עם בוא הקיץ לא רק הטמפרטורות עולות, אלא גם הביקושים לשירות הדברת יתושים עם פסט מאסטר. יתושים מאוד אוהבים את התקופה הזאת בשנה, מה שהופך את השהייה בחצר ובבית לבלתי נסבלת, ללא טיפול מתאים. העקיצות מתחילות להופיע, בנוסף לזמזום המציק, ואין שום סיבה שתיסבלו אפילו יום אחד נוסף.

אנו מציעים לכם שירותי הדברה יעילים ומהירים בפריסה ארצית רחבה, כל זאת במחירים משתלמים במיוחד, כולל אחריות ארוכה על העבודה.

רוצים לדעת איך להדביר יתושים בצורה מקצועית, איך להרחיק יתושים באמצעות מספר שיטות עשה זאת בעצמך, כמה עולה להדביר יתושים ומדוע כדאי לכם ליצור קשר דווקא איתנו? מיד תקבלו את כל התשובות לשאלות הללו.

 

מדביר יתושים בפריסה ארצית (סביב השעון) – הגעה מהירה!

✔️ שמים סוף לבעיית היתושים! הדברת יתושים כולל טיפול מנע ואחריות

✔️ מגוון אפשרויות להדברה ירוקה נגד יתושים במחירים משתלמים במיוחד

✔️ חומרי הדברה שאנו עובדים איתם מורשים כולם על ידי המשרד להגנת הסביבה

✔️ מדבירים מורשים, מנוסים וזמינים להדברת כל סוגי המזיקים בכל כתובת בישראל

✔️ לשיחה עם מדביר יתושים במחירים נוחים >>

צריך רק לחייג: 050-8303463

 

הדברת יתושים
שירות הדברת יתושים בפריסה ארצית מלאה

 

 

מדוע חשוב להדביר יתושים?

יותר מ- 45 מיני יתושים חיים בישראל, רובם ניזונים מדם אדם וכנגדם חשוב לבצע הדברת יתושים בבית ובסביבתו. היתוש הזכר אומנם ניזון מצוף של פרחים, אך היתושה זקוקה לדם על מנת לחיות ולקבל אנרגיה שתאפשר לה להתרבות.

מחזור החיים של היתושה כולל הטלת ביצים על פני המים, מהביצים בוקעים זחלים שהופכים לגלמים ולאחר מכן ליתושים ויתושות.

היתושה מזהה את קורבנותיה על ידי חושים מפותחים ביותר שקולטים חומרים שמופרשים בזיעה שלנו. היא מגיעה אל הקורבן ובאמצעות החדק שלה עוקצת את העור ומוצצת את הדם שלנו.

אותה עקיצה גורמת לגירודים קשים ובמקרים החומרים יותר אף עלולה לגרום למחלה מסוכנת דוגמת מלריה, קדחת הנילוס המערבי ועוד.

 

תעודת זהות: מי אתם יתושים? תכונות ומאפיינים

תכונה / מאפייןתשובה
שם מדעייתוש – Nematocera 
שמות נוספיםארוכי-מחוש
סוגים עיקריים יתוש הבית המצוי, יתוש הנמר האסייתי, יתוש אנופלס, יתוש עץ
האם מסוכן?עשוי להיות, בהתאם לסוג היתוש והעקיצה
נזקים אפשריים להם גורםעקיצות, אדמומיות, נפיחות ותחושת גירוד. העברה או נשיאה של מחלות כגון מלריה, קדחת הנילוס המערבי
באילו מקומות נפוץ?בסביבה החיצונית של המבנה – בגינה או בחצר, לרוב בסמיכות למקורות מים עומדים: הצפות ביוב, נזילות צנרת, בריכות שחייה, בריכות נוי ועוד.
צבע המזיקשחור, חום-אדמדם, צהבהב
מה הורג יתושים? (שיטות מובילות)פתיונות ג'ל, ריסוס או הדברה ביולוגית: ייבוש או שאיבת מקור המים, שימוש בחיידקי בצילוס לחיסול הזחלים, דגים אוכלי ביצי יתושים, שמנים למניעת התפתחות מביצה לזחל
מחיר הדברת יתושים בגינה או בביתהחל מ-300 ₪

אילו סוגי יתושים נפוצים בישראל?

ישנם מספר סוגי יתושים נפוצים בישראל שכנגדם חשוב לבצע הדברה מקצועית:

  • יתוש הבית המצוי – זהו היתוש הנפוץ ביותר, שמזמזם לנו באוזניים ועוקץ אותנו בלילות. יתוש זה אינו מעביר מחלות אך פוגע רבות באיכות החיים שלנו.
  • יתוש הנמר האסייתי – סוג זה פלש לישראל בעקבות יבוא של צמיגים מחו"ל. הוא נושא בגופו את מחלת קדחת הנילוס המערבי ועקיצותיו מכאיבות במיוחד. הדברת יתוש הנמר האסייתי היא דבר הכרחי ברגע שהוא מתחיל להתפשט.
  • יתוש אנופלס – מצוי בעיקר במקומות עם מים שעומדים לאורך זמן ומסוגל להעביר את מחלת המלריה.
  • יתוש עש – נפוץ מאוד בבתים ובחצרות ובכלל נראה כמו פרפר. הדברת יתוש עש היא דבר נדרש לא בגלל שהוא גורם לנזק כלשהו לגוף או לרכוש, אלא בשל יכולת ההתרבות המהירה שלו שמהווה מטרד.

ניתן למצוא עוד מספר סוגי יתושים שעלולים להופיע אצלכם בגינה או בתוך הבית, גדולים יותר או פחות. כאשר מדובר ביתושים גדולים, קל מאוד לראות אותם ותוכלו לחסל אותם בעצמכם באמצעות מכת יד.

כאשר מדובר ביתושים קטנים, הדבר הרבה יותר קשה, מה גם שהם נחשבים להרבה יותר מסוכנים מבחינת העברת מחלות. בין אם מדובר ברצון שלכם לבצע הדברה של יתושים קטנים או גדולים, אנו נוכל למגר אותם באופן מוחלט באמצעות שיטות ההדברה המתקדמות שלנו.

 

כיצד מדבירים יתושים בגינה ובחצר?

הדברת יתושים בבית היא דבר שצריך להתחיל דווקא בסביבתו החיצונית, בגינה או בחצר שלכם. מדביר יתושים מקצועי יחפש ראשית כל את מקור ההתפתחות שלהם, שמתחיל תמיד במקורות מים עומדים. אלו יכולים להיות הצפות ביוב, נזילות צנרת, בריכות שחייה, בריכות נוי ועוד.

הדברת יתושים במים עומדים מונעת למעשה את ההתרבות שלהם, בדרך למיגור התופעה. לרשות המדביר עומדות מספר אפשרויות בשלב זה:

  • טיפול במקור המים עצמו (באמצעות ייבוש או שאיבה).
  • שימוש בחיידקי בצילוס שמחסלים את זחלי היתושים.
  • שימוש בדגים אוכלי ביצי יתושים.
  • שימוש בשמנים מסוימים שמונעים את ההתפתחות מביצה לזחל.

אפשרויות אלו נכנסות תחת הקטגוריה של הדברת יתושים טבעית (קרויה גם הדברה ביולוגית, או הדברה ירוקה) שכן מבוצע שימוש באמצעים טבעיים בלבד כנגד מזיקים אלו, מבלי לפגוע בסביבה. בשלב הבא יש ללכוד את היתושים הבוגרים שנותרו בגינה ובחצר באמצעות מלכודות אור.

אלו הן מלכודות שמכילות מקור אור, גוף חימום ומשאבה, כך שכל היתושים שנמשכים אליהן מומתים ונשאבים לתוך מיכל איסוף. על מנת להיפטר מאוכלוסיית היתושים שנותרה, בשלב הסופי הגינה מרוססת בחומרים כימיים שונים שפוגעים אנושות ביתושים בכל שלבי הגדילה וההתפתחות שלהם.

קבוצת החומרים המשמשים כיום מדבירים מקצועיים עבור הדברת יתושים בגינה או בחצר היא כאלה מסוג פירתרואידים, כשניתן לומר שהריסוס אפקטיבי יותר ככל שהיתושים נמצאים בתנועה ולכן הוא מבוצע בשעות החשיכה.

אלו הן שעות הפעילות של היתושים והיתושות שיוצאים ויוצאות לאתר מזון ולהטיל ביצים. סיבה נוספת שבגינה כדאי לבצע ריסוס נגד יתושים בלילה היא הרגישות של חומרי הריסוס לאור השמש, כך שהם מתנדפים מהר ולא פועלים בצורה אפקטיבית.

 

הדברת יתושים בבית ובגינה
הדברת יתושים בבית ובגינה – פסט מאסטר

 

הרחקת יתושים מהבית – כיצד זה מתבצע?

תוהים איך להרחיק יתושים מהחדר בבית? במידה וכבר טיפלתם ביתושים בגינה ובחצר, במרבית המקרים הדבר יספיק, שכן אלו היתושים שנהגו לחדור אל ביתכם. במידה וגם הבית עצמו מהווה מקור גידול ליתושים, למשל כמו במקרה של יתושים בעציץ (בצלחת שאוספת את מי ההשקיה) או של יתושים במטבח שמתרבים בתוך נזילת מים סמויה, אז יש צורך לבצע הדברה נגד יתושים גם בתוך הבית.

יחד עם זאת, בדרך כלל כל שתצטרכו לעשות זה להרוג אותם באמצעות הידיים או מלכודות יתושים פשוטות. מעבר לזאת, ישנם מספר טיפים של הרחקת יתושים שרצוי שתשתמשו בהם, על מנת למנוע את חזרת היתושים בצורה המונית:

✔️ התקנה של רשתות – כיום ניתן למצוא רשתות יעילות מאוד שגם לא יפריעו יותר מידי למראה העיצובי של הבית. רצוי להתקין רשת על כל חלון בבית ואף על דלתות שפונות החוצה. יש ברשותכם כבר רשתות שכאלה? הקפידו לבדוק אותן מפעם לפעם ולוודא כי הן תקינות ושלא נוצרו בהם מרווחים כלשהם.

✔️ התקנת כילה – שמהווה למעשה מעין רשת שעוטפת את המיטה ומגינה עליכם בלילה. גם בהיבט הזה ניתן למצוא כילות שרק ישדרגו את מראה חדר השינה שלכם.

✔️ שמנים טבעיים – הדברה טבעית נגד יתושים יכולה להתבצע גם באמצעות שימוש בשמנים טבעיים למיניהם דוגמת שמן הציטרונלה אשר ידוע ביכולותיו להרחיק יתושים. השמן מגיע בצורת נר (היזהרו משינה עם נר דולק!) או בצורת תרסיס, האפשרות הבטוחה יותר. שמנים נוספים אשר ידועים ביכולתם לדחות יתושים הם שמן הציפורן, האקליפטוס ועוד.

השיטות שלעיל ימנעו מרוב היתושים להיכנס לביתכם ואלו שכבר נכנסו, ימותו בתוך ימים בודדים. כמובן שפעולות ההרחקה הללו לא יפתרו את הבעיה לצמיתות ולכן חשוב כי תתקשרו איתנו גם בקיץ הבא, שכן ישנה סבירות גבוהה שמקורות מים עומדים נוספים יופיעו.

✔️ למידע על הדברת מזיקים נוספים: הדברת ברחשים | ריסוס נגד ג'וקים | הדברה וסילוק קן צרעות | הדברה נגד נמלים

 

מחיר הדברת יתושים בבית ובגינה

כעת כשאתם יודעים איך להיפטר מיתושים בצורה יעילה, מהם זחלי יתושים ומהם יתושים בוגרים, מדוע חשוב לבצע את ההדברה כך שתטפל בכל אחד מהם בנפרד ומהן שיטות ההדברה המומלצות, הגיע הזמן שלכם לדעת כמה תעלה לכם הדברה מקצועית.

עלות מדביר יתושים היא דבר שתלוי בסוג ההדברה, גודל השטח שיש להדביר והאם מבוצעת הדברה רק בחצר ובגינה או גם בכל חדרי הבית, להלן טווחי מחירים ממוצעים:

מחיר הדברת יתושים לפי סוג שירותכמה עולה להדביר יתושים? (מחירון מומלץ)
עלות הדברת יתושים בחצר או בגינה300-800 ₪
כמה עולה להדביר יתושים במרפסת300-600 ₪
מחירי הדברה של יתושים בחדר שינה300-500 ₪
המחירים של הדברת יתושים בכל הבית500-800 ₪
עלויות הרחקת יתושים בבריכות שחייה או נוי300-800 ₪
מחיר ביקור מדביר לצורך ייעוץ ואבחון המזיקים100-200 ₪

בתקופת הקיץ והאביב מחיר הדברת יתושים יהיה גבוה לעומת החורף והסתיו, בשל הביקוש הרב לשירות. אצלנו בפסט מאסטר תוכלו להזמין שירותי הדברה במחירים משתלמים, תוך קבלת אחריות על ביצוע העבודה, במידה והיתושים יחזרו בתוך זמן קצר. צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

לקריאה נוספת: הדברת זבוב החול | זיהוי עקיצה

הדברת יתושים - תשובות לשאלות נפוצות

יתושים, או ליתר דיוק יתושות, עוקצות ועלולות לייצר רגישות וגרד בקרב בני האדם. עקיצה של יתושה ובעיקר הגירוד שלה, עלולים לפצוע את העור, לגרום לכניסה של חיידקים לתוך העור ולחולל מחלות. הדברה של יתושים ובמיוחד כשקיימים מקווי מים בסביבה, מסייעת למניעת התרבות היתושים ובכך מסייעת לבריאותם של בני האדם המתגוררים באיזור.

כדי להדביר יתושים באופן שישמיד את הפרטים הקיימים וימנע את חדירתם של יתושים נוספים לאזור, מומלץ לקרוא לחברת הדברה מקצועית שתפעיל את שיטת ההדברה היעילה ביותר נגד יתושים. הדרך הנפוצה ביותר להיפטר מיתושים, היא ריסוס כימי, בעיקר באמצעות טיפול במקורות של מים עומדים ונזילות – שעלולות להוות כר פורה להתרבות של יתושים.

הדברה ירוקה נגד יתושים, או שיטות הדברה טבעיות להשמדת יתושים, מאפשרות להיפטר מן המטרד מבלי לסכן את בריאותם של האנשים ובעלי החיים שנמצאים באזור שבו מתבצעת ההדברה. ישנן מגוון דרכים לעשות זאת, אך חשוב שמומחים להדברת יתושים יתאימו את שיטת ההדברה למפגע הספציפי. בנוסף, מלבד הדברה ביולוגית או טבעית, ניתן למנוע באמצעים פיזיים כמו כילות או רשתות על החלונות, את הכניסה של המזיקים הללו הביתה.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.