שירותי הדברה לבתי ספר בכל אזורי הארץ הניתנים על ידי מדבירים מורשים במחירים נוחים והוגנים – פסט מאסטר

בדיוק כמו הדברה לבתי מגורים ועסקים, גם הדברה לבית ספר היא דבר הכרחי, על בסיס מניעתי ודחוף גם יחד. אלא שלעומת הדברה שמבוצעת באופן פרטי, כאן מדובר במוסד חינוכי שבו שוהה אוכלוסייה שיכולה להיות רגישה במיוחד לחומרי הדברה, ולכן חלים נהלי הדברה מחמירים במקרה שכזה. הדברה מקצועית לבתי ספר זו המומחיות אצלנו בפסט מאסטר, כמו גם הדברה של מוסדות חינוך נוספים, ובאפשרותנו לבצע את המשימה בצורה בטוחה ויעילה, תוך הקפדה על כל הנהלים הנדרשים.

מה מייחד הדברות בבתי ספר, כיצד מתבצעת הדברת בית ספר, כמה עולה הדברה כזו ומדוע כדאי לכם להתקשר אלינו כאשר אתם מעוניינים להדביר במוסד חינוכי? הנה כל התשובות.

 

הדברה לבית ספר בכל ישוב בישראל – מחיר אטרקטיבי (מאד)!

✔️ מדביר מזיקים מורשה בזמינות גבוהה לביצוע הדברה בבתי ספר בישראל

✔️ מבחר אפשרויות ריסוס לבתי ספר: הדברה ירוקה, ביולוגית, אורגנית או כימית

✔️ שימוש בחומרים בטוחים בלבד ובאישור המשרד להגנת הסביבה

✔️ אחריות בכתב על שם בית הספר או מוסד הלימוד בסיום העבודה

✔️ פנו אלינו למידע נוסף והצעת מחיר לריסוס בית ספר >>

טלפון לקבלת שירות: 050-8303463

 

הדברה לבית ספר
הדברה לבתי ספר בכל הארץ – מבחר שיטות הדברה מתקדמות

 

 

הדברה של בית הספר – מקרה מיוחד בעולם ההדברה

הדברה במוסדות חינוך דוגמת בתי ספר, מהווה אתגר לא פשוט עבור חברות ההדברה, בשל סוג האוכלוסייה הנמצא במקום – ילדים ובני נוער. זה נכון שגם בבתים פרטיים נדרשת זהירות יתרה, אך במקרה של הדברה לבית ספר מספר ההיבטים רב יותר מהבחינה הזאת, דבר שמתבטא באופן הבא:

✔️ רגישות האוכלוסייה לבעיות בריאות – ילדים ובני נוער נחשבים לאוכלוסייה שיותר רגישה לנזקי הבריאות השונים שחומרי ההדברה עלולים לגרום (אלרגיות, בעיות נשימה וכו') ולכן יש לבצע את ההדברה בצורה יסודית וקפדנית ובמינונים המתאימים שלא יפגעו בהם.

✔️ סקרנות שיכולה לגרום לאסון – בבתי ספר, במיוחד אלו היסודיים, שוהים ילדים צעירים מאוד שנחשבים לסקרנים ביותר, מה שגורם להם יותר לגעת במקומות שבהם פוזרו חומרי ההדברה. תוסיפו לכך את העובדה שילדים קטנים פחות שומרים על היגיינה ותבינו מדוע הדבר יכול לגרום להרעלה ולאסון.

✔️ מועדי הדברה – חל איסור על ביצוע הדברה לבתי ספר בזמן שהות הילדים במתחם. מאחר ולעיתים מתקיימים גם אירועים וחוגים שונים בבית הספר מעבר לשעות הלימודים, המועדים להדברה עשויים לכלול גם ימים ושעות שאינם שגרתיים, כמו שבתות, חגים ו/או שעות מאוחרות מאוד.

בנוסף, תיאום ההדברה צריך להיעשות מול מספר גורמים בו זמנית במערכת החינוך, המועצה המקומית והנהלת בית הספר.

רק חברת הדברה מקצועית תהיה מודעת לכל ההיבטים החשובים הללו ותפעל בהתאם, וזה בדיוק מה שתקבלו אם תתקשרו איתנו עבור הדברת בית הספר שלכם.

 

בית ספר – גן עדן למזיקים

אם שאלתם את עצמכם מדוע חשוב לבצע הדברה לבית ספר, הרי שהתשובה לכך מורכבת ממספר סיבות שמספקות חלון הזדמנויות מאוד גדול עבור מזיקים מסוגים שונים לשגשג ולהתרבות במקום:

#1 מקום עשיר במקורות מזון ולכלוך – ארוחות 10 שנופלות על הרצפה בכיתה, במסדרון או בחצר, עטיפות של ממתקים שלא נזרקות לפח, ובכלל, אי הקפדה על כללי הניקיון, מה שמאפיין ילדים צעירים.

#2 דלתות פתוחות – שלא כמו במבנים פרטיים, בבתי ספר הדלתות של הכיתות ודלתות הכניסה למתחמים השונים בדרך כלל לא סגורות לחלוטין ולעיתים אף נשארות פתוחות לגמרי, כך שמזיקים רבים יכולים לחדור דרכן למבנה ללא כל קושי.

#3 פינות ירוקות – בתי ספר מודרניים כוללים פינות ירוקות שהן מצד אחד ברוכות ונעימות לעין אך מצד שני, מהוות כר פורה להתרבות מזיקים והסתתרות בהן.

מעבר לזאת, בבתי ספר ישנם מקומות נוספים שבהם נוטים מזיקים שונים להסתתר ולהתרבות באין מפריע, כגון גגות, מקלטים, כיתות נטושות ועוד.

 

כיצד מדבירים בבית ספר?

בשל המאפיינים הייחודיים של האוכלוסייה שנמצאת בבתי הספר, הדברת בית ספר אינה צריכה להתבצע תוך שימוש בפעולות אגרסיביות מידי. לצורך העניין יבוצע מינימום שימוש בריסוס כימי (אם בכלל) ובמקומו המדבירים שלנו ישתמשו בשיטות הדברה הרבה יותר בטוחות לאדם ולסביבה.

למשל, אנחנו יודעים כיצד לבצע הדברה טבעית לבית ספר בשיטות שונות (מה שקרוי גם הדברה אורגנית), דוגמת ריסוס ללא ריח וכימיקלים, הדברה ביולוגית או באמצעות מלכודות. במידת הצורך כן יבוצע ריסוס כימי קל, אך כאמור, רק במקומות שאליהם לא חשופים הילדים ורק כאשר הם לא נמצאים בסביבה. בכל מקרה, החומרים שבהם נשתמש הם רק כאלו שאושרו על ידי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה.

 

מזיקים נפוצים בבתי ספר ומוסדות לימוד:

נמלים, ברחשים, ג'וקים, נדלים, צרעות, יתושים

 

מחיר הדברת בית ספר – כמה עולה?

מחיר הדברה לבתי ספר הוא נדבר שנקבע לפי שטח בית הספר, מורכבות העבודה וסוג המזיקים שעומדים על הפרק. ריסוס בלבד נחשב לאפשרות היותר זולה, וככל שמשתמשים בשיטות ירוקות יותר או בשילוב שלהן (למשל, הדברת בית ספר ביולוגית יחד עם מלכודות וריסוס ללא ריח וכימיקלים), כך המחיר מתייקר. הנה טווח המחירים המומלץ לצרכן עבור הדברה לבית ספר או מוסד חינוכי אחר:

הדברה לבית ספר מחיר לפי סוג ההדברהמחירים מומלצים – ריסוס בבית ספר
הדברת בית ספר מחיר ממוצע400-850 ₪
הדברה ירוקה לבתי ספר מחיר מומלץ350-1,000 ₪
כמה עולה לוכד מכרסמים לבית ספר?350-500 ₪
עלות ריסוס נגד חרקים בבית ספר400-700 ₪
מחיר הדברת זוחלים בבית ספר400-900 ₪

המחירים שלנו בפסט מאסטר הם לא רק משתלמים במיוחד אלא כוללים גם אחריות ארוכה – יתרון חשוב מאוד כאשר מדובר בבתי ספר עם חצר ושטחים חיצוניים גדולים. מוזמנים ליצור איתנו קשר ולשמוע את כל הפרטים.

 

להמשך קריאה: הדברה של גן ילדים


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.