הדברת רימות זבובים ותולעים לבנות בבית ובגינה ע"י מדבירים מורשים בכל אזורי הארץ במחירים נוחים – פסט מאסטר

מצאתם תולעים לבנות בבית, במחסן, בסביבת פחי האשפה או בחצר? ייתכן מאוד כי שירות הדברת רימות זבובים הוא מה שאתם צריכים ורצוי כמה שיותר מהר.

אנחנו בפסט מאסטר נשמח לשלוח אליכם מדביר לכל אזור בארץ במחירים משתלמים במיוחד.

מהי רימה בכלל ואיך מזהים אותה? אילו סוגי רימות קיימים בארץ? מה עושים כשמגלים תולעים לבנות בבית ואיך הורגים אותן? כמה עולה הדברה כזו ולמה כדאי לכם לעשות זאת עם חברת פסט מאסטר? הנה כל התשובות.

 

הדברה נגד רימות זבובים בבית או בגינה (כולל טיפול מנע)

✔️ כתב אחריות ללקוח בסיום פעולת ההדברה – מחירים נוחים ושירות מקצועי 

✔️ הדברת רימות עם מדבירים מורשים וחומרים בטוחים לשימוש!

✔️ מדבירים תולעים לבנות בכל אזורי הארץ לשביעות רצון הלקוח

✔️ ריסוס נגד רימות בפחי זבל במקצועיות 

✔️ לשירות במחיר אטרקטיבי >>

חייגו כעת: 050-8303463

 

הדברת רימות
הדברה נגד רימות – מבחר סוגי ריסוס רימות

 

 

מה זה רימות בכלל?

רימות, אשר מכונות גם תולעים לבנות, מהוות חלק משלבי הגלגול של זבוב או חיפושית שכוללים ביצה, רימה, גולם ולאחר מכן זבוב או חיפושית בוגרים.

הביצה הינה מאוד קטנה מכדי שנבחין בה בעין והיא הופכת לרימה תוך פרק זמן של עד 20 שעות מרגע הטלתה.

 

תעודת זהות: רימות – תכונות ומאפיינים עיקריים

תכונה / מאפייןתשובה
שם מדעירימה – Maggot (שלב הזחל במחזור החיים של זבוב)
שמות נוספים רימות זבובים, רימה לבנה, רימות עש
האם מסוכן?נזק לרהיטים, עציצים ומסביב לפח הזבל
באילו מקומות נפוץ?הרימה נפוצה בבתים, בעיקר בפחי זבל, עציצי פרחים ורהיטים
צבע המזיקלבן עד חום בהיר
איך מטפלים ברימות בבית?ריסוס כימי או הדברה ירוקה
מחיר הדברת רימות זבוביםהחל מ-250 ₪

כך תוכלו לזהות רימה בבית – 6 המאפיינים העיקריים

אם פגשתם תולעת בבית, בעיקר בסמוך למוצרי מזון, טבעי שתחושו רתיעה ותרצו להזמין שירותי הדברת תולעים בהקדם האפשרי.

עם זאת, ישנם כמה הבדלים משמעותיים בין תולעים וזחלים לבין רימות, שכדאי להכיר ולו בכדי להתאים את חומרי ההדברה אל המזיק שנמצא אצלכם בבית:

#1 תולעים קטנטנות – בניגוד לזחלים שמתפתחים לפרפרים ולעשים, הן מגיעות לכל היותר לאורך של 12 מילימטרים. גודלן הזעיר מסייע להן להתפתח במהירות וכשמבחינים בהן, הן לרוב בשלב הבוגר בהתפתחות שלהן.

#2 לרימות יש שני קצוות שונים בצורתם – במבט מקרוב, ניתן להבחין ששני הקצוות של הרימה שונים זה מזה, כאשר האחד עגלגל והשני מחודד. הצד העגלגל מכיל את הפה של הרימה.

#3 רימות זבובים הן בצבע לבן – לכן קל, יחסית, להבין שמדובר ברימה כאשר מבחינים במזיק קטנטן הדומה לתולעת וצבעו לבן, או גוון של אפור או צהוב בהיר הדומה ללבן. בשל היותן זעירות, קשה להבחין בגוונים השונים שעל גופן, אך הקצה המחודד של הרימה יהיה, לרוב, כהה ביחס ליתר הגוף.

#4 הן רכות  על אף הרתיעה הברורה מנגיעה ברימה, ניתן להסיק שהמזיק שראיתם הינו רימה, במידה שמרקם הגוף שלה הוא רך מאוד. מבנה גופה נטול השלד מאפשר לה להיות גמישה ביותר ובזכות תכונה זו – גם להגיע לכל מקום כמעט, כדי להשיג את המזון שלה.

#5 הן אוכלות הכל – רימות לא בוחלות בדבר והן אוכלות כל מזון אפשרי שנקרה בדרכן, לרבות אוכל רקוב, צמחי או בשרי – ואפילו מסוגלות לאכול את הצואה של בעלי החיים המתגוררים בבית. בשל כך, לא ניתן לצפות מראש היכן יימצאו רימות, אבל סביר להניח שהן יימשכו למקומות שבהן המזון האופציונלי שלהן חשוף ונגיש עבורן.

#6 רימות יכול להיות בכל מקום בבית – זה נכון שרימה תחפש, בדרך כלל, מקור מזון – וגם "תספר לחברות שלה" היכן יש אוכל. זו הסיבה שכשמוצאים אותן בבית, הן מתגלות בכמויות רבות. עם זאת, בהחלט ניתן למצוא פרטים ספורים במקומות פחות שגרתיים, כאשר הסיבה היא שהרימה עומדת לעבור לשלב הבא בהתפתחות שלה ולהתרבות. 

מדבירים מנוסים יוכלו לזהות בקלות את סוג התולעת שהבחנתם בה בביתכם, להבין אם מדובר אכן בהן או במזיקים אחרים – ובהתאם לכך להתאים את שיטת ההדברה הנכונה, זו שתשמיד את הרימות ותמנע את חזרתן לביתכם.

 

רימות זבובים בבית הדברה
רימות זבובים בבית – הדברה עם פסט מאסטר

 

לאילו סוגי מזון רימות נמשכות במיוחד?

כל רימה נמשכת אל מקורות מזונות אחרים בהתאם לסוגה. למשל, רימת זבוב הבית ורימת חיפושית הזבל אוהבות גללים של בני אדם ובעלי חיים, רימת זבוב הפירות אוהבת פירות גלעיניים כמו שזיפים, תאנים ואפרסקים ופירות נשירים דוגמת תפוחים ותפוזים, וסוגי רימות נוספים של חדקונית ויקרונית ימשכו אל פרחים, עצים ורהיטים.

 

סוגים של רימות והמקומות בהם הן נמצאות

סוג הרימההיכן ניתן למצוא אותה?
רימת הזבוב – הנפוצה ביותרניזונה מצואה ואוכל רקוב, לכן סביר שתהיה בקרבת פח האשפה. בחצר ייתכן שיימצאו סמוך לגללי כלבים או חתולים ולכן הדברת רימות יעילה ביותר – אך גם השמירה על הניקיון תועיל להרחקתן. 
רימת זבובי פירותניזונה, כשמה, מפירות שונים ולכן ניתן למצוא אותה בפירות שנרקבו ובסביבת עצי פרי שפירותיהם הבשלים נשרו. תשומת לב למצב הפירות במקרר וכן הדברת רימות בחצר שבה גדלים עצים כאלה, תמגר את הבעיה.
רימת חיפושית הזבלניזונה מצואת בעלי חיים ועשויה להימצא בקרבת גללים.
רימת היקרוניתנפוצה בתוך רהיטים העשויים עץ וכן בתוך עצים מסוימים. חשוב להבחין באם נוצרים חורים קטנים ברהיטי עץ בבית, דבר שיכול להצביע על הימצאות התולעים הללו ולכן הדברת תולעי עץ ורימות תרחיק אותן.
תולעים לבנות שגדלות סביב עצים: רימת חדקונית, קלריתייםאבחון מדויק של סוג הרימה יאפשר את הדברת רימות העצים באופן שירחיק את המזיקים, מבלי לפגוע בבריאות העץ עצמו.
רימות של עוריתיים או רצניתיים (שהן למעשה שלב התפתחותי של חיפושיות שונות)ניזונות מחומרים הנספגים באדמה והן, לרוב, אינן מזיקות ישירות לצמחייה או לעצים, אך עלולות לזהם את האדמה ובכך להזיק לחקלאות באופן עקיף. הדברת רימות של חיפושיות, ממש כמו הדברת רימות זבובים – יעילה לשמירה על הצמחים, הפרחים והעצים ומסייעת לצמיחתם הבריאה
 
רימות תולעים לבנות הדברה
הדברה של תולעים לבנות – חיסול רימות, זחלים לבנים קטנים בבית

 

מהם הנזקים להם גורם המזיק הנ"ל?

לאחר שהרימה מלאה במזון היא מחפשת מקום מסתור שבו תוכל להפוך לגולם ומשם, תוך עד 14 ימים יגיחו לעולם הזבוב או החיפושית הבוגרים.

הסיבה שבגללה חשוב להדביר רימות היא לא בגלל שהן מסוכנות לאדם אלא בגלל שברגע שכמות גדולה שלהן מתחילה להתפתח במקום, עד מהרה כל המתחם יהיה מלא בזבובים וחיפושיות שיפרו את שלוות החיים שלכם.

כמו כן, מאחר והן נמשכות לרקב, נוכחותן מעידה על תנאים היגייניים ירודים שכדאי מאוד לטפל בהם.

 

ריסוס נגד רימות ותולעים לבנות

✔️ הדברת רימות זבובים נהוג לבצע באמצעות ריסוס ייעודי – כאשר לרוב נהוג לשלב בו גם חומרים נוספים כנגד זבובים בוגרים וחרקים אחרים שיכולים להתרבות בתוך אותו רקב.

כל אחד מהמדבירים שלנו יודע איך להרוג רימות זבובים בצורה יעילה ומהירה באמצעות ריסוס נגד תולעים וזאת בזכות האבחון המקדים שהוא מקפיד לבצע.

הדברה נגד רימות זבובים חייבת להתחיל בזיהוי מדויק של סוג הרימה, על מנת שניתן יהיה לבחור בסוג הריסוס המתאים ביותר.

 

ישנם שלושה חומרים שמהם נהוג לייצר ריסוס נגד רימות:

✔️ Triflumuron

✔️  Cyromazine

✔️ Pyriproxyfen

החומרים הללו מונעים את התפתחות הרימות לגלמים ולמעשה גורמים למותן לאחר פרק זמן של 24 עד 36 שעות.

את הריסוס מיישמים לפי הממצאים של האבחון המקדים של המדביר באשר למקור הופעת הביצים והמקומות בהם הפרטים הבוגרים כבר החלו להופיע – בדרך כלל סביב פחי אשפה, בתוך ארונות מטבח, ליד רקב עצים וכו'.

 

הדברה ירוקה נגד רימות

במקרים מסוימים ניתן לבצע הדברה ירוקה נגד רימות באמצעות חומרים טבעיים שאינם רעילים לאדם, מה שמתאים מאוד כאשר רוצים לבצע ריסוס נגד רימות במטבח או באזורים אחרים בתוך הבית.

לעומת פעולות הדברה של רימות בחצר ובגינה, הדברה שלהן בבית היא קצת יותר מורכבת, במיוחד כאשר ישנם ילדים קטנים או נשים בהיריון בבית, ולכן האפשרות של הדברה ירוקה יותר מתאימה ובטוחה.

 

רימות זבובים - איך נפטרים
רימות זבובים – פסט מאסטר הדברות

 

האם ניתן להדביר תולעים לבנות לבד באופן עצמאי?

רימה היא תולעת חסרת שלד ולכן בקלות ניתן לחסל אותה במעיכה.

דרך נוספת להדברת תולעים לבנות כוללת שפיכת מים רותחים ישירות עליהן או לחלופין שימוש באקונומיקה או מי חמצן (סודיום פראוקסיד).

ניתן גם לגרום לרימות להישאר במקומן ולרכז אותן סביב אזור מתוחם תוך פיזור מלח. הבעיה של השיטות האלו היא חוסר היכולת להגיע אל מקור ההתפתחות עצמו ולכן כדאי מאוד להזמין שירות הדברה מקצועי שיעלים את התולעים לחלוטין.

הדברת מזיקים היא תמיד יעילה יותר כאשר פונים לחברה מקצועית כמונו.

 

מחיר הדברת רימות

מחיר הדברת רימות מתחיל ב-250 שקלים עבור המקרים הפשוטים יותר וככל שמדובר בפעולה מורכבת יותר או שהשטח המיועד להדברה הינו גדול יותר, כך המחיר יעלה.

למשל, ריסוס רימות במטבח באמצעות הדברה ירוקה יהיה יקר יותר לעומת הדברת רימות בחצר הבית בריסוס רגיל. בכל מקרה, אצלנו בפסט מאסטר תמצאו מחיר משתלם במיוחד, אשר כולל גם אחריות ארוכת טווח עבור העבודה.

הדברת רימות / תולעים לבנות – מחירמחירים מומלצים
מחיר הדברת רימות בבית או בדירה (ממוצע)250-450 ₪
מחיר הזמנת מדביר לטיפול בתולעים וזחלים בחצר של בית פרטי250-500 ₪
עלות העלמת תולעי עץ ברהיטים250-400 ₪
הדברת זבובים בחצר בית פרטי מחירים250-350 ₪
מחיר הדברה נגד רימות ביחידת דיור/ דירת חדר250-350 ₪
הדברת רימות מחיר בדירת 2 חדרים250-350 ₪
מהי עלות ריסוס רימות בדירה 3 חדרים250-350 ₪
מחיר הדברת בדירת 4 חדרים280-370 ₪
מהן העלויות עבור ריסוס של רימות בדירת 5 חדרים300-400 ₪

כל שיטות ההדברה נגד רימות – רק בפסט מאסטר!

יתרונות נוספים שאנו מציעים לכם כוללים שירותי ריסוס נגד חרקים 24 שעות ביממה והדברה גם כנגד כנגד מכרסמים וזוחלים מכל הסוגים הקיימים. מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים.

רימות לבנות בבית איך מדבירים
הדברת רימות לבנות בבית – PestMaster

 

להמשך קריאה: הדברה של תולעי עץ

שאלות ותשובות נפוצות

רימות הן שלב התפתחותי של חיפושיות וזבובים, על כן הן עצמן אינן נכנסות הביתה, אלא המזיקים עצמם, שמטילים ביצים בבית אשר מתפתחות לרימות.

הרימות הן תולעים זעירות ביותר שאמנם נמשכות גם לגללים ולאשפה, אך גם למאכלים רקובים ואפילו לרהיטים. מסיבה זו ניתן למצוא אותן גם בבתים נקיים במיוחד – בעיקר אם קיים מזון פג תוקף שנשכח במזווה, או מזון אחר שהושלך בטעות על הרצפה או מאחורי רהיט כלשהוא, במקום בפח.

לא צריך להיבהל מזה, אלא לזרוק את המזון שנרקב ולקרוא למדביר שיכחיד את המזיקים.

אם קשה "לשים את האצבע" על הגורם להתפתחות הרימות ולא ברור מהיכן הן צצו (כלומר, לא נמצא מאכל רקוב או אשפה שלא הושלכה, אלא הרימות הגיעו מבלי שניתן יהיה להבחין במקור הבעיה), חברת ההדברה תסייע לכם להיפטר מהן לתמיד.

מדביר מוסמך יאבחן את עוצמת הנזק שהרימות מייצרות אצלכם בבית ויתאים את שיטת ההדברה אל חומרת הבעיה. לרוב, ניתן להדביר את התולעים באופן מוחלט על ידי ריסוס של חומר ייעודי, שמתיז המדביר באזורי ההתפתחות העיקריים של רימות.

הדברה ירוקה נגד רימות בהחלט תסייע להשמיד אותן, מבלי שהחומר שבו ייעשה שימוש יהווה סכנה לבריאותם של בני הבית, לרבות תינוקות או אפילו חיות מחמד.

הדברה באמצעות חומרים "ירוקים" מתאימה במיוחד לאזורים בתוך הבית, כגון המטבח או הסלון, שבהם שוהים הדיירים באופן קבוע.

גם נשים בהיריון המתמודדות עם הופעת מזיקים מהסוג הנ"ל יכולות להזמין שירותי הדברה אורגנית וטבעית – וליהנות מבית נקי ממזיקים. 


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.