פסוקאים הם למעשה חרקים קטנים שאוהבים לטפס על הקירות בבית. זיהיתם שסביבת הבית והגינה שלכם מתחילה להיות עמוסה בחרקים זעירים וקטנטנים בעלי צבע צהבהב-אפרפר ברגע שתקופת הקיץ מתקרבת? במידה וכן, זהו בדיוק הזמן שלכם להזמין שירות הדברת פסוקאים.

ניתן לקבל את השירות במחירים משתלמים במיוחד ולהיות בטוחים שהמזיקים המציקים הללו ייעלמו מהמתחם שלכם בתוך זמן קצר, תוך קבלת אחריות מלאה על העבודה. מה זה פסוקאים, איך להדביר פסוקאים, כמה עולה להדביר פסוקאים ומדוע כדאי לכם לבחור דווקא בנו? להלן כל התשובות.

 

ריסוס נגד פסוקאים – שירות בפריסה ארצית 24/7

✔️ הדברת פסוקאים בבית, בחצר הבית או הבניין, בבתי עסק, חנויות ובמשרדים

✔️ נתקלתם בחרקים קטנים על הקירות בבית? כנראה שאלה פסוקאים – צרו קשר

✔️ הדברה נגד פסוקאים ע”י מדביר מורשה עם אחריות על העבודה

✔️ אפשרויות רבות לסוגי הדברה ירוקה נגד פסוקאים ללא רעל

✔️ חומרי הדברת פסוקאים באישור המשרד להגנת הסביבה בלבד

✔️ להצעה ממדביר פסוקאים, 24 שעות ביממה >>

חייגו כעת למוקד: 050-8303463

 

הדברת פסוקאים בכל הארץ
הדברה וריסוס נגד פסוקאים במחירים משתלמים

 

 

מהם פסוקאים? הכירו את הפסוקאים (AKA פסיקונאים)

פסוקאים הינם חרקים קטנים וזעירים ביותר שגודלם אינו עולה על 3 מ”מ וניתן לראות אותם בדרך כלל על קירות ברחבי הבית. צבעם הינו צהבהב-אפרפר, יש להם  6 זוגות רגליים, חלקם בעלי כנפיים ויש להם זוג מחושים בקדמת הראש.

משום גודלם הקטן וצורת המחושים, רבים מתבלבלים בין הפסוקאים לבין כיני ספרים. טעות זו גורמת להם לרכוש חומר הדברה נגד כיני ספרים שלא לצורך, כך שהפסוקאים לא מודברים אלא רק הולכים ומתרבים.

כיני הספרים לצורך העניין, הינם חרקים בעלי 8 זוגות רגליים והם עלולים לגרום נזק רב, בעיקר למוצרי נייר ועץ, ואף למצוץ את דמם של בני אדם וחיות מחמד. אנו מציעים גם שירותי הדברת כיני ספרים, כך שתמיד תוכלו להזמין אותנו גם לבעיה הזאת.

הפסוקאים אינם מוצצי דם ובפועל אינם גורמים נזק לאדם. הם גם אינם גורמים נזק לרהיטים וגם לא לצמחים. אז מדוע חשוב לבצע הדברה של פסוקאים? בגלל המטרד האסתטי שהם מהווים שיכול להתבטא גם בעשרות אלפי פסוקאים, בשל העובדה שנקבה אחת יכולה להטיל כ- 200 ביצים בכל הטלה.

ישנם שני סוגי פסוקאים עיקריים: אלו שחובבים בתים ומסתורים אחרים עשירי לחות וחום ואלו שנוהגים לחיות באזורים עתירי צמחייה, עשבייה וצמרות עצים כך שניתן למצוא אותם גם בגינה ובחצר. רוב רובם של הפסוקאים שבבית אינם מסוגלים לעוף ואילו הפסוקאים שבגינות ובחצרות הינם בעלי כנפיים.

 

תעודת זהות: מי אתם פסוקאים? תכונות ומאפיינים בולטים

תכונה / מאפיין תשובה
שם מדעי Psocoptera
שמות נוספים  פסוקונאים
האם מסוכנים? לא
נזקים אפשריים להם גורמים מטרד אסתטי, במיוחד כאשר הם מתרבים
באילו מקומות נפוצים הפסוקאים? מקומות עתירי לחות: קירות עם עובש, עשבייה
צבע המזיק צהוב-אפור
איך נפטרים מפסוקאים? (שיטות מובילות) ייבוש מתחמים לחים ורטובים, ריסוס 
עלות הדברת פסוקאים החל מ-200 ₪

 

הדברת פסוקאים בבית – דרכי הימנעות ושיטות הדברה

ברגע שפסוקאים מתחילים להתפשט בכמויות גדולות בבית ובחצר, הם מתרבים מהר מאוד וקשה להיפטר מהם ללא הדברה מקצועית. לכן, כדאי מאוד לנסות ולמנוע את הופעתם מלכתחילה, רגע לפני שהחום והלחות עולים והם מתחילים להיות פעילים.

איך להיפטר מפסוקאים בתוך הבית? המזון של הפסוקאים בבית הוא בעיקר עובש שמצטבר על גבי קירות ומזונות שונים. ככל שתקפידו על ניקיון וטיפול בעובשים כך לא תהיה סיבה לפסוקאים להגיע אל ביתכם.

הנה כמה פעולות מנע אפשריות נגד פסוקאים:

✔️ יש לבצע שטיפה ושאיבה של הבית לעיתים תכופות.

✔️ לאוורר היטב את כל החדרים (בעיקר את המטבח וחדרי הרחצה).

✔️ לטפל בכל בעיית רטיבות שמופיעה בקירות

✔️ להקפיד להשליך את שקית הזבל שבמטבח בכל יום

✔️ לבשל רק כאשר החלון פתוח

✔️ להשתמש במזגן בעיקר בשעות הערב כאשר הלחות עולה ולהשתמש בקולטי לחות.

 

* אם פעולות המנע הללו אינן עוזרות וכמות הפסוקאים רק עולה, יש לבצע הדברת פסוקאים בבית ולהתקשר איתנו בהקדם באמצעות הטלפון או דרך עמוד יצירת קשר באתר. ההדברה מתבצעת באמצעות תרסיס נגד פסוקאים שמכיל חומרים שקוטלים אותם באופן מיידי.

אלא שמאחר והם מסתתרים במקומות מאוד צרים, קשה מאוד להגיע אליהם בסיבוב אחד של ריסוס. לכן מקובל מאוד לבצע ריסוס נגד פסוקאים בשני מחזורים ובשני ימים נפרדים.

במידה והריסוס לא עובד, ניתן להשתמש בתכשיר המכיל פוספין (Phosphine), שהוא גז קוטל חרקים. הגז מתפשט בכל החדר, נכנס לכל החריצים וקוטל את הפסוקאים הבוגרים, הביצים והנימפות.

 

כיצד להדביר פסוקאים בגינה ובחצר?

כאמור, חלק ממיני הפסוקאים הסתגלו לחיים מחוץ למבנים ואף הם משגשגים ומתרבים במהירות. הם אינם מזיקים לצמחייה או לאדם אך הכמות הבלתי נתפסת שלהם פוגעת בהנאת השהייה בגינה.

הפסוקאים שמחוץ לבית ניזונים מעובשים שגדלים על גבי עצים וסוגי צמחייה אחרים וכמו כן, עובשים שגדלים על פסולת אורגנית שהושלכה בגינה, או פחי זבל פתוחים בקרת מקום. הם אוהבים לצרוך פטריות ונבגים וניתן למצוא אותם לרוב בקילופי גזעי עצים וצמחייה נמוכה.

ישנן מספר שיטות להדברת פסוקאים בגינה אך הבולטת ביותר היא באמצעות ריסוס נגד פסוקאים:

טיפול במקור המזין אותם, ובמילים אחרות – פינוי והרחקה של פחי אשפה וטיפול בעובשים בגינה. לאחר שלב זה יש לבצע שימוש בחומרי הדברה ייעודיים שמאושרים על ידי משרד הבריאות בלבד ושאנו מקפידים להשתמש באיכותיים שבהם.

הדברת פסוקאים בגינה או בחצר באמצעות אותם חומרים, מתבצעת במקצועיות רבה על ידנו, תוך התמקדות בכל מקומות המסתור וההתרבות שלהם. ההדברה מתבצעת בשעות אחה”צ או הערב שכן חומרי ההדברה הללו הינם רגישים לאור השמש.

 

מחיר הדברת פסוקאים – כמה עולה?

מחיר הדברת פסוקאים תלוי ברמת החומרה של הופעתם ועד כמה בעייתית הגישה אל מקומות המסתור שלהם. להלן טווחי מחיר ממוצעים:

הדברה של פסוקאים – מחירים כמה עולה להדביר פסוקאים? (מחירון מומלץ)
עלות הדברת פסוקאים בתוך הבית 200-300 ₪
מחירי הדברת פסוקאים בחצר או בגינה 200-300 ₪
המחיר של הדברת פסוקאים בבית כנסת 200-300 ₪
המחירים של הדברת פסוקאים בגני ילדים או בתי ספר 200-300 ₪
הדברה נגד פסוקאים בבית עסק או במשרד 200-300 ₪

עלות מדביר פסוקאים יכולה להיות גבוהה יותר ככל שמדובר בעבודה מורכבת (למשל, שימוש בגז פוספין בנוסף לריסוס) או שטח גדול יותר להדברה.

דרך פסט מאסטר תוכלו להזמין הדברה כנגד כל סוגי המזיקים לרבות הדברה נגד פסוקאים במחירים משתלמים שכוללים גם אחריות מלאה על העבודה וביקורים נוספים במקרה הצורך. מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים.