טיפול בזחלי מודד – הדברה וריסוס בפריסה ארצית ע"י מדבירים מוסמכים, מחירים נוחים.

אם גיליתם בגינה שלכם זחל מודד הדברה מקצועית הכרחית עבורכם. חרק מהסוג הזה עשוי לגרום לנזקים רבים בגינה שלכם וללא טיפול מתאים, הדשא, הפרחים, העלים של העצים וגידולים אחרים עשויים להיהרס לחלוטין. הדברה של זחלים מודדים היא המומחיות שלנו בפסט מאסטר ואנו יודעים כיצד לבצע זאת בצורה מהירה ויעילה. תוכלו להזמין אותנו אליכם 24 שעות ביממה לכל מקום בארץ ולקבל שירות מקצועי שיפתור לכם את הבעיה לתקופה ארוכה מאוד.

כיצד מזהים זחל מודד, איך מדבירים אותו, כמה עולה הדברה של זחל מודד ומדוע חשוב שתתקשרו אלינו ברגע שזיהיתם אותו? הנה התשובות.

 

זחל מודד הדברה בכל הארץ 24 שעות ביממה, במחיר יוצא דופן

✔️ הדברת זחלים מודדים – מפסיקים את הנזק לצמחייה ועושים מעשה!

✔️ זחל מודד בנענע, בעציץ ביתי, בצמחים, בעצי פרי – טיפול מקיף

✔️ ריסוס נגד זחל מודד על ידי חברת הדברה מקצועית, מדבירים מורשים

✔️ אפשרות להדברה ירוקה נגד זחל מודד על עצי פרי

✔️ שומרים על גינת התבלינים שלכם נקייה מזחלי מודד 

✔️ לייעוץ בנושא הדברת זחל מודד במחירים נוחים >>

טלפון: 050-8303463

 

זחל מודד הדברה
זחל מודד הדברה, טיפול וריסוס באמצעות חומרי הדברה מאושרים לשימוש ומדבירים מוסמכים

 

 

טיפול בזחל מודד – מדוע זה כל כך חשוב? וכיצד ניתן לזהות אותו?

זחל מודד נחשב לאחד מהמזיקים הנפוצים בגינות והוא למעשה מהווה את אחד הגלגולים של פרפר "מודד הוורדניים" בדרך להיותו פרפר בוגר. שמו של זחל זה ניתן לו בשל תנועתו המיוחדת, כך שהוא שולח את חלק גופו האחורי אל הקדמי בצורה מדודה ונע קדימה באמצעות הרגליים הרבות שלו (יש לו 3 זוגות רגליים רגילות ו-2 זוגות של רגליים מדומות).

צבעו של הזחל המודד שחור אך הוא מסוגל לשנות את צבעו בהתאם למשטח עליו נמצא. אם ימצא על גבי עלה הוא יהיה ירקרק ואם ימצא על גבי האדמה או ענף יבש הוא יהיה בצבע חום.

מדוע במקרה ויש פלישה לגינה של זחל מודד הדברה היא דבר חשוב? מאחר והוא יכול להזיק בצורה קשה לכל מה שגדל בגינה שלכם. נזק לצמחים בגלל זחל מודד בא לידי ביטוי בחיסול שיטתי של פרחים, ניצנים ועלים והדבר מתרחש במהירות מאחר ומדובר בזחל שחי לו בקבוצות גדולות מאוד.

 

תעודת זהות: מי אתה זחל מודד? תכונות ומאפיינים

תכונה / מאפייןתשובה
שם מדעיזחל מודד – Geometridae
שם נוסףזחלים פרפראים
משפחהמשפחת המודדים
גודל המזיקבין מילימטרים ספורים למספר סנטימטרים, ישנם אלפי סוגים שונים של זחל מודד
האם מסוכן לאדם?לא מזיק לאדם, אך מזיק לצמחייה
ממה ניזון המזיק?פרחים וצמחים
באילו מקומות נפוץ?ניתן למצוא זחלים מודדים בגינות, בחצרות ובעציצים
צבע המזיקישנם זחלים מודדים שחורים רבים, אך תבעם משתנה בהתאם למיקום שלהם בשל ניסיונם להסוות את עצמם
איך מדבירים זחל מודד? (שיטות מובילות)הדברת זחל מודד תתבצע על ידי ריסוס או הדברה ירוקה
זחל מודד הדברה מחיר התחלתיהחל מ-250 ₪

הדברת זחל מודד – רק בצורה מקצועית!

הדברה של זחל מודד מבוצעת על ידי ריסוס העלים והענפים של הצמחים על ידי תכשירים מתאימים, כגון "אקוגן". ריסוס נגד מזיקים הוא יעיל מאוד – התכשיר עצמו פוגע בעצבים של הזחל ולמעשה משמיד אותו תוך זמן קצר ביותר. העדיפות היא לבצע את ההדברה באמצעות התקשרות איתנו ולא באופן עצמאי, מאחר והתהליך צריך להתבצע בצורה קפדנית ביותר על מנת באמת להועיל. הדברת זחל מודד תתבצע על ידנו תוך הקפדה על מספר היבטים:

✔️ ביצוע ההדברה בשעות לא חמות מידי – חשוב שלא לבצע את ההדברה בשעות בהן קרינת השמש חזקה מידי. הסיבה לכך היא שהחומרים הפעילים שבתכשיר מתפרקים במהירות כאשר השמש חזקה מידי, כך שהם עשויים שלא להיות יעילים דיו להשמדת כל הזחלים שבגינה.

✔️ אי יישום החומר על גבי פרחים פתוחים או ניצנים – מאחר והתכשירים הכימיים עלולים לפגוע בהם בצורה קשה והם יהרסו לגמרי או לא ימשיכו בתהליכי הפריחה והגדילה שלהם.

✔️ התרחקות מהמקום למספר שעות – טיפול בזחל מודד באמצעות הדברה כימית מחייב הרחקה של ילדים וחיות מחמד מהמקום למשך 3 שעות לפחות לאחר ההדברה.

✔️ הימנעות מערבוב של מספר תכשירים – אנשים רבים חושבים שבמקרה של זחל מודד הדברה באמצעות מספר תכשירים תהיה יותר יעילה, אך למעשה מדובר בדבר מסוכן שרצוי שיעשה רק בפיקוח של מדבירים מקצועיים כמו שתמצאו אצלנו.

 

הדברה ירוקה נגד זחל מודד

ישנם מקרים שבהם ביצוע הדברה נגד זחל מודד אינה אפשרית באמצעיים כימיים. למשל, כאשר זחלים מודדים משתלטים על גינת התבלינים או עצי הפרי שלכם.  אם גיליתם זחל מודד בנענע או בלואיזה שלכם או נתקלתם בסימני צואה שחורים על גבי עלים בעצי הפרי שבגינה שלכם, לא תוכלו לבצע הדברה כימית מאחר והדבר ירעיל את הגידולים שלכם וימנע מכם לצרוך אותם. במקרים שכאלה נוכל להציע לכם שירותי הדברה ירוקה שנחשבים לבטוחים עבורכם.

הדברה ירוקה נגד זחל מודד יכולה להתבצע באמצעות מספר שיטות וביניהן סילוק פיזי של התפרחות שנגועות בזחל המודד, שימוש בתרסיס חומץ שמחסל ומבריח את הזחלים למקומות אחרים או לחלופין, שימוש בתכשירים אורגניים (שמאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות כמובן) שכוללים מיצויים שונים מפרחי חרצית, שמן עץ האזדרכת, שמן מנטה ועוד.

 

מחיר הדברה נגד זחל מודד – כמה עולה?

מחיר הדברת זחל מודד אינו נחשב ליקר מידי והוא תלוי במספר גורמים, ביניהם כמות הזחלים בשטח, גודל השטח שרוצים להדביר וסוג שיטת ההדברה (הדברה ירוקה נחשבת ליקרה יותר מאשר הדברה כימית רגילה). בכל מקרה, אצלנו תמצאו את המחירים המשתלמים ביותר כאשר תחפשו עבור זחל מודד הדברה מקצועית ויעילה וגם תקבלו אחריות ארוכה על העבודה. ריכזנו עבורכם את טווחי המחירים המומלצים לצרכן עבור הדברת זחל מודד, כך שתוכלו לקבל החלטה יותר מושכלת בעניין:

זחל מודד הדברה מחירמחירון מומלץ לצרכן
ביקור מדביר זחל מודדהחל מ – 250 ₪
הדברת זחל מודד בחצר, בצמחים, בעצי פריהחל מ – 300 ₪
הדברה של זחלים מודדים במרפסת ובגינההחל מ – 400 ₪
הדברה ירוקה נגד זחל מודדהחל מ – 250 ₪
ריסוס נגד זחל מודד בבית או דירת גןהחל מ – 300 ₪

מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.