אנחנו מדבירים זחלים בגינות וחצרות בכל אזורי הארץ במחירים נוחים – פסט מאסטר

מחפשים הדברת זחלים? המדבירים של פסט מאסטר מתמחים בשירותי הדברה נגד זחלים בבית ובגינה. זחלים עלולים להסב נזק גדול לצמחייה, לריהוט ולבגדים, ולכן חשוב לאתר את הבעיה ולטפל בה בזמן. הדברת זחלים יעילה מתחילה בזיהוי נכון של סוג הזחל, אליו מתאימים את שיטת ההדברה. ניתן לטפל בזחלים באמצעות הדברת זחלים טבעית או באמצעים כימיים יעילים במיוחד.

 

הדברת זחלים בגינה, בחצר, בבית או בדירה – פריסה ארצית מלאה!

✔️ שירותי הדברה נגד כל סוגי הזחלים הדברת זחל מודד, זחל פרודניה וזחל רפרף הגפן 

✔️ מדביר זחלים מקצועי ומוסמך זמין בכל רגע ובכל כתובת בישראל, ריסוס נגד זחלים 

✔️ הדברה נגד זחלים במחיר הטוב ביותר, הרחקת זחלים – כולל אחריות!

✔️ נתקלתם בזחל בבית? לא בטוחים באיזה זחל מדובר? המדבירים שלנו ישמחו לסייע

✔️ מעוניינים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית להדברה של זחלים? >>

לשיחה עם מדביר זחלים: 050-8303463

 

הדברת זחל
הדברת זחלים בכל הארץ – ריסוס כימי או הדברה ירוקה

 

 

מהו זחל?

זחל הוא למעשה פרפר או חרק שנמצא בשלב התפתחותי מוקדם במחזור חייו. זחלים בוקעים מהביצה בגודל זעיר שקשה לראות בעין בלתי-מיומנת, ומכפילים את משקלם באופן משמעותי – פי 10,000 ואף יותר. גודלו של זחל ממוצע נע בין מילימטרים בודדים ויכול לחצות את רף 10 הס"מ, בהתאם לשלב הגדילה ומין הזחל. זחלים מבלים את רוב זמנם באכילת צמחים, ומהסיבה הזאת בדיוק אנחנו ממש לא מעוניינים בזחלים בגינה שלנו.

מדביר זחלים מקצועי יידע לבחור ולהתאים את שיטת ההדברה לסוג הזחל שנמצא בביתכם: בין אם מדובר בשירותי הדברת זחלים ירוקים בגינה, או בהדברה מסוג אחר כמו הדברת ערצבים או הדברת נמטודות – הדברות מן הסוג הזה הן הדברות מיוחדות שדורשות מדביר מומלץ, מיומן ומנוסה.

 

תעודת זהות: מי אתם זחלים? – תכונות ומאפיינים

תכונה / מאפייןתשובה
שם מדעיזחל – Caterpillar
שם נוסףLarva Eruciformis
קבוצת המזיקחרקים
האם מסוכן?לא
נזקים אפשריים להם גורםחלק מהזנים עשויים לגרום נזק לעצים ורהיטי עץ, אחרים נחשבים מזיקי חקלאות ויכולים לפגוע בפירות וירקות

הגדרות וסיווג זחלים

זחל אמיתי (Caterpillar)מאופיין ברגליים מדומות (אזור הבטן) ובנוסף ב-3 זוגות רגליים פרוקות בחזה. קופסת הראש של הזחל מפותחת
זחל ראשוני (Larva Campodeiformis)זחל בעל גפי פה וקופסת ראש מפותחות. זהו מזיק רך שנע במהירות ולו שלושה זוגות רגליים מפותחות. לרוב זחל זה יהיה טורף
זחל תיל (wire worm)זחל זה ידוע כבעל גוף מפרקי נוקשה (גלילי). קופסת הראש שלו גם כן מפותחת ויש לו שלושה זוגות רגליים קצרות. זחל זה לא זריז אך אם תגעו בו תבחינו כי נטייתו היא לנוע בקופצניות
זחל דרן (grub)זחל רך וגלילי בעל וקופסת ראש מפותחת ושלושה זוגות רגליים. בגלל שרגליו חלשות תנועתו של הזחל מוגבלת. זחל זה ניתן למצוא לרוב בתוך הקרקע או במקרים אחרים גם בצמח פונדקאי
זחלים חסרי רגלייםזחלים חסרי רגליים עם ראש קטן מאפיינים את מיני היתושים. זחלים חסרי רגליים בעלי ראש מפותח מאפיינים את הדבוראים שנציים (דבורים, נמלים וצרעות)
איך מדבירים זחל? (שיטות מובילות)ריסוס כימי או בשיטות שונות של הדברה ירוקה
מחיר הדברת זחלהחל מ-250 ₪

 

לקריאה נוספת: הדברת דירה | הדברת דובון הקורים

 

הדברה נגד זחלים – יצורים קטנים שמסבים נזק גדול

אל תתנו לגודל הקטן של הזחלים להטעות אתכם, היצורים הללו יכולים להסב נזק גדול לבית ולגינה שלנו. אלו הם הנזקים העיקריים שזחלים מחוללים:

✔️ השמדת צמחייה – זחלים הם משמידי גינות ידועים לשמצה. זחל שהגיע לצמח בגינה שלנו, יאכל ויכלה אותו במהירות אדירה, ואז יעבור לצמח הבא. לכן חשוב לתאם הדברת זחלים על-ידי מדביר זחלים מורשה מייד כאשר מבחינים בנוכחות זחלים. כל עיכוב בפנייה לאיש מקצוע לצורך הדברת זחלים בגינה עלול להסב לגינה שלנו נזק בלתי-הפיך, שיוריד לטימיון את העבודה הרבה שהשקענו בה, וחבל.

✔️ הרס בגדים, בדים וריפודים – חלק מהזחלים לא נשארים בגינה וחודרים גם אל תוך הבתים שלנו. במקרה של זחלים בתוך הבית, יש לפנות מיד למדביר מקצועי – אחרת הם עלולים להפוך לגלמים ואז ולעשים, ורבים מהם משמידים בדים במהירות.

✔️ זחלים ארסיים – רוב הזחלים אינם מזיקים, אך ישנם גם מינים ארסיים שגורמים לצריבות ולנפיחות במגע איתם, וחלקם אף עלולים להוות סכנת חיים עבור כלבים וחיות מחמד אחרות.
דוגמה לזחל ארסי הוא תהלוכן האורן – זחל שעיר שארס מצוי בשערותיו. כל מגע עם זחל האורן עלול לעורר תגובה אלרגית מקומית שיכולה להימשך שבועיים שלמים, ושאיפה של הארס גורמת לקשיי נשימה ושיעולים – עד כדי צורך בטיפול רפואי בבית החולים.

 

סוגי זחלים נפוצים בארץ וכיצד מדבירים אותם

מצאתם זחל בגינה או בבית? קודם כל, חשוב להבין באיזה סוג זחל מדובר ולהתאים את שיטת ההדברה למין הזחל. להלן סוגי הזחלים הנפוצים בארץ, ואופן הטיפול בהם:

סוג הזחלתיאור הזחלשיטת ההדברה
זחל פרודניהזחלי הפרדוניה מופיעים במגוון של צורות וצבעים. מטרת המגוון הזה היא לשמש כהסוואה על גבי הצמח ממנו הם ניזונים.הדברת זחלי פרודניה בגינה ביתית נעשית באמצעות איסוף ידני של הזחלים מהצמחים, אחד אחד. בשטחים נרחבים מבצעים ריסוס נגד זחלים בחומרים כימיים.
זחל מודדהדרך הקלה ביותר לזהות זחלי מודד היא באמצעות אופן התנועה שלהם, הם מתקדמים בצעדי "שיבר" וגוררים את חלקם האחורי אל רגליהם הקדמיות.במקרים קלים ניתן להרחיק את הזחלים בצורה ידנית, במקרים מורכבים יותר הדברה נגד זחל מודד נעשית באמצעות באמעות ריסוס כימי מסוג "פרוביט" בסביבתם.
רפרף הגפןצבעם של זחלים אלו הוא ירוק, ויש להם "קרן" (סוג של זנב) בצבע סגול-שחום. כשזחל הגפן גדל הוא משנה את צבוע לחום-שחור.בזחלי גפן מטפלים באמצעות ריסוס זחלים בחומרים כימיים, או בשיטות של הדברה ירוקה נגד זחלים.

לא מצליחים לזהות את סוג הזחל לבדכם? אל דאגה, המדבירים שלנו בפסט מאסטר יזהו את סוג הזחל עבורכם בלי בעיות ויאתרו את מקום המושבה במקרה הצורך.

 

מחיר הדברה נגד זחלים – כמה עולה?

זקוקים לשירותי הדברת זחלים? מחיר הדברה זחלים עומד על מאות שקלים בודדים בלבד, והוא תלוי בעיקר במיקום שבו הזחל נמצא. זחלים שנמצאים בחוץ ניתן להדביר באמצעות גז רעיל, ואילו זחלים בתוך הבית מדבירים באמצעות ריסוס.

במידה ויש לכם זחלים של עשים בבית או בגינה, צריך לטפל גם בעשים הבוגרים אחרת הבעיה לא תיפתר. את ההדברה לזחלים ולפרטים הבוגרים ניתן להשלים בפעם אחת, במחיר משתלם שיתחיל בכ-250 שקלים חדשים.

התקשרו אלינו בפסט מאסטר כדי לקבל הצעת מחיר שלא תמצאו בשום מקום אחר.

 

למה לבצע הדברה של זחלים דווקא איתנו?

המדבירים המנוסים שלנו מתמחים בהדברת זחלים מכל הסוגים והמינים: הדברת זחלים גדולים או קטנים, הדברת זחלים ארסיים וזחלים נפוצים, בבית או בגינה. לכל המדבירים שלנו יש רישיון הדברה בתוקף ותעודת הסמכה, מה שמבטיח עבודה אך ורק עם חומרים בטיחותיים לשימוש באישור המשרד להגנת הסביבה.

ואם עדיין לא השתכנעתם, כדאי שתדעו שבפסט מאסטר אנחנו מציעים אחריות מלאה על כל עבודה, כל שתוכלו להיות בטוחים!


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.