שירות הדברת נמלי אש נחשב למאוד מבוקש אצלנו בפסט מאסטר, בשל העובדה שלעומת נמלים רגילות, נמלים אלו נחשבות למאוד מסוכנות לאדם. אצלנו תוכלו להזמין מדביר נמלי אש 24 שעות ביממה ולהיפטר מהמטרד הזה בצורה מהירה ויעילה. אנחנו מציעים את השירות בפריסה ארצית רחבה ובמחירים משתלמים אשר כוללים גם אחריות על העבודה.

מה זה בדיוק נמלי אש, איך מתבצעת הדברה נגד נמלי אש, מהן השיטות הנפוצות להדברה של נמלת האש, מהם החומרים המומלצים להדברה נגד נמלי אש, כמה עולה הדברה של נמלי אש ולמה כדאי לבצע זאת רק עם פסט מאסטר? הנה כל התשובות.

 

הדברת נמלי אש בבית ובגינה – מגוון שיטות הדברה וריסוס

✔️ מחויבות לשירות המקצועי ביותר להדברת נמלים והדברת נמלי אש בכל הארץ

✔️ ריסוס נגד נמלי אש (אורגני, טבעי, ביולוגי) ואפשרויות להדברה ירוקה!

✔️ הדברת נמלים אדומות בפריסה ארצית מלאה במחירים אטרקטיביים

✔️ מדביר נמלי אש – התחייבות בכתב בסיום ההדברה, אפשרות לטיפול מנע

✔️ לקבלת הצעת מחיר משתלמת ממדביר נמלי אש בכל הארץ >>

חייגו עכשיו: 050-8303463

 

הדברת נמלי אש
הדברה נגד נמלי אש – פירסה ארצית מלאה

 

 

הכירו את נמלי האש – נמלים אדומות שחשוב להדביר

אם אתם שואלים את עצמכם, נמלי אש – מה זה? וחושבים שמדובר בנמלים רגילות שניתן להדביר באמצעים סטנדרטיים, חשוב שתבינו שמדובר בשני סוגי נמלים שונים לגמרי. כמובן שתוכלו להזמין מאיתנו שירות של מדביר נמלים בכל הארץ, אך אנחנו מתמחים בכל סוגי הדברות המזיקים לרבות הדברת נמלי אש, שנחשבות ליותר בעייתיות מבחינת הדברה.

אתם בוודאי מכירים אותן בתור נמלים אדומות, אשר ידועות גם בשם זה ונחשבות לכאלה שעוקצות כאשר מתיישבים עליהן בטעות. המקור של נמלת האש, או נמלה אדומה אם תרצו, הוא מדרום אמריקה ומשם היא פלשה לכל רחבי העולם והגיעה גם לישראל, פה היא נראתה לראשונה באזור בקעת הירדן אי שם בשנת 2005.

מאז ועד היום ולמרות המאמצים האדירים למנוע את התפשטותה, נמלת האש פלשה כמעט לכל רחבי הארץ מהצפון ועד הדרום. נמלי האש נחלקות לפועלות שקטנות יחסית בממדי גופן (עד 1.5 מ”מ בלבד) ולמלכות, שאינן יוצאות מן הקן, אלא רק אחראיות על התרבות המושבה ושגודלן מגיע עד לכדי 0.5 ס”מ וצבען מעט כהה יותר מצבען האדמדם של הפועלות.

קיים גם סוג נוסף של נמלת אש בשם “נמלת האש הגדולה”, שאינו קיים בישראל ומתפשט בימינו בצורה אגרסיבית וחמורה בדרום ארצות הברית ולכיוון צפון. כשמדברים על הדברת נמלי אש בישראל, אם כן, מתכוונים למעשה אך ורק למקרה של הדברת נמלת האש הקטנה אך כפי שתבינו מייד, היא אומנם קטנה אך בעייתית מאוד.

 

תעודת זהות: מי את נמלת האש? תכונות ומאפיינים בולטים

תכונה / מאפיין תשובה
שם מדעי נמלת האש – Solenopsis 
שמות נוספים נמלת אש קטנה – האש הקטנה Wasmannia auropunctata

(נמלת אש גדולה – Solenopsis invicta)

האם מסוכן? כן
נזקים אפשריים להם גורם עקיצתה כואבת ולעיתים אף עשויה לגרום לתגובת יתר אלרגית (עד למצב של אשפוז או במקרי קיצון עד מוות)
באילו מקומות נפוץ? צמחים, שתלים ועציצים ברחבי הבית, שקיות שתילים, ענפים או גזעים של עצים גדולים, אזורים בעלי לחות, תחת אבנים כהות
צבע המזיק בטן כהה וראש בצבעי חום-נחושת
איך נפטרים מנמלי אש? (שיטות מובילות) ריסוס כימי או הדברה ירוקה
מחיר הדברת נמלת האש החל מ-200 ₪

 

הנזקים שעושה נמלת האש

לעומת נמלים רגילות שלא באמת מסוכנות לאדם, נמלת האש היא בעלת אופי מאוד תוקפני ואגרסיבי. נמלה זו משתייכת למשפחת הנמלים העוקצניות אך המיוחד בעקיצתה שהיא מאוד כואבת ולעיתים אף עשויה לגרום לתגובת יתר אלרגית עד למצב של אשפוז ובמקרים קיצוניים עד למוות.

עקיצתה של נמלת האש יכולה לכאוב במשך מספר ימים והיא מתוארת פעמים רבות כמעין צריבה, ממש כמו כוויה, והמצב חמור עוד יותר כאשר נעקצים על ידי מספר נמלים בו זמנית.

הנמלים הללו גם מזיקות לבעלי החיים שבסביבתן כאשר עקיצות מנמלי אש יכולות לגרום לחיות מחמד ומשק רבות להגיע עד לכדי מצב של עיוורון.

הדברת נמלי אש היא מחויבת המציאות גם בשל יכולתן לפגוע בצורה קשה בצמחייה, בין אם מדובר בעציצים בתוך הבית ובין אם בעצים גדולים בחצר. לרוב נמצא את נמלי האש מחוץ לבית מאחר והן משתמשות באדמה בתור מקום מסתור ומקימות שם את הקן שלהן. נפוץ מאוד למצוא אותן בתוך האדמה אך גם מתחת לסלעים, על גבי עצים וגם בתוך הבית, אליו הן חודרות בעיקר בקיץ בחיפוש אחר מזון ומים. לפעמים אפילו נראה אותן מעופפות.

המלכות של נמלי האש מסוגלות להטיל עשרות אלפי ביצים פר קן, ולכן חשוב לבצע הדברה שלהן כמה שיותר מהר.

 

נמלי אש אדומות - הדברה במחיר אטרקטיבי
נמלי אש ונמלים אדומות – הדברה במחירים נוחים – פסט מאסטר

 

הדברת נמלי אש בבית או בגינה באמצעות פיתיונות

כאשר מדביר נמלים מוסמך מגיע למקום מסוים הוא ראשית כל מבצע אבחון מקדים על מנת לבדוק מהיכן מגיעות הנמלים ובהתאם לכך הוא בוחר בשיטת ההדברה המתאימה.

✔️ הדברת נמלי אש באמצעות פיתיונות מורעלים. –  השיטה המומלצת ביותר בימינו לריסוס נמלי אש. די שמספר בודד של נמלי אש יצרכו את הפיתיונות, על מנת שאלו יעבירו אותם למעמקי האדמה וירעילו את המושבה כולה. במבנים סגורים וגינות קטנות יחסית משתמשים בפיתיונות ג’ל, שנחשבים זולים יותר. בשטחים חקלאיים, חממות ומשתלות משתמשים בפיתיונות גרגיריים שעמידים יותר לאורך זמן וגם אינם נמסים במים כאשר משקים את המתחם.

קיימים כמה סוגי חומרי הדברה לנמלי אש שניתן להשתמש בהם בתור פיתיונות, דוגמת:

#1 Indoxacarb

#2 Methoprene

#3 Hydramethylnon

#4 Fipronil

מדבירים מוסמכים רשאים להשתמש בחומרים אלו בפיתיונות ובתרסיסים בריכוזים גבוהים ובעלי יעילות גבוהה, אך עדיין במינימום רעילות לאדם, אם בכלל.

 

שיטות טבעיות להדברת נמלים אדומות

לא באמת קיימת שיטת הדברה טבעית של נמלי אש אדומות שתגרום להן להיעלם לגמרי, אך כן תוכלו ליצור תכשירים ביתיים מחומרים טבעיים שיעזרו לכם להרחיק אותן מהבית או החצר, לאחר ביצוע ההדברה על ידי מדביר מקצועי שלנו. השיטות הטבעיות המומלצות ביותר להדברה של נמלים אדומות הן שימוש בשמן הציטרונלה, תמיסת חומץ במים ופיזור מלח שולחן בבית ובחצר.

אפשרות טבעית נוספת תעזור לכם לזהות האם מדובר בנמלי אש והיא כוללת שימוש במקלוני עץ שעליהם מרוחה חמאת בוטנים. את המקלות מפזרים בשטח ובמידה ונמלי האש אכן נמצאות באזור הן יגיעו לאכול מחמאת הבוטנים וניתן לזהות אותן על פי צבען האדמדמם. גם הדברת נמלי אש ביולוגית היא דבר שניתן לבצע באופן טבעי, באמצעות ניצול של חרקים אחרים שניזונים מנמלי האש.

 

ומה לגבי ריסוס נמלי אש?

מדבירים מקצועיים אינם נוטים לבצע ריסוס נגד נמלי אש בגינה, מאחר ופעולה זו אינה יעילה מספיק ומחסלת רק את הנמלים שמעל לפני השטח ולא את אלו שבמעמקי האדמה בתוך הקן.

כן ניתן להשתמש באפשרות הריסוס בנוסף להצבת הפיתיונות וזאת רק לאחר מספר ימים ובמידה וההדברה היא בשטח פתוח (למשל בחצר), על מנת למנוע מצב שבו מגיעות נמלים אדומות חדשות למקום, בתקווה להשתלט על הקן הפנוי.

בכל מקרה, במידה וברשותכם משתלה, אסור לכם בשום אופן להשתמש בריסוס וזאת על פי הנחיות המשרד להגנת הסביבה. את ההדברה יש לבצע רק באמצעות פיתיונות ולחזור על הפעולה במידה והנמלים לא נעלמות.

 

מחיר הדברת נמלי אש – כמה עולה להדביר?

מחיר הדברת נמלי אש הוא אינו דבר יקר ובעלות משתלמת תוכלו להיפטר מהנמלה המטרידה הזו אחת ולתמיד. ככל שמדובר בפעולת הדברה מורכבת יותר ובשטח יותר גדול שיש להדביר, כך העלות תהיה יקרה יותר.

למשל, הדברת נמלי אש בבית ללא גינה תהיה זולה יותר מאשר הדברת נמלי אש בחצר, מאחר ובחצר המחיר אמור לכלול גם שימוש בפיתיונות מורעלים ולאחר מספר ימים גם ביצוע ריסוס על מנת שלא ישתלטו עליה נמלי אש ממושבות מרוחקות יותר. הנה טווח המחירים המומלץ של הדברת נמלי אש:

הדברת נמלי אש מחיר לפי סוג מדביר נמלים אדומות – מחירים מומלצים
המחיר להדברת נמלי אש בחצר בית פרטי / בגינה 250-600 ₪
הדברת נמלי אש בבית מחיר 250-400 ₪
מחיר הדברת נמלי אש במטבח או באמבטיה 250-350 ₪
עלות ריסוס נגד נמלי אש בבניין מגורים 300-500 ₪
מחירים של הדברת נמלת האש במשקוף הדלת 350-550 ₪
כמה עולה הדברה של נמלי אש במשתלה 350-550 ₪

 

הדברה נגד נמלי אש – גורמים נוספים שמשפיעים על המחיר

העלות של ריסוס נגד נמלי אש או של הצבת פיתיונות כנגדם יכולה להשתנות בהתאם לעונות השנה. בתקופת הקיץ שבה הנמלים יותר פעילות ומנסות לחדור גם לתוך הבתים, המחירים יהיו בדרך כלל יותר יקרים, בשל הביקושים הגבוהים.

במידה ותחליטו לנצל את העניין גם לטובת הדברת חרקים נוספים, המחיר כמובן יתייקר, אך תוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר משתלמת במיוחד. אצלנו תוכלו להזמין מדביר חרקים בכל הארץ – 24 שעות ביממה.

 

פסט מאסטר – המומחים בהדברות נמלי אש

אנשים רבים כבר יודעים שבמקרה של צורך בהצבת פיתיונות או ריסוס נמלי אש – רק פסט מאסטר היא הכתובת. הסיבה לכך היא המקצוענות הרבה של המדבירים שלנו, אשר מחזיקים כולם ברישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה לעסוק בתחום.

מעבר לזאת, אנו מקפידים להשתמש תמיד אך ורק בחומרים אשר מאושרים על ידי משרד הבריאות, כך שאתם יכולים להיות רגועים לגבי הבריאות של כל דיירי הבית, לקוחות העסק וחיות המחמד שלכם.

גם המחירים שלנו הוגנים ונוחים במיוחד ואף כוללים אחריות ארוכת טווח עבור העבודה, כך שבמידה והנמלים יחזרו מסיבה כלשהי לבית או לעסק שלכם תוך תקופה קצרה, נדאג לשלוח אליכם את המדביר פעם נוספת, ללא תוספת תשלום. לא כל חברת הדברות מציעה זאת. צרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.