הדברה בטירת כרמל עושים רק עם פסט מאסטר, חברת הדברה מקצועית ומומלצת עם ניסיון רב שנים. מדבירים בטירת הכרמל והסביבה במחירים אטרקטיביים!

גרים בעיר ומחפשים הדברה מקצועית ואמינה? הדברה בטירת הכרמל עושים עם פסט מאסטר. בין אם מדובר בחרקים דוגמת ג'וקים, נמלים או יתושים ובין אם במכרסמים או זוחלים למיניהם, נוכל לשלוח אליכם מדביר מקצועי ולהיפטר מהם במהירות.

באילו שיטות הדברה אנחנו משתמשים, מתי נשתמש בריסוס ומתי בשיטות אחרות, כמה עולה השירות ומדוע חשוב שתתקשרו אלינו עוד היום? הנה כל התשובות.

 

הדברה בטירת הכרמל – מדביר מוסמך עם רישיון, מחירים ללא תחרות!

✔️ המדבירים הוותיקים שלנו בטירת הכרמל עומדים לשירותכם 24/7

✔️ ריסוס לבית בטירת הכרמל נגד נמלים, פשפשים, ג'וקים ועוד

✔️ לוכד עכברים, חולדות ונחשים בטירת הכרמל זמין מיידית לקריאתכם!

✔️ מדבירים בטירת הכרמל בכל שכונות העיר: סחלב, הורדים, המלאכה,

מוצקין, גורדון, הרדוף, ויצמן ושכונות נוספות בעיר..

✔️ להצעת מחיר משתלמת להדברה בטירת הכרמל  >>

חייגו לטלפון: 050-8303463

 

הדברה בטירת כרמל
הדברה בטירת הכרמל – מדבירים מנוסים עם רישיון והמלצות במחירים מעולים

 


מדבירים בטירת הכרמל באמצעות ריסוס

ריסוס מהווה דרך יעילה ביותר כנגד סוגי מזיקים שונים ומדובר למעשה בשיטת ההדברה האגרסיבית ביותר. בין אם מדובר על ריסוס לבית בטירת כרמל ובין אם על ריסוס לעסק מסויים בטירת הכרמל, אנחנו נדע לבצע זאת על הצד הטוב ביותר.

הדברה בטירת הכרמל באמצעות ריסוס מתאימה כנגד סוגי מזיקים רבים, הנה הנפוצים שבהם:

✔️ ריסוס ג'וקים בטירת כרמל – בטירת הכרמל יש שני סוגי ג'וקים נפוצים. במקרה של התיקן האמריקאי שנפוץ בעיקר בקיץ, ההדברה מבוצעת באמצעות ריסוס פתחי הביוב ומקומות נוספים בבית או בעסק בהתאם לשיקול דעתו של המדביר.

✔️ ריסוס נגד תיקן גרמני – שהוא הסוג הנוסף שנפוץ בטירת הכרמל,  נגד התיקן הגרמני משתמשים בפיתיונות ג'ל מורעלים, שכן הוא חי במושבות בתוך מכשירי חשמל שונים והריסוס אינו יעיל נגדו.

✔️ ריסוס פשפשים בטירת הכרמלפשפשים נכנסים בצורות שונות לתוך הבית והם עלולים לעקוץ ולגרום לסבל רב. הדברת פשפשים בטירת הכרמל מתבצעת נגד סוגים רבים של פשפשים, במיוחד פשפש המיטה, שאותו מדבירים באמצעות ריסוס אך לא בתור פעולה יחידה.

קודם לריסוס יש לשאוב את כל המצעים, המזרנים והבגדים, לחסל את ביצי הפשפשים על ידי קיטור חם והריסוס מהווה רק פעולת השלמה סופית.

✔️ ריסוס יתושים בטירת הכרמל – שיטת הריסוס מתאימה גם נגד חרקים מעופפים אלו והיא מאפשרת להיפטר מהם לתקופה ארוכה ולהימנע מעקיצות ומחלות.

מלבד ריסוס, מדביר בטירת הכרמל מספיק מקצועי, כמו שתמצאו אצלנו, ידאג גם לייבש את מקורות המים העומדים שבהם מתרבים היתושים, וכאשר מדובר בבעיה שאותה לא ניתן לפתור על ידי ייבוש, הוא יפזר במים גם חיידקי בצילוס, שפוגעים בהתפתחות היתושים באופן ממושך.

בכל המקרים שבהם אנחנו מבצעים הדברה בטירת הכרמל באמצעות ריסוס, אנו משתמשים אך ורק עם חומרי הדברה בטירת הכרמל שקיבלו את אישורי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה. בכל מקרה, תמיד נבקש מכם לצאת מהמתחם ל-4 שעות לפחות.

יש לציין כי קיימת אפשרות גם לביצוע הריסוס באמצעות חומרים טבעיים (הדברה ירוקה) ואנחנו תמיד נציע לכם אותה אם נחשוב שהדבר מספיק יעיל, בהתאם לסוג המזיקים.

 

הדברות בטירת כרמל בשיטות שאינן ריסוס

למרות שריסוס נחשב לשיטה מאוד יעילה להדברת מזיקים רבים, עדיין ישנם מקרים שבהם השיטה לא מספיק יעילה, או שפשוט עדיף שלא להשתמש בה במתחמים מסויימים מאחר והיא מאוד רעילה (הדבר בעייתי כשיש ילדים בסביבה, חיות מחמד, נשים בהיריון, קשישים או נכים).

במקרים שכאלו חשוב שתתקשרו עם חברה שמציעה עוד שיטות הדברה בטירת הכרמל, ובמילים אחרות – חברת פסט מאסטר. הנה כמה מהשיטות הנוספות שבאפשרותנו להציע לכם ושלא כל חברה מתמחה בהן:

✔️ הדברה אורגנית – מתבצעת באמצעות שימוש בחומרים טבעיים שמסוגלים לפגוע במזיקים או להרחיק אותם (פרטרואידים אורגניים).

✔️ הדברה עם פיתיונות מורעלים – מתבצעת באמצעות מזונות מורעלים שהמזיקים אוהבים, אך עם כמות רעל שאינה מסוגלת לפגוע באדם.

✔️ הדברה אלקטרונית – מתבצעת באמצעות גלי קול שאינם נסבלים למזיקים שונים (מכרסמים, למשל), שימוש במנורות שאיבה נגד יתושים.

✔️ הדברה ביולוגית – מתבצעת באמצעות שימוש באויבים טבעיים של המזיקים, כגון חיידקי בצילוס נגד יתושים, נמטודות נגד טרמיטים וחדקונית הדקל ועוד.  

כל השיטות הללו הן למעשה סוג של הדברה ירוקה, מה שבדרך כלל יקר יותר, אך פחות מסכן אתכם ואת סביבתכם הקרובה.

 

הדברה מהירה בטירת הכרמל – מהיום להיום

ישנם מקרים שבהם הצורך בהזמנת מדביר הוא דחוף מאוד, ממש מהיום להיום. בהקשר של חרקים, הדבר יכול להיות קשור למשל לקן של צרעות או דבורים שהופיע פתאום במרפסת הבית או בחצר של גן ילדים או בית ספר.

הדברת חרקים ומזיקים באופן דחוף היא גם כן דבר שתוכלו להזמין מאיתנו בפסט מאסטר, 24 שעות ביממה, גם בחגים ובסופי שבוע. הצורך בשירותי הדברה דחופים יכול לעלות גם בהקשר של מכרסמים וזוחלים שפלשו לבית, לגינה או לעסק שלכם.

במקרה הזה נשתמש בדרך כלל במלכודות מיוחדות ותמיד תוכלו להזמין מאיתנו שירות של לוכד עברים בטירת כרמל, לוכד חולדות וגם לוכד נחשים.

 

מחירי הדברה בטירת הכרמל

מחיר הדברה בטירת הכרמל הוא דבר שתלוי בכמה דברים, כשניתן לומר כי הדברה באמצעות ריסוס כימי תהיה תמיד זולה יותר משיטות אחרות. כמה עולה ריסוס בטירת כרמל? בדרך כלל כמה מאות שקלים, כאשר מדובר על סוגי מזיקים שקל מאוד להדביר.

למשל, הדברת ג'וקים בטירת הכרמל נחשבת לזולה מאוד, וכך גם במקרה ותצטרכו שירות של הדברת נמלים בטירת כרמל. שיטות אחרות נחשבות ליקרות יותר, למשל כאשר מדובר על הדברה ירוקה בטירת הכרמל או על הדברה מיוחדת באיוד (זוהי שיטה מתקדמת ששמורה למקרים קשים של פלישת חרקים לרהיטים, משקופים ועוד).

ישנם גם סוגי חרקים שמראש הרבה יותר קשה להדביר ולכן ההדברה שלהם נחשבת ליקרה יותר, כמו המקרים של טרמיטים או פשפשים.

הזמנת הדברה בטירת כרמל יכולה להיות יקרה יותר גם כאשר מדובר על ביצוע ההדברה בשעות לא שגרתיות, בין אם בשל צורך מיוחד (הדברה של בתי ספר, למשל) ובין אם בשל צורך דחוף (הזמנת לוכד נחשים או מכרסמים באמצע הלילה).

הנה ריכוז של טווחי המחירים הממוצעים עבורה שירותי הדברה בטירת הכרמל וסביבתה הקרובה:

הדברה בטירת כרמל מחיר לפי שירותמדביר בטירת הכרמל – מחיר מומלץ
הדברה נגד נמלים בטירת הכרמל200-520 ₪
עלות הדברה נגד פשפשים בטירת כרמל220-540 ₪
מחיר הדברת ג'וקים בטירת הכרמל250-550 ₪
כמה יעלה לוכד עכברים 300-600 ₪
הדברת מזיקים וחרקים בחצר בטירת הכרמל250-550 ₪
כמה עולה לוכד נחשים בטירת כרמל?350-650 ₪
עלות של יעוץ מדביר150-200 ₪

אצלנו בפסט מאסטר מעוניינים שכל אדם בטירת הכרמל יוכל להזמין הדברה מבלי שהדבר יקשה עליו מבחינה כספית, ועל כן מציעים לכם מחירים משתלמים עבור כל סוג של הדברה. בנוסף תקבלו מאיתנו גם אחריות בכתב לתקופת זמן ארוכה.

צלצלו אלינו כבר עכשיו לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד. 


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.