אם אתם בעלי משרד וסובלים מבעיית מזיקים – הגעתם למקום הנכון. הדברת משרדים עושים עם חברת פסט מאסטר, רצוי לפחות פעם בשנה. המשרד מהווה את הבית השני שלכם ושל העובדים שלכם, וככזה עליכם לשמור עליו נקי ממזיקים.

מדוע חשוב לבצע הדברה במשרד, אילו סוגי מזיקים נפוצים במשרדים, אילו שיטות קיימות להדביר במקום כזה, כמה עולה הדברה למשרד ומדוע כדאי לכם לעשות זאת עם פסט מאסטר? הנה כל התשובות.

 

הדברת משרדים במחיר אטרקטיבי  – עבודה יסודית ובטוחה

✔️ זיהיתם נמלים במשרד? ג'וקים? ברחשים? מזיק אחר כלשהו? צרו קשר ואנחנו באים 

✔️ איתור ולכידת מכרסמים במשרדים: לוכד עכברים למשרדים, לוכד חולדות למשרדים ועוד

✔️ המדבירים שלנו עושים שימוש בחומרי הדברה למשרדים המאושרים ע"י המשרד להגנה"ס

✔️ מדבירים מורשים ומוסמכים לביצוע עבודות ריסוס במשרדים בישראל

✔️ הדברת משרד קטן או גדול – מדבירים משרדים בכל גודל, במגוון שיטות

✔️ אחריות בכתב על שם העסק – אפשרות לטיפולי מנע והדברה ירוקה

✔️ לקבלת מידע נוסף על הדברות למשרדים מנציג >>

חייגו לטלפון: 050-8303463

 

הדברת משרד
שירותי ריסוס, הדברה למשרדים בפריסה ארצית

 

 

מדוע חשוב לבצע הדברה למשרדים?

כאמור, המשרד שלכם מהווה את הבית השני שלכם ובדיוק כמו שלא הייתם מזניחים את בית המגורים שלכם כאשר פלשו אליו מזיקים, כך גם במקרה הזה. למעשה, במשרדים הצורך בשירותי הדברה אף יותר תכוף, מאחר ורובם גדולים יותר מדירות מגורים ועם הרבה יותר פינות מסתור עבור המזיקים, כשגם מספר האנשים הרב בהם גורם ליותר לכלוך שמושך את המזיקים, למשל למטבחון או לחדר הארכיון.

הזמנת הדברה למשרד מונעת בסופו של דבר בעיות בריאות אצלכם ואצל העובדים שלכם (ישנם מזיקים שמסוגלים לגרום למחלות לאדם ו/או התקפי אלרגיה) אך גם נזקים נוספים:

#1 נזק לרכוש – מזיקים מסויימים יכולים להרוס לכם את פרטי הריהוט במשרד, לחבל בקירות ולהשחית את ארכיון המסמכים שלכם.

#2 נזק תדמיתי בעיני הלקוחות – לקוחות באי המשרד שמבחינים במזיקים שונים שורצים בכל עבר מקבלים רושם מאוד לקוי וברור אודותיו.

#3 חוסר שביעות רצון אצל העובדים – מלבד הסכנה מפני העברת מחלות, אי הנעימות שבעבודה במשרד שבו מזיקים נותנת את אותותיה תוך זמן קצר – העובדים מתוסכלים ועבודתם נפגעת.

 

אילו סוגי מזיקים נפוצים במשרדים?

ההדברות הנפוצות במשרדים כוללות טיפול במזיקים רבים ומגוונים כגון כגון תיקנים (אמריקאי, גרמני, תיקן ספרים ועוד), יתושים, ריסוס נגד נמלים, דג הכסף וכמו כן, מכרסמים כגון חולדות או או עכברים.

תיקנים ונמלים מודברים על ידי פיתיונות ג'ל מיוחדים שאינם רעילים לאדם, חרקים מעופפים מודברים בדרך כלל באמצעות ריסוס, ומכרסמים מורחקים מהמקום באמצעות מלכודות. כמובן שתמיד ניתן להיתקל במזיקים נוספים במשרד, כגון תולעי עץ ואפילו פשפשים, אך כאשר אתם מזמינים שירות הדברת משרדים מפסט מאסטר, אתם יכולים להיות בטוחים שנדע להדביר ולהרחיק כל סוג מזיק באמצעים ייחודיים המתאימים לו.

 

צפו בצוות שלנו מבצע הדברה של תיקנים במשרד בחולון

 

מתי מומלץ להדביר את המשרד?

הדברה למשרדים רצוי לבצע באופן קבוע לפחות אחת לשנה או כאשר עולה צורך ממוקד בכך. כאשר מדובר על הדברת משרדים חדשים, הדבר יכול להתבצע לצרכים המניעתיים אחת לשנה בלבד, אך כאשר מדובר בהדברה של משרדים שממוקמים בבניינים ישנים יותר או בכאלה עם כמות אנשים רבה שמגיע אליהם בכל יום, למשל, הדברה בבניינים ממשלתיים למיניהם, אז לעיתים עולה הצורך בביקור של המדביר בתדירות גבוהה יותר.

בכל מקרה, ריסוס משרדים יש לבצע מחוץ לשעות העבודה, על מנת שלא לפגוע בעובדים, אך ישנן פעולות שיכולות להתבצע בכל רגע נתון כמו במקרה של הדברה ירוקה, לכידת מכרסמים וכו'.

 

מחיר הדברת משרד – כמה עולה?

המחיר של שירותי הדברה במשרדים מתחיל ב-250 שקלים בלבד, עבור המקרים הקלים והפשוטים ביותר לטיפול, כגון שירותי ריסוס למשרד קטן. המחיר הולך ועולה ככל שמדובר במשרד גדול יותר, בסוג מזיק שיותר קשה להדביר וכשהעבודה בשטח מסובכת יותר. כמו כן, ביצוע הדברה של משרד בשעות לא שגרתיות דוגמת הערב והלילה או ימי שישי תעלה בדרך כלל יותר, כמו גם בחירה בשיטות הדברה ירוקות ולא באמצעות חומרים כימיים.

בכל מקרה, אצלנו בפסט מאסטר מציעים לכם עבור שירותי הדברה למשרד, מחירים משתלמים ונוחים במיוחד. הנה טווחי המחירים עבור הדברת משרדים, כפי שמוצע לכם אצלנו בפסט מאסטר:

הדברה למשרד – מחיר לפי סוג ההדברהמחירים מומלצים לריסוס והדברה במשרדים
הדברת משרד מחיר מומלץ (טווח ממוצע)300-850 ₪
מהי עלות הדברת תיקנים במשרד?250-450 ₪
העלות עבור הדברת נמלים במשרד250-450 ₪
  כמה עולה הדברה נגד עכבישים במשרד250-450 ₪
הזמנת לוכד מכרסמים למשרד מחיר250-500 ₪
המחיר של הדברת נמלים בבניין משרדי (עד 5 קומות)300-550 ₪
כמה עולה טיפול בתולעי עץ ברהיטי המשרד250-600 ₪
הדברת קרדית האבק במשרד מחיר250-500 ₪

 

פסט מאסטר – לא רק מחירים נוחים

יתרון ההתקשרות עם חברת פסט מאסטר עבור הדברת משרד מתבטא לא רק במחירים משתלמים ונוחים אלא גם בהיבטים נוספים:

✔️ מקצועיות ברמה גבוהה – כל המדבירים שלנו הם בעלי הסמכה מטעם המשרד להגנת הסביבה, כך שהם יודעים כיצד להדביר את כל סוגי המזיקים ולהעלים אותם מהמשרד שלכם בצורה מהירה ויעילה.

✔️ שימוש בחומרי הדברה איכותיים – אנו מקפידים להשתמש אך ורק בחומרי הדברה איכותיים אשר קיבלו את אישור משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה. במידה והדבר מתאפשר, אף נציע לכם חומרים להדברת משרד על בסיס שיטות ירוקות. הדברה ירוקה למשרדים מונעת את הצורך לפנות אותם והעבודה אינה נעצרת.

✔️ אחריות ארוכת טווח – כך שבמידה והמזיקים יחזרו אל המשרד שלכם מסיבה כלשהי תוך תקופה קצרה, נשלח מדביר למשרד שלכם פעם נוספת ללא תוספת תשלום. לא כל חברת הדברה מציעה אחריות על העבודה שלה.

אנו מציעים את שירותינו לכל סוגי המשרדים, בין אם מדובר על הדברת משרדים קטנים או גדולים, הדברת משרדים ישנים או חדשים, הדברת משרדים להשכרה או לאחר שיפוץ ועוד. צרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.