יתוש עש הוא מזיק נפוץ בישראל – צרו קשר והמדבירים שלנו בפסט מאסטר יגיעו לטפל בו עוד היום.

הדברת יתוש עש – כל מה שחשוב לדעת, וקצת יותר: זיהיתם חרקים קטנטנים דמויי עש שמעופפים לכם ברחבי חדר האמבטיה? כנראה שמדובר ביתושי עש. אבל עם כל הכבוד ליתושים הזעירים, אתם בטח לא רוצים אותם בתור דיירים קבועים בבית.

בשורות הבאות תבינו כיצד מבצעים הדברה ירוקה ליתוש עש באמצעים ביתיים, מה עושה מדביר מקצועי כשהאמצעים הביתיים נכשלים, וכמה זה צפוי לעלות לכם? מדריך מזורז מבית פסט מאסטר.

 

יתוש עש הדברה עם אחריות ואפשרות לטיפול מנע

✔️ חברת הדברה לטיפול ביתוש עש בפריסה ארצית

✔️ ריסוס נגד יתושעש בבית / הדברה ירוקה

✔️ מדבירים מורשים בזמינות גבוהה!

✔️ נתקלת ביתוש עש בבית? מחפשים פתרון?

✔️ פנו אלינו לפרטים ולהצעת מחיר  >>

טלפון: 050-8303463

 

הדברת יתוש עש
הדברה נגד יתוש עש (כל הארץ) כולל אחריות

 

 

מה זה יתוש עש? כך תוכלו לזהות אותו בעצמכם

יתוש עש הוא יתוש זעיר, לרוב גודלו לא עולה על 2.5-3 מ"מ. יתוש העש קיבל את שמו בשל העובדה שצורתו החזותית מזכירה מאד עש, רק בקטן. צבעו חום-אפרפר, וכנפיו עגלגלות, שעירות ואפורות.

אנשים רבים נוטים להתבלבל ולחשוב שיתושי עש הם סוג של זבוב, אך לא מדובר בזבוב רגיל אלא בחרק שמגיע מתוך הביוב והצנרת.

יתושי העש נמשכים לאזורים לחים ולמקורות מים עומדים, ולכן נמצא אותם בעיקר בחדרי האמבטיה, במטבחים ובמרתפים.

 

תעודת זהות: מי אתה יתוש עש? תכונות ומאפיינים

תכונה / מאפייןתשובה
שם מדעייתוש-עש – Psychodinae – Moth Fly
גודל המזיק2-5 מ"מ
צבע המזיקגוף בגווני חום בהיר ועד אפרפר-אפור, ראש כהה
האם מסוכן?לא, אלא אם מדובר בזן יתוש 'בקה' (זבוב החול) אשר עלול לעקוץ ואף להעביר מחלות
באילו מקומות נפוץ?יתושי עש נמצאים לרוב בביוב ובמקורות מים עומדים, שכן הם מתרבים באמצעות המים. יציאתם מתעלות הביוב אל תוך הבתים מתרחשת בעקבות חיפוש אחר מזון. בסבירות הגבוהה ביותר תתקלו במזיק יתוש עש במקלחת/ חדר האמבטיה או השירותים בגלל הלחות הגבוהה בחדרים אלה.
ממה ניזון יתוש העש?יתושי עש נמשכים לסוגים שונים של חומרים אורגניים רטובים עד מותססים (למשל ירקות או פירות רקובים או קומפוסט).
איך מדבירים יתושי עש? (שיטות מובילות)ריסוס (כימי או הדברה ירוקה) בפתחי הביוב (שירותים ומקלחת) ובשאר המקומות בעלי לחות/רטיבות כדוגמת מרזבים, בריכה, ג'קוזי או עציצים. 
מחיר הדברת יתוש עשהחל מ-250 ₪

 

האם יתוש עש עוקץ? ואם כן, האם זה מסוכן?

בקצרה – לפעמים. ומעט יותר באריכות – יתושי העש מתחלקים לשני סוגים, סוג אחד לא עוקץ כלל. הסוג השני, לעומת זאת, כן עוקץ וגם עלול להיות מסוכן. כך נבדיל ביניהם:

✔️ יתושי עש קטנים – זה הסוג שאנחנו בדרך-כלל רואים בתוך הבתים שלנו, בחדרי האמבטיה והשירותים. יתושי עש קטנים הם בגדר מפגע אסתטי, אך הם אינם עוקצים.

✔️ יתושי "בקה" (זבוב החול) – יתושים מתת קבוצה זו נכנסים לבתים רק לעיתים נדירות, הם נפוצים יותר בשטחים חיצוניים. הצרה עם זבובי החול טמונה ביכולת שלהם להעביר מחלות מסוכנות לבני אדם, ובפרט שושנת יריחו. יתושי עש מן הסוג הזה הם בהירים יותר, וחשוב לטפל בהם בהקדם כדי למנוע סכנות מיותרות.

 

איך מדבירים יתוש עש בבית? איך נפטרים?

יתושי עש הם נפוצים מאד וחלקם יכולים להעביר מחלות. ועכשיו קצת חדשות טובות: הדברת יתושי עש בבית נחשבת להדברה פשוטה, שניתן לבצע בשלב אחד בלבד. מדביר מקצועי יבצע עבורכם ריסוס יתוש עש באזורים אסטרטגיים בבית. אז איך נפטרים מיתוש עש? שימו לב:

ההדברה תתמקד בעיקר סביב פתח הניקוז במקלחת. הדברה בפתחי הניקוז המגיעים אל הביוב תמנע את כניסתם החוזרת של יתושי עש נוספים, ותהרוג את כל היתושים הקיימים.

לאחר שדאגתם לבצע הדברה נגד יתושי עש, תצטרכו לנקוט מספר צעדים כדי למנוע את חזרתם לבית שלכם:

#1 דאגו לניקיון בחדר האמבטיה – בעיקר סביב פתחי הניקוז.

#2 דאגו שלא מצטברות שערות בתעלת הניקוז – הן משמשות כר פורה ליתושים.

#3 במידה ואתם אתם מבחינים בזחלים של יתוש העש – שפכו עליהם מים רותחים כדי למנוע את המשך התפתחותם.

 

יתוש עש הדברה עם פסט מאסטר
יתוש עש – הדברה עם פסט מאסטר – פריסה ארצית

 

מחיר הדברת יתוש עש – פחות ממה שנדמה לכם!

המחיר של הדברת יתוש העש באמצעותנו הוא מחיר זול בהתחייבות – החל מ-250 ש"ח עבור הדברה מקצועית, הכוללת אחריות מלאה על העבודה.

אם תרצו לקבל הצעת מחיר מדויקת לכם, אל תהססו להתקשר אלינו כבר היום. בנוסף, תוכלו לעיין במחירון ההדברות המומלץ שלנו לצרכנים. המחירון שלנו מעודכן לשנת 2022, ואנחנו לא מהססים להוריד מחירים ולבצע מהפכה של ממש בשוק ההדברות של ישראל.

 

יתוש עש – פתרון לצרה באמצעים ביתיים

לפני שאתם מזמינים מדביר יתושי עש מקצועי, אתם יכולים לנסות להיפטר מיתוש העש לבדכם, באמצעים ביתיים. אז איך נפטרים מיתוש עש לבד? הנה כמה דרכים:

✔️ אקונומיקה בפתח הניקוז – נקו היטב את פתחי הניקוז באמבטיה ובמקלחת. הסירו את כל השיער שהצטבר, ואת הלכלוך העודף. שטפו את הצנרת היטב באמצעות אקונומיקה ומים חמים.

✔️ הימנעו ממים עומדים – יתושי עש נמשכים למקורות מים עומדים. על כן, צריך לייבש את כל מקורות המים העומדים בבית: פתחי ניקוז, סיפונים וכד'. לאחר ייבוש וחיטוי, יש סיכוי גדול שהבעיה תיפתר והיתושים ייעלמו.

✔️ תרסיס להרחקת זבובים – בנוסף לניקוי באמצעות אקונומיקה וייבוש מקורות של מים עומדים, כדאי לרסס את החדר באמצעות תרסיס להרחקת זבובים.

אם כל השיטות שמנינו כאן נכשלו, הזמינו מדבירים עם המלצות שיבצע עבורכם הדברת יתושי עש בחומר כימי. מדביר מקצועי יבצע הדברה לא רק בפתחי הניקוז בבית, אלא גם בביוב המרכזי החיצוני. באופן הזה בעיית יתושי העש תיפתר באופן יסודי.

יתוש עש - פתרון הדברה
יתוש עש – הדברה עם פסט מאסטר – פריסה ארצית

 

חברת הדברה מקצועית בלי לשבור את הכיס? פסט מאסטר!

אם אתם זקוקים לשירותי הדברה מקצועיים, אל תסתבכו יותר מדי. התקשרו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד, בלי שום התחייבות מצדכם.

כל המדבירים שלנו הם מדבירים מורשים, בעלי רישיון הדברה בתוקף ובפיקוח המשרד להגנת הסביבה. אצלנו  אתם יכולים להיות רגועים: אנחנו מאמינים במדבירים המקצועיים שלנו, ולכן אנחנו מספקים אחריות מלאה על כל עבודה. אם יידרש ביקור נוסף, הוא יתבצע ללא שום עלות נוספת מצדכם.

זאת ועוד, אנחנו בפסט מאסטר עובדים מסביב לשעון ובפריסה ארצית, כי יש בעיות שלא כדאי לדחות מחר. אז למה אתם מחכים? התקשרו, והמדביר כבר בדרך.

 

לקריאה נוספת: הדברה נגד יתושים | ריסוס לבית | זבובונים במטבח


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.