הדברת אורי כדורי (כדרורון השפלה) היא עסק למדביר מקצועי. נכון שאורי כדורי מוכרים לכולנו עוד מימי הילדות, אבל כשהם משתלטים לנו על הבית בכמויות ענק, זה כבר פחות חמוד. בשל נטייתם להתקהל בכמויות גדולות ולהיצמד אל הקרקע, הדברה נגד אורי כדורי מחייבת שימוש בחומרי הדברה כימיים שרק מדביר מורשה מוסמך להשתמש בהם, או לחליפין בפיתיונות רעל ייעודיים.

אז איך מדבירים אורי כדורי? כמה עולה הדברת אורי כדורי? המומחים של פסט מאסטר עם כל התשובות.

 

הדברת אורי כדורי בכל כתובת בישראל במחירים אטרקטיביים!

✔️ אצלנו תמצאו את כל המידע הרלוונטי לגבי הדברה של אורי כדורי בבית או בגינה 

✔️ מגוון שיטות הדברה לאורי כדורי בפריסה ארצית מלאה (כולל הדברה ירוקה)

✔️ שירות יעיל, מקצועי ואדיב במחיר לכל כיס – שימוש בחומרים מורשים בלבד 

✔️ מבחר אפשרויות ושיטות לטיפול מנע נגד אורי כדורי לעציץ

✔️ צרו קשר עכשיו עם המוקד שלנו לייעוץ והצעת מחיר בנושא הדברת אורי כדורי >>

חייגו אלינו: 050-8303463

 

הדברת אורי כדורי
הדברה נגד אורי כדורי – מגוון שיטות כולל הדברה ירוקה

 

 

הדברת אורי כדורי – איך נפטרים מהמטרד העגול?

הטבע נתן לאורי כדורי אמצעי הגנה יעילים, שהופכים את ההדברה שלו למאתגרת: לאורי כדורי יש מעטה שריון קשיח ונטייה להתקבץ עם כדרורוניים אחרים בכמויות ענק. בשל כך, חומרי הדברה ביתיים לא יעשו את העבודה. כאשר אנחנו מדברים על הדברת אורי כדורי בבית, כדאי לקחת בחשבון שהדברה ירוקה ברוב המקרים לא מספיק עוצמתית כדי לחסל אותם, ויש צורך בחומרי הדברה כימיים. ריסוס לאורי כדורי עם חומרים כימיים ייעשה על-ידי מדביר מוסמך בלבד, עם רישיון הדברה בתוקף.

 

תעודת זהות: מי אתה אורי כדורי? תכונות ומאפיינים בולטים

תכונה / מאפייןתשובה
שם מדעיכדרורוניים – Armadillidiidae
שמות נוספים 

כדרורון נפוץ – Roly Poly

האם מסוכן?לא – אורי כדורי לא נושכים או עוקצים
נזקים אפשריים להם גורםעלולים לגרום נזק לחפצים או רהיטים. לעתים רחוקות עשויים לגרום לפגיעה קלה בפרחים ובצמחי נוי
באילו מקומות נפוץ?מקומות רטובים ו/או לחים: רטיבויות מקומיות, מים עומדים שהצטרבו, מערומי עלים, קליפות עץ וכו'
צבע המזיקאפור כהה
איך נפטרים מאורי כדורי בבית? (שיטות מובילות)ריסוס נגד אורי כדורי (כימי או הדברה ירוקה), ואיתור + טיפול במקור המים בו הם חיים
מחיר הדברת אורי כדוריהחל מ-200 ₪

הרחקת אורי כדורי באמצעים ביתיים

כשמדובר על אורי כדורי בכמויות קטנות, ייתכן שתצליחו להרחיק אותם בעצמכם בלי לקרוא למדביר. חרקים ממשפחת הכדורוניים משגשגים בלחות גבוהה, לכן חשוב לשמור על סביבת המגורים יבשה. אם אתם חושדים שהלחות בבית שלכם גבוהה באופן חריג, תוכלו לבדוק זאת באמצעות מד לחות. דרגת לחות גבוהה בבית רומזת על בעיה שצריך לטפל בה. ברגע הבעיה תטופל, ייתכן שהכדורוניים יעזבו בכוחות עצמם.

 

שיטות להדברת אורי כדורי

ניסיתם להרחיק אורי כדורי באמצעים ביתיים, ולא הצלחתם? במצב כזה, תצטרכו לפנות למדביר מומלץ מוסמך שיסלק אותם עבורכם. הדברה ירוקה לאורי כדורי לא תמיד יעילה במאת האחוזים, כך שלפעמים ישנו צורך בהדברה באחת מהשיטות הבאות:

✔️ ריסוס נגד אורי כדורי באמצעים כימיים – בדומה לפרעושים, אורי כדורי הם חרקים צמודי-קרקע שמתרבים במהירות. הדרך לטפל בחרקים מסוג זה היא באמצעות ריסוס ישיר בכמות גדולה לאזור שבו הם נמצאים. מדביר אורי כדורי ישתמש בחומרי הדברה כימיים שלא ניתן להשיג בשוק החופשי. אלו חומרי הדברה חזקים שעלולים להיות מסוכנים בשימוש לא נכון. לכן, חשוב לוודא שאתם פונים אל מדביר מורשה עם רישיון הדברה בתוקף.

✔️ פיתיונות רעל נגד אורי כדורישיטה נוספת להדברת אורי כדור היא באמצעות פיתיונות רעל. השיטה הזאת מתאימה בעיקר למקרים של הדברת אורי כדורי בגינה. הפיתיון מגיע בצורת גרגירים ויש לפזר אותו בסביבה שבה נצפה אורי כדורי בכמויות גבוהות, וסביב צמחים שאורי כדורי אוהב.

 

איך מדבירים אורי כדורי בפועל?

הדברה יעילה כנגד אורי כדורי צריכה להתמקד בקנים עצמם ובמקומות המסתור של אורי כדורי.

הדברה שלא נעשית בצורה ממוקדת, היא לא רק חסרת תועלת אלא עלולה להיות מסוכנת לדיירי הבית, בכל זאת מדובר בחומרים רעילים. לכן, בהדברת אורי כדורי המדביר יתמקד בקינים ובמקומות המסתור. לצורך הרחקת המזיקים, לפעמים המדביר ישתמש במכשיר הדברה עם פיה ארוכה, שמסוגלת לחדור אל תוך סדקים ומקומות מסתור עמוקים.

במקרה הצורך המדביר יבצע ריסוס גם בתוך הבית, תוך זיהוי מקומות המסתור החביבים על אורי כדורי, למשל הדברה לאורי כדורי בארונות או בחדרי מדרגות.

 

מחיר הדברת אורי כדורי – כמה עולה?

המחיר להדברת אורי מושפע משני גורמים עיקריים:

כמות החרקים – ככל שמדובר במתקפת אורי כדורי גדולה יותר, יידרשו יותר חומרי הדברה, פיתיונות וזמן עבודה, ולכן המחיר עלול לעלות.
גודל וסוג השטח שיש להדביר – ככל שהשטח שצריך להדביר הוא גדול יותר, המחיר עלול לעלות. הדברה בבית עם גינה, למשל, היא מורכבת יותר ולכן גם מעט יקרה יותר.

תשמחו לדעת שבאופן כללי הדברת אורי כדורי אינה יקרה, ונעה סביב טווח של מאות שקלים בלבד.

 

זקוקים למדביר אורי כדורי? תנו למומחים של פסט מאסטר לעזור

אם אתם זקוקים להדברה של אורי כדורי, מדביר אורי כדורי של פסט מאסטר ישמח להגיע אליכם הביתה ולבצע את העבודה במקצועיות ובמחירי הדברה משתלמים ששוברים את השוק. אם אתם עדיין מתלבטים, הנה כמה סיבות טובות לבחור דווקא במדבירים של פסט מאסטר:

✔️ ניסיון רב – המדבירים שלנו בפסט מאסטר צברו וותק וניסיון של שנים, שהופך אותם למקצוענים בתחומם.

✔️ אחריות – המדבירים שלנו מספקים אחריות על עבודתם, כך שאתם תוכלו להיות רגועים ובטוחים שהעבודה תיעשה כמו שצריך.

✔️ מדבירים עם רישיון ותעודת מדביר בתוקף – אנו בחברת פסט מאסטר מעסיקים אך ורק מדבירים שמחזיקים ברישיון הדברה בתוקף ובתעודת הסמכה. הדברה אורי כדורי מצריכה שימוש בחומרים כימיים שעלולים להיות מסוכנים בידיים הלא נכונות, אבל עם המדבירים המורשים של פסט מאסטר תהיו בטוחים שאתם בידיים טובות.

 

תשובות לשאלות נפוצות על אורי כדורי:

אורי כדורי ניזון מצמחייה ועלים, זו הסיבה שהוא נפוץ בגינות ובאזורי חורש.
אורי כדורי אוהב לחות ואשפה. לכן, כדי להרחיק אורי כדור, עליכם לשמור על אזור הבית והחצר נקיים ויבשים. יבשו היטב את ארונות מטבח, מחסנים ומזווים והקפידו לשמור על אוורור
אם יש לכם כמויות גדולות של אורי כדורי בבית או בגינה, הדרך להיפטר מהם היא באמצעות חומרי הדברה כימיים או פיתיונות רעל. הדברה ירוקה פחות יעילה כנגד אורי כדורי

favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.