מאחורי המקרר, נשמח לשלוח אליכם מדביר בשוהם 24 שעות ביממה, במחירים משתלמים במיוחד.

אילו סוגי מזיקים נפוצים בשוהם, מהן שיטות ההדברה היעילות ביותר כנגדם, כמה עולה הדברה בשוהם ולמה דווקא פסט מאסטר? הנה התשובות.

 

חברת הדברה בשוהם נגד כל סוגי המזיקים (מחיר אטרקטיבי)

✔️ פסט מאסטר – חברת הדברה מובילה בשוהם והסביבה. מדבירים בצ'יק כל מזיק!

✔️ חומרי הדברה בשוהם באישור רשמי מטעם מדינת ישראל והמשרד להגנה"ס 

✔️ אחריות כתובה נמסרת ללקוח בתום שירותי הדברה או ריסוס בשוהם לבית או לעסק  

✔️ הדברות בשוהם בכל רחבי העיר: טללים, יובלים, רקפות, ורדים, יעלים,

סחלבים, ברושים, גבעולים, הדסים, חמניות, אלונים ועוד

✔️ מחפשים מדביר מורשה בשוהם? צרו קשר >>

לקבלת שירות חייגו: 050-8303463

 

הדברה בשוהם
מבחר שיטות הדברה בשוהם והסביבה לבתים, דירות ועסקים במחירים נוחים

 

 

מדביר בשוהם נגד כל סוגי החרקים

כמו בכל ישוב אחר בארץ, גם בשוהם קיימת תופעה של פלישת מזיקים למבני מגורים ועסקים, חצרות וגינות, בעיקר בתקופת הקיץ, בה הטמפרטורה גבוהה וכך גם הלחות.

מדובר בסוגי מזיקים רבים ומגוונים ובדיוק בגלל זה כדאי לכם להתקשר עם חברת הדברה מקצועית כמונו אשר הדברת כל סוגי המזיקים בשוהם והסביבה אינה מהווה בעיה עבורה. ניתן לציין מספר סוגי מזיקים אשר נחשבים ליותר נפוצים בכל הקשור להזמנת שירותי הדברה בשוהם:

✔️ תיקנים מסוגים שונים – בעיקר התיקן האמריקאי והתיקן הגרמני, אשר למעשה נפוצים לא רק בשוהם אלא בכל הארץ. התיקן הגרמני נחשב לקטן מבין השניים, הוא פעיל כל השנה, נכנס לבית דרך קרטונים של מוצרים שמזמינים ונוטה להתחבא ולהקים מושבות בתוך חריצים בקירות, שקעים ומכשירי חשמל. התיקן האמריקאי הרבה יותר גדול וגם יכול לעופף, הוא פעיל בעיקר בקיץ והוא פולש למבנים דרך פתחים בחלונות ומפתחי הביוב.

✔️ נמלים רגילות ונמלי אש – אנשים רבים זקוקים לשירותי הדברה בשוהם בשל נמלים שפלשו למטבח שלהם, אליו הן הגיעו לאחר שמצאו מקורות מזון ומסתור בחצר של הבניין או הבית הפרטי שלהם. אלו יכולות להיות נמלים רגילות שלא מסוכנות אלא רק מפריעות מבחינה אסתטית או פוגעות בצמחייה, אך גם נמלי אש שעקיצתן כואבת מאוד ולעיתים גם מסוכנת.

✔️ חרקים מעופפים – שירותי הדברה בשוהם הם דבר מבוקש מאוד גם נגד חרקים מעופפים מסוגים שונים. החרקים הנפוצים ביותר בשוהם בקטגוריה זו הם יתושים, זבובים, ברחשים בבית, צרעות ודבורים. בכל הקשור לדבורים, מדובר בחרקים מוגנים ועל כן על פי חוק חלה תמיד החובה קודם כל לנסות להרחיק את הקן למקום אחר. במידה ואין ברירה, משתמשים בריסוס.

✔️ חרקים נוספים – תוכלו להזמין מאיתנו שירות הדברה גם נגד סוגי חרקים רבים נוספים דוגמת טרמיטים, נדלים, חיפושיות, צרצרים, ערצבים, פשפשים, קרציות, פרעושים, חומייני, עש, חשופיות, קרדית האבק, פסוקאים, תולעים, רימות, כיני יונים ועוד.

 

ריסוס בשוהם ושיטות הדברה נוספות

קיימות מספר שיטות הדברה יעילות נגד חרקים, כאשר השיטה הקלאסית והמהירה ביותר היא באמצעות ריסוס כימי. שיטה זו מתאימה נגד מגוון רחב של סוגי חרקים, כגון תיקן אמריקאי, יתושים, זבובים ועוד. כאשר אתם מזמינים מאיתנו שירותי ריסוס בשוהם והסביבה, אתם יכולים להיות בטוחים שנשתמש אך ורק בחומרי הדברה אשר קיבלו את אישור משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה, כך שכל עוד תפנו את הבית או העסק למספר שעות, לא יגרם לכם נזק.

ישנם סוגי חרקים שעבורם ריסוס אינו מועיל בצורה מלאה, כמו במקרה של התיקן הגרמני שנמצא עמוק בתוך סדקים וחומר הריסוס לא יכול להגיע אליו. בנוסף, ריסוס לא תמיד מסוגל לטפל במזיקים על שלל גלגולי החיים שלהם, למשל כאשר מדובר על ביצי פשפשים שעמידים כנגד רעלים. מדבירים מומלצים בשוהם כמו שתמצאו אצלנו ידעו לטפל גם בכך באמצעות מספר שיטות הדברה נוספות:

✔️ פיתיונות רעילים – הפיתיונות מושכים את החרקים, שבולעים אותם ואינם מתים מייד. הם חוזרים בחזרה למושבה ושם מתים ומתפרקים. החרקים האחרים צורכים את הרעל ולאט לאט כל המושבה מורעלת ומחוסלת. כך נפטרים מתיקן גרמני, קן צרעות ומתחילים לטפל בטרמיטים.

✔️ הדברה באיוד – שיטה שמתאימה למשל עבור הדברת תולעי עץ ברהיטים או כאשר מדובר בדירה שמלאה בפשפשים או במחסן עם כמות גדולה במיוחד של חרקים. במקרים שכאלה יש לאטום את המבנה והרעל מתפזר בתוכו באופן אחיד וקוטל את כל החרקים באשר הם, גם בחריצים הקטנים ביותר.

הדברה ירוקה בשוהם – לעיתים לא ניתן להשתמש בחומרי הדברה כימיים, מאחר ודיירי המבנה לא יכולים לעזוב את הבית למספר שעות. למשל, במקרה של נשים בהיריון, תינוקות, ילדים קטנים, קשישים וחולים במחלות קשות. במקרה זה אנו נציע לכם שירותי הדברה ירוקה בשיטות שונות. תוכלו להזמין מאיתנו שירות של הדברה אורגנית בשוהם באמצעות חומרים טבעיים, הדברה ביולוגית בשוהם באמצעות שימוש באויבים טבעיים של המזיקים ועוד.

 

הדברת מכרסמים – לוכד נחשים בשוהם

שירותי הדברה בשוהם יכולים להידרש גם עבור סוגי מזיקים הרבה יותר גדולים מחרקים, כגון מכרסמים שונים, דוגמת חולדות, עכברים וחפרפרות או זוחלים דוגמת נחשים. לא כל חברת הדברה בשוהם מתמחה גם בכך, אך עבורנו בפסט מאסטר גם המשימה הזאת לא מהווה בעיה. תהליך ההדברה של מכרסמים מתחיל ראשית כל בניסיונות ללכוד אותם ולא להרוג אותם וזאת באמצעות מלכודות כלוב. במידה ומדובר בכמות מכרסמים גדולה ואין ברירה, אז נשתמש בחומרים כימיים.

קיימות גם מלכודות שכן הורגות את המכרסמים דוגמת מלכודות דבק או קפיץ, שבהן נשתמש במידה ולא נמצא את המכרסם. כאשר מדובר בנחש, חלה החובה לתפוס אותו ולשחרר אותו בטבע במקום מרוחק ולדווח על כך למדינה. לא כל חברה מחזיקה באישור ללכוד נחשים, אך לנו בפסט מאסטר יש את האישור.

מאחר ומדובר בסוגי מזיקים יותר מסוכנים מחרקים, אשר מסוגלים לנשוך או להכיש, אנו מציעים לכם שירותי לכידה 24 שעות ביממה. אין זה משנה אם אתם צריכים שירות של לוכד עכברים בשוהם, לוכד חולדות בשוהם, לוכד חפרפרות בשוהם או לוכד נחשים בשוהם, אנו נדאג להגיע אליכם במהירות האפשרית ולטפל בכך.

 

מהו טווח המחירים של שירותי הדברה בשוהם?

מחיר הדברה בשוהם לא חייב להיות יקר ועבור מרבית המזיקים וכאשר מדובר בריסוס כימי פשוט, הדבר יעלה כ-200 עד 250 שקלים בלבד. ישנם כמה גורמים שיכולים להוביל למחיר גבוה יותר:

#1 מועד העבודה – אם אתם צריכים שירותי הדברה בשוהם היום באופן דחוף ומחוץ לשעות העבודה השגרתיות (למשל, בשל נחש שחדר לבית באמצע הלילה) או שישנם אילוצים שמחייבים את ביצוע ההדברה בשעות מאוחרות או בסוף השבוע. אנו מציעים לכם שירותי הדברות בשוהם 24 שעות ביממה, אך במקרים שכאלו המחיר יהיה גבוה יותר.

#2 מורכבות העבודה – כאשר מדובר על שטח גדול במיוחד שיש להדביר (למשל, משק חקלאי או בית פרטי עם גינה גדולה) או בסוג מזיק שמחייב שימוש במספר שיטות הדברה (כמו במקרה של פשפשים) או שיש צורך במספר ביקורים של המדביר, המחיר יתייקר בהתאם.

הדברה ירוקה – ישנו הבדל במחיר בין הדברה באמצעות חומר הדברה בשוהם על בסיס כימי לבין הדברה על בסיס שיטות ירוקות. הדברה ירוקה תהיה תמיד יקרה יותר.

לא משנה באיזה סוג מזיק מדובר ובאיזה היקף הדברה, אצלנו תמצאו מחירים נוחים במיוחד, כפי שתראו מיד:

הדברה בשוהם מחיר לפי שירותמחיר מומלץ – שירותי הדברה
הדברת פרעושים בדירה גדולה בשוהם מחירים450-700 ₪
מחיר הדברת נמלים בבית בשוהם250-350 ₪
מהי עלות הדברה נגד כיני יונים בשוהם300-500 ₪
הדברת תיקן גרמני מחיר בשוהם300-400 ₪
עלות הדברת מכרסמים בגינה או חצר300-500 ₪
מחיר הדברת בית קרקע בשוהם עם גינה250-600 ₪
מה העלות של הדברה בדירת 4 חדרים בשוהם?280-370 ₪
הדברת בניין בשוהם מחיר כולל לובי וחדרי מדרגות300-500 ₪
מה מחיר הדברת מפעל בשוהם והסביבה?350-800 ₪

הדברות בשוהם עם אחריות ארוכה – רק בפסט מאסטר

ישנן חברות הדברה רבות שמציעות שירותי הדברה בשוהם והסביבה, אך לא כולן באמת מספיק מקצועיות או מציעות מחיר משתלם, וגם אם כן, לא בטוח שהן יציעו לכם גם אחריות על העבודה שתבוצע.

אנחנו מציעים לכם גם את זה וגם את זה, כך שתמיד תקבלו ביקור נוסף של מדביר ללא תוספת תשלום, במידה והמזיקים יחזרו. התקשרו אלינו לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.