שירותי הדברה נגד ערצבים בדשא ובגינת הבית – טיפול בפריסה ארצית ובמחירים נוחים – פסט מאסטר

הדשא והגידולים שבגינה או בשדה החקלאי שלכם מושמדים ללא הפסקה? בנוסף לצרצורים בלתי נסבלים שמטרידים את מנוחתכם? סיכוי גבוה כי שירות הדברת ערצבים הוא מה שיפתור לכם את הבעיה. אצלנו בפסט מאסטר תוכלו להזמין מדביר ערצבים מורשה 24 שעות ביממה לכל מקום בארץ במחירים נוחים והוגנים, ולהחזיר את הגינה שלכם להיות פורחת ומלבלבת בדיוק כפי שהייתה לפני הגעתו של המזיק המטריד.

מה זה ערצב, מדוע חשוב להדבירו, כיצד מבצעים הדברה נגד ערצבים, האם ערצב הגינה ארסי ומסוכן, כמה עולה ריסוס נגד ערצבים ומדוע חשוב שתצלצלו אלינו בדחיפות כאשר זיהיתם ערצבים בגינה שלכם? הנה כל התשובות.

 

הדברת ערצבים בדשא ובגינה בפריסה ארצית, מדבירים מורשים (מחירים נוחים)

✔️ שומעים רעשים של צרצרים? זיהיתם חרק גדול המזכיר חגב? זה כנראה ערצב 🙂

✔️ ריסוס ערצבים באמצעות מגוון שיטות הדברה מתקדמות: הדברה כימית או טבעית

✔️ חומרי הדברה נגד ערצבים באישור ורישיון – מדבירים ערצבים במקצועיות

✔️ מדביר ערצבים ישמח להגיע במהרה על מנת לבצע טיפול בערצבים בגינה

✔️ לא בטוחים אם מדובר בערצב? צלמו את המזיק וחייגו אלינו בהקדם >>

מדביר ערצבים, טלפון: 050-8303463

 

הדברה נגד ערצבים
הדברת ערצבים בדשא או בגינה – מדביר מוכן לקריאה וביצוע ריסוס נגד ערצבי גינה

 

 

ערצב – מה זה בכלל?

ערצב הוא סוג של חרק גינה שבשנים האחרונות הפך להיות מאוד נפוץ בישראל. בתקשורת נהוג לשמוע עליו בעיקר בכל הקשור לפלישתו למגרשי כדורגל והריסת הדשא בהם לחלוטין, אך הוא יכול לפלוש לכל גינה ביתית או שדה חקלאי, לחפור בהם מחילות ולהרוס את כל מה שצומח בהם – דשא ושורשים של גידולים שונים. קיימים כמה סוגי ערצבים, כשהנפוץ ביותר בישראל הוא ערצב הגינה, שידוע גם בשם כלב מים. אורכו עד 6 ס"מ, רגליו הקדמיות עבות וחזקות ביותר, צבעו חום והוא בעל ראש קטן מאוד.

למרות המראה הדי מאיים שלו, אם שאלתם את עצמכם האם ערצב מסוכן? הרי שבוודאי תשמחו לדעת שהוא אינו ארסי ולמעשה גם מאוד נדיר שהוא יעקוץ אתכם. אם בכל זאת ערצב עוקץ אתכם, כנראה שבאמת הבהלתם אותו, אך בכל מקרה עקיצת ערצב אינה כואבת. הנזק היחיד שערצב יכול לגרום לכם הוא רק פחד, בהלה ולחץ בעקבות המראה שלו מתרבה בכמויות בגינה או בשדה שלכם וההרס שהוא גורם להם, כמו גם חוסר חמור בשינה, בשל רעשי הצרצור שהוא מפיק בלילה (ככה זה כשהוא משתייך למשפחת החגבים).

הדרך המומלצת להיפטר ממנו היא על ידי יצירת קשר איתנו והזמנת מדביר ערצבים מקצועי.

✔️ קריאה רלוונטית נוספת: הדברת חרקים | הדברת צרצרים

 

תעודת זהות: מה זה ערצב? מי אתם ערצבים? תכונות ומאפיינים

תכונה / מאפייןתשובה
שם מדעיערצב הגינה – Gryllotalpa
שמות נוספיםכלב מים – Mole Cricket
גודל המזיקאורך גופו של ערצב בוגר הוא כ-40 עד 60 מ"מ, ראשו קטן יחסית וכך גם עיניו. המזיק הוא בעל חזה קדמי בצורת גליל, רגליו הקדמיות נושאות עליהן מעין דורבנות שנועדו לחפירה.
האם מסוכן לאדם?לא
ממה ניזון המזיק?חרקים קטנים אחרים, שורשים וצמחיית גינה
באילו מקומות נפוץ ערצב?מין אשר נמצא בכמויות קטנות יחסית בישראל: יתמקם לרוב בתוך אדמה לחה או בסמוך למקורות מים. כמו כן, הוא יימשך אל אדמה עשירה בחומרים אורגניים ובכל סוגי הדשנים (כדוגמת קומפוסט). בסביבות של אדמה יבשה הערצבים חופרים עד לעומקים של כ-30 סנטימטרים או יותר על מנת להגיע לסביבה רטובה
צבע המזיקחום
איך מדבירים ערצבים? (שיטות מובילות)ריסוס (כימי או הדברה ירוקה), הדברה באמצעות אידוי או הדברה בשיטות טבעית נגד ערצבים
מחיר הדברת ערצבי גינההחל מ-250 ₪

 

כיצד מבצעים הדברה של ערצבים בדשא של בית או בגינה?

לקוחות רבים מתקשרים אלינו על מנת להזמין מדביר עבור הדברת ערצב שחור בתוך הבית. זוהי טעות נפוצה, מאחר וערצבים אינם אמורים להימצא במרחב הביתי ואם נכנס לביתכם חרק בעל מבנה דומה, ככל הנראה לא מדובר בערצב אלא בנדל או חרק אחר. בכל מקרה, המדבירים המקצועיים שלנו ידעו לזהות באיזה סוג של מזיק מדובר ובמידה ויתגלה שאכן מדובר בערצב, מדביר מומלץ ידע גם לטפל בכך בצורה מהירה באמצעות מספר שיטות הדברה יעילות:

✔️ פיתיונות גרגריים רעילים – זוהי שיטה מאוד יעילה לצרכי הדברת ערצבים בגינה ביתית, למשל כאשר ישנם ערצבים בדשא. הפיתיון מושך את הערצבים לצאת ממקום מחבואם, הם צורכים אותו ומתים מספר שעות לאחר מכן. חשוב מאוד להשקות מעט את הדשא לקראת בואו של המדביר וזאת על מנת למשוך את הערצבים לנוע אל מעל לפני השטח.

✔️ ריסוס נגד ערצבים – כאשר מדובר על מכת ערצבים בשטחים גדולים יחסית, בוחרים באפשרות של ריסוס ערצבים. שיטה זו כוללת שימוש בחומרי הדברה ייעודיים נגד ערצבים בעלי רעילות גבוהה עבורם, אך כאלה שאינם נחשבים לרעילים לאדם.

הדברה ביולוגית – במקרים בהם לא רוצים להשתמש בחומרי הדברה שכוללים רעל, למשל כאשר מדובר בערצבים שפלשו לשדה חקלאי עם גידולים, הדברת ערצבים ביולוגית היא הדרך שכדאי לבחור בה. בשיטה זו משתמשים באויבים טבעיים של ערצבים, למשל גמל שלמה, כך שאין סכנת רעילות לפירות והירקות שמגדלים.

תכשירים טבעיים – עוד אפשרות שמתאימה עבור טיפול בערצבים מזיקים ללא שימוש ברעלים, היא שימוש בתכשירים טבעיים שונים. למשל, ריסוס שמכיל תרכיז שום – הערצבים אינם מסוגלים לסבול את ריחו של השום ועל כן נוטשים את המקום במהירות.

קריאה נוספת: הדברה ביולוגית | הדברה אורגנית

 

ערצבים בדשא / ערצב הגינה - טיפול
ערצבים בדשא – ערצב הגינה – טיפול על ידי מדביר מורשה

 

ערצבים – טיפול גם לצרכי מניעה מראש

על מנת למנוע מראש פלישה של ערצבים לגינה או לשדה החקלאי שלכם, חשוב מאוד שתזמינו מאיתנו את שירותי ההדברה עוד לפני המועדים בשנה שבה הם יותר פעילים. הערצבים פעילים במיוחד מחודש מרץ ועד לחודש אוקטובר ולכן אין שום טעם לפעול נגדם במהלך החורף, אלא ממש עם בוא האביב. בנוסף, חשוב לדעת כי הערצבים אוהבים מאוד טמפרטורות גבוהות ואדמה לחה, כך שאם אתם נוהגים להשקות את הגינה או השדה שלכם מדי יום בחודשי הקיץ החמים, או שמדובר בשטח אדמה מוצל ששומר על אדמה רטובה, הרי שקיים סיכוי גבוה יותר לחדירה והתרבות של ערצבים.

באפשרותנו לסייע לכם לבצע מספר פעולות מונעות  גם במקרים הללו (למשל, פיזור גרגרי פיתיון), מה שיעזור למנוע את פלישת הערצבים לשטח שלכם.

 

מחיר הדברת ערצבים – כמה עולה?

מחיר הדברת ערצבים משתנה בהתאם לגודל השטח המיועד להדברה, מורכבות העבודה והתקנים הנדרשים לעמידה בהם (למשל, הדברה נגד ערצבים בשטחים חקלאיים דורשת עמידה בתקנים מחמירים יותר מאשר הדברת ערצב הגינה בחצר פרטית). כמו כן, ככל שעל המדביר להשתמש ביותר אמצעי הדברה (כימית, ביולוגית, פיתיונות), כך המחיר יהיה גבוה יותר, וגם במידה ומדובר בצורך דחוף שלכם לבצע את ההדברה בשעות לא שגרתיות, למשל בשעות הערב והלילה, סופי השבוע, ימי חג וכו'.

בכל מקרה, אצלנו תמצאו את המחירים הנוחים והמשתלמים ביותר עבור הדברת ערצבים. להלן מחירון מומלץ לצרכן עבור שירות הדברת ערצבים:

הדברת ערצבים מחיר לפי מיקוםמחירון מומלץ
הדברת ערצב הגינה מחיר ממוצע250-450 ₪
כמה עולה הדברת ערצבים בבית פרטי עם גינה?250-650 ₪
מה עלות הדברה נגד ערצבים בדשא בחצר בית?250-400 ₪
הדברת גן אירועים או אולם נגד ערצבים300-950 ₪
מחיר הדברת ערצבים בבית מלון550-1550 ₪
הדברת ערצבים בחצר של בניין מחיר ממוצע250-400 ₪

 

הדברה ערצבים
ערצבים – הדברה עם פסט מאסטר

 

מדבירים ערצבים עם פסט מאסטר – כל יתרונות הבחירה בנו

ברגע שתתקשרו אלינו על מנת להזמין הדברת ערצבים, תגלו שאנו מספקים לכם עוד יתרונות רבים נוספים מלבד מחיר משתלם והוגן:

✔️ מקצועיות ברמה גבוהה – אצלנו תמצאו אך ורק מדבירים מורשים שעברו את ההסמכה הנדרשת, כך שתוכלו להיות בטוחים שהם מסוגלים להדביר את כל סוגי המזיקים בצורה יעילה ובטוחה.

✔️ עמידה בתקנים מחמירים – אנו משתמשים אך ורק בחומרי הדברה שמאושרים על ידי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה ושמאופיינים במינימום רעילות לאדם והסביבה.

✔️ שירות בפריסה ארצית – אין זה משנה היכן אתם מתגוררים, אנו נגיע אליכם במהירות, בין אם מדובר בצפון, מרכז או דרום הארץ.

✔️ שירות מסביב לשעון – 24/7, כך שלעולם לא תצטרכו לחכות יותר מידי להגעת המדביר אליכם, גם אם מדובר בשעת לילה מאוחרת, סוף השבוע או ימי חג.

בנוסף גם תקבלו מאיתנו אחריות ארוכת טווח בכתב, שכבר כלולה במחיר שתשלמו, כך שתוכלו להזמין מאיתנו מדביר ערצבים מורשה פעם נוספת, ללא תוספת תשלום. מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.