שירותי הדברה בטבריה והסביבה – חומרי הדברה בטוחים לשימוש, מדבירים מורשים, מחירים נוחים והוגנים!

אנשים רבים כבר יודעים שבכל הקשור לשירותי הדברה בטבריה, יש רק חברה אחת שניתן לסמוך עליה-חברת פסט מאסטר. זאת בזכות צוות המדבירים המקצועי שלנו שיודע להדביר כל סוג של מזיק בצורה הכי טובה שרק אפשר, היכולת שלנו לשלוח אליכם מדביר בטבריה 24 שעות ביממה, כולל בסופי שבוע ובימי חג, וגם בשל המחירים הנוחים וההוגנים שלנו, אשר כוללים גם אחריות על העבודה שתבוצע.

באילו מקרים חשוב שתתקשרו אלינו על מנת להזמין הדברה, נגד אילו סוגי מזיקים נוכל לבצע הדברה עבורכם, באיזה שיטות אנחנו משתמשים וכמה תעלה לכם הדברה באזור טבריה וסביבתה באמצעותנו? הנה כל התשובות.

 

חברת הדברות בטבריה – מדביר מורשה (מחירים מעולים)

✔️ מדביר בטבריה – הדברה בטוחה ומקצועית עם אחריות בכתב

✔️ ריסוס לבית בטבריה נגד נמלים, ג'וקים, פשפשים ועוד

✔️ הדברה ירוקה בטבריה – שימוש בחומרי הדברה בטוחים בלבד!

✔️ מדבירים בטבריה עם ניסיון – זמינות גבוהה 24/7 !

✔️ מדביר בטבריה מגיע לכל שכונות העיר: החשמונאים, בר כוכבא, הדקל

אלעזר דוד, הגליל, בן אליעזר אריה, אחד העם, הירדן, טרומפלדור ועוד..

✔️ מחירי ההדברה הטובים ביותר בטבריה, להצעת מחיר >>

חייגו לטלפון: 050-8303463

 

 הדברה בטבריה

הדברה בטבריה במחירים מעולים – מדבירים מורשים בלבד!

 

 

הדברת דירות בטבריה – לפני הכניסה לדירה וגם בזמן המגורים בה

הצורך בהדברה של דירת מגורים בטבריה עולה בכל שנה, במיוחד בתקופת הקיץ הלוהטת, שבה המזיקים מתחילים להיות יותר פעילים ולהתרבות. מבין סוגי המזיקים הנפוצים בטבריה ניתן לציין תיקנים, נמלים, עכבישים, יתושים, ברחשים, עקרבים, מכרסמים דוגמת עכברים וחולדות וזוחלים דוגמת נחשים. אך מעבר לכך, הצורך בהזמנת הדברה בטבריה לדירה שלכם חשוב מאוד גם בשאר עונות השנה, ובמיוחד במקרה שבו אתם עוברים לדירה חדשה. כאשר הדירה ריקה לגמרי, הרבה יותר קל ופשוט לבצע בה הדברה מניעתית, כך שאתם תוכלו להיכנס לדירה שתהיה נקייה ממזיקים לחודשים רבים.

בין אם מדובר בדירה חדשה ובין אם בדירה שאתם כבר מתגוררים בה, באפשרותנו לבצע את ההדברה באמצעות מספר שיטות יעילות:

✔️ ריסוס כימי – ריסוס לבית בטבריה יתבצע בדרך כלל באמצעים כימיים והוא יעיל מאוד כנגד רוב סוגי המזיקים, למשל תיקנים אמריקאיים, יתושים וברחשים, אשר נפוצים מאוד בקיץ הישראלי. ריסוס כימי מתאים גם במקרה ותצטרכו מאיתנו שירותי הדברת כיני יונים בטבריה וכדאי מאוד שתזמינו אותנו אם אתם שמים לב לכמות גדולה של יונים שנמצאת בקרבת הבית שלכם. כך תוכלו למנוע את מכת הכינים מבעוד מעוד ולהימנע מגירודים מציקים וסיכוי להידבקות במחלות למיניהן.

✔️ פיתיונות ג'ל מורעלים – ישנם סוגי מזיקים שנגדם ריסוס כימי אינו יעיל, מאחר והם יודעים להסתתר היטב במקומות צרים וקטנים שהריסוס אינו יכול לחדור לתוכם. ריסוס ג'וקים בטבריה למשל, אינו יתאים כאשר מדובר בתיקנים הגרמניים, אשר מסוגלים להסתתר בתוך שקעי ומכשירי חשמל שונים. במקרה זה יש להשתמש בפיתיונות ג'ל  שכוללים בתוכם מזון מורעל שהמזיק אוהב. שיטה זו מתאימה גם עבור הדברת נמלים בטבריה ובאמצעותה ניתן להגיע אל המלכה ולהרעיל את המושבה כולה.

✔️מלכודות פרומון – עוד סוגי מזיקים שנפוצים מאוד בדירות, הם פשפשים שחודרים לבית על גבי חיות המחמד, ועשים שהגיעו בתוך אריזות מזון למיניהן. לעיתים ניתן למנוע את חדירתם ואת התפרצותם על ידי פיזור של מלכודות מיוחדות ברחבי הדירה. מלכודות אלו מכילות פרומון (חומר שמושך מזיקים) ודבק כך שברגע שהמזיקים חדרו, עוד הרבה לפני שהם מתרבים ומשגשגים, הם נתפסים על ידי המלכודות והדבר נמנע. במידה והם בכל זאת הצליחו להתפשט בבית, ניתן להשתמש באמצעים האגרסיביים יותר, שכוללים כמובן ריסוס.

 

הדברת מקומות אירוח בטבריה

 לא רק דירות מגורים יש בטבריה אלא גם אינספור מקומות אירוח, אל מול הכנרת היפהפייה. הדבר גורם לעיר להיות עמוסה בנופשים ומבקרים לאורך כל ימות השנה, והם מגיעים למקומות האירוח הרבים שכוללים בתי מלון, בתי הארחה, צימרים, דירות Airbnb ועוד. מקומות האירוח מחויבים לשמור על אזורי לינה, רחצה ושהייה נקיים ומתוחזקים היטב, כך שהאורחים יהיו מרוצים. די במזיק אחד שהטריד אורח והביקורת השלילית כבר תופץ בכל רחבי הרשת.

במילים אחרות, אם אתם מנהליו של מקום אירוח כלשהו בטבריה, חשוב שתבצעו בו הדברה תקופתית מספר פעמים בשנה, על מנת לשמור על בריאות האורחים שלכם ועל המוניטין העסקי שלכם. הדברה בטבריה למקומות אירוח היא המומחיות שלנו בפסט מאסטר ובאפשרותנו להציע לכם מספר שיטות הדברה יעילות, כולל כאלה חסרות ריח שמשפיעות לזמן רב ולא יורגשו על ידי הלקוחות שלכם. 

 

הדברה בטבריה בשיטות ירוקות

 עוד שירות שאנחנו מציעים לכם וחשוב שתכירו, הוא הדברה ירוקה בטבריה. זה נכון שהדברה באמצעים כימיים נחשבת ליעילה ולמהירה יותר, אך לא תמיד ניתן או כדאי להשתמש בה. למשל, כאשר מדובר בדירה שבה מתגוררים ילדים קטנים, נשים בהיריון, קשישים או נכים, לא תמיד הם יכולים לעזוב את הבית למספר שעות. גם חיות המחמד יכולים להיפגע מחומרי הרעל בדירה שכזאת. הדבר נכון גם בכל הקשור לבתי ספר או מקומות אירוח שמלאים בילדים, שלא תמיד נזהרים ועלולים להכניס דברים לפה.

במקרים כאלה ניתן להשתמש בשיטות הדברה ירוקות אשר לא נעשה בהן שימוש בחומרים כימיים מסוכנים לאדם ולסביבה, אלא רק בחומרים טבעיים שהוכחו ככאלה שמסוגלים להרחיק מזיקים מהמקום. אין הרבה מדבירים בטבריה והסביבה שמתמחים בביצוע הדברות ירוקות אך אנחנו כן-שאלו אותנו על כך כבר בשיחת הטלפון ונדע להמליץ לכם האם הדבר מתאים גם לכם.


הדברת מכרסמים בטבריה במגוון שיטות יעילות

לא רק נופשים ותיירים אוהבים את טבריה אלא גם מכרסמים רבים, שמוצאים בה הרבה מאוד מקומות מסתור במקלטי בניינים ישנים, מחסנים של עסקים, מטבחים של מסעדות ובתי מלון וכו'. אך אל דאגה, גם בהיבט הזה באפשרותנו לעזור לכם עם הדברה מקצועית ויעילה נגד כל סוגי המכרסמים הקיימים. הדברה בטבריה נגד מכרסמים מבוצעת על ידינו באופן הבא:

✔️ מלכודות – הדברת חולדות בטבריה, כמו גם הדברת עכברים בטבריה, מבוצעת בדרך כלל על ידי מלכודות מסוג דבק, כלוב או קפיץ. מלכודות אלו מוצבות ליד מקומות המסתור של המכרסמים, כך שבשעות הלילה המאוחרות, כאשר הם יוצאים ממחבואם לחפש מקורות מזון, הם נתפסים מיד. לאחר מכן אנחנו משחררים אותם במקום מרוחק. מלכודות אלו מתאימות כאשר מדובר בכמות קטנה של מכרסמים, למשל עכבר או חולדה שחדרו לתוך דירה בטבריה.

✔️ רעלים – כאשר ישנה מכת מכרסמים גדולה יותר, למשל במחסן מזון של עסק או אפילו במטבח של מסעדה או בית מלון, או כשהשטח שיש להדביר גדול יחסית וכולל גם גינה, ניתן להשתמש בתיבות האכלה מורעלות. המזון המורעל שבתוכן אינו נגיש לילדים ולחיות מחמד כך שאין שום סכנה לסביבה, ולאחר מכן אנו גם נדאג לפינוי פגרי המכרסמים המורעלים מהמתחם המדובר. במקרים הקשים במיוחד, ייתכן שנציע גם את שיטת הריסוס הכימי לפתרון הבעיה.

✔️ הדברה אלקטרונית – זוהי שיטה ירוקה שלא כל מדביר עכברים בטבריה ידע להציע לכם. באמצעות שיטה זו ניתן להיפטר מחולדות ועכברים על ידי הצבה של מכשירים הפולטים גלי קול שאינם נסבלים עבורם. הם יתרחקו מהר מאוד מהמקום ומבלי שאתם בכלל תשמעו את אותם גלי קול חזקים. שיטה זו מתאימה מאוד לצרכי מניעה וגם כאשר מדובר בשטחים גדולים מאוד ואצלנו תוכלו ליישם אותה במחירים נוחים מאוד.

 

מחיר הדברה בטבריה

מחיר הדברות בטבריה אמור להיות נוח ומשתלם לכל כיס, וזה בדיוק מה שתקבלו אם תתקשרו איתנו. ריסוס כימי פשוט נגד ג'וקים נחשב לזול ביותר ויתחיל בדרך כלל במאות שקלים בודדות, וכך גם לגבי ריסוס של מרבית סוגי המזיקים האחרים. במידה ותרצו לשלב גם שיטות הדברה נוספות או תבקשו מאיתנו הדברה באמצעות חומרי הדברה בטבריה על בסיס טבעי בלבד (הדברה ירוקה), מחיר ההדברה יתייקר במעט.

גם גודל השטח שתרצו להדביר ישפיע רבות על מחיר ההדברה, אך בכל מקרה אצלנו בפסט מאסטר תמיד ידאגו שתצאו מרוצים. הנה ריכוז של טווחי המחירים המומלצים שאמורים להיגבות מכם עבור שירותי הדברה בטבריה:

מחיר הדברה בטבריה לפי מזיקמדביר בטבריה – מחיר מומלץ לצרכן
לוכד עכברים בטבריה מחיר ממוצע750 – 350 ₪
הדברת חולדות בבניין מגורים בטבריה 450 – 200 ₪
הדברת ג'וקים בטבריה מחיר ממוצע550 – 250 ₪
כמה עולה לוכד נחשים בטבריה?750 – 350 ₪
עלות טיפול בתולעי עץ ברהיטים450 – 250 ₪
הדברת נמלים בבית בטבריה400 – 200 ₪
מחיר הדברה נגד פרעושים בטבריה 750 – 400 ₪
ריסוס לתולעים וזחלים בחצר בית בטבריה 550 – 200 ₪


התקשרו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד ואשר כוללת גם אחריות שתקבלו מאיתנו בכתב. צוות פסט מאסטר.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.