הדברת בתי מלון היא שירות שחברת הדברה אחראית לוקחת מאוד ברצינות מכיוון שהיא כוללת שיקולים רבים ומורכבים יותר משיקולים של הדברה ביתית. פסט מאסטר, מובילים בהדברות לבתי מלון בפריסה ארצית – מחירים נוחים!

מבין שירותי ההדברה המגוונים שאנחנו מציעים לעסקים, הדברת בית מלון נחשבת לאחת היותר חשובות. הדבר חשוב מאוד על מנת שהאורחים שלכם באמת ייהנו ויקבלו תמורה מלאה לכסף שלהם, ושהמוניטין שלכם יישמר ולא יפגע בגלל מזיקים שונים שמסתובבים במתחם. הדברה בבתי מלון ומקומות אירוח נוספים היא המומחיות שלנו בפסט מאסטר ואנחנו מציעים לכם את השירותים שלנו בכל רחבי הארץ.

אילו מזיקים נפוצים בבתי מלון, כיצד מתבצעת הדברה למלון, כמה עולה הדברה של מלונות ומדוע חשוב שתצלצלו אלינו עוד היום? הנה כל התשובות.

 

הדברה למלונות במחירים מיוחדים להזמנת מספר שירותי הדברה

✔️ טיפול בכל סוגי המזיקים עבור בתי מלון: מכרסמים, תיקנים, נמלים, עש ועוד

✔️ מדבירים מורשים במלונות, חומרי הדברה למלון מאושרים לשימוש בלבד

✔️ מבחר שיטות הדברה לבתי מלון: ריסוס, הדברה ירוקה ועוד 

✔️ הלקוח יקבל אחריות בסיום עבודת ריסוס ו/או הדברה במלון

✔️ הדברה של מלון ע"י מקצוענים – להצעת מחיר >>

לייעוץ והזמנת מדביר: 050-8303463

 

הדברה בבית מלון
הדברת בית מלון באמצעות שיטות הדברה מתקדמות, מחיר נוח

 

 

החשיבות של הדברת בית מלון

כמקום שמארח כמות גדולה כל כך של אורחים בקצב תחלופה גבוה, בית מלון מהווה מוקד משיכה מרכזי גם עבור סוגים רבים מאוד של מזיקים. הם נמשכים למקורות המזון הרבים שמצטברים במתחם, כך שללא הזמנה של שירותי הדברה מניעתיים ושגרתיים, בית המלון שלכם חשוף כל העת למכת מזיקים פוטנציאלית. הדברת בית מלון באופן קבוע חשובה מאוד ממספר היבטים:

✔️ פגיעה בנראות ובביקושים – במידה ובית המלון שלכם יהיה עמוס במזיקים, יבחינו בכך האורחים והביקוש להתאכסן אצלכם ירד פלאים. אין אורח שישתוק על נוכחות של עכבר במלון או גירודים בלתי פוסקים בלילה בשכיבה על המיטה.

✔️ סכנה בריאותית – מזיקים שונים יכולים גם להזיק לבריאות האורחים שלכם במגוון דרכים, חלקן יכולות להסתכם בעקיצות לא נעימות ותו לא אך ישנם מזיקים שיכולים לגרום למחלות של מערכת העיכול, זיהומים חיידקיים, וירוסים ואף מוות, במידה ומדובר באורח שאלרגי או במזיק ארסי במיוחד.

✔️ אי עמידה בסטנדרטים – מזיקים שנמצאים בבתי מלון ובעיקר במטבחים עשויים לגרום לכך שלא תעמדו בתנאי הסף של הרשויות, מה שעלול לגרום לסגירת המקום שלכם.

✔️ כי המזיקים לא הולכים לשום מקום – לא תדבירו? המזיקים רק ילכו ויתרבו ויגרמו לבעיות להתעצם, דבר שיתבטא בירידה ברמת התברואה של המלון ובקושי רב לתקן את המצב ללא טיפול יסודי שמחייב את השבתת המקום כולו.

 

אילו מזיקים נפוצים בבתי מלון?

בית מלון הוא למעשה שילוב בין בתי מגורים (חדרי אירוח עם מיטה, אמבטיה, מרפסת ולעיתים גם מטבחון) לעסקים מכל הסוגים (במלון איכותי קיימים מסעדה-חדר אוכל, חדר כושר, ספא ועוד), מה שאומר שהוא מושך אליו את כל סוגי המזיקים שנגדם אנחנו מציעים את שירותי ההדברה האחרים שלנו.

בהתאם לזאת, הדברה בבית מלון מתמקדת בטיפול בכמה סוגי מזיקים בעת ובעונה אחת ובמיוחד בפשפש המיטה, תיקנים, נמלים, מכרסמים, עש, יתושים, זבובים וחרקי מזון למיניהם. לעיתים עולה הצורך גם ללכוד נחש שבטעות הסתנן למקום או לפנות פגר של יונה.

 

✔️ עשוי לעניין אותך: הדברת מקקים | הדברת פשפש מיטה | הדברת מכרסמים | הדברת עש

 

כיצד מדבירים מלון?

הדברת בית מלון צריכה להתבצע על בסיס "מבוצע כל העת אך באופן בלתי נראה". במילים אחרות – על המלון להיות מודבר כל הזמן על בסיס קבוע לצרכי מניעה מראש, אך מבלי שאף אורח ירגיש בכך, וכמובן גם באופן דחוף, במקרה ובכל זאת פלשו מזיקים למתחם. לשם כך יש לנקוט בפעולות הבאות:

✔️ הדברה באמצעות מדביר בשטח – מדביר בתי מלון מקצועי מטעמנו יגיע אליכם על מנת לבצע הדברה פנימית וחיצונית קפדנית. אנו עושים שימוש עם חומרי הדברה לבית מלון שקיבלו את כל האישורים הנדרשים, כאלה שאינם גורמים לתופעות לוואי וכמובן שאינם בעלי ריח, כך ששום אורח לא ירגיש בהם. ריסוס מלונות באמצעים כימיים חזקים יכול להתבצע בימים מיוחדים לאורך השנה בהם המלון סגור במלואו או בחלקו לצרכי תחזוקה.

בכל מקרה, כל חומרי ההדברה שלנו פועלים לאורך זמן, כך שגם אם תחלופת האורחים גבוהה ויש עומס בבית המלון, חומרי ההדברה ממשיכים לפעול ומונעים הידבקות של המבנים השונים במזיקים.

✔️ הדברה באמצעים קבועים – על מנת שלא לפגוע בשגרת בית המלון ולא לגרום לכך שהאורחים שלכם יראו כל העת מדבירים בשטח, קיימות גם מספר שיטות שמאפשרות הדברת בית מלון באופן קבוע מבלי שהדבר יורגש ומבלי שאיש מקצוע יצטרך להגיע למקום באופן יומיומי. זוהי למעשה הדברת בית מלון ירוקה שכוללת מספר שיטות הדברה ירוקות שאינן מזיקות לאדם ולסביבה אלא רק למזיקים עצמם.

למשל, שימוש בפיתיונות ג'ל שמוסתרים היטב, בנורות ללכידת יתושים, במלכודות נסתרות למכרסמים, באמצעי הדברה אלקטרונית באמצעות גלי קול ועוד.

 

כמה עולה הדברה למלון? מחיר הדברת מלונות

מחיר הדברת בתי מלון נקבע על פי גודלו מבחינת שטח ומספר החדרים, האם קיימת גם צמחיה שבה רוצים לטפל, מורכבות העבודה, שעות ההדברה, האם רוצים להשתמש מלבד בריסוס כימי גם בשיטות הדברה ירוקות ולשלב מספר שיטות הדברה וכו'. הנה טווח המחירים המומלץ לצרכן עבור הדברת בית מלון:

הדברת מלונות מחיר לפי מזיק מחירים מומלצים – הדברה למלון
הדברה לבית מלון מחיר ממוצע 550-1550 ₪
כמה עולה להדביר פשפש המיטה בבית מלון? החל מ-500 ₪ לכל חדר
עלות ריסוס נגד חרקים בבתי מלונות  550-950 ₪
מחיר הדברת מכרסמים בבית מלון 550-1,000 ₪
כמה עולה הדברת זוחלים במלונות? 500-1,150 ₪
הדברה ירוקה לבית מלון מחיר ממוצע 950-2,250 ₪
הדברת ג'וקים בבית מלון מחיר 450-600 ₪

אצלנו בפסט מאסטר תמצאו את המחירים המשתלמים ביותר עבור הדברת בית המלון שלכם וגם תקבלו אחריות ארוכה על העבודה, דבר חשוב מאוד כשמדובר במתחם שכל כך מועד לפורענות מבחינת הסיכוי לפלישת מזיקים. מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים.