אתם יושבים במרפסת בכל ערב ומתקפת חומייני לא מאפשרת לכם ליהנות? או אולי הצמחייה בגינה או היבול בשדה שלכם נהרס בגלל אותו חרק מטריד? הזמינו שירות הדברת חומייני עוד היום ותיפטרו מהבעיה במהירות.

אצלנו בפסט מאסטר תוכלו למצוא שירותי מדביר חומייני בפריסה ארצית מלאה, במחירים משתלמים במיוחד. מה זה חומייני, כיצד מתבצעת הדברה נגד חומייני, מהן השיטות הקיימות להדברתו, כמה זה עולה ולמה כדאי לכם להזמין דווקא אותנו? הנה כל התשובות.

 

הדברה נגד חומייני מעכשיו לעכשיו – שירות בכל הארץ!

✔️ הדברות חומייני – אפשרויות לריסוס טבעי, הדברה ביולוגית, הדברה ירוקה ועוד

✔️ בסיום ההדברה תקבלו ממדביר החרקים אחריות על העבודה

✔️ מדביר חומייני מורשה, כולל ריסוס חומיינים, שירות מקצועי ואדיב במחיר לכל כיס 

✔️ אפשרויות לטיפול מנע נגד חזרת חומייני – הדברה נגד אורי כדורי 24 שעות

✔️ ליצירת קשר עם מדביר חומייני מקצועי >>

אל תחכו, חייגו: 050-8303463

 

הדברת חומייני
הדברה נגד חומייני בכל הארץ – מדבירים מורשים בלבד

 

 

מה זה חומייני בכלל? ומדוע חשוב להדבירו?

חומייני זה הכינוי שניתן לחיפושית שנקראת מלדרה מטרידה, אשר הגיעה לישראל לראשונה אי שם בתחילת שנות ה- 70 מאיראן. חרק זה מתרבה במהירות (נקבת החומייני מטילה בכל מחזור כ-100 ביצים) ולכן בתוך זמן קצר הוא החל להוות מטרד בבתים, גינות ושדות רבים בישראל. החומייני משתייך לקבוצה הרחבה יותר של החרקים הקרויים זבלתיים, אורכו מגיע עד ל- 9 מ"מ ובדרך כלל צבעו נע בין חום לאדום. ישנם גם חומיינים כהים יותר בגווני השחור שקרויים פשפשי סרחן, וזאת משום שריכוזם הגבוה בעת הקיץ מביא להצטברות של צואתם ולריחות צחנה חזקים ובלתי נסבלים.

הדברת חומיינים נחשבת לאחד משירותי ההדברה החשובים לא בשל סכנה בריאותית שהם עלולים לגרום לאדם (העקיצה שלהם אינה מסוכנת), אלא בשל המטרד האסתטי ובמיוחד בשל העובדה שהם ניזונים מצמחייה, כאשר הפרטים הבוגרים ניזונים מעלים ואילו התולעים, שמתפתחות בתור האדמה, ניזונות משורשים. מרגע שהופיעה חיפושית החומייני, הדרך להרס הגינה והצמחים בה או השדה החקלאי והיבולים בו, קצרה ביותר, ולכן יש להזמין חברת הדברה כמה שיותר מהר.

 

תעודת זהות: מי אתה חומייני? תכונות ומאפיינים בולטים

תכונה / מאפייןתשובה
שם מדעימלדרה מטרידה – Maladera insanabilis
תת זניםסרחנים (חומייני שחור)
האם מסוכן?

עוקץ אך עקיצתו אינה מזיקה לאדם

נזקים אפשריים להם גורםעשוי לגרום נזק משמעותי בצמחייה וגידולים חקלאיים עקב אכילת שורש הצמח או העלים 
באילו מקומות נפוץ?מזיק המתיישב על קשת רחבה של מיני צמחים. בנוסף נמשך למקומות מוארים וחמים (פעילותו נראית לרוב בשעות החשיכה)
צבע המזיקעל גווני האדום-חום
איך נפטרים חומייני? (שיטות מובילות)ריסוס (כימי או הדברה ירוקה): שימוש באבקות פיתיון כגון דורסבאן, פירינקס, דיזקטול או סימשופר במקרה והמזיק מצוי בצמחי חיצונית (חצר הבית או הבניין).
מחיר הדברת חומייניהחל מ-250 ₪

הדברת חומייני בגינה או בשדה חקלאי

עיקר הנזקים שגורמים חומיינים הוא כאמור בגינה או בשדה חקלאי ורק מדבירי חומיינים מוסמכים כמו שתמצאו אצלנו ידעו להדבירם בצורה מהירה ויעילה. הדברת חומייני בחצר או בשדה חקלאי מתבצעת בעיקר תוך שימוש בפתיונות מיוחדים שמכילים בתוכם חומרים רעילים עבור חרקים אלו.

הפתיונות מפוזרים באיזורי הריכוז של החומייני, על האדמה ועל גבי עלים של צמחים. עוד שיטת הדברה של חומייני היא באמצעות ריסוס, אך היא שמורה בעיקר למקרים של התרבות קשה של חומיינים בגינות גדולות או חוות חקלאיות. השיטות הללו מתאימות גם עבור הדברת חומייני שחור (פשפש סרחן) וגם עבור הדברה של סוגי חומייני אחרים.

חשוב מאוד שלא לזלזל ולהתקשר אך ורק עם מדבירי חרקים מוסמכים, מאחר ופיזור רעל בצורה לא מבוקרת או ביצוע ריסוס בצורה לא נכונה, עשוי לגרום לנזק לכל מי שנמצא בסביבתו: בני אדם,  או בעלי חיים אחרים בגינה וחרקים ידידותיים בשדה שמונעים את התרבותם של מזיקים שונים.

למשל, רק מדביר מקצועי ידע כי הדברת חומייני בגינה ובשדה יכולה להתבצע לאורך כל שעות היום אך היא מוצלחת יותר בלילה, כאשר החומיינים יוצאים ממחבואם ומחפשים לעצמם מקורות מזון.

 

הדברה של חומייני בבית או בדירה

לחומייני אין באמת אינטרס להיכנס לביתכם, שאינו מהווה מקלט עבורו ואין בתוכו מקורות מזון שהוא אוהב. הוא נכנס לבית בשל העובדה שהוא נמשך לאור ולכן בכל פעם שפותחים את הדלת הוא מעופף במהירות פנימה. כיצד בכל זאת ניתן למנוע את כניסתו? הדברת חומייני בבית או בדירה אינה מתבצעת באמצעות ריסוס או חומרים רעילים אלא באמצעות ביצוע של מספר פעולות שניתן לבצע באופן עצמי.

למשל, התזת תמיסת סודה לשתייה במים בכל המקומות בהם החרק נצפה. יש כאלו שרוכשים תכשירים נגד חרקים ומשתמשים בהם לצרכי הדברת חומייני בתוך הבית, אך האמת היא שאין בכך צורך ואין שום טעם לפזר רעלים בביתכם ללא סיבה אמיתית. הזמינו מדביר מקצועי מאיתנו ותקבלו ייעוץ ואבחון מלא באשר לפעולה הנדרשת.

 

מחיר הדברה חומייני – כמה עולה להדביר?

הדברה של חומיינים מסביבת המחיה שלכם נחשבת לאחת הזולות, המהירות והבטוחות ביותר בעולם ההדברה. מחיר הדברת חומייני מתחיל ב- 250-450 ₪ וגם כאשר מדובר בגינה או שדה גדולים ביותר, המחיר אינו עולה על כמה מאות שקלים בלבד. עלות ההדברה נקבעת באופן פרטני עבור כל משימה בהתאם לשטח הגינה או השדה, מורכבות פני השטח והאם יש צורך בהדברה נוספת בתוך הבית.

 

מחירי ריסוס נגד חומיינים – מה עוד חשוב לדעת?

✔️ הגודל לא קובע – אין שום הבדל בין ריסוס חומיינים קטנים, גדולים יותר או שחורים. כולם מהווים את אותו החרק ועל כן מבוצע שימוש באותן השיטות. ההבדל במחיר נובע מכמות החומיינים וגודל השטח שיש להדביר.

✔️הדברת חומייני עוקץ – חשוב מאוד לוודא כי העקיצות אינן נגרמות מנוכחותם של חרקים אחרים (פשפשים, יתושים וכו') ובמידה וכן, תבוצע הדברה משולבת שתהיה מעט יקרה מאשר המחיר הממוצע לריסוס חומיינים.

 

אז למה מדבירים חומייני רק עם פסט מאסטר?

מאחר ואצלנו תמצאו מחירים נוחים והוגנים אשר כוללים גם אחריות ארוכת טווח על העבודה, כך שתמיד תוכלו להזמין מאיתנו מדביר חומיינים ללא תוספת תשלום, במידה והם יחזרו להטריד אתכם. כל המדבירים שלנו הם בעלי רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה, אנו עושים שימוש בחומרים אשר מאושרים על ידי משרד הבריאות, ותוכלו להזמין את השירותים שלנו 24 שעות ביממה, לכל רחבי הארץ. צרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

לקריאה המשך: הרחקת אורי כדורי


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.