הדברה חיפושית הקמח – המדריך המלא: מהי חיפושית הקמח? מה היא רוצה מהמזון שלנו, ואיך נפטרים ממנה אחת ולתמיד? לפני שאתם מזמינים מדביר חיפושיות, הנה כמה דברים שכדאי לדעת על טיפול בחיפושית הקמח. החל משיטות הדברה ירוקה נגד חיפושית הקמח, דרך הדברה באמצעים ביתיים וגם תשובה לשאלת השאלות: כמה זה צפוי לעלות?

 

הדברת חיפושית הקמח – שמים סוף למזיקי המזון ביום אחד!

✔️ מבחר סוגי הדברה או ריסוס נגד חיפושית הקמח כולל הדברה באמצעות חומרים ירוקים

✔️ אצלנו בפסט מאסטר כל המדבירים בעלי רישיון והסמכה רשמית – יש דברים שאסור להתפשר בהם

✔️ מצאתם חיפושית בקמח, במלח או סתם במזווה? צרו קשר ומדביר שלנו ייצא אליכם

✔️ מדביר חיפושית הקמח יסייע לאתר ולזהות את המזיק ואת סוגו ולטפל בבעיה. אפשרות לטיפול מנע

✔️ רוצים מידע נוסף על איך מדבירים חיפושית הקמח? צרו קשר וקבלו הצעת מחיר >>

טלפון שלנו: 050-8303463

 

הדברת חיפושית הקמח
הדברה נגד חיפושית הקמח (כל הארץ) במחיר משתלם

 

 

מהי חיפושית הקמח?

חיפושית הקמח קיבלה את שמה בשל חיבתה העזה לקמח. בניגוד למה שרובנו חושבים, חיפושית הקמח לא ניזונה מהקמח, אלא היא משתמשת בו כמצע גידול. בתוך הקמח היא חיה ומטילה ביצים. את חיפושית הקמח נוכל למצוא לא רק בקמחים, אלא במזון יבש ואבקתי מסוגים שונים.

חיפושית הקמח מתרבה בקצב מהיר להדאיג: כל חיפושית מטילה כ-400 ביצים. הזחלים הראשונים לבקוע ניזונים מהביצים האחרות ומזחלים קטנים שטרם הספיקו לגדול. זחלי חיפושית הקמח ששורדים ממשיכים לגדול ולהתפתח, ולאחר כשלושה שבועות הופכים לגלמים. לבסוף הגולם בוקע והופך לחיפושית, והמעגל נמשך.

אם לא די בקצב ההתרבות המהיר של חיפושית הקמח כדי להטריד, כדאי לדעת כי חיפושית הקמח מסוגלת לעבור בקלות משקית מזון אחת לאחרת, ולפשוט על כל ארון המזון שלנו במהירות הבזק. זו הסיבה שחשוב לטפל בבעיה של חיפושית הקמח מייד כאשר מבחינים בזחלים בתוך המזון. מידע על שירות ריסוס לבית

 

תעודת זהות: מי את חיפושית הקמח? תכונות ומאפיינים

תכונה / מאפייןתשובה
שם מדעיחיפושית הקמח – Tenebrio Molitor
שמות נוספיםMealworm Beetle
גודל המזיקגודל הזחל כאשר הוא נמצא בשלב מתקדם יחסית (לקראת התגלמות) יגיע עד כ-3 ס"מ. חיפושיות בגירות יגיעו עד כ-1.5 ס"מ.
האם מסוכן לאדם?לא
נזקים אפשריים להם גורםזיהום אריזות מזון אבקתיות תוך הטלת ביצים או צואה בתוכן
באילו מקומות נפוץ?בדומה לפרוקי רגליים אחרים, חיפושית הקמח נמשכת לאזורים לחים וחמימים. הנקבה מטילה ביצים במקומות אבקתיים כדוגמת קמח, תבלינים טחונים, סובין ומלח. בהמשך ולאחר שהתפתחו, זחלי החיפושית ניזונים גם ממאכלים כמו פירות יבשים, פולי קקאו, בוטנים ואחרים.
צבע המזיקחום כהה או שחור
איך מדבירים חיפושית הקמח? (שיטות מובילות)ריסוס (כימי או הדברה ירוקה), הדברה באמצעות אידוי או הדברה בשיטות טבעית נגד חיפושית הקמח
מחיר הדברת חיפושית הקמחהחל מ-250 ₪

 

איך להדביר חיפושיות קמח בבית?

יש שתי אפשרויות לטיפול בחיפושית הקמח – אחת מיועדת בעיקר למפעלי מזון ובתי עסק שונים, והיא משמשת במקרים של מזון נגוע בכמויות גדולות. במקרה כזה, מדביר מומלץ ידע כיצד להשתמש בשיטת איוד באמצעות טבליות פוספין. איוד כזה מצריך רישיון מיוחד וביקור חוזר כדי לוודא שלא נותרו רעלים במזון.

הדברת חיפושית הקמח בבתים פרטיים, לעומת זאת, מתבצעת בפעם אחת באמצעות בכמה שלבים פשוטים:

✔️ השמדת כל המזון הנגוע – במידה וזיהינו זחלים בתוך שקית מזון, נזרוק אותה לאשפה בלי להסס. גם זחל אחד מעיד כי השקית כולה נגועה.

✔️ איטום המזון שנשאר – לאחר שנפטרנו מכל המזון נגוע, נדאג לאטום היטב את כל המזון שנותר בארון. חיפושיות קמח יכולות לעבור בקלות משקית לשקית, אך הן לא יכולות לעבור דרך פלסטיק קשיח. על כן, נעביר את כל המזון שנמצא בשקיות לתוך קופסאות פלסטיק אטום היטב, עד שנוודא כי הבעיה חלפה לחלוטין.

✔️ ריסוס חיפושית הקמח – בשלב הבא, נזמין את שירותיו של מדביר חיפושית הקמח מקצועי. הדברה כימית של חיפושיות הקמח באמצעות חומרי ריסוס תבטיח טיפול יסודי בחיפושית הקמח.

✔️ מלכודות פרומונים – לאחר שנפטרנו מהמזון הנגוע וטיפלנו בזחלים הבוגרים באמצעות ריסוס, המדביר ימליץ על הצבת מלכודות פרומונים בארון היבשים למשך כל השנה, כדי למנוע חזרה של חיפושיות בהמשך.

 

הדברה נגד חיפושית הקמח – טיפול באמצעים ירוקים

מעוניינים לבצע הדברה נגד חיפושית הקמח, אבל סולדים מריסוס כימי? המדבירים שלנו בפסט מאסטר מתמחים גם בשירותי הדברה ירוקה, המבוססת על חומרים צמחיים וטבעיים שאינם מזיקים לבני אדם ולבעלי חיים. טיפול ירוק בחיפושית הקמח יתמקד בעיקר בהשמדת המזון הנגוע וניקיון יסודי של כל האזור. היתרון של הדברה ירוקה נגד חיפושית הקמח נעוץ בבטיחות שלו, וזה משמעותי בעיקר כאשר אנחנו מדברים על אזור רגיש כמו המטבח שמכיל את כל המזון שאנחנו צורכים.

אם תרצו לטפל בחיפושית הקמח בהדברה צמחית, נמליץ לכם להיפטר לא רק ממזון שכבר זוהה כנגוע אלא מכל מזון שעלול להיות נגוע בהמשך, גם אם לא ראינו זחלים בפועל. לשם כך, מומלץ להיפטר מכל המזונות הבאים:

✔️ קמחים למיניהם

✔️ אבקות חלבון

✔️ תבלינים טחונים

✔️ קקאו ושוקולד

✔️ גרנולה וקורנפלקס

✔️ אגוזים, שקדים וגרעינים

✔️ פירות יבשים

✔️ פסטה, אורז ופתיתים

✔️ מזון יבש של בעלי חיים

✔️ קטניות

זקוקים להדברה ירוקה או לשירותי הדברת חיפושית הקמח ביולוגית? התקשרו אלינו וקבלו הצעת מחיר עוד היום, ללא התחייבות וכלל אחריות.

 

מחיר הדברת חיפושית קמח – כמה עולה?

אחד הדברים המבאסים בכל הקשור לחיפושית הקמח, זה הצורך להיפטר ממזון. זה כואב בכיס, ולרבים מאיתנו כואב גם בלב להשליך מזון. אך כשמדובר בבריאות שלנו, אין ברירה – לא לוקחים צ'אנסים מיותרים.

חשוב לזכור שבעיית חיפושית הקמח שלא מטופלת בזמן, תלך ותחמיר ותגרום להרס מזון נוסף, לכן אל לנו להתמהמה. החדשות הטובות? מחיר הדברת חיפושית הקמח עומד על מאות שקלים בודדים, ומתחיל מ-250 ש"ח בלבד. אנחנו בפסט מאסטר מתחייבים למחירים זולים והוגנים, ונבטיח שהמטבח שלכם יישאר נקי ובטיחותי!

 

הדברת חיפושית הקמח מחיר לפי שטחמדביר חיפושית קמח – מחירון מומלץ
כמה עולה הדברת חיפושית הקמח בבית?250-400 ₪
הדברת מחסני מזון, מפעלי מזון או טחנות קמח נגד חיפושית הקמח350-800 ₪
מחיר הדברת חיפושית הקמח בגן או אולם אירועים300-950 ₪
מחיר ריסוס חיפושית הקמח בפיצרייה / פיצוציה250-400 ₪
העלות של הדברת חיפושית הקמח בבית מלון550-1550 ₪
הדברת חיפושית הקמח מחיר לבתי קפה או מסעדות250-600 ₪

הדברה של חיפושית הקמח עושים רק עם מדבירים מורשים

כשאנחנו מדברים על הדברת חיפושית הקמח, אנחנו מדברים על הדברה המתמקדת במטבח ובמזון שלנו. לפיכך, חשוב לפנות אל מדביר מקצועי שיודע לשמור על כל כללי הבטיחות הנדרשים.

הדבר הראשון שאנחנו בפסט מאסטר בודקים, זה רישיון הדברה בתוקף. כל המדבירים שלנו הם מדבירים מורשים, עם תעודת הסמכה מטעם המשרד להגנת הסביבה. פירוש הדבר הוא שכל חומרי ההדברה בהם אנחנו משתמשים, הם בטיחותיים ומפוקחים.

בנוסף לכך אנחנו מספקים אחריות מלאה על כל עבודה, ומחירים משתלמים ושוברי שוק. כל אלו הופכים אותנו לאחת מחברות ההדברה הנחשבות והמומלצות ביותר בשוק.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.