הדברת חולדות בגג רעפים הינו מענה מצוין לבתים בעלי גגות מלוכסנים המכילים בתוכם חללים וגומחות חלולות. מכרסמים נוטים להשתקע בגגות אלו – המדבירים שלנו יבטיחו את הרחקת החולדות והעכברים מהגג לצמיתות! (פריסה ארצית)

בית עם גג רעפים יפהפה הוא חלומם של רבים, אך על מנת שאכן ניתן יהיה ליהנות ממנו, חשוב שתתקשרו אלינו לפסט מאסטר ותזמינו שירות הדברת חולדות בגג רעפים מפעם לפעם. חולדות אוהבות מאוד להסתתר ולהתרבות במקומות שכאלה ולמעשה זהו המקום הראשון שנחפש בו במידה וחולדות כבר פלשו לבית שלכם.

הדברת גגות רעפים זו המומחיות שלנו ואנו מציעים זאת בפריסה ארצית רחבה ובמחירים משתלמים במיוחד. איך מטפלים בחולדות בגג רעפים, כמה עולה להדביר חולדות בגג רעפים ומדוע חשוב שתצלצלו אלינו במידה ושמתם לב לסימנים שמעידים על כך שישנן חולדות בגג שלכם? הנה כל התשובות.

 

חולדות ועכברים בגג רעפים – טיפול והדברה במחיר מיוחד (כולל אחריות!)

✔️ הדברת גגות רעפים משופעים נגד חולדות וסוגי מזיקים ומכרסמים נוספים ע"י מדבירים מורשים

✔️ אחריות כתובה על העבודה בסיום לכידת חולדה בגג או פינוי חולדות מתות

✔️ שימוש בתיבות האכלה עם 100% הצלחה בהדברה של גגות רעפים ועליות גג

✔️ מעוניינים במידע נוסף על הדברת גג רעפים? צרו קשר 24 שעות ביממה >>

טלפון שלנו: 050-8303463

 

הדברת חולדות בגג רעפים
הדברת גגות רעפים בפריסה ארצית מלאה – הדברת חולדות במחיר מעולה

 

 

חולדות וגגות רעפים – סיפור אהבה בעייתי

אנשים רבים מופתעים כאשר הם מגלים כי חולדות חדרו לגג הרעפים שלהם מאחר ורבים סבורים כי הן פולשות רק לקומת הקרקע אליה הגיעו מהביוב, הרחוב או הגינה. למעשה, הדברת חולדות בגג רעפים (וגם גגות בטון) נחשבת לדבר מאוד נפוץ אצלנו בפסט מאסטר מהסיבה שחולדות מאוד אוהבות את אותם חללים ומסוגלות לחדור אליהם דרך עמודי חשמל ועצים שנמצאים בצמידות ושעליהם הן מטפסות.

במקרה של גגות רעפים הן מחפשות חריצים בגג או רעפים חסרים וכך חודרות בקלות אל תוך המבנה. הסיבה שהן מאוד אוהבות גגות רעפים היא מאחר ומדובר במבנים אידיאליים עבורם – אף אחד לא יודע שהן שם במשך זמן רב, הן נהנות מהגנה מפני פגעי מזג האוויר וטורפים שונים, הן יכולות להתרבות שם בשקט ולהסתיר את מזונותיהן ללא חשש.

הנוכחות של חולדות או עכברים בגג רעפים מתגלה כאשר שמים לב לקולות הרעש הבוקעים מהגג או כאשר מעוניינים לבצע פעולות תחזוקה כלשהם בגג ומגלים אותם. ישנן עליות גג שבהן עוברות תשתיות שונות של המבנה (חשמל, תקשורת) כך שתקלות למיניהן שמתחילות להופיע גם כן יכולות לעורר חשד על קיומן של חולדות בגג בשל כירסום החוטים על ידן.

גם הופעת סימני צואה ברחבי הבית וריחות צחנה יכולים להעיד על קיומן של חולדות בגג. הן פשוט מחכות לשעות הלילה כשכולם ישנים, עוזבות את הגג לקומות האחרות בבית על מנת לחפש מזון וחוזרות לגג מבלי שאף אחד מדיירי הבית ישים לב.

✔️ קריאה נוספת: פינוי פגר של חולדה | לוכד עכברים

 

הדברת גגות רעפים
הדברה על גג רעפים בקיבוץ – כולל הדברת המרזב

 

טיפול בחולדות בגג רעפים – שיטות ההדברה

לעומת מה שמקובל לעשות בטיפול נגד חרקים, במקרה של חולדות, ריסוס הוא שיטה שלא משתמשים בה. מדוע? מאחר וביצוע ריסוס חולדות על הגג הוא אינו דבר הומני כשמדובר בבעל חיים כל כך גדול ובנוסף הדבר יכול לגרום לריחות נבלה קשים, במידה והחולדה מתה במקום מסתור שקשה להגיע אליו. הדברת חולדות בגג רעפים מתבצעת באמצעות האפשרויות הבאות:

✔️ מלכודות – לכידה מהווה אפשרות טובה ביותר כשמדובר במספר חולדות בודדות שמתגלות בגג. ישנם סוגים שונים של מלכודות שניתן להשתמש בהם, ביניהן מלכודת כלוב, מלכודת דבק ומלכודות קפיץ. הדברת חולדה על הגג תתבצע בעיקר על ידי מלכודות כלוב, בכדי שלא לפגוע בה ולשחרר אותה לחופשי במקום אחר. ניתן לשלב בין סוגי מלכודות בהתאם לצורך וגודל החולדות.

✔️ תיבות הרעלה – במידה ומדובר במספר חולדות גדול מתחת לרעפים, אז אין ברירה מלבד שימוש בחומרי רעל למיניהם. במקרים שכאלה מדביר גגות מקצועי עשוי להמליץ על שימוש בתיבות הרעלה. תיבות אלו כוללות חריץ אליו יכולות החולדות להיכנס ולצרוך מזון מורעל שממית אותן.

✔️ הדברה אלקטרונית – עוד אפשרות הדברה נגד חולדות בגג שעשויה לעבוד היא שימוש באמצעים אלקטרוניים. הדבר מתבצע על ידי הצבה של מכשירים שפולטים גלי קול שאינם נסבלים על ידי החולדות, מה שגורם להן לנטוש את המקום.

 

הדברת חולדות בגג
חולדה במחבוא לאחר שהתמקמה תחת גג אסבסט

 

מחיר הדברת חולדות בגג רעפים – כמה עולה?

מחיר טיפול בחולדות בגג רעפים נקבע בהתאם לתנאים בשטח – מהו מספר החולדות שמתגלה בגג, מהו גודל הגג, האם מדובר בעבודה בגובה/מסוכנת, בכמה מלכודות יש להשתמש, האם הלקוח מעוניין גם בפינוי הפגרים לאחר ההדברה וכדומה.

בכל מקרה, אצלנו בפסט מאסטר מציעים לכם את המחירים המשתלמים ביותר וגם תקבלו תעודת אחריות ארוכת טווח כדי שתהיו בטוחים שבכל מקרה בו החולדות יחזרו, תקבלו שירות מלא בשנית, ללא עלות נוספת מצדכם.

הנה טווח המחירים המומלץ לצרכן עבור הדברת חולדות בגג רעפים וגגות בכלל:

הדברת גג רעפים מחיר לשירותמחיר מומלץ לצרכן
הדברת חולדות בגג רעפים מחיר החל מ-300 ₪
פינוי פגר של חולדה מתה מגג רעפים מחיר  800 – 400 ₪
המחיר של הדברת חולדות ועכברים בגג של בניין (גג שטוח) 750 – 300 ₪
עלות הדברת חולדות בחדר מעלית בגג הבניין700 – 300 ₪
מחיר הדברה של חולדות בגג משופע750 – 300 ₪
כמה עולה הדברה אלקטרונית נגד חולדות (מכשיר בודד)החל מ-300 ₪
לכידת עכבר בגג רעפים מחיר לעכבר בודדהחל מ-300 ₪
טיפול בחולדות בגג, כולל מנעהחל מ-300 ₪

מוזמנים ליצור עימנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

 

סימנים לחולדות
סימנים להימצאות חולדה

 

הדברה נגד חולדות בגג – פעולה שיש להשאיר למומחים

פונים אלינו לקוחות רבים ששואלים אותנו האם ניתן לבצע הדברת גג רעפים או בטון נגד חולדות באופן עצמאי ומבקשים מאיתנו עצות בעניין. אנו מייד אומרים להם כי הדברה של חולדות בגג יש לבצע רק באופן מקצועי וזאת מכמה סיבות:

#1 סיכון בעת ביצוע פעולת ההדברה – ישנם גגות רעפים שאינם נגישים ונמצאים בגובה רב. חבל שתסכנו את חייכם בנפילות שעשויות לגרום לכם לפציעה או למוות. הזמינו את שירותי ההדברה שלנו ולכו על בטוח. אנו גם יודעים כיצד להשתמש במלכודות ובחומרי הרעל השונים בצורה בטוחה שלא תסכן אתכם.

#2 פינוי פגרים לאחר מכן – בחלק מן המקרים, שיטת ההדברה שנבחרה עשויה לגרום למוות של החולדות בגג הרעפים שלכם. הפגרים מעלים ריחות רעים, מפיצים מחלות ומושכים מזיקים שונים לגג הרעפים שלכם. בדיוק בשל כך אנחנו מציעים לכם במסגרת השירותים שלנו גם שירות פינוי פגרים מקצועי, כך שלא תצטרכו לפנות את החולדות המתות בעצמכם, מה שעשוי לסכן אתכם במחלות שונות וחלילה נשיכות על ידי חולדות גוססות.

#3 מניעת חדירת חולדות בשנית – הדברת חולדות בגג רעפים באופן מלא צריכה לכלול גם פעולות שונות שימנעו את פלישתן לגג פעם נוספת בהמשך. אנו נדאג לבצע עבורכם את כל הפעולות הללו בצורה מקצועית, למשל, באמצעות איטום פתחים וסדקים בגג הרעפים ושימוש בחומרים אורגניים מפיצי ריחות שירחיקו אותן מהמקום מלכתחילה.

 

טיפול בחולדה בגג רעפים – סרטון


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.