לוכד עכברים בתל אביב בזמינות גבוהה – הגעה מיידית 24 שעות ביממה. אנו בפסט מאסטר גאים לספק לכן שירות לכידת עכברים בתל אביב ע"י מדבירים מוסמכים מסביב לשעון.

מחפשים לוכד עכברים בתל אביב? הגעתם למקום הנכון. תל-אביב מלאה בברים, מועדונים, חיי תרבות וחברה שוקקים – אבל לצד כל אלה, העיר ידועה לשמצה גם בשל כמויות העכברים והחולדות שמציפים אותה, בעיה שרק הולכת וגוברת מאז החלו עבודות הרכבת הקלה.

אז מהם הסימנים שרומזים שיש לכם עכבר בבית, ואיך מטפלים בתרחיש האימים הזה?

 

לוכד עכברים בתל אביב 24/7 במחיר משתלם במיוחד!

✔️ מדביר עכברים בתל אביב זמין לקריאה 24 שעות להדברת עכברים, חולדות ומכרסמים נוספים

✔️ הדברת עכברים בת"א עםלוכדנים, רעל או מלכודות: מלכודת קפיץ, כלוב או תיבות האכלה 

✔️ איתור זיהוי, לכידה של עכברים בתל אביב ע"י מדבירים מוסמכים בלבד

✔️ זיהיתם עכבר או חולדה בבית / דירה בתל אביב? צרו קשר ואנחנו בדרך >>

טלפון של לוכד עכברים בת"א: 050-8303463

 

לוכד עכברים בתל אביב
לוכד עכברים בתל אביב והסביבה בזמינות להגעה מידית 24 שעות

לוכד עכברים בתל אביב והסביבה בזמינות להגעה מידית 24 שעות

 

 

לכידת עכבר בעיר תל אביב – מתי להזמין לוכד?

אם אתם חושדים שיש לכם עכבר בבית, זו יכולה להיות בעיה רצינית. עכברים נושאים איתם מחלות, פרעושים וכינים, הם משמידים בכרסום שלהם רהיטים, תשתיות, ספרים ומסמכים – והם יכולים לגרום לסכנת שריפה כשהם מכרסמים חוטי חשמל.

אם יש לכם עכבר אחד או שניים בבית, אולי תוכלו להיפטר מהם בעצמכם – אבל אם חבורה שלמה התבייתה אצלכם, זה בדיוק הזמן להתקשר אל לוכד עכברים וחולדות בתל אביב.

לוכד עכברים מומלץ בתל אביב יידע לזהות את נקודות המסתור של העכברים, לחסום מראש נתיבי מילוט פוטנציאליים, ולהשתמש במלכודות מהסוג המתאים ביותר. בחלק מהמקרים הלוכד יוכל להשתמש בלוכדן ולתפוס את העכבר על המקום, בלי צורך במלכודות.

למעשה, לוכד עכברים חוסך מאיתנו את הצורך להתעסק עם העכברים בעצמנו, מלאכה שרבים מאיתנו מוצאים מאיימת ומגעילה למדי.

קריאה נוספת: הדברת חולדות

 

איך נדע שיש לנו עכברים בבית או דירה בתל אביב?

לפני שאנחנו מזמינים מדביר עכברים בתל אביב, כדאי שנוודא שאכן יש לנו עכבר בבית, ולא משהו אחר. הדרך הוודאית לדעת אם יש לכם עכברים בבית היא לראות אותם במו עיניכם, אבל עכברים הם יצורים מתוחכמים והם יודעים להסתתר היטב. ובכל זאת, יש כמה סימנים שיכולים להעיד על נוכחות עכברים בבית בסבירות גבוהה:

#1 רעשי גירוד משונים – סוף היום, אתם יושבים בנחת בסלון הבית ופתאום שומעים קולות גירוד מתחת לרהיטים או מבעד לקירות. אם זה המצב, יש סיכוי לא רע שאתם סובלים מבעיית עכברים בבית.

#2 מצאתם צואת עכברים בבית – צואת עכבר טרייה היא ירוקה ולחה. בחלוף הזמן היא מאפירה ומתפוררת בקלות. בדרך-כלל ניתן למצוא צואת עכברים באזור המטבח, סמוך למקורות המזון בבית. ריכוז הצואה הגדול ביותר יכול לרמז על מקום המסתור שבו העכברים נמצאים.

#3 מצאתם סימני כרסום בבית – זיהיתם סימני כרסום במוצרי המזון ובקירות? סביר להניח שיש לכם עכברים בבית.

#4 ריח רע בבית – הבית אפוף בריח משונה ולא נעים? לשתן של מכרסמים יש ריח עז. אם יש לכם כלב או חתול בבית, הם בוודאי יימשכו למקום הריח ויגיבו בהתלהבות. ההתנהגות הנלהבת שלהם יכולה לעזור לכם לאתר את מקום המסתור של העכברים.

מידע נוסף: זיהוי קקי של עכבר או חולדה

 

לכידת עכבר פסט מאסטר
לוכד עכברים בתל אביב ובכל רחבי הארץ במחיר אטרקטיבי – פסט מאסטר

 

איך מתבצע שירות הדברת עכברים בתל אביב?

אז מה בתכלס קורה כשמזמינים לוכד עכברים בתל אביב? לוכד מיומן יגיע לזירה עם כל הציוד המתאים. תהליך הלכידה מתחיל בסקירה של האיזור.

הלוכד ינסה לאתר באמצעות סימנים שונים את מקום הימצאותו העכבר, ויוודא שאין עכברים נוספים בסביבה. במקרים רבים הלכידה עצמה מתבצעת על המקום באמצעות לוכדן, והבעיה נפתרת באופן מיידי.

במידה והעכברים מסתתרים במחילות ואין אפשרות ללכוד אותם באותו הרגע – הלוכד יציב מלכודות עם פיתיונות. את סוג המלכודת (מלכודת קפיץ, מלכודות כלוב או תיבות האכלה) הלוכד יידע להתאים לתנאי השטח.

במידה ואתם חוששים להוציא את העכברים שנלכדו במלכודות בעצמכם, תוכלו לבקש מהלוכד לשוב לזירה ולפנות את העכברים עבורכם.

 

לא רק בתל אביב – הסכנות בעכברים וחולדות

עכברים מפיצים מחלות, בעיקר באמצעות הפרעושים שהם נושאים על פרוותם. סריקה קצרה של ההיסטוריה האנושית תזכיר לנו את המגפה השחורה, שחיסלה רבע מאוכלוסיית אירופה וקטלה עשרות מיליונים בסין.

המחלה התחוללה באמצעות בקטריה שחיה במכרסמים. כיום יש מחלה נפוצה שמפיצים חולדות ועכברים, והיא נקראת עכברת. עכברים שמגיעים מהביוב, כפי שקורה לרוב בתל-אביב, יכולים להעביר מחלות זיהומיות נוספות כמו כלבת, קולי וטטנוס.

 

עכבר או חולדה, ומה זה בעצם משנה?

חשוב לדעת אם יש לכם עכברים או חולדות בבית, משום שאופן הטיפול בעכברים ובחולדות שונה זה מזה. לכידת עכבר בבית מתבצעת לרוב באמצעות מלכודות ייעודיות לעכברים. עכברים קטנים יותר מחולדות, ולכן הם דורשים מלכודות קטנות יותר.

אז איך נדע אם יש לנו עכבר בבית, או בעצם חולדה?

✔️ גודל – אורכו של עכבר הוא כ-5 ס"מ, וזנבו קצר. חולדה לעומת זאת מגיעה לגודל של 10 ס"מ ויותר, זנבה ארוך מאד ויכול להגיע עד ל-25 ס"מ לבדו.

✔️ צורת האוזניים – אוזני העכבר הן עגולות, אוזני חולדה מחודדות. כך שבמידה ולמכרסם החביב בדירה שלכם יש אוזניים מחודדות – כנראה שאתם זקוקים לעזרתו של מדביר חולדות בתל אביב.

✔️ מראה גללים – דרך נוספת להבדיל בין עכברים לחולדות היא באמצעות גודל הגללים. גללי עכבר קטנים יותר וגודלם עומד על כחצי ס"מ, הצורה האופיינית להם היא ארוכה עם קצוות מחודדים. גללי חולדה לעומת זאת מגיעים לגודל של עד 1.5 ס"מ, והם ארוכים ומפותלים.

✔️ מיקום הגללים – גם למיקום הגללים בבית יש חשיבות. עכברים משאירים צואה בכמות גדולה יותר מאשר חולדות, ולרוב תזהו מספר גללים רב באותו המקום. חולדות, לעומת זאת, עושות את הצרכים שלהן תוך כדי תנועה – לכן נזהה גללים בודדים באזורים שונים.

לא בטוחים אם יש לכם עכבר בבית, או חולדה? זה בדיוק הזמן להתייעץ עם לוכד עכברים במרכז. אם בכל-זאת מדובר בחולדה, אין שום בעיה – נשלח אליכם לוכד חולדות בתל אביב עוד היום.

 

עכברים בבית
סימנים של עכבר בבית – גללי עכברים סמויים וגלויים

 

מחיר לוכד עכברים בתל אביב – כמה עולה?

עבור שירותיו של לוכד עכברים בתל אביב מחיר ממוצע נע בין 250-650 ₪. ישנם מספר גורמים שמשפיעים על המחיר הסופי: במידה והלוכד יצליח לתפוס את העכבר במקום, לא יהיה צורך בציוד נוסף כמו מלכודות, מה שיוזיל את העלות הסופית.

פרמטרים נוספים שיכולים להשפיע על המחיר הם כמות העכברים שצריך ללכוד, והאם נדרש ביקור חוזר כדי לפנות את העכברים מהמלכודות או לא.

מדביר עכברים בתל אביב – מחיר ממוצע (לפי שירות)מחירים מומלצים של לכידת עכבר בעיר תל אביב
עלות הדברת עכברים ירוקה בת"א* פתיונות שאינם מורעלים
מחיר לכידת עכבר בודד בתל אביבהחל מ-250 ₪
כמה עולה לכידת כמה עכברים בתל אביב והמרכזהחל מ-500 ₪
מחיר הדברת עכבר בתל אביב באמצעות רעל (תלוי במס' העכברים וגודל השטח)החל מ-450 ₪

הדברת עכברים בתל אביב עם פסט מאסטר – מחיר משתלם, זמינות מידית

עכברים פעילים במיוחד בשעות הלילה. למעשה, רוב הקריאות ללוכדים שלנו מתבצעות בשעות מאוחרות. בשעות הלילה הסיכוי ללכוד את העכבר על המקום גדול יותר, ולכן בכל הקשור ללכידת עכברים – לתזמון יש תפקיד חשוב. לשמחתכם, אנחנו בפסט מאסטר מציעים לא רק מחירים זולים, אלא גם שירות מהיר בזמינות גבוהה.

צריכים לוכד עכברים בתל אביב היום? נהדר, אין שום סיבה שתחכו למחר! התקשרו עכשיו ונשלח אליכם לוכד עכברים בתל אביב 24 שעות ביממה.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.