מדבירים בדרום בכל יישובי האזור במחירים נוחים והוגנים – פסט מאסטר

אם אתם גרים בבאר שבע, אשקלון, אשדוד, דימונה, גדרה, ערד או בכל עיר אחרת באזור וזקוקים לשירותי הדברה בדרום ברמה גבוהה, הגעתם למקום הנכון. הדברת מזיקים בדרום הארץ זו המומחיות שלנו בפסט מאסטר ואנו מציעים שירות של מדביר בדרום 24 שעות ביממה, במחירים משתלמים במיוחד.

אילו סוגי מזיקים נפוצים באיזור הדרומי של ישראל? מהם סוגי ההדברות שבאפשרותנו להציע לכם כנגדם, כמה עולים שירותי ההדברה שלנו ולמה כדאי לכם לצלצל אלינו עוד היום? הנה כל התשובות.

 

חברת הדברה בדרום הארץ במחיר מיוחד!

✔️ שירותי הדברה בדרום כנגד כל סוגי המזיקים

✔️ טרמיטים, נמלים, פשפשים, עכבישים ועוד

✔️ הדברות בדרום במגוון שיטות!

✔️ ריסוס נגד ג'וקים ומזיקים עם אחריות

טלפון: 050-8303463

 

הדברה בדרום
שירותי הדברה בדרום הארץ במחירים נוחים

 

 

מדבירים בכל יישובי הדרום – באר שבע, דימונה, אשקלון, אשדוד, גדרה, ערד, נתיבות, שדרות, אופקים, קרית מלאכי ונוספים. לפרטים על שירותי ההדברה שלנו באזור הדרום ולהזמנת מדביר – צרו קשר. 

 

מחיר הדברה בדרום הארץ

מחירי הדברות מתחילים ב-250 שקלים בלבד עבור הדברות פשוטות יחסית. הזמנת ריסוס בדרום נחשבת לאפשרות הזולה ביותר וככל שמדובר בשיטות מתקדמות יותר (שילוב של מלכודות, שיטות הדברה ירוקות וכו') כך המחיר יהיה יקר יותר.

מחיר הדברה בדרום תלוי גם בכמות המזיקים וגודל השטח שרוצים להדביר. למשל, ריסוס לבית יהיה זול בהרבה מריסוס של משק חקלאי גדול, וכך גם לגבי בית של 2-3 חדרים בלי גינה לעומת בית של 4-5 חדרים עם גינה.

בכל מקרה, אצלנו תמצאו את המחירים המשתלמים ביותר. הנה טווחי המחירים המומלצים עבור שירותי הדברה בדרום:

הדברה בדרום מחיר לפי סוג ההדברהמחיר מומלץ לשירות
הדברת קרציות מחיר

טיפול בכל סוגי הקרציות במקצועיות

500 – 250 ₪
מחיר הדברת פשפשים בדרום

נפטרים מפשפש המיטה ב-3 שלבים

500 – 250 ₪
ריסוס או הדברת נמלים בבית או בגינה

ריסוס נגד נמלים בבית – פתרון למכת הנמלים

500 – 250 ₪
כמה עולה הדברה נגד תיקנים בדרום?

עושים סוף לג'וקים והמקקים באמצעות ריסוס

450 – 250 ₪
טווח המחירים להדברת טרמיטים בדרום (משתנה לפי כמות החומר)

הדברה מורכבת יותר שדורשת מיומנות גבוהה של המדביר

1,500 – 350 ₪
לוכד עכברים בדרום מחיר ממוצע

לכידת עכבר, חולדה או מכרסם אחר במהירות

900 – 300 ₪
מה העלות להדברה וטיפול בקן צרעות

פינוי קן צרעות על ידי מדביר

500 – 250 ₪
 הדברת ברחשים בחצר הבית, מרפסת או חצר בניין

הברחשים מציקים לכם? יש פתרון!

250-400 ₪
מחיר לוכד נחשים בדרום (באישור רשות הטבע והגנים)

לכידת נחש עם לוכד נחשים מוסמך על פי חוק

800 – 300 ₪

מדביר בדרום נגד כל סוגי המזיקים

אצלנו בפסט מאסטר מציעים לכם שירותי הדברה בדרום כנגד כל סוגי המזיקים, אך ישנם כמה מהם שנחשבים ליותר נפוצים, הן כאשר מדובר בבתי מגורים והן כאשר מדובר בעסקים. הנה שירותי הדברת המזיקים המבוקשים ביותר אצלנו:

✔️ הדברת נמלים בדרום – למרות מה שמקובל לחשוב, הצורך בהזמנת שירותי הדברה נגד נמלים הוא לא רק עבור בתים עם חצר או עסקים עם מחסנים, אלא גם עבור דירות ומשרדים בקומות גבוהות יותר. הנמלים נמשכות למזון שבמטבח כאשר לא שומרים על היגיינה או לסחורות שכוללות מוצרי מזון ואז ניתן להיפטר מהן רק באמצעות הדברה מקצועית נגד נמלים. ההדברה מתבצעת באמצעות פיתיונות ג'ל מורעלים שמוצבים סביב המושבה של הנמלים. הן אוכלות את הפיתיון, מעבירות אותו לתוך המושבה ומרעילות את שאר הנמלים ואת המלכה. במידה ומדובר בנמלי אש, סוג נוסף של נמלים, אז ההדברה מתבצעת באמצעות ריסוס של המושבה וסביבתה.

✔️ הדברת תיקנים בדרום – זהו למעשה סוג המזיק הנפוץ ביותר באיזור הדרומי של הארץ, במיוחד בתקופת הקיץ, וקיימים שני סוגי תיקנים נפוצים שעבורם נדרשת פעולת ההדברה. הראשון הוא התיקן האמריקאי הגדול והמעופף וההדברה נגדו מתבצעת באמצעות ריסוס, תוך התמקדות בפתחי הביוב. הסוג השני הוא התיקן הגרמני. הוא קטן יותר ואוהב להתחבא בתוך מקומות צרים מאוד, כגון חריצים בקירות ובארונות, מאחורי ארונות מטבח, בתוך מכשירי חשמל (כגון מתקני מים) ושקעים חשמליים. מדבירים אותו באמצעות פיתיונות ג'ל מורעלים.

✔️ הדברת פשפשים – אלו הם יצורים טפילים מוצצי דם ומעבירי מחלות וכאשר הם נמצאים בחצר או בגינה ניתן לטפל בהם בצורה יעילה באמצעות התקשרות עם חברה כמונו אשר מציעה שירותי ריסוס נגד פשפשים. אלא שבתוך הבית המצב מעט שונה ומורכב יותר, שכן הפשפשים נוטים להתחבא ולחמוק מחומר הריסוס. לכן, נגד פשפשים בתוך הבית משתמשים בקיטור אדים חמים בלחץ גבוה, לאחר מכן מבוצעת שאיבה חזקה לסילוק הביצים שעמידות בפני חום ובסוף מרססים את כל הבית. לאחר שעה ניתן לחזור לשגרה ולאכלס מחדש את המקום.

✔️ הדברת טרמיטים בדרום – הטרמיטים חיים בתוך האדמה, בתוך קירות, בתוך פתחי מזגנים או מתחת לרצפות ולמעשה ניזונים מכל הבא ליד. הם מסוגלים לגרום לנזקים עצומים ליסודות המבנה, לרהיטים ולרכוש נוסף. את הטרמיטים מדבירים על ידי פיתיונות מורעלים וריסוס. כאשר מכת הטרמיטים קשה, לעיתים יש להחדיר את הריסוס גם לתוך המשקופים, הקירות, מתחת לריצוף ולאדמה, וזאת לאחר קידוח והחדרת חומרי הרעל דרך הפתח שנוצר.

בנוסף, שירותי ההדברה שלנו באזור כוללים גם טיפול בחרקים מעופפים דוגמת יתושים, זבובים, ברחשים, דבורים וצרעות, וגם בחרקים נוספים כגון עכבישים, נדלים, עקרבים, תולעים ועוד.

 

הדברת מכרסמים בדרום הארץ

גם מכרסמים שונים קיימים בכמות גדולה באזור הדרום, הן בערים הצפופות שמלאות בבנייני מגורים ובמבנים של עסקים והן ביישובים היותר מרווחים שבהם ניתן למצוא בתים פרטיים עם גינות וחצרות.

המכרסמים הנפוצים ביותר הם עכברים, חולדות וחפרפרות וחשוב מאוד להדביר אותם מאחר והם מסוגלים להעביר מחלות ואף לגרום נזקים לצמחייה ולרכוש. אצלנו בפסט מאסטר מתמחים גם בכך ומציעים לכם שירותי הדברה לחולדות 24 שעות ביממה, כמו גם לוכדי עכברים או חפרפרות.

הדברת מכרסמים נשענת על מספר פתרונות וביניהם לכידה (באמצעות מלכודות כלוב, מלכודות דבק או מלכודות קפיץ) ובמידת הצורך גם בפתרונות קטלניים יותר כגון שימוש ברעלים עצביים ונוגדי-קרישה.

לוכד מכרסמים מקצועי כמו שתמצאו אצלנו, תמיד ינסה ראשית כל לבחור באפשרות הלכידה מבלי להרוג את המכרסם, ורק במידה והדבר אינו מתאפשר יבחר בשיטות האחרות.

 

הדברה ירוקה בדרום וסוגי הדברות נוספים

עוד פתרונות הדברה שתוכלו למצוא רק בחברת הדברה מובילה הן שיטות שונות של הדברה ירוקה. הצורך להתקשר עם חברה שמציעה שירותי הדברה ירוקה בדרום הארץ יכול לעלות בבתים בהם מתגוררים תינוקות וילדים קטנים, קשישים, חולים במחלות קשות ונשים בהיריון.

בהדברה מהסוג הזה נעשה שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה שאינם פוגעים בבריאות האדם ובחיות המחמד, כך שלא צריך לפנות את הבית או העסק למספר שעות ולחשוש מרעילות כלשהי. שיטה זו מתאימה גם עבור הדברה במושבים, מאחר ואין סכנה להרעלה של שדות חקלאיים שמגדלים בהם יבולים שונים.

מדבירי מזיקים בדרום שמציעים הדברה ירוקה יכולים לפעול במספר שיטות: שימוש בחומרים דוגמת פירתרואידים שמופקים מצמחים או חרקים שונים, פיזור של פרומונים שמפיצים ריח שמרחיק את המזיקים, הדברה ביולוגית שכוללת שימוש באוייבים טבעיים של סוג המזיק המדובר והדברה אלקטרונית שעושה שימוש במכשירים שמפיקים גלי קול שהמזיקים רגישים אליהם.

אנו תמיד נמליץ לכם על אחת השיטות הללו במידה והדבר אפשרי ונעדיף זאת על פני הדברה כימית רגילה.

 

הדברות בדרום עם פסט מאסטר – לא רק המחיר משתלם

בבואכם לבחור חברת הדברה באזור הדרום, לא רק מחיר משתלם אמור לעניין אתכם, אלא גם קריטריון נוסף שמעיד על איכות החברה. אנחנו מדברים על הענקת אחריות ארוכת טווח עבור השירות, כך שתוכלו לקבל ביקור נוסף של מדביר ללא תוספת תשלום, במקרה הצורך. זה בדיוק מה שתקבלו אם תתקשרו איתנו ולא כל חברה מציעה זאת.

בנוסף, אם אתם זקוקים לשירותי ריסוס עכשיו, מהיום להיום, או לשירות של לוכד עכברים או חולדות בדחיפות, תוכלו לפנות אלינו בכל שעה שתצטרכו. שירותי מדביר 24 שעות זו המומחיות שלנו ותמיד נשמח לעמוד לשירותכם. התקשרו אלינו עוד היום לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

 

מדבירים מומלצים בדרום לפי יישוב:

✔️ מדביר באשדוד   ✔️ מדביר בבאר שבע   ✔️ מדביר באשקלון   ✔️ מדביר בקרית גת   ✔️ מדביר בשדרות   ✔️ מדביר בנתיבות   ✔️ מדבירים בדימונה   ✔️ מדבירים באופקים   ✔️ מדביר בלהבים   ✔️ מדביר בערד   ✔️ מדביר בעומר


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.