הדברת ביוב נועדה לספק מענה לעובדה שחרקים ומזיקים שונים מוצאים במערכת הביוב סביבת מגורים אידאלית. הצרה היא שהם לא נשארים שם, אלא יוצאים דרך פתחי הניקוז אל תוך הבתים שלנו.

הדברה לבית או לעסק לא עוזרות אם המקור לחרקים ולמזיקים הוא במערכת הביוב. לכן, כדי לטפל בבעיית המזיקים אחת ולתמיד תצטרכו להגיע אל המוקד עצמו, באמצעות הדברת מזיקים בביוב. אז איך מתבצעת הדברה בביוב? כמה עולה הדברת בור ביוב? קראו וגלו.

 

הדברה בביוב בבניין מגורים, בבית פרטי או בבתי עסק

✔️ הדברת בורות ביוב במחירים אטרקטיביים go מדבירים מורשים!

✔️ הדברה של פתחי ביוב בפריסה ארצית, ריסוס ביוב נגד מזיקים

✔️ פיזור רעלים בביוב וחומרים מאושרים לשימוש!

✔️ טיפול בג'וקים, חולדות, עכברים ועוד עם אחריות (וטיפול מנע)

✔️ ריסוס והדברה לביובים: הדברה ללא ריח, ירוקה ועוד 

לפרטים: 050-8303463

 

הדברת ביוב
הדברת ביוב – הדברה של תיקנים, עכברים וחולדות בביוב (אפשרות לפיזור רעלים או הדברה ירוקה)

 

 

הדברה בביוב נגד תיקנים – לטפל בבעיה מהשורש

דמיינו את התרחיש הבא: אתם נמצאים במקלחת אחרי יום עבודה ארוך, נותנים לזרם המים והסבון לשטוף מכם את העייפות. בדיוק ברגע הזה, ג'וק ענק מחליט לצאת מפתח הניקוז ולהרוס לכם את המקלחת. נשמע מגעיל? בהחלט.

אולי תופתעו לגלות, אבל האמת היא שמדובר במצב נפוץ. זאת משום שחלק גדול מהחרקים שנכנסים לבית שלנו, מגיעים ממערכת הביוב ועולים דרך פתחי הניקוז.
זו הסיבה שלעיתים קרובות הדברה או ריסוס לבית לבד לא פותרת את בעיית החרקים באופן יסודי, והם שבים וחוזרים זמן קצר לאחר הריסוס. כדי לטפל בבעיה צריך להגיע אל השורש שלה, ולבצע הדברה בביוב נגד ג'וקים.

✔️ לקריאה נוספת: הדברת ג'וקים ותיקנים

 

הדברה בביוב
הדברה בביוב עושים רק עם חברת הדברה מקצועית

 

כך המזיקים חודרים למערכת הביוב, ואחר-כך אל הבית שלכם

לכל מבנה מגורים ובית עסק יש לפחות בור ביוב אחד, ולעיתים קרובות מספר בורות רב. כל בור מכוסה במכסה ביוב, אך לעיתים מכסה הביוב פגום, או לא סגור בצורה הרמטית. במצב כזה, חרקים ומזיקים חודרים אל הצנרת בקלות ושם הם מתרבים.

חרקים ומכרסמים רבים אוהבים את הלחות, החושך והאשפה שמאפיינים את מערכת הביוב ולכן הם משגשגים שם.
כדי לטפל בבעיה צריך לרסס את כל פתחי הביוב. בחלק מהמקרים הדברת פתח ביוב לבדה לא מספיקה, וצריך לרסס גם את הצנרת הביתית ואת הדירה עצמה.

 

איך מתבצע ריסוס בורות ביוב?

במקרים רבים ריסוס בור ביוב מצטרף להדברה של הבית עצמו, אחרת החרקים ינסו להימלט מהצנרת אל תוך הבית. הדברת ביוב מתבצעת באופן הבא:

#1 איתור ואיטום סדקיםמדביר מורשה יתחיל את התהליך באיתור כל הסדקים והפרצות במערכת הביוב ואיטום שלהם, כך שהמזיקים לא יוכלו לחדור אל מערכת הביוב בהמשך.

#2 שאיבת שפכים – בחלק מהמקרים, במסגרת ההדברה תתבצע גם שאיבת שפכים ושאיבת בורות שומן באמצעות ביובית.

#3 ריסוס המזיקים – השלב הבא הוא שלב הריסוס, באמצעות חומר הדברה לביוב. לעיתים קרובות הריסוס יתבצע לא רק בתוך בור הביוב עצמו אלא גם בסביבתו, ואף בתוך הדירות עצמן.

ברוב המקרים, הדברת ביוב שמתבצעת בבית פרטי מצריכה פינוי של הדיירים למספר שעות. בהדברת בנייני מגורים לעומת זאת, הדיירים יכולים להישאר בדירות.

 

בסרטון: הדברה של ג'וקים בביוב של בניין משותף והדברת חולדות

 

הדברת חולדות בביוב

לא רק חרקים משגשגים במערכת הביוב, אלא גם מכרסמים. בארץ מדובר בעיקר בחולדות ועכברים. הדברת חולדות או הדברת עכברים בביוב מתבצעת לא באמצעות ריסוס, אלא באמצעות פיתיונות רעל.

בתהליך של הדברת מכרסמים בביוב, המדביר מפזר פיתיונות רעילים בפתחי הביוב. הפיתיונות הם פיתיונות מיוחדים שלא מתמוססים במים ומוגנים באמצעות ציפוי פוליאתילן, כדי שיחזיקו בתנאים הייחודים של מערכת הביוב. המכרסמים אוכלים את הפיתיונות, ומתים תוך כ-48 שעות.

 

מחיר הדברת בור ביוב – כמה עולה?

מחיר הדברה בביוב משתנה בהתאם לכמות הבורות שצריך להדביר. המחיר נע בין 40-55 ₪ לפתח ביוב.

כאשר מדובר בפתחים ביוב רבים, חלק מהמדבירים מציעים חבילות משתלמות. כדאי לקחת בחשבון שלעיתים הדברת ביוב כוללת הוצאות נוספות שלא כלולות במחיר, כמו שאיבת שפכים.

 

הדברה של ביוב עושים עם המומחים של פסט מאסטר

הדברת ביוב היא תהליך מורכב, שפותר את בעיית החרקים והמזיקים מהשורש. ההדברה מתבצעת בתוך פתחי הביוב ובצנרת עצמה. במסגרת ההדברה יתבצע איתור פרצות וסדקים במערכת הביוב ואיטום שלהם, כדי שהבעיה לא תחזור על עצמה בעתיד.

אז למה לבצע הדברה בביוב עם מדביר של פסט מאסטר? מכמה וכמה סיבות:

✔️ אחריות בסיום העבודה – מדבירינו יספקו לכם אחריות בכתב על כל עבודת ריסוס או הדברה בביוב.

✔️ צוות מקצועי ומנוסה – כל המדבירים שלנו הם מדבירים מורשים עם רישיון הדברה בתוקף, באישור המשרד להגנת הסביבה.

✔️ מחירים נוחים – אצלנו בפסט מאסטר לא רק איכות העבודה חשובה – אנחנו מציעים לקהל הלקוחות שלנו גם מחירים אטרקטיביים, מהמשתלמים ביותר בשוק.

כמו כן, אנו בחברת פסט מאסטר גאים להציע שירותי הדברת ביוב ירוקה ובטוחה, ושירותי הדברה ללא ריח בביוב. אז למה אתם מחכים? צרו קשר ותקבלו הצעת מחיר ללא התחייבות.

 

קריאת רלוונטית: חולדה באסלה


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.