אחד משירותי ההדברה המבוקשים ביותר עם בוא הקיץ הוא הדברת ברחשים. אצלנו בפסט מאסטר תוכלו לקבל את השירות במחירים נוחים ומשתלמים במיוחד. אנו מציעים שירותי הדברה של ברחשים בפריסה ארצית רחבה, עם קבלת אחריות מלאה על העבודה.

אנחנו יודעים איך להיפטר מברחשים בצורה יעילה ונשמח לעזור גם לכם עם הדברה מקצועית מהירה. איך מזהים ברחשים, מה עושים נגד ברחשים בבית ובחצר, כמה עולה טיפול בברחשים וכיצד באפשרותנו לעזור לכם להיפטר מהם? להלן התשובות.

 

הדברת ברחשים בבית – מדבירים מוסמכים, מחירים נוחים (בכל אזור בארץ)

✔️ מדביר ברחשים מוסמך זמין לקריאה בכל כתובת בישראל במחירים שלא כדאי לפספס!

✔️ סטנדרט פסט מאסטר – נותנים התחייבות בכתב ללקוח בסיום ההדברה

✔️ מגוון שיטות להדברה יעילה של ברחשים בבית או בגינה – שחורים / קטנים / לבנים

✔️ שימוש בחומרים מורשים ע"י המשרד להגנת הסביבה, אפשרויות להדברה ירוקה

✔️סובלים מבעיית ברחשים בגינה? במקרר? בכיור? בעציצים? על התקרה? אנחנו כאן

✔️ לקבלת הצעה מחיר משתלמת ולהזמנת ריסוס נגד ברחשים 24 שעות >>

חייגו אלינו לטלפון: 050-8303463

 

הדברת ברחשים
שירותי ריסוס / הדברת ברחשים בפריסה ארצית

 

 

אז מהם בעצם ברחשים?

ברחשים הינם חרקים מעופפים קטנים במיוחד בגודל שאינו עולה על 4 מ"מ. הם נראים כמעין יתושים אך קטנים הרבה יותר, מה גם שהכנפיים שלהם בצבע אפור, לעומת אלו השקופות של רוב היתושים. הברחשים אוהבי חום והם משגשגים ומתרבים ברגע בו הטמפרטורות מתחממות, אז הנקבה יוצאת לחפש מקורות אנרגיה על מנת להעמיד צאצאים חדשים.

הברחשים, כמו גם במקרה של יתושים, מטילים ביצים בתוך מקורות מים ולכן כל תהליך הדברת ברחשים חייב להתחיל במקומות בהם ישנם מים עומדים, דוגמת בריכות, אדמה רטובה, נזילות ביוב וכו'.

המזיק יכול להופיע במגוון סוגים, מינים וצבעים – ישנם ברחשים שחורים קטנים, חלקכם תתקלו בברחשים לבנים בעציץ או בגינה ואפילו במקרר או בכיור.

 

תעודת זהות: מי אתה ברחש? תכונות ומאפיינים בולטים

תכונה / מאפייןתשובה
שם מדעיברחש – Leptoconopinae
שמות נוספים דו-כנפיים
האם מסוכן?מסוכנים עקב נשיאת מחלות והעברתם
נזקים אפשריים להם גורםהעברת מחלות מאדם לאדם, אלרגיות, זיהומים
באילו מקומות נפוץ?מקומות רטובים, לחים או מימיים
צבע המזיקשחור
איך נפטרים מברחשים בבית? (שיטות מובילות)ריסוס (כימי או הדברה ירוקה), טיפול במקור המים בו הם חיים
מחיר הדברת ברחשיםהחל מ-250 ₪

מדוע חשוב להדביר נגד ברחשים?

הסיבה המרכזית שאמורה לגרום לכם להזמין מדביר ברחשים היא העקיצות שלהם, שיכולות להיות מאוד לא נעימות ומגרדות ובמקרים החמורים יותר אף לגרום למחלות למיניהן. ברחשים מהווים סכנה בריאותית של ממש שכן הם ידועים כגורם שנושא מחלות מסוכנות לאדם, ביניהן וירוסים, חיידקים ואפילו תולעים טרופיות.

בנוסף, עצם ההימצאות שלהם בנחילים גדולים, גורמת לחוסר נוחות כאשר רוצים לשבת בנחת בגינה או במרפסת, במיוחד בתקופת הקיץ. ברגע שהם מתחילים להתפשט באזור קשה מאוד להיפטר מהם ולכן חשוב לבצע את ההדברה כמה שיותר מוקדם.

 

איך מדבירים ברחשים בבית, בגינה, בעציצים או בחצר?

זיהוי: רוב רובם של הברחשים נמצאים בסביבה החיצונית של הבית ואותם חשוב להדביר קודם כל. הדברת ברחשים בגינה או בחצר כוללת שני שלבים עיקריים. השלב הראשון הוא זיהוי של כל מקורות המים שבהם מתפתחות הביצים שלהם.

ייבוש: אם מדובר במקורות מים שאינם רצויים (כגון נזילות), יש לייבש אותם בהקדם, מה שיגרום לביצים הקיימות שלא להתפתח ולחוסר יכולת של הברחשים להטיל ביצים נוספות במקום ולהמשיך להתרבות.

ריסוס: בשלב הבא יש לטפל בכל הברחשים החיים שנותרו וזאת באמצעות ריסוס נגד ברחשים. רק מדבירים מורשים כמו שתמצאו אצלנו מחזיקים ברישיון להשתמש בחומרי הדברה חזקים וייעודיים כנגד ברחשים. חומרים אלו קרויים פירטרואידים (קוטלי חרקים), כאשר ישנם שני סוגי חומרים שנחשבים למומלצים במיוחד. הראשון נקרא טמפריד והוא מתאים לשימוש כללי שלא בבריכות והשני נקרא ספיר והוא מיועד לשימוש בבריכות נוי ובריכות שחייה.

את הריסוס אנו מבצעים כשיורד הערב מאחר ואלו שעות הפעילות של הברחשים וגם בשל העובדה שכל חומר ריסוס נגד ברחשים מאוד רגיש לאור ועל כן מאבד מהאפקטיביות שלו. לאחר פעולת הריסוס מקובל להציב במרחב הגינה והחצר מלכודות מדבקה נגד ברחשים. מלכודות אלו כוללות חומר שמושך את הברחשים אל המדבקה, הם נדבקים על גביה ומנוטרלים.

 

ריסוס נגד ברחשים בבית – איך נפטרים מברחשים?

אם קראתם עד כאן אתם ודאי שואלים "איך להיפטר מברחשים?" – אז ככה, רוב רובם של הברחשים שהגיעו לביתכם, מקורם מסביבתו החיצונית. הברחשים הינם קטנים מאוד, לעיתים אף קטנים מקוטר החריצים שברשתות הדלתות והחלונות, כך שהם מצליחים להסתנן דרכן בקלות, במיוחד אם הרשתות ניזוקו ויש בהן חורים גדולים יחסית.

לאחר שתבצעו ריסוס נגד ברחשים בגינה ובחצר, הבעיה אמורה להיפתר. אם הבעיה בכל זאת נמשכת, ניתן לבצע את הפעולות הבאות גם בתוך הבית, גם עבור ברחשים במטבח:

✔️ טיפול במים העומדים בבית – במקרים רבים הברחשים שחדרו מבחוץ פשוט מצאו מקור מים עומדים להתרבות בו בתוך הבית, במטבח, במקלחת, בצלחות שאוספת את מי ההשקיה של העציצים במרפסת וכו'. הדברת ברחשים בבית צריכה להתחיל בטיפול במקורות המים הללו.

✔️ ריסוס ואפשרויות נוספות – באמצעות שימוש בקוטלי חרקים שמיועדים לשימוש ביתי. חומרים אלו פחות רעילים מאשר אלו המשמשים לחצר ולגינה, אך ההמלצה היא בכל מקרה לא לבחור באפשרות הזאת במקרה של בעיית ברחשים במטבח, אלא להיעזר בשואב קוטל מיוחד שזהו מכשיר שמושך את הברחשים באמצעות נורת לד ושואב אותם למיכל איסוף. גם פיזור של כמה מלכודות דבק ברחבי הבית הוא דבר שיכול לעזור.

 

הרחקת ברחשים מהבית ומהגינה באופן עצמאי

איך נפטרים מברחשים באופן עצמאי? ניתן לבצע הרחקת ברחשים גם באופן עצמאי, כאשר המצב אינו חמור מדי. הדבר מתאפשר באמצעות השואב קוטל הברחשים או מלכודות הדבק שהזכרנו. עוד אפשרות היא להכין מלכודת ברחשים מחומרים שקיימים בבית.

כל שיש לעשות הוא להציב מספר כוסות ברחבי הבית עם מים, סבון ומעט חומץ. תערובת זו מושכת אליה את הברחשים ששוקעים במים ללא יכולת להימלט מהם.

אפשרות נוספת כוללת שימוש בשמן הציטרונלה, שריחו דוחה מזיקים מעופפים ולמעשה יבריח את הברחשים מביתכם. רצוי גם למזג את הבית ככל שניתן, שכן הברחשים אוהבים להתבסס במקומות חמים ואוויר קר מבריח אותם.

 

מלכודת ברחשים ביתית
מלכודת ברחשים ביתית – פסט מאסטר

מחיר הדברת ברחשים – כמה עולה?

מחיר הדברת ברחשים הוא דבר שתלוי בגודל השטח שרוצים להדביר, כמות החומר שמשתמשים בה וסוג ההדברה (ריסוס לעומת מלכודות דבק). להלן טווחי מחירים ממוצעים:

מחירי הדברה של ברחשים לפי סוג השירותכמה עולה להיפטר מברחשים?
עלות הדברת ברחשים בדירה קטנה (במטבח, בחדרים ועוד)250-400 ₪
מחיר הרחקת ברחשים במקרר, בכיור או בעציצי הבית250-400 ₪
כמה עולה ריסוס ברחשים בדירה גדולה300-500 ₪
מחיר הדברת ברחשים בחצר קטנה250-400 ₪
המחירים של הרחקת ברחשים בגינה גדולה300-600 ₪
עלויות הדברת ברחשים ברפת או במקום פתוח גדול400-600 ₪
הדברת ברחשים בחצר בניין מחירים250-400 ₪
הדברת ברחשים בגן אירועים או בית עסק300-600 ₪

המחירים שתמצאו אצלנו בפסט מאסטר כוללים בתוכם גם ביקורים נוספים במקרה הצורך, במסגרת תקופת האחריות הניתנת לכם. צרו איתנו קשר ותקבלו את כל הפרטים.

 

הדברת ברחשים - שאלות ותשובות נפוצות

ברחשים הם, אמנם, יצורים קטנים למדי והמראה שלהם פחות מעורר בהלה לעומת מקקים או ג'וקים. עם זאת, הם בהחלט עלולים לסכן את בריאותם של בני הבית ומכאן שהדברת ברחשים היא מומלצת, בעיקר לאור העובדה שהם מתרבים בכמויות ובמהירות רבה. ברחשים עלולים להעביר מחלות, לייצר זיהומים ולעורר אלרגיות, זאת נוסף על אי הנעימות שהעקיצות שלהם גורמות לה.

על מנת למנוע התרבות של ברחשים בחצר או בגינה, חשוב לבדוק האם ישנם מקורות מים כמו שלוליות, או נזילות פעילות המהוות כר פורה להתפתחות הביצים של הברחשים. במקרה שכן, יש לייבש את האזורים הרטובים. בשלב הבא, כדאי להזמין הדברה נגד ברחשים, המתבצעת על ידי חברת הדברה מקצועית, שקוטלת גם מזיקים נוספים ומותירה את מתחם הגינה נקי ממזיקים.

על אף שריסוס כימי יעשה עבודה יסודית וישמיד את הברחשים שהופיעו בביתכם או בגינה, ניתן להשתמש בחומרים טבעיים על מנת להרחיק מעופפים טורדניים כאלה. שילוב של חומץ, סבון ומים שמערבבים בקערה, ימשוך אליו ברחשים שישקעו ויילכדו בתוך התערובת. בנוסף, מיזוג אוויר והורדת הטמפרטורה בבית, כמו גם הצבת מאווררים בחצר, תקרר את האזור ותרחיק ברחשים, כיוון שהם מעדיפים מקומות חמימים.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.