מחפשים חברה שמבצעת הדברה ביהוד והסביבה? אנחנו בפסט מאסטר נשמח לעזור. אנו מתמחים בכל סוגי ההדברות ביהוד: הדברה ירוקה, הדברה ללא ריח, ריסוס לבית ולכידת מזיקים מכל הסוגים. וכל זה במחירים זולים, זמינות של מדביר ביהוד מסביב לשעון ואחריות מלאה על כל עבודה.

 

חברת הדברה ביהוד – מדבירים מורשים (במחיר הטוב בישראל)

✔️ ריסוס לבית ביהוד, הדברה ירוקה / אורגנית ומגוון שירותי הדברה נוספים בעיר

✔️ מקצועיות כערך עליון – כתב אחריות ללקוח בסיום כל הדברה של מזיקים ביהוד

✔️ מדבירים ביהוד עם חומרי הדברה באישור ורישיון המשרד להגנת הסביבה בלבד!  

✔️ הדברות ביהוד, כל השכונות: נווה אפרים מונוסון, יהוד הירוקה,

קרית הסביונים, יהוד החדשה, קרית ביאליסטוק ועוד

✔️ מחפשים מדביר ביהוד עם המלצות?

צרו קשר להצעת מחיר >>

מחכים לכם בטלפון: 050-8303463

 

הדברה ביהוד
מדביר ביהוד 24 שעות ביממה. מדבירים מורשים בלבד!

 

 

ריסוס לבית ביהוד – הדברה נגד ג'וקים ותיקנים מתחילה בזיהוי נכון

ג'וקים, הנקראים גם תיקנים, הם מטרד נפוץ במדינת ישראל. ישנם מינים רבים של תיקנים, וחשוב לזהות את סוג התיקן המסוים שנמצא אצלכם בבית. זאת משום שכל תיקן דורש שימוש בחומרי הדברה שונים. מלאכת הזיהוי והתאמת חומרי ההדברה היא חלק חשוב בתהליך עבודתו של מדביר ג'וקים, והיא קובעת במידה רבה את הצלחת ההדברה.

עוד לפני שאתם מזמינים מדביר, תוכלו לזהות את סוג התיקן שנמצא אצלכם באמצעות הרשימה הבאה:

✔️ תיקן אמריקאי – תיקן אמריקאי הוא התיקן הגדול יותר בחבורה, אורכו כ- 4 ס"מ בממוצע וצבעו חום. תיקן אמריקאי נוטה להימצא באזורי ביוב ומקורות מזון, לכן סביר להניח שתיתקלו בו במטבח, בחדר האמבטיה או באיזור האשפה. פיסת האינפורמציה המזעזעת ביותר לגבי התיקן האמריקאי, היא ככל הנראה העובדה שהוא מסוגל לעוף.

✔️ תיקן גרמני – הוא מגיע לאורך ממוצע של 2 ס"מ, יש לו כנפיים, אך בניגוד לתיקן האמריקאי הוא לא מסוג לעוף. תיקן גרמני הוא אחד התיקנים הנפוצים ביותר בישראל מה שהופך את ההדברה של התיקן הגרמני לאחד משירותי ההדברה הנפוצים ביותר. תיקן גרמני אוהב להסתובב בבתים שלנו, בעיקר באזורים חשוכים במטבח, ואפילו בתוך מוצרי חשמל כמו מיקרוגלים, תנורים ותמי 4.

✔️ תיקן פסים חום – גם הוא תיקן נפוץ מאד בארץ. תקין פסים חום מעדיף טמפרטורות קרירות יותר, לכן הגיוני להיתקל בו באזורים מוצלים או קרים כמו מגירות, מראות, מרצפות ומסגרות של תמונות. כשמו כן הוא – תיקן פסים חום מתאפיין בפסים חומים על גופו ועל כנפיו.

✔️ תיקן מזרחי מגיע לאורך ממוצע של 2.5 ס"מ וצבעו שחור. תיקן מזרחי נמשך למקורות מזון ולכן נפוץ מאד בחדרי אשפה עם פסולת אורגנית.

לא מצליחים לזהות לבד את סוג הג'וק שנמצא אצלכם? אל דאגה. המדבירים שלנו מתמחים בשירותי הדברת מזיקים ביהוד, ונדאג לשים סוף לבעיית התיקנים בבתיכם באופן מקצועי ויסודי.

 

הדברה נגד נמלים ביהוד

לפעמים נדמה שנמלים בבית זאת מלחמה אבודה: אנחנו מחסלים חבורת נמלים לבדנו, בטוחים שבזה יבוא פיתרון לצרה, אבל יום למחרת הן חוזרות להופיע – ואנחנו מוכנים להישבע שהפעם הם הביאו איתן חברות נוספות. ובכן, אתם לא מדמיינים – נמלים הן צרה צרורה שקשה להיפטר ממנה ללא עזרה מקצועית, והן אכן מתרבות בקצב מסחרר.

כדי להבין איך זה קורה, אנחנו צריכים להכיר כמה עובדות בסיסיות על נמלים: נמלים חיות במושבות בכמויות אדירות. בכל מושבה יש מלכה אחת שמטילה ביצים רבות. היא זאת שדואגת להמשכיות המושבה, והיא עושה זאת ביעילות ובמהירות עצומה. הדרך היחידה לחסל את המושבה כולה, היא לחסל את המלכה. אלא שהמלכה לא נוטה לצאת מהמושבה ולשוטט לה סתם כך.

אז מה עושים? הפתרון היעיל ביותר בהדברת נמלים הוא פיתיונות רעילים בצורת ג'ל. הנמלים מניחות שמדובר במזון ולוקחות אותו בתומן אל הקן. שם המלכה אוכלת מהפיתיון, ומתה. את השימוש בג'ל רצוי לשלב בריסוס נגד נמלים. הפתרון המשולב הזה יביא את הקץ לכל בעיית נמלים, אחת ולתמיד.

מחפשים מדביר עם ניסיון בשירותי ריסוס ביהוד והסביבה נגד נמלים? אנחנו בפסט מאסטר נשמח לעזור לכם, ולחסל את בעיית הנמלים אחת ולתמיד באמצעות שילוב של פיתיונות ג'ל עם חומרי הדברה ביהוד והאזור.

 

הדברת חולדות ביהוד

חולדות גורמות לנזק כבד לרכוש ולבית, ולכן חשוב לטפל בהן מייד כשמבחינים בנוכחותן. כדי לחדד את שיניהן הן מכרסמות משקופים, דלתות וריהוט עץ, באופן שיכול להסתכם בנזק כלכלי משמעותי. אם לא די בכך, חולדות עלולות להעביר מחלות לבני אדם. בקיצור, אנחנו לא באמת צריכים להסביר לכם מדוע אתם ממש לא רוצים שחולדה תסתובב בבית שלכם.

האינטליגנציה הגבוהה של החולדות הופכת אותן לשרדניות מצטיינות, הן יודעות להתחמק מסכנות ולא קל ללכוד אותן. כדי לטפל בבעיית חולדות, צריך לבחור באחת מהשיטות הבאות:

#1 מלכודות – מציבים מלכודות ברחבי הבית. בתוך המלכודות מותירים פיתיון אליו החולדה נמשכת. החולדה נתפסת במלכודת, ולאחר מכן ניתן לפנות אותה באופן הומני ולשחרר הרחק מהבית, או לטפל בה בצורות אחרות. חלק מהמלכודות הורגות את החולדה במקום.

#2 הדברה באמצעות רעל – רעל מתאים למצבים בהם יש חולדות רבות בשטח. שימוש ברעל כדי לחסל חולדות עלול להיות מסוכן בידיים לא מקצועיות, ולכן חשוב לפנות אל מדביר באזור יהוד עם רישיון הדברה בתוקף, כמו כל המדבירים איתם אנחנו עובדים. החיסרון בהדברת חולדות באמצעות רעל, הוא שאנחנו לא יודעים היכן החולדות ימותו לבסוף – הן יכולות למות בתוך קירות ובמקומות מסתור אחרים שאינם נגישים לנו. במקרה כזה, צריך לדאוג לפינוי הפגר.

 

מחיר הדברה ביהוד – כמה עולה מדביר?

מחיר מדביר ביהוד והסביבה מושפע ממספר גורמים:

✔️ סוג המזיק שצריך להדביר – חלק מהמזיקים דורשים זמן עבודה רב יותר וציוד יקר יותר מאשר מזיקים סטנדרטיים.

✔️ גודל השטח שצריך להדביר – ככל שהשטח גדול יותר, המדביר צריך להשתמש ביותר חומרי הדברה, מה שמייקר את תהליך העבודה. נוסף על כך, הדברה של בית עם שטחים חיצוניים עלולה להיות יקרה יותר בשל מורכבות ההדברה הנדרשת.

✔️ שיטת ההדברה – גם שיטת ההדברה שבוחרים משפיעה על המחיר.

כל הגורמים שפירטנו כאן משפיעים על המחיר הסופי. יחד עם זאת, בפסט מאסטר גיבשנו מחירון שייתן לכם מושג כללי על מחירי הדברה ביהוד והסביבה.

אם תביטו במחירון שלנו, תגלו שאנחנו מציעים מחירים זולים – מהמשתלמים ביותר בשוק ההדברות, וזאת לצד עבודה מקצועית ויסודית. צרו קשר עוד היום ונתאם לכם הגעה של מדביר ביבנה מורשה לכל סוגי ההדברה.

הדברה ביהוד מחיר לפי שירותמחיר מומלץ – שירותי הדברה
הדברה לדירת 3 חדרים ביהוד מחיר250-350 ₪
העלות של הדברת דירת 4 חדרים ביהוד280-370 ₪
מחיר הדברת בניין משותף ביהוד (כולל חדרי מדרגות ולובי)300-500 ₪
הדברת נמלים בבית ביהוד מחיר250-350 ₪
מה העלות של הדברת תיקן גרמני ביהוד?300-400 ₪
מחיר ממוצע להדברת בית ביהוד (עם גינה)250-600 ₪
כמה עולה הדברה נגד פרעושים בדירה גדולה?450-700 ₪
הדברת מכרסמים בגינה או חצר בית ביהוד300-500 ₪
מחיר הדברה נגד כיני יונים ביהוד300-500 ₪

 

הדברות ביהוד עושים עם פסט מאסטר

אל תשברו את הראש בחיפושים מיותרים אחר מדביר. יש לנו לקוחות מרוצים מכל רחבי הארץ, שיוכלו להעיד על איכות המדבירים שלנו. הלקוחות שלנו פונים אלינו בזכות המחירים הנוחים וההוגנים שאנחנו מציעים, וחוזרים אלינו גם בחלוף שנים בזכות השירות המקצועי והיסודי. אם כל זה לא מספיק, אנחנו גם מספקים אחריות מלאה על כל עבודה וזמינות מסביב לשעון בפריסה ארצית.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.