מעוניינים להזמין שירותי הדברת מזיקים ברמה הגבוהה ביותר? אצלנו בחברת פסט מאסטר ישמחו לעזור לכם. אנו מתמחים במספר שיטות הדברה ויכולים למגר כל מזיק שפלש לבית או לחצר שלכם בצורה מהירה ויעילה. מדוע חשוב להדביר מזיקים, אילו שיטות הדברה קיימות, כמה עולה להדביר מזיקים וכיצד באפשרותנו לעזור לכם? המשיכו לקרוא ותבינו.

 

הדברת מזיקים
שירותי מדביר מזיקים 24/7 בפריסה ארצית מלאה

 

 

מדוע חשוב להדביר מזיקים?

בכל אזור בעולם ניתן למצוא מזיקים שונים ומשונים שלעיתים חייבים להדביר. במדינת ישראל ישנם מספר סוגי מזיקים נפוצים: נמלים, ג’וקים, מקקים, תיקנים, יתושים, פשפשים, חשופיות, עש, פרעושים, טרמיטים, דבורים וצרעות, תולעים ועוד. בנוסף, ניתן למצוא עוד סוגים של מזיקים גדולים יותר, כגון חולדות ועכברים. כל אחד מסוגי המזיקים הללו מוגדר כפולש לא רצוי שעשוי לגרום לנזקים רבים ושירותי ההדברה נועדו למנוע זאת מבעוד מועד או לגדוע את הבעיה במיידי. באילו נזקים מדובר?

X נזקים בריאותיים – חלק גדול מאוד מהמזיקים עשוי לפגוע בבריאות האדם וזאת משום שהם נושאים על גבם חיידקים פתוגניים. בנוסף, מזיקים מפרישים הפרשות שונות בסביבתנו, מה שגם כן עלול לגרום לבעיות בריאותיות שונות. על כל זאת ועוד, ישנם מזיקים שמסכנים את חיינו מאחר והעקיצה שלהם רעילה או גורמת לאלרגיה, ביניהם דבורים, צרעות, עכבישים וכדומה.

X נזקים לרכוש – הדברת מזיקים חשובה על מנת לשמור על הרכוש שלנו בתוך הבית, במיוחד פרטי ריהוט עשויי עץ שאהובים על מזיקים רבים, דוגמת טרמיטים.

X נזקים לצמחייה ולגן – בבתים עם חצר/גינה, תופעת המזיקים עלולה להתבטא גם מחוץ לבית עצמו, עם פגיעה קשה בצמחייה, מה שעלול להיות בלתי הפיך, ללא טיפול מהיר באמצעות הדברה. מזיקים שונים יכולים לגרום לנזקים כה קשים לעצים עד לכדי סכנת התמוטטות ופגיעה בבני אדם וברכוש.

 

כיצד תדעו לזהות חדירת מזיקים למתחם שלכם?

בחלק מהמקרים ניתן לזהות בבירור את אותם מזיקים שחדרו לחיינו עם שובלים של נמלים בכל הבית, זבובים, מקקים ושאר מרעין בישין. אלא שלא תמיד המזיקים הללו נראים לעין בצורה ברורה, לא בבית וכך גם לא בחצר, ומה שנראה כמעין קילופי צבע או עץ חולה מתגלה בסופו של דבר כחבלה שנגרמת על ידי מזיקים שונים. להלן מספר סימנים שמעידים על כך שחדרו למתחמכם מזיקים עוינים:

  • סימני מזיקים בבית – גללים קטנים, סימני התפוררות רהיטים, תחושת שריפה בעיניים, עיטושים, סימני הכתמה מוזרים על בגדים.
  • סימני מזיקים בחצר או בגינה – שירותי הדברת מזיקים בדשא, בצמחים, בעצי פרי ונוספים נדרשים כאשר מגלים חורים מוזרים באדמה או על גבי העצים והצמחייה, כשמופיעים גללים רבים ברחבי הגינה או כשעלים רבים מתחילים לנשור ללא סיבה.
  • סימנים נוספים – מזיקים אף עשויים לפגוע בתשתית הצנרת והחשמל בבית, לשנות את ההתנהגות של בעלי החיים בבית ובחצר ולעיתים אף לגרום לקילופי צבע בקירות. על כן חשוב לשים לב לכל שינוי שחל במבנה וסביבתו.

התזמון הטוב ביותר להזמנת שירותי הדברת מזיקים הוא כמובן עם זיהוי הבעיה, אך ניתן תמיד לבצע גם טיפולים מונעים, שאותם מומלץ להזמין לסביבת חודשי הקיץ (יולי עד ספטמבר).

 

באילו שיטות הדברה אנחנו מתמחים?

בעבר התבצע שימוש אגרסיבי בחומרי הדברה רעילים מאוד (על בסיס זרחן) על מנת לבצע הרחקת מזיקים באופן מיידי. אלא שחומרים אלו אינם ספציפיים אך ורק למזיקים ובסופו של דבר עלולים לגרום לפגיעה קשה בבריאות האדם וסביבתו (במיוחד אם ישנן חיות מחמד בבית), במידה ולא מקפידים על מרחק.

כיום, באמצעות שיטות הדברה מתקדמות ניתן להגיע לאותו אפקט רצוי, אך עם הרבה פחות נזק בריאותי וסביבתי וזאת על ידי הדברת מזיקים אקולוגית ידידותית לסביבה. אצלנו בחברת פסט מאסטר מתמחים בכך ומציעים לכם מגוון שיטות הדברה יעילות:

✔️ איטום – בשיטה זו “סותמים” פתחים שדרכם מזיקים שונים חודרים למבנה ועל ידי כך מרחיקים אותם מבלי לפגוע בהם.

✔️ מלכודות – מאפשרות ללכוד את המזיקים מבלי להשתמש בחומרים כלשהם.

✔️ הדברה של מזיקים עם ריסוס – תוך שימוש בחומרים סלקטיביים ביותר שאינם רעילים לאדם.

✔️ שיטות ביולוגיותהדברה ירוקה, או למשל, שימוש בפרומונים, צרעות או חומרים דוחי מזיקים.

התוצאות בכל אחת מהשיטות הללו הן זהות להדברה הכימית, ממושכות, יציבות לאורך זמן והרבה יותר בריאות לנו וידידותיות לסביבה.

 

מחיר הדברת מזיקים – כמה עולים שירותי הדברה של מזיקים?

מחיר הדברת מזיקים הוא דבר שתלוי בסוג המזיקים וגודל השטח שרוצים לבצע בו את ההדברה. להלן טווח מחירים מומלץ:

הדברת מזיקים – מחיר לפי סוג שירותכמה עולה להדביר מזיקים?
מחיר הדברת תיקנים מזיקים350-600 ₪
כמה עולה להדביר נמלים ונמלי אש450-800 ₪
מחירי הדברת חרקים מזיקים אחרים (פרעושים, קרציות וכד’)450-900 ₪
המחירים של הדברת מזיקים מעופפים300-800 ₪
מחיר הדברת מזיקים בגינה (תהלוכן אורן, תולעי אדמה, תולעי עץ, “אורי כדורי” ועוד)החל מ-300 ₪
עלויות הדברת כיני וצואת יוניםהחל מ-350 ₪

הצעת המחיר שלנו תינתן רק לאחר אבחון וזיהוי מקצועיים בשטח וקבלת החלטה על שיטת ההדברה המתאימה ביותר. מוזמנים ליצור עימנו קשר לקבלת פרטים נוספים.