הדברת חפרפרת בגינה או בחצר הבית על ידי מדבירים מורשים בעלי ניסיון בלכידת חפרפרות מכל סוג. אם יש לכם גינה ביתית בה אתם מגדלים ירקות ותבלינים שונים או שאתם בעלי משק חקלאי עם שדה גדול, ייתכן שגם אתם תזדקקו לשירותי הדברת חפרפרת מפעם לפעם.

סוג מכרסם זה חי מתחת לאדמה ולעומת סוגי מזיקים אחרים דוגמת חרקים, לא כל חברת הדברה יודעת לסלק אותו בצורה טובה, אם בכלל. אנחנו בפסט מאסטר מציעים לכם שירות של מדביר חפרפרות מומחה 24 שעות ביממה, במחירים נוחים שכוללים גם אחריות בת מספר חודשים על העבודה.

איך מזהים מחילה של חפרפרת, איך לוכדים חפרפרת, מה ההבדל בין חפרפרת לחולד, מהו מחיר לכידת חפרפרת ומדוע כדאי לכם לצלצל אלינו כשאתם רואים חפרפרת בגינה או בשדה שלכם? בשורות הקרובות תקבלו את כל התשובות.

 

לוכד חפרפרות בזמינות גבוהה / הדברה נגד חפרפרות בבית או בגינה

✔️ גיליתם חפרפרת בחצר הבית? לא בטוחים אם זו חפרפרת או חולד? קראו עכשיו ללוכד מורשה!

✔️ לוכדי חפרפרות ומדבירים מורשים בכל רחבי הארץ באישור רשות הטבע והגנים

✔️ לכידת חפרפרת באמצעות מלכודות – שמים סוף לבעיית המכרסמים

✔️ אחריות על העבודה והשירות בסיום הטיפול, חתום על ידי מדביר חפרפרות מוסמך

✔️ צריכים ללכוד חפרפרת? צרו קשר עכשיו וקבלו הצעת מחיר משתלמת >>

רק לחייג לטלפון: 050-8303463

 

הדברת חפרפרת
מדביר חפרפרות – לוכד חפרפרות מקצועי ללכידה והרחקה של חפרפרות

 

 

איך מזהים חפרפרת? אולי זה בעצם חולד?

אנשים רבים מתקשרים אלינו על מנת להזמין שירותי הדברה נגד חפרפרת, אך למעשה מה שהם באמת צריכים הוא שירות של הרחקת חולד בגינה או בשדה. בישראל כלל לא קיימות חפרפרות אלא רק חולדים והם גם שונים מאוד במראה שלהם. החולד הוא בעל שיניים ארוכות ובולטות וציפורניים חדות (לחפרפרת יש בכלל אף מחודד וציפורניים ארוכות), עם כפות רגליים אחוריות גדולות וקדמיות קטנות (לחפרפרת כפות רגליים גדולות בלבד), והוא אוהב לאכול צמחייה (לעומת החפרפרת שבכלל אוכלת חרקים). בכל מקרה, השירות עדיין נקרא הדברת חפרפרות וזאת מתוך הרגל.

בהנחה שלא תראו את החפרפרת, מאחר ורק לעיתים רחוקות היא מגיחה מהאדמה, תוכלו לשים לב לנוכחות המחשידה שלה לפי הנזק שהיא תגרום לגינה או לשדה שלכם. בעוד מזיקים שונים יפגעו בעלים של הצמחייה ובירקות עצמם, הרי שחפרפרות פשוט יעלימו את הירקות וצמחי התבלין שתגדלו. בנוסף, תשימו לב להימצאות של תלוליות אדמה בצורת הר געש קטן.  מבנה זה נוצר כאשר החפרפרת יוצרת פתח יציאה עבור רשת המנהרות שהיא חופרת מתחת לאדמה.

 

תעודת זהות: מי את חפרפרת? תכונות ומאפיינים

תכונה / מאפייןתשובה
שם מדעיחפרפרת – Talpa
מאפיינים של חפרפרתכפות רגליים: גדולות, ציפורניים: ארוכות, אף בעל מבנה מחודד
מאפיינים של חולדכפות רגליים: קדמיות קטנות אחוריות גדולות,  ציפורניים: חדות, שיניים תחתונות ארוכות ובולטות
ממה ניזונים חפרפרת וחולד?מיני חרקים קטנים, שורשים, בצלים ופקעות
נזקים אפשריים להם גורםפגיעה בצמחית נוי או גידולים, בורות בגינת הבית, העברת מחלות
באילו מקומות נפוץ?במחילות תחת האדמה בקרבת צמחיה
צבע המזיקלרוב בעל פרווה חומה
איך מדבירים חפרפרות? (שיטות מובילות)הדברה באמצעות מלכודות, ריסוס (כימי או הדברה ירוקה),הדברת חפרפרת בשיטות ירוקות
מחיר הדברת חפרפרת ממוצע250-700 ₪

הדברת חפרפרת באמצעות רעלים

כאשר מדובר על לכידת והדברת מכרסמים בכלל ועל הדברת חפרפרות בפרט, מנסים לבחור כמה שפחות באפשרות של הדברה באמצעות רעילים, למרות היעילות של העניין, וזאת מכמה סיבות:

✔️ הומאניות – מדובר בבעל חיים גדול יחסית אך כזה שאינו מסוכן לאדם, כך שאם לא חייבים להשמיד את החפרפרת, תמיד עדיף לבצע את ההדברה בדרכים אחרות שישמרו על חייה (ר' בהמשך).

✔️ משך זמן עד להשפעה – שימוש ברעלים אומנם נחשב ליעיל מאוד ויפתור את הבעיה ב-100%, אך חשוב לדעת כי שיטה זו אינה גורמת למותן של החפרפרות באופן מיידי אלא תיקח שבועיים לפחות.

✔️ נזק סביבתי – שימוש ברעל עשוי לגרום למותן של החפרפרות עם הרעל בתוכן, כך שבעלי חיים אחרים שיאכלו את הפגרים, יורעלו גם כן.

במידה ואין ברירה ובכל זאת נחליט לבחור בשיטת הרעל עבור הדברת חפרפרת, נשתמש בפיתיונות שבתוכם חומרים נוגדי קרישה ונציב אותם ליד פתחי היציאה של מערכת המחילות של החפרפרת.

בכל מקרה, לעולם לא נשתמש בשיטה של החדרת גז רעיל לתוך המחילות, ואם לוכד חפרפרות כלשהו מציע לכם את זה, דעו כי זה בניגוד לחוק!

 

הרחקת חפרפרות בשיטות ירוקות

השיטה שתמיד נעדיף להשתמש בה עבור הדברת חפרפרת בגינה או בשדה חקלאי היא הדברה ירוקה. הדברה שכזאת כוללת מספר שיטות הדברה אשר אינן כוללות שימוש ברעלים שיכולים לפגוע באדם וסביבתו. השיטה הירוקה הנפוצה ביותר היא באמצעות מלכודות. ראשית כל, הלוכד משטח את האדמה שבגינה או בשדה ובכך הורס במעט את המחילות של החפרפרת וגורם לה לעלות לפני השטח, שם מוצבת מלכודת צינור ממש בפתח. החפרפרת נכנסת אליה, נלכדת בתוכה ומשוחררת במקום מבטחים.

הדברת חפרפרת באמצעות מלכודות נחשבת ליעילה במיוחד בתקופות בהן החפרפרות נוטות לעבוד קשה על יצירת מחילות חדשות ונאלצות לעלות מעל פני הקרקע – בסוף החורף או בסוף הקיץ. ניתן להשתמש גם במלכודות דבק, אך יעילותן מוטלת בספק והן גורמות על פי רוב למותה של החפרפרת.

הדברה ירוקה נגד חפרפרות כוללת גם את האפשרויות הבאות:

✔️ הדברה אלקטרונית – באמצעות מכשירים שמוצבים מתחת לאדמה ופולטים גלי קול שאינם נסבלים על ידי החפרפרות, שיינטשו את המקום ויעברו ליצור מחילות בסביבה אחרת.

✔️ הצפה במים – החפרפרות אומנם לא יטבעו אך ככל שההצפה קשה יותר, כך הן יעדיפו ליצור מחילות במקום מרוחק יותר.

✔️ הרחקה באמצעות רעש – ניתן להציב בקבוקי מים ריקים בקצה המחילות או עמודים שמעליהם פחיות ומתכות אחרות. הרוח תזיז את הבקבוקים והפחיות והרעש שייוצר עשוי להיות יעיל בהרחקת החפרפרות מהגינה או השדה שלכם.

במקרים מסוימים, כאשר החפרפרת רק התחילה ליצור את המחילות שלה, שפיכת מעט אקונומיקה לפתחי היציאה עשויה אף היא להרתיע את החפרפרת ולהרחיק אותה.

 

מחיר הדברת חפרפרת – כמה עולה השירות?

מחיר לוכד חפרפרות נקבע בהתאם למספר קריטריונים, בין היתר מספר החפרפרות שנמצאות מתחת לאדמה, גודל הגינה או השדה שרוצים להדביר והאם המחילות מקומיות ונמצאות רק בגינה או בשדה שלכם או שכבר מפותחות וגדולות מאוד כך שפתחי היציאה שלהן ממוקמים גם במקומות מרוחקים מאוד.

הדברת חפרפרות בגינה באמצעות רעלים או כל שיטה אחרת של הדברה כימית נחשבת לזולה יותר מאשר שיטות ההדברה הירוקות, אך כפי שהזכרנו, ישנה עדיפות ברורה להדברה הירוקה בכל מה שקשור להדברת מכרסמים, במיוחד בכל מה שקשור לחוץ הבית.

לפניכם מחירון מומלץ בו מוצגים טווחי המחירים המומלצים עבור שירותי הדברת חפרפרת:

הדברת חפרפרת מחיר לפי מיקוםלוכד חפרפרות מחיר לשירות
מחיר הדברת חפרפרת בחצר הבית250-600 ₪
עלות הדברת חפרפרות בגינת בניין מגורים או בית פרטי 400-800 ₪
הדברה נגד חפרפרות בבית מחיר350-750 ₪
המחיר להזמנת לוכד חפרפרות לבית או לבית העסק250-400 ₪
העלות של הדברת חפרפרת בחדרי אשפה250-400 ₪
טווח מחירים – לוכד חפרפרת במכולת או ירקן350-1000 ₪
לוכד חפרפרות בבית מלון מחירים350-1000 ₪
מה עלות הדברת חפרפרת בית קפה/ במסעדה300-600 ₪
מחיר הרחקת חולדות ועכברים בפיצרייה או פיצוציה200-400 ₪
כמה עולה להדביר חפרפרות בבניין מגורים200-400 ₪

שירות הדברת חפרפרות 24 שעות ביממה ובכל רחבי הארץ

אנו בפסט מאסטר מציעים שירותי הדברת חפרפרות בכל הארץ, בין אם מדובר בגינה הפרטית שלכם או בשדה במשק חקלאי. מאחר ולעולם אין לדעת מתי חפרפרת תחדור לשטח שלכם ותתחיל לגרום לנזקים, תוכלו להזמין מאיתנו לוכד חפרפרות 24 שעות ביממה, כולל בסופי השבוע ובימי חג.

אנו משתמשים בשיטות המתקדמות ביותר לאיתור וטיפול במחילות של חפרפרות ומתחייבים ל- 100% הצלחה. בנוסף אנו מציעים לכם גם אחריות בת מספר חודשים לכל מקרה שבו החפרפרות יחזרו מכל סיבה שהיא. זקוקים לשירותי הדברת חפרפרת? צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

הרחקת חפרפרת – תשובות לשאלות נפוצות

כולנו מורגלים לחשוב שחפרפרת פלשה לגינה או לשדה שלנו, אך למעשה אין חפרפרות בישראל אלה רק חולדים. הם שונים מאוד במראה שלהם – למשל, לחולד יש שיניים ארוכות ובולטות ואילו לחפרפרת אף מחודד וקיימים הבדלים גם בין צורת כפות הרגליים והציפורניים שלהם.

ניתן לזהות מחילה של חפרפרת באמצעות תלוליות החול שמתחילות להופיע בגינה או בשדה, בכל הפתחים של מערכת המחילות שהחפרפרת חפרה. המראה שלהן הוא כמו של הר געש קטן.

קיימות מספר שיטות שתוכלו לנסות באופן עצמאי, כגון הצפת המחילות במים דרך פתחי התלוליות, יצירת מכשירי רעש פשוטים באמצעות פחיות או בקבוקים והצבתם בפתחי המחילות או שפיכת אקונומיקה לפתח של המחילה.

הדרך הטובה ביותר ללכוד חפרפרת היא על ידי יצירת קשר עם לוכד מקצועי. הוא ידע לבחור באפשרות היעילה ביותר, שיכולה להיות שימוש ברעלים או בשיטות ירוקות דוגמת מלכודות או הדברה אלקטרונית.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.