צוות פסט מאסטר מדביר טרמיטים מעופפים בפריסה ארצית במחירים נוחים והוגנים

אם הבחנתם בכנפיים מוזרות, קטנות ושקופות שמפוזרות במקומות שונים בבית או בעסק שלכם, סיכוי גבוה שאתם זקוקים לשירותי הדברת טרמיטים מעופפים עם כנפיים. כדאי שתתקשרו אלינו במצב שכזה, על מנת לברר כמה שיותר מהר האם מדובר בנמלים מעופפות רגילות או בטרמיטים מכונפים, מאחר ובמידה ומדובר בטרמיטים, הנזקים עשויים להיות עצומים, לרהיטים שונים בבית ואף ליסודותיו.

אצלנו בפסט מאסטר יודעים כיצד לבצע הדברת טרמיטים מכונפים בצורה מהירה ויעילה ומסוגלים להגיע אליכם לכל מקום בארץ, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. מה זה בעצם טרמיט מעופף, כיצד מבדילים בינם לבין נמלים מעופפות, איך מדבירים טרמיטים עם כנפיים ומהו מחיר הדברה נגד טרמיטים מעופפים? כל התשובות מיד. זיהיתם סימן להימצאות טרמיט מעופף בבית או בעסק שלכם? צרו איתנו קשר.

 

הדברת טרמיטים מעופפים עם כנפיים במחיר אטרקטיבי, מדבירים מורשים

✔️ ריסוס נגד טרמיטים עם כנפיים בכל עונה בשנה ובכל יעד בישראל – צפון, דרום או מרכז הארץ

✔️ מדביר טרמיטים מורשה המתמחה בהדברה נגד טרמיטים מכונפים בשיטות מתקדמות

✔️ מעבר לשירות מקצועי, תקבלו מחיר הוגן ואחריות בכתב בגמר ההדברה

✔️ חושדים שראיתם טרמיט מעופף בבית? פנו אלינו ומדביר בדרך אליכם!

✔️ להצעת מחיר לשירותי הדברה נגד טרמיטים בעלי כנף >>

פנו אלינו בטלפון: 050-8303463

 

טרמיטים עם כנפיים
הדברה נגד טרמיטים מעופפים / מכונפים – שירות בכל הארץ

 

 

מה זה בעצם טרמיט מכונף?

בדיוק כמו נמלים, גם טרמיטים מבצעים אחת לשנה את מה שקרוי "מעוף הכלולות", בו הם מגדלים לעצמם כנפיים, יוצאים החוצה ממקום מחבואם, מזדווגים, נודדים לעצים ומבנים סמוכים ובונים מושבות חדשות.

למעשה, זהו הזמן היחיד שבו שניתן להבין שהם פועלים בקרבת מקום וגורמים לנזקים רבים ולנסות למנוע את המשך התרבותם באזור. בדרך כלל הם מסתתרים מתחת לרצפה, בתוך משקופי הדלת והקירות ולא ניתן לדעת את מה שמתרחש, עד למעוף הכלולות שלהם.

לקריאה נוספת: נמלים מעופפות (מעוף הכלולות) | טרמיטים בקירות | טרמיטים במשקוף הדלת

 

תעודת זהות: מי אתם טרמיטים עם כנפיים? תכונות ומאפיינים

תכונה / מאפייןתשובה
שם נפוץטרמיטים מכונפים – Alate
שם התופעהמעוף כלולות (גרסה מכונפת של טרמיטים)
מה זה טרמיטים עם כנפייםשלב בהתרבותם של רבים ממיני הטרמיטים: טרמיטים מכונפים יצמיחו את כנפיהם למשך כ-72 שעות במפגן הנקרא מעוף הכלולות. בחיפוש אחר בן או בת רוויה ובמטרה להקים מושבה חדשה, הטרמיט המכונף ירחיק לכדי מטרים ספורים ממושבת האם.
האם טרמיטים מעופפים מסוכנים?לא
תקופה טיפוסית בשנהאחרי גשם מאסיבי ראשון ולפני הקיץ
איך מדבירים טרמיטים מעופפים? (שיטות מובילות)ריסוס (כימי או הדברה ירוקה), הדברת איוד, פיזור מלכודות ג'ל, איתור המושבה והדברתה
מחיר הדברה נגד טרמיט מכונףהחל מ-250 ₪

 

טרמיטים מכונפים מול נמלים מעופפות – מצאו את ההבדלים

כאמור, ההבדל מבחינת נזקים בין נמלים לטרמיטים הוא עצום, ועל כן חשוב שתכירו מספר הבדלים מרכזיים בין שני סוגי המזיקים הללו, על מנת שתבינו שיש להתקשר אלינו כמה שיותר מהר ולהזמין מדביר טרמיטים מכונפים:

✔️ מראה חיצוני נמלים הן ברובן בצבע שחור (חלקן אדומות) בעוד טרמיטים מאופיינים בצבעים בהירים יותר – על גווני החום והשקוף. ההבדלים במראה החיצוני בין טרמיט מכונף לנמלה מעופפת מתבטאים גם במחושים שלהם (אצל הטרמיטים הם ישרים ואצל הנמלים מכופפים) וגם בצורת הכנפיים שלהם (אצל הטרמיטים הן זהות ואצל הנמלים, הקדמיות ארוכות יותר מהאחוריות).

✔️ מוות לאחר ההזדווגות – אצל הנמלים, הזכרים המעופפים אינם ממשיכים לחיות לאחר ההזדווגות, אלא פשוט נופלים על הרצפה ומתים. לא כך אצל הטרמיטים. לכן, אם אתם שמים לב לחרקים מתים עם כנפיים בבית או בעסק שלכם, הרי שאלו נמלים ולא טרמיטים, שגם אותן יש להדביר אך עם הרבה פחות דאגה והרבה יותר בקלות.

✔️ כנפיים ללא החרק – אם שאלתם את עצמכם האם טרמיטים משילים כנפיים, הרי שהתשובה היא כן, וכך למעשה ניתן לזהות את קיומם בשטח. טרמיטים מעופפים משילים את הכנפיים שלהם לאחר ההזדווגות, כך שאם מצאתם כנפיים קטנות ושקופות במקומות שונים ברחבי הבית והעסק, ללא החרק שנשא אותן, הרי שייתכן מאוד שמדובר בטרמיטים. לעיתים כן מדובר דווקא בנמלים שנאכלו על ידי חרקים אחרים ונותרו רק הכנפיים שלהן, כך שרק אבחון מקצועי עשוי לענות על השאלה האם מדובר בטרמיטים או נמלים והאם אתם זקוקים לשירות הדברת טרמיטים או טרמיטים מכונפים במתחם שלכם.

 

טרמיט מכונף - תמונה
טרמיט מעופף – הדברה בכל הארץ – פסט מאסטר

 

הדברת טרמיטים מעופפים עם כנפיים – כיצד מבצעים זאת?

תהליך הדברת טרמיטים עם כנפיים מתחיל ראשית כל בזיהוי וודאי שאכן מדובר בהם, ולאחר מכן אבחון של כמותם בשטח והיכן בדיוק הם ממוקמים. בהתאם לממצאים המדביר עשוי להמליץ על פירוק המבנה (למשל, פירוק המשקוף מהקיר והחלפתו באחר) וזאת כאשר הוא כבר אכול מבפנים ואינו בר הצלה.

לאחר מכן הוא יבחר בין אחת או יותר מכמה שיטות הדברה:

✔️ הדברת טרמיטים מכונפים באמצעות ריסוס – את הטרמיטים המעופפים עצמם מרססים באופן ישיר על מנת למנוע מהם להמשיך להתרבות ולנדוד למבנים אחרים. מאחר והמדביר כבר זיהה את מיקומי מושבות הטרמיטים באבחון המקדים שלו, לאחר מכן הוא מבצע גם קידוחים עדינים ומחדיר את חומר הריסוס ישירות לתוך הרהיטים והפריטים, על מנת להרעיל את כל הטרמיטים שבתוכו. ריסוס זה מבוצע פעמים רבות גם לתוך קידוחים באדמה, למשל בחצר, שבתוכה מושבות הטרמיטים הגדולות ביותר. יש לציין כי ריסוס לבית נגד טרמיטים מכונפים או בעסק מחייב את הפינוי שלו למשך מספר שעות.

✔️ הדברת טרמיטים מעופפים עם כנפיים בשיטות אחרות – ניתן להדביר טרמיטים מעופפים גם ללא ריסוס, למשל, באמצעות שימוש בפיתיונות ג'ל מורעלים. שיטה זו מתאימה כאשר מדובר במושבות קטנות יחסית של טרמיטים או כאשר לא ניתן לקדוח בתוך הרהיטים (למשל, במקרה של ריהוט ישן ויקר ערך). אפשרות נוספת להדביר טרמיטים מכונפים היא באמצעות נמטודות. שיטה זו נחשבת לשיטת הדברה ירוקה וידידותית לסביבה והיא מתאימה במקרים בהם מושבות הטרמיטים כבר נמצאות עמוק מידי באדמה ולא ניתן לקדוח עד אליהן ולהחדיר ריסוס. הנמטודות מתחפרות בתוך האדמה ואוכלות את הטרמיטים והן אינן מסוכנות או גורמות נזק כלשהו לאדם ולסביבה.

 

מחיר הדברה נגד טרמיטים מכונפים – כמה עולה?

מחיר הדברת טרמיטים מכונפים תלוי במספר גורמים, ביניהם גודל שטח ההדברה, מורכבות ההדברה מבחינת כמות הטרמיטים בשטח, שיטת ההדברה הנבחרת והאם מדובר בהדברה של מבנה פרטי או מבנה עסקי/ציבורי. לא משנה לאיזה שירות תזדקקו – הדברת טרמיטים מעופפים עם כנפיים בבית או בעסק שלכם, אצלנו בפסט מאסטר תמצאו את המחירים המשתלמים וההוגנים ביותר שיש, אשר כוללים גם אחריות ארוכה על העבודה.

הנה מחירון שמפרט את טווחי המחירים המומלצים לצרכן עבור שירותי הדברת טרמיטים מכונפים בבית או בעסק:

הדברת טרמיטים מעופפים מחירמחירון מומלץ לשירות
טווח המחירים של הדברת טרמיטים עם כנפיים בבית (תלוי מקרה)250-1500 ₪
כמה עולה הדברת טרמיטים עם כנפיים (ממוצע)350-750 ₪
הדברת טרמיטים מכונפים בקיר מחיר ממוצע250-550 ₪
מחיר הדברת טרמיטים במשקוף הדלת350-550 ₪
כמה עולה להדביר טרמיטים מכונפים בחצר או גינה250-600 ₪

מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.