בבתים רבים, במיוחד כאלה עם חצרות ומרתפים, יש צורך בהזמנת שירות הדברת חשופיות לקראת חודשי החורף. אצלנו בפסט מאסטר מתמחים במתן שירותי הדברה כנגד חשופיות וסוגי מזיקים נוספים ונשמח לעזור לכם למנוע את הנזקים שהן עלולות לגרום, כל זאת במחירים משתלמים, עם אחריות מלאה ובפריסה ארצית רחבה.

רוצים לדעת איך להרוג חשופיות בגינה בצורה יעילה, מהי בעצם חשופית, כמה עולה להדביר חשופיות ומדוע כדאי לכם לבחור דווקא בנו לשם ביצוע המשימה? הישארו עימנו ותקבלו את כל המידע.

 

הדברת חשופיות בפריסה ארצית מלאה על ידי מדבירים מוסמכים

✔️ מדבירי חשופיות מנוסים ומוסמכים בהדברת כל סוגי המזיקים: זוחלים, מכרסמים, מעופפים

✔️ מבחר אופציות הדברה ירוקה נגד חשופיות בחצר הבית או הבניין

✔️ כל חומרי הריסוס וההדברה באישור ופיקוח המשרד להגנת הסביבה

✔️ אחריות ללקוח בסיום הדברה נגד חשופיות וחלזונות

✔️ לשיחה וקבלת שירות ממדביר חשופיות >>

חייגו עכשיו: 050-8303463

 

הדברת חשופיות
שירותי מדביר חשופיות וחלזונות בכל הארץ

 

 

חשופיות – מה זה בעצם? ומדוע חשוב לבצע הדברה שלהן?

חשופיות הן למעשה סוג של חלזונות ללא קונכייה והן אוהבות לחיות במקומות עם צמחייה. הן פעילות בעיקר בשעות הערב והלילה כאשר תנאי האקלים קרירים ולחים. הבעיה עם החשופיות היא הריר שהן מייצרות, שמאפשר להן להשתלשל ממקום למקום ולזרוע נזקים רבים.

הדבר מתבטא במספר היבטים:

X פגיעה בצמחייה – חשופיות ניזונות מעלים של צמחים מגוונים ואינן יודעות שובע. הן מותירות מאחוריהן נזק אדיר לצמחים וככל שכמותן עולה בגינה, כך הנזק גדול יותר. למעשה, מספיקות מספר שעות בודדות על מנת שייגרם נזק עצום לגינה שלמה ולכן חשוב לבצע הדברת חשופיות בגינה מפעם לפעם.

X פגיעה בחיות מחמד – הדברת חשופיות נדרשת גם על מנת לשמור על בריאותן של חיות המחמד שלכם. החשופיות אינן נושכות או מוצצות דם אך הריר שלהן עשוי לפגוע בבריאות חיות המחמד. החשיפה לריר יכולה להתבצע תוך ליקוק בעל החיים את שובל הריר הנוצר מתנועת החשופית, דרך הכנסת החשופית לפה או עקב צריכת מזון שעליו התהלכה חשופית (הן אוהבות לטפס לקערת האוכל של חיית המחמד).

X מראה ומגע שאינם נעימים – המראה של החשופיות הוא אינו נעים לעין ובמידה והן מצויות בגינה בכמות גדולה, אף ניתן לדרוך עליהן, מה שלא נעים גם מבחינת מגע. במקרה שישנם גם ילדים בבית, הם עשויים להרים את בעל החיים הרירי, למעוך אותו, להכניס אותו לפה והדבר מאוד בעייתי. חשופיות אף יכולות לחדור לתוך הבית עצמו, דרך פתחים צרים או דרך הביוב ולגרום לתחושות לא נעימות בחדרי הבית השונים, במיוחד באזור המקלחת.

 

הרחקת חשופיות
הרחקת חשופיות – מדביר חשופיות בגינה

 

תעודת זהות: מי את חשופית? תכונות ומאפיינים בולטים

תכונה / מאפייןתשובה
שם מדעיחשופית 
שמות נוספים חלזונות חסרי קונכייה – Gastropoda
האם מסוכן?לא עוקץ ולא מסוכן
נזקים אפשריים להם גורם

מותירות שובלי ריר אחריהן ומסוגלות לגרום לנזק משמעותי לצמחיה בזמן קצר מאוד. בנוסף נוטות להמשך אל קערות מזון של חיות המחמד המצויות בחוץ

באילו מקומות נפוץ?חצר הבית, מרתפים או מחסנים קרירים וגינות (המזיק פעיל באופן טיפוסי בחודשי החורף)
צבע המזיקגווני האפור-חום בהיר
איך נפטרים מחשופיות וחלזונות? (שיטות מובילות)ריסוס (כימי או הדברה ירוקה), הדברה בישטות אקולוגיות/ טבעית נגד חשופיות
מחיר הדברת חשופיותהחל מ-250 ₪

✔️ למידע אודות הדברת מזיקים אחרים: הדברת מקקים | הדברת תיקן גרמני | הדברה של נמלים | הדברת פשפשים | הדברת נדלים

 

איך מדבירים חשופיות?

ישנן מספר שיטות להדברת חשופיות בחצר ובפנים הבית, חלקן אף אפשריות בשיטת עשה זאת עצמך:

✔️ הדברה טבעית – הדרך הראשונה היא באמצעות המסה. לצורך כך יש לפזר תמיסת מלח בריכוז גבוה בבית ובסביבתו, מה שיהרוג כל חשופית שתהיה במגע איתו וירחיק את אלו הנותרות. ניתן גם להכין תערובת נוזלית של שום וצמח הלענה, מה שמרחיק חשופיות וגורם לנזק במערכת העצבים שלהן. שיטה טבעית נוספת היא הדברה ביולוגית, באמצעות החדרת טורפי חשופיות לגינה (לטאות, צפרדעים, איגואנה) שיטפלו במטרד.

✔️ הדברה כימית – עוד אפשרות שניתן לבצע באופן עצמאי כוללת רכישה של חומר הדברה בשם מתזון בריכוז של 5% וריסוס שלו באזורים שבהם מבחינים בחשופיות.

✔️ הזמנת מדביר חשופיות – אם כל הניסיונות שלעיל כשלו (או שאתם ממש לא מעוניינים לרכוש צפרדעים ואיגואנות), יש להזמין מדביר חשופיות מקצועי דרך חברת פסט מאסטר. אנו משתמשים בחומר כימי חזק מאוד בשם מסורול, אשר מיועד לשימוש אך ורק ע"י מדבירים בעלי רישיון ושאותו לא ניתן לרכוש בחנויות.

חומר זה פוגע במערכת העצבים של החשופיות וכמו כן מרחיק אותן מהמקום. בחודשי החורף, בהם החשופיות פעילות בעיקר, אנו נפזר את הרעל על גבי הקרקע. בשאר ימות השנה, נפזר את הרעל על גבי הצמחייה שבגינה. משום שכך, יש להימנע במקרים אלו מצריכה של צמחים שמצויים בגינה ונחשפו למסורול מפאת רעילותו לאדם.

הערה: בבואכם לברר מידע לגבי איך להדביר חשופית בצורה מקצועית, תגלו כי גם הדברת חלזונות בגינה היא דבר מומלץ והכרחי. הדברה של ברהל'ה (כינוי נוסף לחילזון) מתבצעת בצורה די דומה ובאפשרותנו לספק לכם חבילה משתלמת שתכלול את 2 סוגי ההדברות.

חשופיות בבית? פסט מאסטר לשירותכם
גיליתם חשופיות בבית? פסט מאסטר לשירותכם

 

מחיר הדברת חשופיות – כמה עולה?

מחיר הדברה של חשופיות בגינה תלוי בגודל הגינה שלכם ובעד כמה חמורה הופעת החשופיות בה.

להלן טווח מחירים מומלץ להדברת חשופיות בבית או בגינה:

מחירי הדברה של חשופיות לפי סוג השירותכמה עולה להדביר חשופיות?
מחיר הדברת חשופיות בגינה קטנה250-350 ₪
כמה עולה להדביר חשופיות בגינה גדולה או חצר350-550 ₪
מחירים של הדברת חשופיות מורכבת / עם נגיעות חמורה במזיק500-700 ₪

טווח המחירים עבור הדברת חלזונות בגינה הינו די דומה – מוזמנים לפנות אלינו לקבלת פרטים נוספים.

למחירון שירותי ההדברה המלא שלנו לחצו כאן.

 

הרחקת חשופיות – תשובות לשאלות נפוצות

התשובה מורכבת, כיוון שלאדם שייגע בחשופית לא יקרה שום דבר מעבר להפרשת הריר של החשופית, אשר אמנם מרתיע אך איננו מסוכן. עם זאת, העובדה שהחשופיות זוללות צמחים בכמויות אדירות, הופכת אותן למסוכנות לרכוש והן יכולות להרוס את הגינה. במקביל, חיות מחמד ובפרט בעלי חיים שמסתובבים באופן חופשי בחצר, עלולים ללקק את החשופיות ולחלות או להיחנק בגללן.

אחת מהדרכים המעניינות והטבעיות להיפטר מ"מכת" חשופיות הפוקדות את הגינה דרך קבע, היא להכניס לגינה את הטורפים שלהן, כלומר בעלי חיים שישמחו לאכול אותן, כגון לטאות וצפרדעים. 

חשופיות דומות מאוד לחלזונות מבחינה חיצונית, למעט היעדר הקונכיה כמובן. למרות שמדובר בשני סוגים של בעלי חיים, שיטות ההדברה כנגד חשופיות יהיו דומות לאלו הנדרשות כדי להרחיק חלזונות המופיעים בגינה. גם שבלולים וחלזונות עלולים לייצר נזקים דומים לאלו שמחוללות החשופיות. מסיבה זו, מוטב להזמין שירותי הדברה מקצועיים שירחיקו את שני סוגי המזיקים.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.