הדברת רימות ותולעים לבנות בבית ובגינה ע”י מדבירים מורשים בכל אזורי הארץ – מחירים נוחים – פסט מאסטר

מצאתם תולעים לבנות בבית, במחסן, בסביבת פחי האשפה או בחצר? ייתכן מאוד כי שירות הדברת רימות הוא מה שאתם צריכים ורצוי כמה שיותר מהר. אנחנו בפסט מאסטר נשמח לשלוח אליכם מדביר רימות בכל הארץ, 24 שעות ביממה, במחירים משתלמים במיוחד.

מה זה רימות בכלל ואיך מזהים אותן? אילו סוגי רימות קיימים בארץ? מה עושים כשמגלים תולעים לבנות בבית ואיך הורגים רימות? כמה עולה מדביר רימות ולמה כדאי לכם לעשות זאת עם חברת פסט מאסטר? הנה כל התשובות.

 

הדברה נגד רימות זבובים בבית או בגינה (כולל טיפול מנע)

✔️ כתב אחריות ללקוח בסיום הדברה של רימות – מחירים נוחים ושירות מקצועי 

✔️ הדברת רימות ע”י מדבירים מורשים וחומרים באישור המשרד להגנה”ס

✔️ מדבירים רימות ותולעים לבנות בכל אזורי הארץ לשביעות רצון הלקוח

✔️ ריסוס נגד רימות בפחי זבל 24 שעות – הדברה של תולעים לבנות במקצועיות 

✔️ לקריאה למדביר רימות זבובים במחיר אטרקטיבי >>

חייגו כעת: 050-8303463

 

הדברת רימות
הדברה נגד רימות – מבחר סוגי ריסוס רימות

 

 

מה זה רימות בכלל?

רימות, אשר מכונות גם תולעים לבנות, מהוות חלק משלבי הגלגול של זבוב או חיפושית שכוללים ביצה, רימה, גולם ולאחר מכן זבוב או חיפושית בוגרים. הביצה הינה מאוד קטנה מכדי שנבחין בה בעין והיא הופכת לרימה תוך פרק זמן של עד 20 שעות מרגע הטלתה.

ניתן לזהות רימות לפי אורכן שמגיע עד 12 מ”מ בלבד, צבען לבן בדרך כלל (עד חום כהה), הן רכות מאוד (תוכלו לבדוק זאת עם מקל)  ובדרך כלל נמצאות ליד מקורות מזון רקובים.

כל רימה נמשכת אל מקורות מזונות אחרים בהתאם לסוגה. למשל, רימת זבוב הבית ורימת חיפושית הזבל אוהבות גללים של בני אדם ובעלי חיים, רימת זבוב הפירות אוהבת פירות גלעיניים כמו שזיפים, תאנים ואפרסקים ופירות נשירים דוגמת תפוחים ותפוזים, וסוגי רימות נוספים של חדקונית ויקרונית ימשכו אל פרחים, עצים ורהיטים.

 

תעודת זהות: רימות – תכונות ומאפיינים עיקריים

 

תכונה / מאפייןתשובה
שם מדעירימה – Maggot (שלב הזחל במחזור החיים של זבוב)
שמות נוספים רימות זבובים, רימות לבנות, רימות עש
האם מסוכן?נזק לרהיטים, עציצים ומסביב לפח הזבל
באילו מקומות נפוץ?רימות נפוץ בבתים, בעיקר בפחי זבל, עציצי פרחים ורהיטים
צבע המזיקלבן עד חום בהיר
איך מטפלים ברימות בבית?ריסוס כימי או הדברה ירוקה
מחיר הדברת רימות זבוביםהחל מ-200 ₪
 
רימות תולעים לבנות הדברה
הדברה של תולעים לבנות – חיסול רימות, זחלים לבנים קטנים בבית

 

מהם הנזקים שרימות גורמות?

לאחר שהרימה מלאה במזון היא מחפשת מקום מסתור שבו תוכל להפוך לגולם ומשם, תוך עד 14 ימים יגיחו לעולם הזבוב או החיפושית הבוגרים. הסיבה שבגללה חשוב להדביר רימות היא לא בגלל שהן מסוכנות לאדם אלא בגלל שברגע שכמות גדולה של רימות מתחילה להתפתח במקום, עד מהרה כל המתחם יהיה מלא בזבובים וחיפושיות שיפרו את שלוות החיים שלכם. כמו כן, מאחר ורימות נמשכות לרקב, נוכחותן מעידה על תנאים היגייניים ירודים שכדאי מאוד לטפל בהם.

 

הדברת רימות באמצעות ריסוס

✔️ הדברת רימות זבובים נהוג לבצע באמצעות ריסוס ייעודי – כאשר לרוב נהוג לשלב בו גם חומרים נוספים כנגד זבובים בוגרים וחרקים אחרים שיכולים להתרבות בתוך אותו רקב. כל אחד מהמדבירים שלנו יודע איך להרוג רימות זבובים בצורה יעילה ומהירה באמצעות ריסוס נגד תולעים וזאת בזכות האבחון המקדים שהוא מקפיד לבצע. הדברה נגד רימות זבובים חייבת להתחיל בזיהוי מדויק של סוג הרימה, על מנת שניתן יהיה לבחור בסוג הריסוס המתאים ביותר.

ישנם שלושה חומרים שמהם נהוג לייצר ריסוס נגד רימות:

✔️ Triflumuron

✔️  Cyromazine

✔️ Pyriproxyfen

החומרים הללו מונעים את התפתחות הרימות לגלמים ולמעשה גורמים למותן לאחר פרק זמן של 24 עד 36 שעות. את הריסוס מיישמים לפי הממצאים של האבחון המקדים של המדביר באשר למקור הופעת הביצים והמקומות בהם הרימות כבר החלו להופיע – בדרך כלל סביב פחי אשפה, בתוך ארונות מטבח, ליד רקב עצים וכו’.

 

הדברה ירוקה נגד רימות

במקרים מסוימים ניתן לבצע הדברה ירוקה נגד רימות באמצעות חומרים טבעיים שאינם רעילים לאדם, מה שמתאים מאוד כאשר רוצים לבצע ריסוס נגד רימות במטבח או באזורים אחרים בתוך הבית. לעומת פעולות הדברה של רימות בחצר ובגינה, הדברת רימות בבית היא קצת יותר מורכבת, במיוחד כאשר ישנם ילדים קטנים או נשים בהיריון בבית, ולכן האפשרות של הדברה ירוקה יותר מתאימה ובטוחה.

 

רימות זבובים - איך נפטרים
רימות זבובים – פסט מאסטר הדברות

 

האם ניתן להדביר תולעים לבנות באופן עצמאי?

רימה היא תולעת חסרת שלד ולכן בקלות ניתן לחסל אותה במעיכה. דרך נוספת להדברת תולעים לבנות כוללת שפיכת מים רותחים ישירות עליהן או לחלופין שימוש באקונומיקה או מי חמצן (סודיום פראוקסיד).

ניתן גם לגרום לרימות להישאר במקומן ולרכז אותן סביב אזור מתוחם תוך פיזור מלח. הבעיה של השיטות האלו היא חוסר היכולת להגיע אל מקור ההתפתחות עצמו של הרימות ולכן כדאי מאוד להזמין שירות הדברת רימות מקצועי שיעלים אותן לחלוטין. הדברת מזיקים היא תמיד יעילה יותר כאשר פונים לחברה מקצועית כמונו.

 

מחיר הדברת רימות – כמה עולה להדביר?

מחיר הדברת רימות מתחיל ב-200 שקלים עבור המקרים הפשוטים יותר וככל שמדובר בפעולה מורכבת יותר או שהשטח המיועד להדברה הינו גדול יותר, כך המחיר יעלה. למשל, ריסוס רימות במטבח באמצעות הדברה ירוקה יהיה יקר יותר לעומת הדברת רימות בחצר הבית בריסוס רגיל. בכל מקרה, אצלנו בפסט מאסטר תמצאו מחיר ריסוס נגד רימות משתלם במיוחד, אשר כולל גם אחריות ארוכת טווח עבור העבודה.

הדברת רימות / תולעים לבנות – מחירמחירים מומלצים לריסוס רימות
מחיר הדברת רימות בבית או בדירה (ממוצע)250-450 ₪
מחיר הזמנת מדביר לטיפול בתולעים וזחלים בחצר של בית פרטי250-500 ₪
עלות העלמת תולעי עץ ברהיטים250-400 ₪
הדברת זבובים בחצר בית פרטי מחירים250-350 ₪
מחיר הדברה נגד רימות ביחידת דיור/ דירת חדר200-350 ₪
הדברת רימות מחיר בדירת 2 חדרים200-350 ₪
מהי עלות ריסוס רימות בדירה 3 חדרים250-350 ₪
מחיר הדברת רימות בדירת 4 חדרים280-370 ₪
מהן העלויות עבור ריסוס של רימות בדירת 5 חדרים300-400 ₪

יתרונות נוספים שאנו מציעים לכם כוללים שירותי ריסוס נגד חרקים 24 שעות ביממה והדברה גם כנגד כנגד מכרסמים וזוחלים מכל הסוגים הקיימים. מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים.

רימות לבנות בבית איך מדבירים
הדברת רימות לבנות בבית – PestMaster

להמשך קריאה: הדברה של תולעי עץ

 

הדברת רימות - שאלות ותשובות נפוצות

רימות הן שלב התפתחותי של חיפושיות וזבובים, על כן הן עצמן אינן נכנסות הביתה, אלא המזיקים עצמם, שמטילים ביצים בבית אשר מתפתחות לרימות. הרימות הן תולעים זעירות ביותר שאמנם נמשכות גם לגללים ולאשפה, אך גם למאכלים רקובים ואפילו לרהיטים. מסיבה זו, גם בבתים נקיים במיוחד עלולות להתגלות רימות – בעיקר אם קיים מזון פג תוקף שנשכח במזווה, או מזון אחר שהושלך בטעות על הרצפה או מאחורי רהיט כלשהוא, במקום בפח. לא צריך להיבהל מזה, אלא לזרוק את המזון שנרקב ולקרוא לשירותי הדברת רימות שיכחידו את המזיקים.

אם קשה “לשים את האצבע” על הגורם להתפתחות הרימות ולא ברור מהיכן הן צצו (כלומר, לא נמצא מאכל רקוב או אשפה שלא הושלכה, אלא הרימות הגיעו מבלי שניתן יהיה להבחין במקור הבעיה), חברת ההדברה תסייע לכם להיפטר מהן לתמיד. מדביר רימות מקצועי יאבחן את עוצמת הנזק שהרימות מייצרות אצלכם בבית ויתאים את שיטת ההדברה אל חומרת הבעיה. לרוב, ניתן להדביר רימות באופן מוחלט על ידי ריסוס של חומר ייעודי, שמתיז המדביר באיזורי ההתפתחות העיקריים של רימות.

הדברה ירוקה נגד רימות בהחלט תסייע להשמיד אותן, מבלי שהחומר שבו ייעשה שימוש יהווה סכנה לבריאותם של בני הבית, לרבות תינוקות או אפילו חיות מחמד. הדברת רימות באמצעות חומרים “ירוקים” מתאימה במיוחד לאזורים בתוך הבית, כגון המטבח או הסלון, שבהם שוהים הדיירים באופן קבוע. גם נשים בהיריון המתמודדות עם הופעת מזיקים כמו רימות, מקקים או ג’וקים, יכולות להזמין שירותי הדברה אורגנית וטבעית – וליהנות מבית נקי ממזיקים.