קיימים סוגים רבים של חיפושיות שעבורם אנחנו מציעים שירותי הדברה, בין היתר גם הדברת חיפושית הטבק, או בשמה הנוסף: אנובית הטבק. חיפושית זו הייתה נפוצה בתחילה בעיקר בטבק ומכאן שמה, אך כיום מסוגלת לחדור גם למוצרי מזון ולבדים, מה שמחייב הדברה מקצועית, מהירה ויעילה שתמנע את התרבותה.

אנחנו בפסט מאסטר מתמחים בהדברה נגד חיפושית הטבק בכל אזורי הארץ, 24 שעות ביממה ובמחירים נוחים שכוללים גם אחריות על העבודה.

כיצד נראית חיפושית הטבק, מדוע חשוב להדביר את חיפושית הטבק, איך מטפלים בה ומונעים את חזרתה למקום, כמה עולה הדברת חיפושית הטבק ומדוע כדאי לכם לצלצל אלינו עוד היום? הנה כל התשובות.

 

הדברת חיפושית הטבק בבית – בחדר השינה, במיטה, במטבח ועוד

✔️ ריסוס נגד חיפושית הטבק באמצעות הדברה כימית או תוך שימוש בשיטות ירוקות / אורגניות

✔️ חומרים להדברה של חיפושית הטבק אשר מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה 

✔️ מדביר חיפושיות שידביר את חיפושית הטבק – מדבירים מנוסים ובעלי רישיון

✔️ מצאתם את חיפושית הטבק בבית? על המיטה או באריזות האוכל? צרו קשר!

✔️ לפרטים על הדברת חיפושיות הטבק ולקבלת הצעת מחיר משתלמת >>

הרימו טלפון למספר: 050-8303463

 

הדברת חיפושית הטבק
הדברה נגד חיפושית הטבק בכל הארץ במחירים מעולים

 

 

מי את חיפושית הטבק?

חיפושית הטבק היא אחת החיפושיות הנפוצות ביותר בישראל, מה שגורם לכך ששירותי ההדברה עבור מזיק חיפושית הטבק מבוקשים גם כן. הנה כמה עובדות לגביה:

✔️ גודלה של חיפושית הטבק – בין 2 מ"מ עד 5 מ"מ, הצבע שלה חום עד אדמדם, היא מעט שעירה בגבה, יש לה מחושים וגם כנפיים שמאפשרות לה להתעופף ממקום למקום על מנת לחפש מקורות מזון.

✔️ חיפושית הטבק נמשכת מאוד אל אור – היא ניזונה ממגוון רחב מאוד של מזונות יבשים לרבות קמחים, תבלינים, דגני בוקר, עוגיות, אבקות בישול ומוצרי טבק כמובן. בנוסף היא נמשכת אל בדים וריפודים ולכן נפוץ מאוד למצוא את חיפושית הטבק במיטה, במזרון ובמצעים.

✔️ יכולת התרבות מהירההבעיה עם חיפושית הטבק היא יכולת התרבות המהירה ביותר שלה. היא מסוגלת להטיל עד ארבעה ביצים ביום וכמאה בסה"כ עד סוף חייה. מכך ניתן להבין כי מרגע שמופיעה חיפושית הטבק במקום כלשהו, ללא הזמנה של מדביר חיפושית הטבק מורשה, יהיה קשה מאוד להיפטר ממנה.

 

תעודת זהות: חיפושית הטבק – תכונות ומאפיינים

תכונה / מאפייןתשובה
שם מדעיחיפושית הטבק / אנובית הטבק – Lasioderma Serricorne
גודל המזיק3-6 מ"מ
האם מסוכן?לא
נזקים אפשריים להם גורםפגיעה במוצרי טבק או מוצרי מזון – קורנפלקס, אורז, אבקות בישול וכו'
באילו מקומות נפוץ?מוצרי טבק, אריזות או קופסאות מזון, במיטה או בתוך/ בין בדים שונים (בדגש על בדי קטיפה ומשי)
צבע המזיקחום-אדמדם
איך מדבירים חיפושית הטבק? (שיטות מובילות)פינוי הכלים או האריזות הנגועות, ריסוס (כימי או הדברה ירוקה), הדברת איוד, פיזור מלכודות בסיום הריסוס
מחיר הדברת חיפושית הטבקהחל מ-250 ₪

 

הדברת חיפושית הטבק באמצעות ריסוס

ישנן כמה שיטות שבאפשרותן ניתן לבצע הדברה נגד חיפושית הטבק, ביצוע של ריסוס לבית הוא אחד היעילים שבהן. הריסוס נועד לטפל בחיפושית על שלל גילגולי החיים שלה:

#1 ביצים – לבנות ובקוטר של פחות מ- 1 מ"מ.

#2 זחלים – לבנים או בעלי גוון צהבהב. את הזחלים מוצאים קרוב מאוד למקורות מזון שכן הם זוללים אותם בדרך לשלב הבא במחזור החיים שלהם, גלמים.

#3 גלמים – נמצאים בתוך מתווה עדין של כורים ומקורות מזון.

#4 חיפושית בוגרת – בעלת צבע חום-אדמדם, כושר תעופה ויכולת התרבות מהירה.

הריסוס עצמו מכיל פירתרואידים בעלי השפעה נמוכה על האדם אך כאלה שגורמים לנזק רב לחיפושיות בכל מחזורי החיים שלהן. שיטת הריסוס מתאימה להדברה בבתים אך לפני שמבצעים ריסוס נגד חיפושית הטבק במטבח יש לנקות את כל המגירות, להשליך מקורות מזון באריזות פתוחות ולנקות היטב את המתחם באמצעות מטלית לחה ואקונומיקה.

 

איוד – עוד שיטה יעילה להדברת חיפושית הטבק

שיטה נוספת שבה משתמשים לצרכי הדברת חיפושית הטבק היא באמצעות איוד, כלומר, פיזור החומר הרעיל שנישא על ידי גז,

בדרך כלל פחמן דו חמצני. שיטה זו מבוצעת כאשר מדובר במספר רב של חיפושיות, בעיקר במחסני מזון גדולים, אך ניתן ליישמה גם בבתי מגורים, למרות ששם תועדף שיטת הריסוס.

לצרכי האיוד יש לפנות את המקום ולאטום אותו. לאחר מספר שעות ניתן לאכלס אותו בחזרה וכל החיפושיות כבר לא יהיו בחיים.

 

כמה עולה הדברת חיפושית הטבק?

מחיר הדברת חיפושית הטבק תלוי במספר גורמים:

✔️ סוג המקום – קיים הבדל בין הדברת בית מגורים לבין הדברת בית עסק ומחסני מזון, שבהם התקנים לביצוע ההדברה שונים ולעיתים אף מחמירים יותר.

✔️ מורכבות העבודה – ככל שמדובר במקום יותר עמוס ומורכב כך המחיר של הדברת חיפושית הטבק יהיה גבוה יותר בהתאם.

✔️ שיטת ההדברה – מדבירים יכולים לקבוע שיש צורך בשיטת הדברה אחת או יותר, בהתאם לנסיבות, מה שייקר את המחיר.

✔️ הדברה ירוקה – תהיה יקרה יותר מאשר השימוש בריסוס.

המחירים שלנו נוחים ומשתלמים וכוללים גם אחריות על העבודה שתקבלו בכתב. צלצלו אלינו עוד היום לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

ככלל, המחיר מתחיל מ-250 שקלים ועולה בהתאם למאפייני העבודה הספציפיים.

 

הדברה ירוקה נגד חיפושית הטבק

ישנה גם שיטה ירוקה שאינה כוללת שימוש ברעלים נגד חיפושית הטבק. השיטה כוללת שימוש במלכודות דבק שמכילות פרומון, חומר שמושך את חיפושיות הטבק. הדברה ירוקה נגד חיפושית הטבק מתאימה מאוד במקומות בהם לא ניתן להגיע לחיפושיות בקלות. המלכודת מושכת את החיפושיות לצאת ממקום מחבואן, אך היא מיועדת רק עבור חיפושיות בוגרות ולא עבור זחלים, ביצים או גלמים.

במקרים רבים נמליץ לכם גם על טיפול משולב שכולל הדברה באמצעות מלכודות בשלב ראשוני, יחד עם ריסוס או איוד לאחר מכן. למשל, במקרה של הדברת חיפושית הטבק בחדר שינה, כאשר רוצים להגיע לכל החיפושיות שמסתתרות בריפודי הבד של מזרון המיטה ולא רק במצעים.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.