מקובל לחשוב כי ניתן להיתקל בנמלים רק על גבי האדמה, אך האמת היא שישנן גם נמלים מעופפות עם כנפיים, מה שהופך את המפגש איתן להרבה יותר מבהיל ולא נעים.

במקרה של מכת נמלים מעופפות בבית או בגינה, כדאי להתקשר אלינו לפסט מאסטר על מנת שנבצע הדברה מהירה ויעילה שלהן לפני שיספיקו להתרבות בכמויות גדולות ויהפכו את סביבת המחייה שלכם לבלתי נסבלת.

הדברת נמלים מעופפות היא המומחיות שלנו ואנו מציעים לכם את השירות בפריסה ארצית מלאה ובמחירים משתלמים במיוחד עם אחריות ארוכה.

מתי עלולות להופיע אצלכם נמלה מעופפת? כיצד מדבירים נמלים עם כנפיים, כמה עולה הדברת נמלים מעופפות ומדוע כדאי שתצלצלו אלינו כשהבחנתם בהופעתן? הנה כל התשובות.

 

הדברת נמלים מעופפות בכל הארץ – מדבירים מורשים ומנוסים

✔️ ריסוס נגד נמלים עם כנפיים בקיץ או בחורף, חומרי הדברה באישור המשרד להגנה"ס

✔️ גאים להציע את המחירים הטובים ביותר בישראל והשירות כולל אחריות! 

✔️ נשמח לשלוח אליכם מדביר נמלים עם כנפיים לכל יעד בישראל לביצוע ריסוס

✔️ אין סיבה לקבל את המצב – פנו אלינו כעת להזמנת מדביר נמלים מעופפות

✔️ להצעת מחיר והזמנת מדביר לטיפול בנמלים מכונפות >>

פנו למוקד פסט מאסטר: 050-8303463

 

הדברת נמלים מעופפות עם כנפיים
מדביר נמלים עם כנפיים בכל הארץ

 

 

נמלים מעופפות עם כנפיים – במה מדובר? ומדוע חשוב להדביר אותן?

ברגע שמופיעות אצלכם נמלים עם כנפיים בבית או בגינה, מדובר למעשה במעוף הכלולות של הנמלים הרגילות שכולכם מכירים. נמלים מעופפות בבית או בגינה, מעידות על כך שישנו קן של נמלים בקרבת מקום ושהגיע העת להתרבות של הפריטים שבו, מה שאומר שגם הנקבות וגם הזכרים יוצאים מהקן למטרות הזדווגות.

מקובל לראות נמלים מעופפות אחרי הגשם וממש לפני הקיץ, כך שאם לא תצלצלו אלינו בזמן על מנת להזמין שירות הדברת נמלים מעופפות, מהר מאוד תגלו הרבה נמלים מתות בבית ובגינה (אלו הזכרים שכבר הספיקו להזדווג) ותוך זמן קצר גם אינספור נמלים חדשות, שהן תוצאה של ההזדווגות, מה שאומר שהנמלים המעופפות הנקבות הצליחו להקים מושבות חדשות, הפכו למלכות וייצרו נמלים פועלות חדשות.

 

תעודת זהות: מי את נמלה עם כנפיים – תכונות ומאפיינים

תכונה / מאפייןתשובה
שם נפוץאלטות, נמלים מכונפות
שם התופעהמעוף כלולות (גרסה מכונפת של נמלים)
מה זה נמלים עם כנפייםשלב בהתרבותם של רוב מיני הנמלים
האם נמלים מעופפות מסוכנות?לא
תקופה טיפוסית בשנהאחרי גשם מאסיבי ראשון ולפני הקיץ
איך מדבירים נמלים מעופפות? (שיטות מובילות)ריסוס (כימי או הדברה ירוקה), הדברת איוד, פיזור מלכודות ג'ל, איתור הקן והדברתו
מחיר הדברה נגד נמלה מעופפתהחל מ-250 ₪

 

גם נמלי אש וטרמיטים יכולים לעופף

כאשר מזהים נמלים מעופפות עם כנפיים בבית, אלו יכולות להיות נמלים רגילות אך גם נמלי אש או טרמיטים, ואז הבעיה הופכת לחמורה אפילו יותר. במקרה של נמלי אש, חשוב מאוד להזמין במהירות האפשרית שירותי ההדברה, מאחר ומדובר על נמלים מעופפות עוקצות ואתם רוצים להיות בטוחים שמדובר במדביר מומלץ ומורשה. העקיצה שלהן מאוד כואבת ואף עשויה לגרום לכוויה ממש לא נעימה על העור, שיכולה גם להזדהם.

אנחנו מציעים לכם שירותי הדברת נמלים מכונפות 24 שעות ביממה, כך שנוכל להגיע אליכם גם בהתראה קצרה.

במקרה של טרמיטים לא מדובר על נמלה מעופפת עוקצת, אך עדיין חשוב מאוד להזמין את שירותי ההדברה בהקדם. הטרמיטים אומנם לא נחשבים לסוג של נמלים, אך הם כן דומים להן במראה וגם אצלם נהוג מעוף הכלולות. במידה ולא תעצרו את ההתרבות שלהם בזמן, הם עלולים לגרום להרס רב לרהיטים שלכם ואף ליסודות המבנה. ההדברה נגד טרמיטים היא הרבה יותר מורכבת, אך בכל מקרה אנו נדע לאבחן האם מדובר בנמלים רגילות, נמלי אש או טרמיטים ולבצע הדברה יעילה כנגדם.

 

איך מדבירים נמלים מעופפות עם כנפיים?

הדברת נמלים מעופפות עם כנפיים יש לבצע מיד כשרואים אותן, בדרך כלל אחרי הגשם ולפני הקיץ, אך גם הדברה נגד נמלים מעופפות בקיץ בהחלט יכולה לעזור. קיימות כמה שיטות הדברה נגד נמלים מעופפות שבאפשרותנו ליישם:

#1 ריסוס נגד נמלים מעופפות – מבוצע על ידי מספר חומרים אשר מאושרים על ידי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה. הריסוס מיושם לאורך כל מקומות המסתור של הנמלים, כאשר לעיתים עשוי להחליט המדביר לקדוח חור במשקוף או בארונות על מנת להחדיר את הריסוס עמוק יותר אל תוך המושבות.

#2 פיתיונות ג'ל מורעלים – הפיתיונות מכילים חומרים רעילים לנמלים. הן אוכלות אותם וכך מעבירות את הרעל היישר אל תוך המושבה. בתוך זמן קצר כל המושבה מורעלת לגמרי, כולל המלכה.

#3 הדברה משולבת – של ריסוס יחד עם פיתיונות ג'ל מורעלים. מתאימה עבור הדברת נמלי אש מעופפות שנחשבות לקשוחות ועמידות יותר. הדבר הכרחי גם כאשר מדובר על טרמיטים מעופפים, שנחשבים למאוד קשים להדברה, לעיתים אף בשילוב הדברה באיוד.

 

מחיר הדברת נמלים מעופפות בבית או בגינה

המחיר להדברת נמלים מעופפות אינו נחשב לדבר יקר ומתחיל בדרך כלל ב-250 שקלים בלבד. המחיר יכול להשתנות בהתאם למספר היבטים:

✔️ סוג הנמלה – כאשר מדובר על הדברת נמלי אש מעופפות או טרמיטים מעופפים, המחיר יהיה יקר יותר מאשר הדברת נמלים מעופפות רגילות, משום שיש להשתמש בשילוב של מספר שיטות הדברה על מנת לסלק אותן.

✔️ מורכבות העבודה – כאשר מדובר בבית או חצר עם מספר נמלים מעופפות רב ושגם קשה מאוד להגיע אל המושבה שלהן, המחיר יהיה גבוה יותר בשל מורכבות העבודה.

✔️ סוג השיטה – ריסוס נמלים מעופפות יהיה זול יותר מאשר השימוש במספר רב של פיתיונות מורעלים. מסיבה זו לא מומלץ להשתמש בפיתיונות כאשר מדובר בכמות גדולה של נמלים מעופפות עם כנפיים.

זקוקים לשירות הדברת נמלים מעופפות עם כנפיים בבית או בגינה? ראשית צריך לזהות ולאתר את מיקום הקן. צרו קשר כבר עכשיו להזמנת הדברה נגד נמלים מעופפות על ידי מדביר מורשה.

הדברת נמלים מעופפות מחירמחיר מדביר נמלים עם כנפיים
הדברת נמלים עם כנפיים מחיר ממוצע250-550 ₪
מחיר הדברת נמלים עם כנפיים בקיר250-400 ₪
כמה עולה הדברת נמלים מעופפות אדומות?250-500 ₪
העלות של הדברת נמלים קטנות עם כנפיים250-400 ₪
המחיר של הדברת טרמיטים מעופפים350-1500 ₪
כמה עולה להדביר נמלים עם כנפיים בגינה או חצר250-600 ₪
מחיר ריסוס נמלים מעופפות בגן ילדים250-600 ₪

 

הדברה נגד נמלים מעופפות עושים עם פסט מאסטר

לא משנה איזה סוג של נמלים מעופפות עם כנפיים הופיעו במתחם שלכם, את שירותי ההדברה כדאי לכם להזמין רק מאיתנו בפסט מאסטר. אצלנו תוכלו להזמין שירות הדברת נמלים מעופפות 24 שעות ביממה ולהיות בטוחים שהדבר ייעשה על ידי מדבירים מורשים ובאמצעות חומרים איכותיים ויעילים אשר קיבלו את אישור משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה.

בנוסף תקבלו מחיר הוגן ונוח שכולל גם אחריות על העבודה. התקשרו אלינו עוד היום לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.