הדברת טחבית מצויה עושים רק עם המדבירים המוסמכים של צוות פסט מאסטר, שעומדים לרשותכם בכל עת! במחירים מעולים!

אצלנו בפסט מאסטר מציעים לכם שירותי הדברה נגד כל סוגי המזיקים, בין היתר גם הדברת טחבית. אומנם לא מדובר בסוג מזיק מסוכן, אך במקרה והוא יתחיל להופיע בכמויות גדולות בבית או בגינה שלכם, ייווצר לא רק מפגע אסתטי אלא הדבר גם יכול להעיד על בעיה יותר חמורה כמו מתחם שסובל מלחות קשה, כך שפריטי העץ בו מתחילים להירקב.

מה זה טחבית בעצם, מדוע חשוב להדביר אותה, כיצד מבצעים הדברת טחביות, כמה עולה כל הסיפור ומדוע כדאי לכם להתקשר דווקא אלינו? הנה כל התשובות.

 

טחבית בבית – הדברה וטיפול ע"י מדבירים מורשים במחיר מיוחד!

✔️ ריסוס נגד טחבית מצויה בבית, בחצר או בגינה לאורך כל שעות היממה

✔️ הדברה נגד טחבית מצויה עם חומרים ידידותיים לסביבה!

✔️ הדברה ירוקה נגד טחבית מצויה – ע"י מדביר מוסמך 24/7!

✔️ טיפול בטחבית מצויה בפריסה ארצית בכל ערי ישראל!

✔️ הדברת טחבית במחיר זול ומשתלם, להצעת מחיר >>

חייגו לטלפון: 050-8303463

 

הדברת טחבית מצויה
הדברת טחבית מצויה במחירים מעולים  – ריסוס, הדברה ירוקה – פסט מאסטר

 

 

הכירו את הטחבית המצויה ואת הבעיות שהיא גורמת:

הטחבית המצויה הארץ ישראלית היא למעשה גלגול של בעל חיים קדום ממשפחת הסרטניים (על כן היא נקראת גם טחבית סרטן), משתייכת למשפחת השווה-רגלאים והיא דומה מאוד מבחינה חיצונית לאורי כדורי, אותו חרק שרובכם בוודאי מכירים, אשר מתכנס לצורה של כדור ברגע שהוא חש סכנה כלשהי.

גם אורי כדורי נחשב לסוג של טחבית, אך עדיין קיימים הבדלים בינו לבין טחבית מצויה ארץ ישראל. למשל, הטחבית המצויה אינה מסוגלת להפוך לכדור, היא בעלת מחושים ארוכים יותר ובעלת זנב.

 

למה חשוב לבצע הדברה נגד טחבית מצויה בבית או בגינה?

ניתן לציין שלוש סיבות מרכזיות לכך:

# בעיה אסתטית – כאמור, טחבית מצויה אינה נחשבת למסוכנת לאדם, אך כאשר היא מופיעה בכמויות גדולות, הדבר עלול לגרום לבעיה אסתטית שלא נעים לחיות לצידה.

# בעיות ריקבון ולחות – זוהי למעשה הסיבה החשובה ביותר שבגינה חשוב לבצע הדברת טחבית מצויה, מאחר וכאשר סוג זה של מזיק מתחיל להופיע בכמויות גדולות, הדבר עלול להעיד על כך שישנה בעיית לחות בבית, מה שגורם בין היתר לריקבון של פריטי עץ דוגמת רהיטים, ארונות ועוד. הטחבית למעשה ניזונה מאותו רקב ולכן מגיעה למקום.

# בעיית מזיקים נוספת – ישנם סוגי מזיקים שניזונים מטחביות, כך שאם הן נמצאות בבית ובגינה שלכם, גם הם יופיעו בסופו של דבר ויגרמו לכם לבעיה נוספת.

חשוב לציין גם סוג נוסף של טחבית שנפוץ במקומות מסויימים בישראל, ואנחנו מדברים על טחבית המדבר. טחבית זו גדולה יחסית, צבעה בהיר ובארץ היא נפוצה מבאר שבע דרומה. בכל מקרה, בין אם מדובר על הדברת טחבית המדבר ובין אם על הדברה של סוגי טחביות אחרים, אנחנו נדע לבצע זאת ללא שום בעיה מיוחדת.

 

כיצד מדבירים טחביות בצורה יעילה?

הדברת טחביות ניתנת לביצוע באמצעות מספר שיטות, שאת כולן אנחנו מציעים לכם בפסט מאסטר. מדביר טחבית מקצועי, כמו שתמצאו אצלנו, ידע באיזו שיטה לבחור בהתאם לממצאים בשטח. הנה מגוון השיטות הקיימות:

✔️ ריסוס נגד טחבית מצויה  – הריסוס מכיל בתוכו נוזל עם חומר כימי שחודר אל תוך גוף הטחביות דרך שריון הקשקשים שלהן וקוטל אותן בו במקום. להשלמת ההליך מקובל לרסס גם חומר מווסת גדילה שמונע את הפיכת הביצים לטחביות בוגרות.

נדגיש כי כאשר מבצעים ריסוס טחביות בבית, חשוב מאוד לדאוג לכיסוי שקעי החשמל ולכסות חפצים שונים (למשל, צעצועי ילדים) באמצעות ניילונים. הסיבה לכך היא שמדובר בריסוס נוזלי יחסית. בנוסף, בעת ריסוס טחבית סרטן בתוך הבית, חשוב לפנות את המבנה במהלך הריסוס ו-3 שעות לאחריו.

✔️ הדברה באמצעות אבקות רעילות שיטה זו, שנחשבת למאוד יעילה גם נגד נמלים, כוללת שימוש באבקות אשר מכילות חומר רעיל (פירטרואיד) שמסוגל להשמיד את הטחביות במהירות.
נהוג להשתמש בשיטה זו עבור הדברת טחבית מצויה בגינה, אך היא יכולה להתאים גם לתוך הבית. למשל, כאשר רוצים להימנע מפגיעה בשקעי החשמל, כאמור, בשל היות הריסוס נוזלי יחסית.

✔️ הדברה באידוי זוהי למעשה שיטת ההדברה המורכבת ביותר, שמחייבת התמחות מיוחדת של המדביר (המדבירים שלנו מחזיקים בהתמחות זו). השיטה מתאימה במקרים שבהם הטחבית כבר התחפרה לה עמוק בתוך רקב העצים שבתוך מבנה והריסוס לא יכול להגיע כל כך עמוק. התהליך כולל את איטום החדר שמכיל את הטחביות והזרמת גז רעיל שחודר אל כל פתח, זעיר ככל שיהיה, וקוטל את כל המזיקים. 

 

מחיר הדברת טחבית מצויה – כמה עולה?

מחיר טיפול בטחבית מצויה אינו אמור לעלות לכם יותר מידי. ריסוס טחביות בבית ובגינה מתחיל ב-250 שקלים בלבד, והמחיר מתייקר ככל שמדובר בשטח גדול יותר שרוצים להדביר. המחיר של הדברה באמצעות אבקות גם כן די דומה, אך צורך לבצע הדברה נגד טחבית בבית באמצעות שיטת האידוי כבר נחשב למורכב יותר ועל כן יהיה יקר יותר. הנה טווח המחירים הממוצע עבור שירותי הדברת טחבית מצויה:

מחיר הדברת טחבית מצויה מדביר טחביות – מחיר מומלץ 
מחיר הדברה נגד טחבית מצויה בבית540 – 250 ₪
הדברת חצבית מצויה בגינה550 – 260 ₪
 עלות ריסוס טחבית מצויה בחצר600 – 270 ₪
הדברה ירוקה נגד טחבית מצויה650 – 300 ₪

הדברת טחביות – מדוע דווקא עם פסט מאסטר?

אצלנו בפסט מאסטר מציעים לכם את המחירים המשתלמים ביותר עבור שירותי הדברת טחבית מצויה וסוגי טחביות נוספים, אך בכך לא מסתיימים יתרונות ההתקשרות שלכם איתנו:

✔️ חומרי הדברה  אנחנו משתמשים אך ורק בחומרי הדברה אשר קיבלו את אישורי המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות.

✔️ רישיון  כל המדבירים שלנו הם מדבירים מורשים אשר יודעים בדיוק מה הם עושים וכיצד לזהות כל סוג של מזיק ולהתאים עבורו שיטת הדברה יעילה.

✔️ זמינות  תוכלו להזמין מאיתנו מדביר טחבית 24 שעות ביממה, כולל בסופי שבוע ובימי חג.

✔️ אחריות  המחיר שלנו נחשב לכל כך משתלם, מאחר והוא כולל גם אחריות ארוכה עבור העבודה שתבוצע.

מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד. לשירותכם צוות פסט מאסטר.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.