הדברת עקרבים בפריסה ארצית – זמינות 24/7, מדבירי עקרבים מורשים במחירים נוחים

קשה לחשוב על בעל חיים יותר מפחיד שיכול לפלוש לבית, לגינה או לעסק שלכם מאשר עקרב, מה שגורם לכך שרבים מתקשרים אלינו בבהלה על מנת להזמין בדחיפות שירות הדברת עקרבים כאשר הם נתקלים באחד שכזה. אומנם לא כל העקרבים מסוגלים לסכן את חייכם, אך לשם מה לקחת סיכון? אצלנו בפסט מאסטר מציעים לכם שירות של מדביר עקרבים מורשה 24 שעות ביממה, בכל רחבי הארץ.

אילו סוגי עקרבים נפוצים בישראל, אילו מהם מסוכנים ואילו לא, איך מדבירים עקרב, כמה עולה הדברה נגד עקרבים ומדוע כדאי שתצלצלו אלינו כאשר יוצא לכם להיתקל בעקרב בבית, בגינה או בעסק שלכם? הנה התשובות.

 

הדברת עקרבים מכל הסוגים והמינים – מדבירים מורשים ומוסמכים

✔️ מדביר עקרבים שחורים וצהובים בפריסה ארצית מלאה – זמינות 24/7

✔️ זיהיתם עקרב בבית? אל תיקחו סיכונים מיותרים, צרו קשר בהקדם! 

✔️ הדברה נגד עקרבים – איתור ולכידת העקרב ללא סיכון מיותר

✔️ שיטות הדברה משולבות ומתקדמות כולל הדברת עקרבים במלכודות

✔️ מעוניינים בהצעת מחיר להדברת עקרב? צרו קשר>>

טלפון: 050-8303463

 

הדברת עקרבים
הדברת עקרבים על ידי מדביר מורשה בפריסה ארצית

 

 

הדברת עקרב צהוב, שחור, גדול או קטן – מי מהם נחשב לעקרב מסוכן?

ישנם מינים רבים של עקרבים בישראל והם פעילים מצפונה ועד דרומה, בקרקעות שונות, באזורים מיוערים או מדבריים. הם מסוגלים לחדור גם לתוך הבתים ולגרום שם לפחד ובהלה מרובים, אך חשוב לדעת שלא כולם באמת מסוכנים ומסוגלים לפגוע בכם. כמובן שלעולם אין לקחת סיכון ותמיד כדאי לכם להתקשר אלינו ולהזמין מדביר מומלץ על מנת להזמין הדברה נגד עקרבים שבמהלכה יבוצע גם זיהוי וודאי של סוג העקרב שפלש למתחם שלכם.

איזה מסוגי העקרבים באמת נחשב למסוכן? ובכן, רבים סבורים כי שירות הדברת עקרבים מיועד אך ורק נגד אלו הקטנים והצהובים (עקצן צהוב), מאחר והם הנפוצים ביותר בישראל וגם נחשבים לקטלניים לאדם, אך למעשה קיימים עוד כמה סוגי עקרבים מסוכנים בישראל. למשל, עקרב קטלן דו-גוני שצבעו שחור, עקרב קטלן עב זנב שצבעו בגווני החום כהה והשחור וגם עקרב חד צלע גדול הממדים, שלמרות נדירותו, עשוי להיות מסוכן.

 

תעודת זהות: מי אתם עקרבים? תכונות ומאפיינים

תכונה / מאפייןתשובה
שם מדעיעקרב – Scorpiones
מערכהפרוקי רגליים
מחלקה, סדרהעכבישנים, עקרבאים
האם מסוכן?מתוך כ-21 מיני עקרבים הנפוצים בישראל 3 נחשבים למסוכנים לאדם: קטלן עב-צבתות, עקצן צהוב וקטלן דו-גוני. חשוב לציין כי אנשים בעלי אלרגיה למזיק זה עשויים להיפגע ואף למות גם מעקיצות מינים אחרים.
נזקים אפשריים להם גורםעקיצת עקרב כואבת ועשויה לגרום לתגובות אלרגיות או לכאב משמעותי אצל הנעקץ.
באילו מקומות נפוץ?עקרבים אוהבים למצוא מחסה תחת אבנים בינוניות או גדולות, סדקי סלעים, צמחייה נמוכה או בין עלי צמחים, מחילות שונות, בתוך חולות וכו'.
עקרבים נפוצים בישראל (זנים)חד-צלע מגובשש, נבו יריחו, קטלן דו-גוני, שחרן יהודה, עקרבון נגבי, קטלן עב זנב, עקצן צהוב, חד-צלע כרמלי, חד צלע חלק, בוטוס ישראלי, עקרב חול יוטבתה, מזובתוס מרושת, עביד שחום, עביד צהוב, חד-צלי עדול
איך מדבירים עקרבים? (שיטות מובילות)לכידת העקרב על ידי לוכד, ריסוס (כימי או הדברה ירוקה), פיזור מלכודות דבק
מחיר הדברת עקרביםהחל מ-350 ₪

 

גם עקרבים שנחשבים לפחות מסוכנים (עביד צהוב, עביד שחום ועוד) עשויים לסכן את חייכם במידה ואתם אלרגיים לחומרי הרעל שבקצות צבתותיהם, בדיוק כפי שיכול להתרחש ע"י עקיצת דבורים.

בכל מקרה, גם כאשר מדובר בעקרב שאינו מסוכן, עקיצתו יכולה להיות מאוד מכאיבה וטראומטית, וכיצד בכלל תדעו באיזה סוג עקרב נתקלתם? על כן התקשרו בדחיפות עם חברה כמונו אשר מציעה שירותי הדברה נגד עקרבים 24 שעות ביממה ואל תיקחו סיכונים מיותרים.

 

הדברת עקרב באמצעות הרחקה שלו

כאשר מדברים על הדברת עקרב שחור, צהוב או סוג אחר כלשהו, מתכוונים למעשה למה שמכונה הרחקת עקרבים. כלומר, המדביר יעשה כל שביכולתו על מנת ללכוד את העקרב ולשחרר אותו במקום מבטחים, הרחק ממקום התפיסה שלו. את הלכידה ניתן לבצע באמצעות מספר אפשרויות:

✔️ מלכודת כלוב – במקרה זה המדביר מנסה לגרום לעקרב להיכנס לתוך הכלוב או להגיע לקרבתו (למשל, על ידי הצבת מקור מזון כלשהו) ובאמצעות מברשת, מטאטא או יעה מכניס אותו לתוך הכלוב.

✔️ מלכודת דבק – סוג זה של מלכודת נפוץ מאוד בכל מה שקשור להדברת חרקים וניתן להשתמש בו גם עבור הדברת עקרבים. המלכודת כוללת חומרי מזון ופרומונים שונים שמושכים את העקרב אליה. לאחר שהוא נדבק למלכודת ניתן לשחרר אותו בטבע במקום מרוחק.

את הפעולות הללו מבצע המדביר באמצעות לבישת בגד מגן ייעודי שמונע מהעקרב לפגוע בו, כך שבשום אופן אל תנסו לעשות זאת בעצמכם!

מידע נוסף על לוכדי מזיקים נוספים: לוכד נחשים מורשה | לוכד עכברים | לוכד חולדות

 

שיטות נוספות להדברה נגד עקרבים

קיימות גם שיטות נוספות שבאמצעותן ניתן לבצע הדברה נגד עקרבים ואנחנו מתמחים גם בהן ונציע לכם אותן במקרה הצורך:

✔️ ריסוס נגד עקרבים – כשאין ברירה, מאחר ולא ניתן להגיע אל העקרב שמתחבא בתוך חריץ עמוק בתוך הבית או העסק או שנצפו מספר עקרבים בגינה ובחצר, יש לבחור באופציית הריסוס. ריסוס עקרבים מבוצע על ידי שימוש בתכשירים מיקרוקפסולרים על בסיס ממס אורגני, כאשר חומרי הרעל הם פרטרואידים שמאושרים על ידי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה. חשוב להדגיש כי לא קיים חומר הדברה נגד עקרבים שיעיל לאורך זמן והוא מיועד לקטול את אוכלוסיית העקרבים הקיימת במקום רק באותו הרגע.

✔️ הדברה אלקטרונית באמצעות גלי אור – זוהי שיטת הדברה ירוקה נגד עקרבים אשר מוכרת גם מעולם ההדברה נגד מכרסמים. שם, מכשיר שפולט גלי קול מסוימים מרחיק את המכרסמים ומבריח אותם למקומות אחרים. הדברת עקרבים אלקטרונית לא מבצעת שימוש בגלי קול אלא בגלי אור וזאת על ידי מנורת UV מיוחדת. העקרבים אינם סובלים את האור המופץ ממנורות אלו, אותן מתקינים בכניסה לבתים וליד כל פתח אפשרי דרכו הם יכולים לחדור לבית.

✔️ הדברה ביולוגית באמצעות חיית מחמד – אם עקרבים פוקדים את ביתכם מפעם לפעם ובמיוחד אם אתם גרים בדירת קרקע או בית פרטי עם גינה, כדאי לכם לשקול לגדל חיית מחמד שנחשבת לאויב טבעי של העקרב. אנחנו מתכוונים לחתול שמבריח את העקרבים בכל מקום בו הוא נמצא.

מעבר לזאת, תמיד תוכלו לבצע גם מספר פעולות שיעזרו למנוע חדירה של עקרבים לבית, לגינה או לעסק שלכם. למשל, הקפידו לאטום חריצים ופתחים שונים בדלתות ובחלונות (נוכל לסייע לכם גם בכך), אחסנו את הנעליים שלכם בתוך ארון והימנעו מלהשאיר אותן מחוץ לדלת (העקרבים מזהים אותן כמחילות ונכנסות אליהן) והקפידו לשמור על גינה מטופחת (ניכוש או ריסוס נגד עשבים וסילוק אבנים) על מנת שלא לאפשר להם מקומות מסתור.

 

מחיר הדברת עקרבים – כמה עולה?

מחיר הדברת עקרבים הוא דבר שתלוי בכמות העקרבים, גודל השטח שרוצים להדביר ובאיזו שיטה בוחרים. לא קיים הבדל במחיר בין הדברת עקרבים גדולים לבין הדברת עקרבים קטנים אך המחיר יכול להיות מעט יקר מהרגיל, במידה ואתם זקוקים למדביר עקרבים בשעות לא שגרתיות, דוגמת שעות הלילה, סופי השבוע וימי חג. גם הדברה ירוקה עולה יותר מהדברה באמצעות ריסוס או הרחקה רגילה.

ניתן לומר באופן כללי כי טווחי המחירים המומלצים עבור שירותי הדברת עקרבים נע בין 350 ל-700 שקלים

אצלנו בפסט מאסטר תמצאו את המחירים המשתלמים ביותר עבור הדברה נגד עקרבים ותוכלו לקבל חבילת הדברה משתלמת עוד יותר אם תשלבו בה גם שירותי הדברה נוספים – למשל, הדברת עקרבים ונדלים, הדברת עקרבים וערצבים ועוד. מוזמנים לצלצל אלינו על מנת לשמוע פרטים נוספים ולקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד.