בשנים האחרונות הדברה ירוקה מהווה חלק בלתי נפרד מסל השירותים שאנו מציעים ללקוחותינו בפסט מאסטר ולה יתרונות רבים על פני שיטות ההדברה הקונבנציונליות באמצעות חומרים כימיים.

זוהי הדרך הטובה ביותר להיפטר מהמזיקים שפלשו אל המתחם שלכם, מבלי לחשוש מפגיעה בבריאותכם ובאיכות הסביבה ואצלנו תוכלו להזמין את השירות במחירים משתלמים ובפריסה ארצית רחבה.

מה זה הדברה ירוקה, אילו סוגים קיימים, כמה עולה הדברה ירוקה וגם מדוע כדאי לעשות אותה רק עם המדבירים פסט מאסטר? הנה כל התשובות.

 

הדברה ירוקה בבית, בגינה, במטבח, לצמחים נגד כל סוגי המזיקים!

✔️ מגוון שיטות הדברה ירוקה לטיפול בג'וקים, נמלים, פרעושים ועוד   

✔️ המדבירים שלנו זמינים להדברה ירוקה במחירים נוחים

✔️ בית עם תינוק / חיות? שאלו את הנציג על הדברה ירוקה אורגנית

✔️ אחריות ללקוח בסיום כל הדברה ירוקה ללא ריח >>

צרו קשר במספר: 050-8303463

 

הדברה ירוקה
מה זה הדברה ירוקה? הדברה ירוקה נגד כל מזיק

 

 

מה זה הדברה ירוקה וההבדלים מהדברה רגילה

בתחום ההדברות ניתן למצוא מספר שיטות שמשמשות לצרכי קטילה, סילוק, לכידה והרחקה של מזיקים שונים. לאורך עשרות השנים האחרונות, השיטה השכיחה ביותר כללה שימוש בחומרים כימיים חזקים שהפגינו יעילות גבוהה בטיפול במזיקים השונים, ביניהם זרחנים אורגניים, מעכבי גדילה, רעלים של מערכת העצבים ועוד.

אלא שעם הזמן החלו להצטבר עדויות רפואיות מחקריות על כך שחומרים אלו מסוגלים לא רק לפגוע בסביבה בצורה חמורה אלא גם באדם, דבר שמתבטא בעלייה במקרי סרטן, פרקינסון, פגיעה בפוריות, בעיות קשב וריכוז, אלרגיות למיניהן ועוד. החומרים הרעילים הללו נשארים לאורך זמן במתחם המודבר, הדיירים נחשפים אליהם, מריחים ונושמים אותם, כשבמקרים רבים הם אף מצליחים לזלוג למי התהום ומאגרי המים ומשם מגיעים אל מי השתייה שלנו.

עובדות אלו גרמו לחיפוש אחר שיטות הדברה אחרות דוגמת הדברה ירוקה אורגנית. היתרונות של הדברה אורגנית הם חוסר רעילות לאדם ולסביבה, חוסר ריח ושאין צורך לפנות את המתחם לשעות ארוכות.

הדברה ירוקה היא למעשה תמיד מומלצת ואנו תמיד נציע לכם זאת במידה והדבר מתאפשר מבחינת סוג המזיק שרוצים להדביר, ובמיוחד כאשר ישנם בבית או במבנה ילדים קטנים, קשישים, חולים במחלות רקע קשות ונשים בהריון.

תוכלו להזמין מאיתנו הדברה ירוקה לבית, לגינה, לדשא, לשדה חקלאי, הדברה ירוקה לעסק ולמעשה לכל מתחם שתרצו.

 

הדברה ירוקה
מבחר שיטות הדברה ירוקה בכל הארץ – מדבירים מורשים

 

אילו שיטות הדברה ירוקות קיימות?

בימינו קיימות מספר שיטות הדברה ירוקות ואת כולן תמצאו אצלנו בפסט מאסטר. הנה כמה מהן:

#1 פירתרואידים, פרומונים וחומרים נוספים – חומרי הדברה ירוקה הם כאלה שעשויים מחומרים טבעיים או סינטטיים על בסיס חומרים טבעיים. חומרים אלו מופקים בדרך כלל מפרחים או צמחים והם קרויים פירתרואידים ומסוגלים להשמיד את המזיקים בצורה יעילה מבלי להזיק לאדם ולסביבה. חומר אחר שמשמש להרחקת מזיקים קרוי פרומון והוא למעשה סוג של ריח שאותו מזהים המזיקים והוא זה שגורם להם להתרחק מהמקום.

#2 פיתיונות – בשיטה זו משתמשים במקורות מזון שאהובים על המזיקים ושבתוכם קיימים רעלים אך בריכוז מאוד נמוך שאינו משפיע על האדם או חיות המחמד. הפיתיונות נאכלים על ידי המזיק, שנושא אותם לתוך המושבה ומרעיל את כולה. שיטה זו מומלצת מאוד כאשר רוצים להדביר נמלים, תיקנים וחרקים רבים נוספים.

#3 מלכודות – משמשות לצרכי אבחון סוג החרקים שפלש למתחם אך גם לצרכי לכידה או השמדה של מזיקים גדולים כגון הדברת מכרסמים (עכברים, חולדות, חפרפרות). המלכודות אינן מכילות חומרים רעילים כלל ולכן נחשבות אף הם לסוג של הדברה ירוקה. קיימים כמה סוגים של מלכודות שניתן להשתמש בהם, דוגמת מלכודות קפיץ, מלכודות כלוב, מלכודות דבק ומלכודות פרומון.

#4 הדברה ביולוגית – כאשר רוצים לבצע הדברת מזיקים ירוקה מחוץ לבית ובעיקר בשטחים חקלאיים, שיטה זו נחשבת למאוד מומלצת. בשיטה זו משתמשים ביצור כלשהו שנחשב לאויב של המזיק וניזון ממנו. למשל, ניתן להשתמש בדגים על מנת להיפטר מביצי יתושים, בחיידקי בצילוס על מנת להיפטר מזחלי יתושים, בצרעות טפיליות להשמדת כנימות ועוד.

#3 הדברה אלקטרונית – זוהי שיטה שלא מדבירה אלא רק מרחיקה את המזיקים מהמקום, וזאת באמצעות הצבה של מכשירים אשר פולטים גלי קול שאינם אהובים על המזיקים שרגישים להם (בעיקר מכרסמים).

על מנת שפעולת ההדברה תהיה יעילה ככל שניתן, אנו בדרך כלל נבצע גם מספר פעולות משלימות דוגמת איטום של פתחים והפיכת הבית לכמה שיותר הרמטי וסגור מפני חדירה מבחוץ של מזיקים (דלתות, חלונות, רשתות, פתחי ביוב וכו').

 

אילו סוגי מזיקים ניתן להדביר בצורה ירוקה?

באמצעות הדברה ירוקה ניתן להיפטר מכל סוגי המזיקים הקיימים, הנה כמה מהנפוצים שבהם:

✔️ הדברה ירוקה לנמלים – קשה מאוד להיפטר מנמלים רק באמצעות ריסוס כימי, וזאת מאחר ולא תמיד ניתן לאתר את הקן עם המלכה. שימוש בפיתיונות ג'ל עם חומרי הדברה ירוקים גורם לנמלים להביא את הפיתיון לקן ולמלכה ולהשמיד אותם לחלוטין.

✔️ הדברה ירוקה נגד ג'וקים – ישנם סוגי ג'וקים שכבר עמידים כנגד חומרים כימיים ונגדם רק הדברה ירוקה יכולה לעזור. הדברה כזאת נגד תיקן גרמני היא דוגמא טובה לכך, מה שניתן לבצע גם כן באמצעות פיתיונות ג'ל.

✔️ הדברת פרעושים ירוקה – ניתנת לביצוע באמצעות פיזור של אדמה דיאטומית שמרחיקה וקוטלת את הפרעושים, בעיקר בגינות ופינות נוי. חומר זה גורם ליציאת נוזלים מתוך החרק, מה שמייבש אותו ומביא למותו. השיטה מתאימה גם להדברה של עכבישים, עקרבים, נדלים ועוד.

✔️ הדברה ירוקה נגד פשפשי מיטה – נעשית באמצעות שואב אבק עוצמתי לצד טיפול בחום על ידי מכשיר קיטור, כשלהשלמת המלאכה משתמשים בפירתרואידים. בגינה ניתן להיפטר מפשפשים גם באמצעות חרקים אחרים שטורפים אותם (הדברה ביולוגית).

✔️ הדברה ירוקה לתולעים הדברה של תולעים בבית נעשית בדרך כלל באמצעים ביולוגיים, כגון שימוש בזחלי בצילוס שיעילים גם לצרכי הדברה ירוקה נגד יתושים (זחלי יתושים), הדברת לחשופיות או חלזונות – ניתן להיפטר בקלות מחשופיות וחלזונות גם ללא שימוש בריסוס כימי. את תכשיר ההדברה מכינים מתמיסה המכילה שום או עלי לענה. כמו כן, ניתן לפזר מלח במקומות שבהם ריכוז החלזונות והחשופיות גדול – הוא ימיס את המזיקים הקיימים וירחיק מהמקום את אלו שאמורים לצוץ אחריהם. הדברה מהסוג הזה ניתן לבצע גם באופן עצמי.

✔️ הדברה ירוקה לחולדה או עכבר – מה שניתן לבצע על ידי שימוש במלכודות או בשיטת ההדברה האלקטרונית. שיטות אלו מחליפות את הצורך ברעלים (עצביים, נוגדי קרישה) כאשר ישנה כמות לא גדולה של מכרסמים במקום. כאשר מדובר בכמויות גדולות, היעילות הכלכלית של פתרונות אלו אינה טובה ורצוי לבצע בכל זאת שימוש בחומרי רעל.

אצלנו בחברת פסט מאסטר תוכלו להזמין גם הדברה ירוקה נגד דבורים, הדברת טרמיטים ירוקה ולמעשה נגד כל חרק או מכרסם שפלשו לבית, לגינה או לעסק שלכם.

קיימות גם מספר שיטות הדברה ירוקה עשה זאת בעצמך שכדאי שתכירו, דוגמת פיזור של שמן נים, שמן הציטרונלה וסוגי שמנים אחרים בשטח שבו נמצאים המזיקים, כמו גם של אדמה דיאטומית שנחשבת למאוד יעילה.

 

הדברה ירוקה מחיר

מחיר הדברה ירוקה הוא בדרך כלל גבוה יותר ממחיר הדברה רגילה בשיטות כימיות. הסיבה לכך היא העלויות הגבוהות של החומרים, המכשור והתכשירים השונים וכמו כן, העובדה שלעיתים יש צורך במספר ביקורים של המדביר עד להעלמת המזיקים לחלוטין. למרות שלוקח להדברה כזאת יותר זמן להתחיל לפעול מאשר הדברה כימית, התוצאות מאוד יעילות וכאמור הדבר יספק לכם גם יתרונות רבים נוספים, כך שתוספת המחיר הקטנה משתלמת לכם מכל הבחינות.

המחיר של הדברה ירוקה אורגנית מתחיל אצלנו מ-180 ₪.

עלות הדברה ירוקה נקבעת על פי גודל השטח שיש להדביר, כמות המזיקים ושיטת ההדברה הספציפית שבוחרים בה. בנוסף, יש לקחת בחשבון כי בתקופת הקיץ שבה המזיקים פעילים יותר, הביקוש לשירות גבוה במיוחד ולכן המחיר יהיה מעט יקר יותר. זוהי הסיבה שמומלץ כי תתקשרו איתנו כבר בתקופת האביב, לשם מניעה והשגת מחירים נמוכים יותר.

מעבר לזאת, הזמנה של השירות לשעות הערב והלילה או בסופי שבוע (אנו מציעים לכם שירותי הדברה ירוקה 24 שעות ביממה), תעלה לכם מעט יותר. בכל מקרה, אצלנו תמצאו הבדלי מחירים מאוד נמוכים בין הדברות ירוקות לרגילות, כך שאין לכם שום סיבה להתלבט ולסכן את בריאות המשפחה, חיות המחמד או הלקוחות שלכם.

 

מדוע דווקא פסט מאסטר?

כאשר אתם יוצרים קשר עם חברת פסט מאסטר עבור הדברה ירוקה בבית או בעסק שלכם, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את המחירים המשתלמים ביותר ואת תוצאות ההדברה המוצלחות ביותר. כל המדבירים שלנו הם בעלי הסמכה מטעם המשרד להגנת הסביבה, אנו עושים שימוש אך ורק עם חומרי הדברה ירוקים באישור המשרד להגנת הסביבה ובנוסף לכל מציעים לכם אחריות ארוכת טווח על העבודה, מה שלא כל חברת הדברה מציעה.

המדבירים שלנו הם מדבירים מורשים הפועלים בכל בארץ ונוכל להגיע אליכם במהירות 24 שעות ביממה. צרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.