הדברה נגד חולדות בפריסה ארצית ע"י לוכדי חולדות מנוסים במחירים נוחים והוגנים!

אחד מסוגי המכרסמים היותר מתוחכמים, אינטליגנטיים ומסוכנים הוא החולדה ועל כן חשוב שתדעו שאנחנו כאן עבורכם ומציעים שירות הדברת חולדות בפריסה ארצית.

במקרה בו אתם חוששים שהיא פלשה לבית, לחצר או לעסק שלכם. בין אם ראיתם וזיהיתם אותה בוודאות או רק שמעתם אותה בלילה או שמתם לב לגללי צואה בסביבה, אל תיכנסו לפאניקה ופשוט התקשרו אלינו לפסט מאסטר.

אנו מציעים שירות לכידת חולדות בפריסה ארצית ומשתמשים בשיטות ההדברה היעילות ביותר שקיימות כיום, כל זאת במחירים משתלמים במיוחד.

איך מזהים חולדה, מדוע וכל כמה זמן צריך להדביר נגד מכרסמים, איך מתבצעת העבודה, באילו חומרים משתמשים ומדוע כדאי לכם להתקשר דווקא איתנו? הנה כל התשובות.

 

הדברת חולדות מחיר זול בכל אזור בישראל 24/7

✔️ לוכד חולדות זמין בכל רגע ללכידת חולדה בבית, בגג, בגינה ועוד

✔️ מתן אחריות בכתב בסיום עבודת הדברה!

✔️ לכידת חולדות ברעל, מלכודות, לוכדן – מחירים נוחים

✔️ איתור, לכידה, טיפול, ריסוס מנע ופינוי פגרי חולדות

✔️ לקבלת הצעה אטרקטיבית >>

חייגו אלינו: 050-8303463

 

הדברת חולדות בכל הארץ
הדברת חולדות בכל הארץ – לוכד חולדות מוסמך

 

 

מהי חולדה וכיצד מזהים אותה?

חולדה היא יונק קטן אשר משתייך למשפחת המכרסמים. רבים מתבלבלים בינה לבין עכבר אך היא הרבה יותר גדולה ויכולה להגיע עד לגודל של 40 ס"מ כולל הזנב.

היא נחשבת לחיה מאוד חכמה ואינטליגנטית ובעלת כושר הישרדות יוצא דופן גם בתנאי אקלים קיצוניים במיוחד של חום וקור.

חושי הריח והשמיעה שלה מאוד מפותחים, כך שהיא מזהה סכנה ממרחק רב ומסוגלת לחמוק ממנה ביתר קלות.

החוכמה שלה מתבטאת ביכולת לבצע הקשר בין מצבים שונים, למשל, מות חברי הלהקה בעקבות אכילה של מזון מורעל.

בישראל מקובל למצוא את החולדה המצויה, שלה זנב ארוך וצר או את חולדת החוף, שלה יותר פרווה וזנב קצר ועבה יותר.

מלבד המראה, תוכלו לזהות כי צריך להזמין לוכד חולדות מקצועי אם גללי צואה יתחילו לצוץ ברחבי הבית (למשל מאחורי הספות או המקרר) או העסק, חוטי חשמל ורהיטים יתחילו להיות אכולים ותשמעו צווחות מוזרות בשעות הלילה.

 

תעודת זהות: מי את חולדה? תכונות ומאפיינים

תכונה / מאפייןתשובה
שם מדעיחולדה – Rattus
שמות נוספיםעכברוש
גודל המזיקעד 40 ס"מ, מראש ועד לזנב
האם חולדות מסוכנות לאדם?כן
נזקים אפשריים להם גורמת החולדהחולדות מעבירות מחלות שונות ובנוסף נושאות על גופן מזיקים שבעצמם מעבירים חיידקים, כגון קרציות ופשפשים
תזונה עיקריתהחולדה היא אוכלת כל ובשל כך ניזונה הן מצמחים והן מבעלי חיים שקטנים ממנה
צבע המזיקחום-אפרפר
איך מדבירים חולדות (שיטות מובילות)מלכודות דבק, הדברה אלקטרונית, פיתיון מורעל
מחיר הדברת חולדותהחל מ-250 ₪

צפו בלוכדים שלנו בפעולה:

 

למה חשוב להדביר חולדות בבית?

הצורך בשירות הדברת חולדות נובע מכך שברגע שהן פולשות למקום מסוים שהן מרגישות בו נוח, הן מוצאות לעצמן מקום מסתור, מתחילות להתרבות וקשה מאוד להיפטר מהן.

מכרסמים יכולים לחדור לבתי מגורים ולהתחבא בתוך או מאחורי קירות, מאחורי מקררים וספות, בתוך ארונות מטבח, בעליות גג ומרתפים, הן אוהבות מאוד להימצא גם בחצרות ובגינות של בתים פרטים או בנייני מגורים ובמחסנים של בתי עסק.

לא תוכלו להתעלם מפלישה של חולדות לסביבתם הקרובה. אם לא די בצווחות שהן מפיקות (בעיקר בשעות הלילה) ובתחושות הגועל והפחד, מהר מאוד הן יתחילו לנגוס בחוטי חשמל, רהיטים ומשקופים, מה גם שהן מסוגלות להעביר מחלות קשות באמצעות נשיכה או למי שנחשף לגללי הצואה שלהן.

הן גם נושאות על גופן פשפשים וקרציות שיכולות להיות מאוד מסוכנות ולהעביר מחלות בעצמן.

רק הזמנה של לוכד חולדות מקצועי תוכל למגר את המטרד בזמן ולהחזיר לכם את שלוות החיים שלכם!

 

איך מדבירים חולדות בבית ובחצר?

אנשים רבים שואלים אותנו כמה עולה ריסוס נגד חולדות, ומופתעים לגלות שבימינו כבר לא נהוג להשתמש בשיטה הזאת.

הסיבה לכך כפולה – ריסוס נגד חולדות מאוד מסוכן לבני אדם כך שבסופו של דבר הוחלט להשתמש בשיטות אחרות יותר ידידותיות לסביבה, מה גם שפעמים רבות הן מתות מהריסוס אבל לא ניתן לדעת היכן הן מסתתרות, כך שכל האזור מתחיל להסריח מריח של נבלה.

בימינו הדברת חולדות בבית ובחצר מתבצעת באמצעות שימוש במלכודות שיכולות להיות אחת מאלו:

✔️ מלכודת כלוב – זוהי מלכודת עם פתח כניסה ויציאה אחד. בתוך המלכודת מוצב פיתיון שקשור לקפיץ. ברגע שהחולדה נכנסת ונוגסת בפיתיון, היא נלכדת בעודה בחיים במלכודת ואנו משחררים אותה במקום מרוחק.

✔️ מלכודת קפיץ – כוללת פיתיון שאינו מורעל. כאשר החולדה נוגסת בפיתיון, הקפיץ נסגר עליה בעוצמה והורג אותה בו במקום.

שיטות אלו נחשבות בתור הדברת חולדות ירוקה, שאינה מבצעת שימוש בחומרים כימיים כלל וכלל והן נחשבות למאוד יעילות, בין אם יש צורך לבצע הדברת חולדה גדולה או קטנה. כאשר מדובר על צורך לבצע הדברת חולדות בחצר יש לקחת בחשבון כי בדרך כלל יהיה צורך להשתמש במספר רב של מלכודות, כך שתהליך ההדברה יהיה ארוך יותר ויכול לקחת גם כמה ימים.

במשקים חקלאיים ניתן להשתמש גם בשיטה נוספת, הדברת חולדות טבעית או ביולוגית, שמבצעת שימוש בטיפוח טורפים טבעיים על מנת להעלים אותן מהשטח (תנשמות, חתולים וכדומה).

 

קקי של חולדה - זיהוי חולדה בבית
קקי של חולדה – אם נתקלתם בו כנראה שיש חולדות בבית

 

הדברת חולדות בביוב

עבור סוגים רבים של חולדות, בעיקר חולדת החוף, הביוב מהווה את סביבת המחייה האידיאלית, עם מים בשפע, סביבה מוצלת ולחה ומקורות מזון רבים. במקרה הזה משתמשים במלכודת מסוג שונה – תיבת האכלה שבתוכה מזון מורעל עם אנטיקואגולנטים (נוגדי קרישה קטלניים).

שיטה זו מתאימה לא רק עבור הדברה בביוב אלא גם במקרים מסוימים בהם רוצים לבצע הדברת חולדות בגג רעפים. לאחר פרק זמן של מספר ימים עד שבועות כל הן מתות.

במידה וניישם את השיטה הזאת מתחת לגגות רעפים סגורים, אנו נדאג להגיע אליכם שוב לאחר מספר ימים על מנת לפנות את פגרי החולדות, אחרת ריח הצחנה והריקבון יהיו בלתי נסבלים.

 

בור מחילה של חולדה
בור מחילה של חולדה בחצר

 

הדברת חולדות – שיטות פחות נפוצות

אחת השיטות היעילות ביותר שאנו משתמשים בה לשם לכידת מכרסמים היא מלכודות דבק. במקרה של חולדות אנו פחות משתמשים בהן, מאחר והן יותר מתאימות למכרסמים קטנים כדוגמת המקרה של לכידת עכברים.

מדוע? בשל העובדה שחולדות הן חכמות מאוד ולמדו להתרחק ממלכודות דבק, אלא אם מדובר במלכודות איכותיות מאוד שמכילות ריח משיכה (פרומון) חזק במיוחד.

בנוסף, הן חזקות מאוד ופעמים רבות פשוט אינן נדבקות למלכודת ובורחות.

פעמים רבות גם הבחנו בחולדות שנדבקו למלכודת ופשוט כרסמו את רגליהן עד לבריחה מוצלחת.

על כל זאת ועוד, חולדה בהחלט יכולה לברוח עם המלכודת צמודה לגופה, למות ולהירקב במקום אחר, בתהליך ממושך ומלא סבל.

שיטה נוספת היא הדברת חולדות אלקטרונית, אך אנו לא ממליצים להשתמש בה. שיטת הדברה זו מבוצעת באמצעות מכשיר שמפיק גלי קול בתדר הנשמע רק על ידי חולדות ומכרסמים אחרים. התדר מדמה קולות מצוקה שמרחיקים את אוכלוסיית החולדות משטח החצר.

הבעיה של השיטה טמונה באינטליגנציה הרבה שלהן, כך שפעמים רבות אמצעי זה מתגלה כלא יעיל מאחר בסופו של דבר והן לומדות שמדובר בסוג של תרמית ומתעלמות  מאותות מצוקה מלאכותיים אלו.

 

זיהוי חולדה בבית
סימני זיהוי חולדה בבית – בור בסגנון הזה

 

כך תרחיקו את המכרסמים מראש

על מנת שחולדות לא יגיעו בתדירות גבוהה אל הבית, החצר או העסק שלכם, קיימות גם מספר פעולות שתוכלו לבצע על מנת להרחיק אותן מכם.

למשל, אם ברשותכם גינה, הקפידו לתחזק אותה כהלכה באמצעות ניקוי ושטיפה, היפטרות מפסולת וגרוטאות, גיזום הדשא והעצים וכו'.

הדבר ימנע מהן מקומות מסתור נוחים להתרבות ואף לטפס על הצמחייה לתוך הבית שלכם. בנוסף, הקפידו לסגור את פחי האשפה בבית, בחצר ובעסק, כך שלא יהיו מקורות מזון חשופים לחולדות ולאטום פתחים שדרכם הן יכולות לחדור אל ביתכם, דוגמת תעלות מיזוג האוויר ופתחי הביוב. רצוי גם לדאוג לרשתות לחלונות ולא להשאיר דלתות פתוחות, במיוחד כאשר מדובר בדירות קרקע.

גיליתם נזילה כלשהי מהדוד או הביוב? או שלולית שצצה בחצר? הקפידו לטפל בעניין בהקדם, שכן מקורות מים חיצוניים מושכים את החולדות במהירות.

אפשרויות נוספות להימנע מחולדות ולהרחיקן מראש הן שימוש בחומרים טבעיים שמפיצים ריחות שאינם נעימים עבור החולדות.

ריחות שכאלו מופקים על ידי תכשירים ייעודיים המכילים שמנים ארומטיים כגון ציטרונלה ואקליפטוס.

דאגו גם לטפח את אוכלוסיית החתולים במקום, שמהווים למעשה טורפים ומרחיקים טבעיים של חולדות ומכרסמים אחרים.

אנחנו בחברת פסט מאסטר מחויבים לספק את שירותי ההדברה בסטנדרטים הגבוהים ביותר בישראל ונשמח לעמוד לשירותכם גם לצורך איתור, לכידה ופינוי חולדות בכל כתובת בארץ.

 

מחיר הדברת חולדות – כמה עולה לוכד?

כמו במקרים רבים נוספים של הדברת מזיקים, גם מחיר הדברה נגד חולדות תלוי במספר גורמים, ביניהם מספר המכרסמים שיש להדביר, סוג ההדברה, שטח ההדברה ומורכבות העבודה, כגון ההבדל בין הדברת בית להדברת משק חקלאי.

להלן טווחי מחירים מקובלים:

הדברת חולדות – מחיר לפי שירותלוכד חולדות מחיר מומלץ
עלות הדברת חולדות בבית או בדירה (ראו פירוט)600 – 250 ₪
1. מאחורי המקרר או רהיט כבד350 – 250 ₪
2. הדברת חולדות בעליית גג500 – 350 ₪
3. הדברת חולדה בתוך קיר600 – 300 ₪
מחירים הדברת חולדות בחצר (תלוי במספר המלכודות שיפוזרו)600 – 250 ₪
כמה עולה הדברת חולדות בחדר מדרגות של בניין מגורים700 – 300 ₪
מחיר הדברת חולדות בחדר אשפה400 – 250 ₪
המחיר עבור הדברה במשקהחל מ-700 ₪
הדברת חולדות אלקטרונית (מכשיר אלקטרוני בודד בחצר)החל מ-260 ₪
הדברה אלקטרונית מחיר למכשיר תעשייתי (במשק חקלאי / מחסן)החל מ-1,200 ₪
מחיר הדברת חולדות בביוב
החל מ-600 ₪
עלות הדברת חולדות בקיוסק, פיצרייה, סופר900 – 300 ₪
מחיר הדברת חולדות במסעדה או בית קפה
700 – 300 ₪

מחיר הדברה ירוקה נגד חולדות דרך חברת פסט מאסטר הוא מהזולים ביותר שתמצאו ובאפשרותנו להציע לכם שירות הדברה מקצועי שכולל שילוב של כמה סוגי מלכודות, כולל טיפול בביוב באמצעות רעלים, במחירים משתלמים אף יותר.

המחיר כולל בתוכו כמובן גם הגעה חוזרת שלנו אליכם לשם פינוי המלכודות, כל זאת על ידי לוכדים מקצועיים ומוסמכים שמחזיקים ברישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה.

מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת >>

להמשך קריאה: קקי של עכבר או חולדה | חולדה באסלה

לכידת חולדה ודוגמא לקקי של חולדות – תמונות

חולדה שנלכדה ע

שאלות ותשובות נפוצות

קקי של חולדה לרוב יעיד על הימצאות של חולדה בבית, או על חולדה ש"ביקרה" במקום והשאירה גללים. גללים של חולדה בדרך כלל יהיו פשוטים לזיהוי, כלומר ניתן יהיה לזהות בקלות שמדובר בצואה של מכרסם כלשהוא, לכן גם אם אינכם בטוחים מיהו המזיק והאם מדובר בעכברוש או עכבר "רגיל", לוכד עכברים וחולדות יהיה בעל המקצוע הנכון להזמין הביתה. 

חולדות הן בעלי חיים עם אינטליגנציה גבוהה במיוחד, על כן הן מסוגלות להתחמק משלל סכנות ומלכודות ביתיות שונות, שאנשים מניחים בניסיון ללכוד אותן. כדי למנוע עד כמה שאפשר את כניסתן של חולדות הביתה, או לבית העסק, מוטב שלא לתת להן "סיבה להיכנס". איך עושים זאת? נמנעים מהשארת קופסאות מזון פתוחות במקומות נגישים, מקפידים על ריקון פחים ומזמינים שירותי הדברה קבועים כגון הדברת נמלים ומקקים, שיימנעו חדירת מזיקים המהווים בעצמם חלק ממזונן של החולדות.

גם כאשר נכנסת חולדה לתוך הבית, הסיכוי שהיא תנשך את מי מבני הבית או חיות המחמד הוא נמוך מאוד, אך הסכנה שהחולדות מביאות עמן איננו בנשיכתן, אם כי בחיידקים, בטפילים ובמזיקים הזעירים שהן נושאות על גופן. המחלות שהן עלולות להעביר הלאה, מסוכנות הן לבני אדם והן לחיות המחמד הגדלות בבית או בחצר, על כן חשוב להיפטר מהן ולהזמין שירותי לכידת חולדות של חברת הדברה מקצועית.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.