אם אתם גרים בבאר שבע, אשקלון, אשדוד, דימונה, גדרה, ערד או בכל עיר אחרת באזור וזקוקים לשירותי הדברה בדרום ברמה גבוהה, הגעתם למקום הנכון. הדברת מזיקים בדרום הארץ זו המומחיות שלנו בפסט מאסטר ואנו מציעים שירות של מדביר בדרום 24 שעות ביממה, במחירים משתלמים במיוחד.

אילו סוגי מזיקים נפוצים בדרום הארץ, מהם סוגי ההדברות שבאפשרותנו להציע לכם כנגדם, כמה עולה הדברה בדרום ולמה כדאי לכם לצלצל אלינו עוד היום? הנה כל התשובות.

 

חברת הדברה בדרום הארץ – חומרים מאושרים בלבד (מחיר מיוחד)

✔️ שירותי הדברה בדרום כנגד כל סוגי המזיקים: טרמיטים, נמלים, פשפשים, עקרבים, עכבישים ועוד

✔️ הדברות בדרום – מגוון שיטות הדברה – ירוקה, ביולוגית ,אקולוגית, אורגנית ועוד!

✔️ מחפשים מדביר בדרום? מדבירים מורשים בדרום לכל סוגי הריסוס וההדברה

✔️ מחויבות לשירות בסטנדרט הגבוה ביותר – אחריות בכתב כל הדברה או ריסוס בדרום

✔️ מדבירים בכל יישובי הדרום – באר שבע, דימונה, אשקלון, אשדוד, גדרה, ערד, נתיבות, שדרות, אופקים, קרית מלאכי ונוספים…

✔️ לפרטים על שירותי ההדברה שלנו באזור הדרום ולהזמנת מדביר >>

חייגו לטלפון: 050-8303463

 

הדברה בדרום
שירותי הדברה בדרום הארץ במחירים נוחים

 

 

מדביר בדרום נגד כל סוגי המזיקים

אצלנו בפסט מאסטר מציעים לכם שירותי הדברה בדרום כנגד כל סוגי המזיקים, אך ישנם כמה מהם שנחשבים ליותר נפוצים, הן כאשר מדובר בבתי מגורים והן כאשר מדובר בעסקים. הנה שירותי הדברת המזיקים המבוקשים ביותר אצלנו:

✔️ הדברת נמלים בדרום – למרות מה שמקובל לחשוב, הצורך בהזמנת שירותי הדברה בדרום נגד נמלים הוא לא רק עבור בתים עם חצר או עסקים עם מחסנים, אלא גם עבור דירות ומשרדים בקומות גבוהות יותר. הנמלים נמשכות למזון שבמטבח כאשר לא שומרים על היגיינה או לסחורות שכוללות מוצרי מזון ואז ניתן להיפטר מהן רק באמצעות הדברה מקצועית נגד נמלים. ההדברה מתבצעת באמצעות פיתיונות ג’ל מורעלים שמוצבים סביב המושבה של הנמלים. הן אוכלות את הפיתיון, מעבירות אותו לתוך המושבה ומרעילות את שאר הנמלים ואת המלכה. במידה ומדובר בנמלי אש, סוג נוסף של נמלים, אז ההדברה מתבצעת באמצעות ריסוס של המושבה וסביבתה.

✔️ הדברת תיקנים בדרום– זהו למעשה סוג המזיק הנפוץ ביותר בדרום, במיוחד בתקופת הקיץ, וקיימים שני סוגי תיקנים נפוצים שעבורם נדרשת פעולת ההדברה. הראשון הוא התיקן האמריקאי הגדול והמעופף וההדברה נגדו מתבצעת באמצעות ריסוס, תוך התמקדות בפתחי הביוב. הסוג השני הוא התיקן הגרמני. הוא קטן יותר ואוהב להתחבא בתוך מקומות צרים מאוד, כגון חריצים בקירות ובארונות, מאחורי ארונות מטבח, בתוך מכשירי חשמל (כגון מתקני מים) ושקעים חשמליים. מדבירים אותו באמצעות פיתיונות ג’ל מורעלים.

✔️ הדברת פשפשים בדרום – אלו הם יצורים טפילים מוצצי דם ומעבירי מחלות וכאשר הם נמצאים בחצר או בגינה ניתן לטפל בהם בצורה יעילה באמצעות התקשרות עם חברה כמונו אשר מציעה שירותי ריסוס נגד פשפשים בדרום . אלא שבתוך הבית המצב מעט שונה ומורכב יותר, שכן הפשפשים נוטים להתחבא ולחמוק מחומר הריסוס. לכן, נגד פשפשים בתוך הבית משתמשים בקיטור אדים חמים בלחץ גבוה, לאחר מכן מבוצעת שאיבה חזקה לסילוק הביצים שעמידות בפני חום ובסוף מרססים את כל הבית. לאחר שעה ניתן לחזור לשגרה ולאכלס מחדש את המקום.

✔️ הדברת טרמיטים בדרום – הטרמיטים נפוצים מאוד באזור הדרום. הם חיים בתוך האדמה, בתוך קירות, בתוך פתחי מזגנים או מתחת לרצפות ולמעשה ניזונים מכל הבא ליד. הם מסוגלים לגרום לנזקים עצומים ליסודות המבנה, לרהיטים ולרכוש נוסף. את הטרמיטים מדבירים על ידי פיתיונות מורעלים וריסוס. כאשר מכת הטרמיטים קשה, לעיתים יש להחדיר את הריסוס גם לתוך המשקופים, הקירות, מתחת לריצוף ולאדמה, וזאת לאחר קידוח והחדרת חומרי הרעל דרך הפתח שנוצר.

בנוסף, שירותי ההדברה שלנו באזור הדרום כוללים גם טיפול בחרקים מעופפים דוגמת יתושים, זבובים, ברחשים, דבורים וצרעות, וגם בחרקים נוספים כגון עכבישים, נדלים, עקרבים, תולעים ועוד.

 

הדברת מכרסמים בדרום הארץ

גם מכרסמים שונים קיימים בכמות גדולה באזור הדרום, הן בערים הצפופות שמלאות בבנייני מגורים ובמבנים של עסקים והן ביישובים היותר מרווחים שבהם ניתן למצוא בתים פרטיים עם גינות וחצרות. המכרסמים הנפוצים ביותר הם עכברים, חולדות וחפרפרות וחשוב מאוד להדביר אותם מאחר והם מסוגלים להעביר מחלות ואף לגרום נזקים לצמחייה ולרכוש. אצלנו בפסט מאסטר מתמחים גם בכך ומציעים לכם שירותי הדברה לחולדות בדרום הארץ 24 שעות ביממה, כמו גם לוכדי עכברים או חפרפרות.

הדברת מכרסמים נשענת על מספר פתרונות וביניהם לכידה (באמצעות מלכודות כלוב, מלכודות דבק או מלכודות קפיץ) ובמידת הצורך גם בפתרונות קטלניים יותר כגון שימוש ברעלים עצביים ונוגדי-קרישה. לוכד מכרסמים מקצועי כמו שתמצאו אצלנו, תמיד ינסה ראשית כל לבחור באפשרות הלכידה מבלי להרוג את המכרסם, ורק במידה והדבר אינו מתאפשר יבחר בשיטות האחרות.

 

הדברה ירוקה בדרום וסוגי הדברות נוספים

עוד פתרונות הדברה בדרום שתוכלו למצוא רק בחברת הדברה מובילה בדרום הן שיטות שונות של הדברה ירוקה. הצורך להתקשר עם חברה שמציעה שירותי הדברה ירוקה בדרום הארץ יכול לעלות בבתים בהם מתגוררים תינוקות וילדים קטנים, קשישים, חולים במחלות קשות ונשים בהיריון. בהדברה מהסוג הזה נעשה שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה שאינם פוגעים בבריאות האדם ובחיות המחמד, כך שלא צריך לפנות את הבית או העסק למספר שעות ולחשוש מרעילות כלשהי. שיטה זו מתאימה גם עבור הדברה במושבים בדרום, מאחר ואין סכנה להרעלה של שדות חקלאיים שמגדלים בהם יבולים שונים.

מדבירי מזיקים בדרום שמציעים הדברה ירוקה יכולים לפעול במספר שיטות: שימוש בחומרים דוגמת פירתרואידים שמופקים מצמחים או חרקים שונים, פיזור של פרומונים שמפיצים ריח שמרחיק את המזיקים, הדברה ביולוגית שכוללת שימוש באוייבים טבעיים של סוג המזיק המדובר והדברה אלקטרונית שעושה שימוש במכשירים שמפיקים גלי קול שהמזיקים רגישים אליהם. אנו תמיד נמליץ לכם על אחת השיטות הללו במידה והדבר אפשרי ונעדיף זאת על פני הדברה כימית רגילה.

 

מחיר הדברה בדרום הארץ – כמה עולה?

מחירי הדברות בדרום הארץ מתחילים ב-250 שקלים בלבד עבור הדברות פשוטות יחסית. הזמנת ריסוס בדרום נחשבת לאפשרות הזולה ביותר וככל שמדובר בשיטות מתקדמות יותר (שילוב של מלכודות, שיטות הדברה ירוקות וכו’) כך המחיר יהיה יקר יותר. מחיר הדברה בדרום תלוי גם בכמות המזיקים וגודל השטח שרוצים להדביר. למשל, ריסוס לבית בדרום יהיה זול בהרבה מריסוס של משק חקלאי גדול, וכך גם לגבי בית של 2-3 חדרים בלי גינה לעומת בית של 4-5 חדרים עם גינה.

בכל מקרה, אצלנו תמצאו את המחירים המשתלמים ביותר. הנה טווחי המחירים המומלצים עבור שירותי הדברה בדרום:

הדברה בדרום מחיר לפי סוג ההדברה מחיר מומלץ לשירות
הדברת קרציות בדרום מחיר 500 – 250 ₪
מחיר הדברת פשפשים בדרום 500 – 250 ₪
ריסוס או הדברת נמלים בבית או בגינה 500 – 200 ₪
כמה עולה הדברה נגד תיקנים בדרום? 450 – 200 ₪
הדברת פשפשים בדרום מחיר לפי חדרים החל מ – 500 ₪
טווח המחירים להדברת טרמיטים בדרום (משתנה לפי כמות החומר הנחוצה) 1,500 – 350 ₪
לוכד עכברים בדרום מחיר ממוצע 900 – 300 ₪
מה העלות להדברה + טיפול בקן או נחיל דבורים בדרום 500 – 250 ₪
 הדברת ברחשים בחצר הבית, מרפסת או חצר בניין 200-400 ₪
מחיר לוכד נחשים בדרום (באישור רשות הטבע והגנים) 800 – 300 ₪

הדברות בדרום עם פסט מאסטר – לא רק המחיר משתלם

בבואכם לבחור חברת הדברה בדרום, לא רק מחיר משתלם אמור לעניין אתכם, אלא גם קריטריון נוסף שמעיד על איכות החברה. אנחנו מדברים על הענקת אחריות ארוכת טווח עבור השירות, כך שתוכלו לקבל ביקור נוסף של מדביר ללא תוספת תשלום, במקרה הצורך. זה בדיוק מה שתקבלו אם תתקשרו איתנו ולא כל חברה מציעה זאת.

בנוסף, אם אתם זקוקים לשירותי ריסוס בדרום עכשיו, מהיום להיום, או לשירות של לוכד עכברים או חולדות בדחיפות, תוכלו לפנות אלינו בכל שעה שתצטרכו. שירותי מדביר 24 שעות בדרום זו המומחיות שלנו ותמיד נשמח לעמוד לשירותכם. התקשרו אלינו עוד היום לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

 

מדבירים מומלצים בדרום לפי יישוב:

✔️ מדביר באשדוד   ✔️ מדביר בבאר שבע   ✔️ מדביר באשקלון   ✔️ מדביר בקרית גת   ✔️ מדביר בשדרות