הדברת רב רגל שחור על ידי מדבירים מורשים בלבד – אחריות מלאה על כל סוגי ההדברות נגד רבי-רגל שחורים בסיום ההדברה, מחירים נוחים (ללא תחרות). 

הבחנתם במרבה רגליים גדול, ארוך ושחור בבית, בגינה או בעסק שלכם? התקשרו אלינו עוד היום על מנת להזמין שירות הדברת רב רגל שחור. הוא אומנם לא ארסי כמו חרקים אחרים, אך עדיין מסוגל להפריש חומר רעיל שעלול לגרום לתופעות עוריות מציקות, ולכן חשוב שתיפטרו ממנו כמה שיותר מהר. אצלנו בפסט מאסטר יודעים כיצד לבצע הדברה נגד רב רגל שחור בצורה יעילה ויכולים להגיע אליכם תוך זמן קצר מרגע שזיהיתם אותו וצלצלתם אלינו. אנו מספקים את שירותי ההדברה שלנו בכל רחבי הארץ ומציעים לכם אותם במחירים משתלמים במיוחד.

מה זה רב רגל שחור, האם רב רגל שחור מסוכן, איך מדבירים אותו וכמה זה עולה? התשובות מיד. זיהיתם רב רגל שחור בבית, בגינה או בעסק שלכם? צרו קשר.

 

הדברת רב רגל שחור במחיר משתלם עם אחריות לטווח ארוך

✔️ מדבירים מורשים לביצוע ריסוס נגד רב רגל שחור בכל כתובת בישראל

✔️ כל שיטות ההדברה שלנו נעשות תוך שמירה על סביבה בריאה ונקייה

✔️ מחירים מוזלים למזמינים הדברה נגד רבי רגל דרך האתר

✔️ הדברת רב רגל שחור ארסי, חום, צהוב ונוספים – הרחקת המזיק

✔️ להצעת מחיר אטרקטיבית, התקשרו אלינו >>

טלפון: 050-8303463

 

הדברת רב-רגל שחור
הדברת רב רגל שחור – מדבירים מורשים, הדברה, ריסוס והרחקת רבי רגל במחיר מעולה

 

 

רב רגל שחור – מה זה?

כשמדברים על רב רגל שחור מתכוונים לסוג מסוים של מרבה רגליים, למעשה לגדול שבהם שפעיל בארץ. במרבית המקרים כאשר תיתקלו בו הוא יהיה מקופל ומגולגל במעין צורת ספירלה ויראה כתולעת שחורה וגדולה, אך כאשר הוא נפתח מתגלה כי מדובר במרבה רגליים גדול באורך של עד כ-20 ס"מ.

המראה שלו מאוד מאיים, מה שגורם לרבים להתקשר אלינו מיד בבהלה על מנת שנגיע ונבצע הדברת רב רגל שחור אצלם בבית, בגינה או בעסק.

הנה עוד מספר מאפיינים שיעזרו לכם לזהות כי רב רגל שחור נמצא בשטח שלכם:

✔️ לרב רגל שחור עשויות להיות עד 150 זוגות רגליים – מה שמאפשר לו לנוע בקלות על גבי מגוון רחב מאוד של משטחים, כולל אדמה, צמחייה וגם קירות.

✔️ את רב הרגל השחור ניתן למצוא באזורים רבים בארץ – בעיקר באזורים הרריים. הוא נמשך בעיקר לאזורים לחים ואוהב להיות פעיל בעיקר בלילה.

במהלך היום רב הרגל השחור אוהב להסתתר מתחת לסלעים ולכן הוא נפוץ מאוד בחצרות, בהן הוא גם ניזון מצמחייה, מרקב ומחרקים אחרים.

 

תעודת זהות: מי אתה רב-רגל? תכונות ומאפיינים

תכונה / מאפייןתשובה
שם מדעירב-רגל שחור – Archispirostreptus syriacus
שם נוסףמרבה רגליים – Millipede
גודל המזיקאם אינו מגולגל לצורת ספירלית ויימתח לתצורת תולעת שחורה, יתגלה חרק רב-רגליים באורך של עד כ-20 ס"מ.
צבע המזיקשחור/ חום
ממה ניזון המזיק?עיקר התזונה של רב-רגל היא מן הצומח – המזיק ניזון בעיקר מן הרקב הצמחי ומרקבוביות: חומרי מזון זעירים המצויים באדמה ובקרקע
זמן פעילות המזיקמרבית פעילותו של רב-הרגל השחור היא בשעות הלילה
באילו מקומות נפוץ?למרות שמדובר במין שניתן למצוא גם באזורים מדבריים, צחיחים למחצה (כדוגמת ספר המדבר ובקעת הירדן), נוטה לחפש מסתור במקומות לחים ומוצלים, בטבע למשל – תחת אבנים. במרחב העירוני רבי-רגל יימצאו לרוב בחצרות הבתים או על קירות הבית.
איך מדבירים רב-רגל? (שיטות מובילות)ריסוס (כימי או הדברה ירוקה), הדברה אלקטרונית (תאורה) או הדברת רבי-רגל טיפול טבעי
מחיר הדברת רבי-רגלייםהחל מ-250 ₪

 

האם רב רגל שחור מסוכן?

מרבית האנשים אשר מזמינים מאיתנו שירותי הדברה נגד רב רגל שחור עושים זאת בעקבות הפחד שיוצר המראה שלו ומתוך מחשבה כי רב רגל שחור ארסי, אך למעשה, לא מדובר בחרק ארסי, הוא אינו עוקץ או נושך ובאופן כללי הוא אינו מסוכן מידי לאדם. יחד עם זאת, הוא כן עשוי להפריש מגופו חומרים על בסיס חומצה ציאנית בכל פעם שהוא חש סכנה לחייו. חומרים אלו נספגים דרך העור ועשויים לגרום לתופעות שונות, בעיקר צריבה עורית.

מעבר לזאת, בבתים בהם ישנם ילדים קטנים מאוד וחיות מחמד, קיים חשש למגע של הרב רגל השחור עם הפה, מה שעשוי לשחרר את הרעל למערכת העיכול ולזרם הדם ולגרום לסכנה הרבה יותר מוחשית ובהולה. בשורה התחתונה – אל תנסו להרוג רב רגל שחור כאשר אתם מבחינים בו ואל תיגעו בו בידיים חשופות, על מנת שלא תסכנו את עצמכם שלא לצורך.

 

הדברת רב רגל שחור – כיצד מתבצעת?

אם זיהיתם רב רגל שחור בבית, בגינה או בעסק, סביר להניח שאם קיים אחד, רבים אחרים נמצאים בקרבת מקום, ולכן חשוב כי תתקשרו אלינו בהקדם. הדברת רב רגל שחור יכולה להתבצע על ידנו באמצעות כמה שיטות:

✔️ ריסוס רב רגל שחור – זוהי שיטת ההדברה היעילה ביותר נגד רב רגל שחור וגם נגד סוגי מרבה רגליים אחרים. הדברת מרבה רגליים בשיטה זו יכולה להיעשות על ידי מגוון רחב של חומרי ריסוס, כגון דיפטרון, טמפריד ואחרים. תכשירים אלו הם בעלי רעילות נמוכה לאדם ורעילות גבוהה למרבי רגליים והם מאושרים לשימוש על ידי מדבירים מורשים בלבד.

חומר הדברה לרב רגל שחור המשרד להגנת הסביבה מאשר לשימוש מספר מצומצם של חומרי הדברה נגד פרוקי רגליים כמו רב רגל חום או שחור, אולם הם מספיקים כדי לבצע הדברה כהלכה. חשוב לציין שהחומרים האלה מותרים לשימוש אך ורק על ידי מדבירים, ואין לעשות בהם שימוש ללא הכשרה ורישיון בתוקף. אלו הם החומרים שבהם אנחנו משתמשים לצורך הדברת רב רגל שחור ארסי.

חומרי הדברת רב-רגל לפי מותגאילו חומרים פעילים מכילים?
רימי כימיקלים: ספירCypermethrin 20.0% , MGK 264 6.4%
רימי כימיקלים: רימקסPermethrin 25.0%
אר.פי.סי החברה להדברה: דיפטרון א'.ס'.Etofenprox 10.0% , Piperonyl Butoxide 20.0%
לידור אלמנטס: טמפרידImidacloprid 21.65% , Beta-cyfluthrin 10.88%

 

✔️ מלכודות דבק – בשיטה זו אנו משתמשים במלכודות אשר כוללות פרומון, חומר שמושך אליו את רב הרגל השחור וגורם לו לצאת ממקום מחבואו ולהידבק למלכודת. חשוב להדגיש כי שיטה זו יכולה להיכשל לעיתים, במידה ומדובר ברב רגל שחור גדול במיוחד, שכן הוא עשוי להיחלץ, תוך השארת מספר זוגות רגליים דבוקות על גבי המלכודת. יחד עם זאת, כאשר מדובר במרבה רגליים קטן יחסית, הוא בהחלט עשוי להיתפס.

✔️ איטום – שיטה יעילה מאוד עבור הדברת רב רגל שחור בתוך הבית וזאת ללא שימוש בחומרים כלשהם אלא באמצעות איטום הפתחים שדרכם הוא חודר. כמובן שהבעיה לא תפתור את התרבות מרבה הרגליים מחוץ לבית, אך הוא לא יצליח לחדור לתוך הבית וזהו הרע במיעוטו.

מומלץ לאחר ההדברה גם להפחית את הלחות במבנה וסביבתו (למשל, באמצעות שקיות סיליקה ג'ל, ייבוש מים עומדים, התקנת ונטה במקלחות שאינן מאווררות וכו'), על מנת למנוע ניסיונות חדירה של רב הרגל השחור בחזרה, שהרי תנאים לחים ורטובים אהובים עליו במיוחד. חשוב גם להזמין שירותי הדברה תקופתיים נגד סוגי חרקים אחרים מהם רב הרגל השחור ניזון, על מנת שלא יימשך בחזרה למקום.

 

כמה עולה הדברת רב רגל שחור? מחירים

מחיר הדברת רב רגל שחור אינו נחשב לגבוה ומתחיל ב-250 שקלים בלבד עבור ריסוס פשוט. המחיר מתייקר ככל שמדובר בשטח הדברה גדול יותר ובמידה ובוחרים לשלב מלבד ריסוס גם פיזור של מלכודות בשטח.

לא משנה באיזה אופן הדבר יבוצע, במקרה של רב רגל שחור הדברה דרכנו תמיד תהיה משתלמת עבורכם, מאחר והיא כוללת גם אחריות על העבודה, כך שתמיד תוכלו לקבל מאיתנו שירות של מדביר פעם נוספת ללא תוספת תשלום, במידה והמזיקים יחזרו. 

מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

 

לקריאת המשך: הדברה נגד תולעים


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.