הדברת זבובונים בכל בית בישראל על ידי מדבירים מורשים. איך להיפטר מזבובונים במטבח, במקלחת, בחצר, בעציץ או בכל מקום אחר? טיפול מקצועי ללקוחות פרטיים וגם בגנים, מוסדות חינוך, ברפת, בבריכות, שטחים חקלאיים ועוד במחיר אטרקטיבי.

חרקים מעופפים קטנים התחילו להופיע לכם בתוך הבית או בגינה ומונעים מכם את האפשרות לפתוח חלונות וליהנות מאוויר נקי? ככל הנראה שאתם סובלים ממכת זבובונים. אם לא תטפלו בכך בהקדם הם לא יעלמו לשום מקום, אלא בדיוק להיפך, הם יתרבו ויפריעו לשגרת החיים שלכם בבית. אנחנו מדבירים זבובונים בבית ובסביבתו בצורה יעילה ונוכל לבצע טיפול מקיף בבעיה בכל מקום בארץ.

אילו סוגי זבובונים יכולים לפלוש למטבח בבית, לדירה או למתחם שלכם, איך מבוצעת הדברה נגדם, כמה עולה הטיפול ומדוע חשוב להיפטר מהם בהקדם.

 

הדברת זבובונים בבית, במטבח, בעציצים ובגינה (במחירים מיוחדים)!

✔️ אצלנו תמצאו את כל המידע הרלוונטי לפני הדברת זבובונים בבית, במטבח, בגינה או בחצר 

✔️ מגוון שיטות טיפול בזבובונים בכל הארץ, כולל הדברה ירוקה

✔️ איך להיפטר מזבובונים במטבח? צרו קשר ונגיע לסייע בהקדם

✔️ מדבירים זבובונים ברפת, בשטח חקלאי או בכל מקום אחר

✔️ הרחקת זבובונים במחירים נוחים – שירות מקצועי ואדיב

✔️ טיפול יעיל לזמן ארוך, כולל במוסדות חינוך…

✔️ התקשרו להצעת מחיר וייעוץ >>

חייגו אלינו: 050-8303463

 

הדברת זבובונים
הדברה נגד זבובונים עם אחריות לתוצאות לאורך זמן – איך להיפטר מזבובונים? שירות בכל הארץ, מחירים מעולים

 

 

מי אתם זבובונים?

מהרגע בו הטמפרטורות מתחממות ואנחנו מתקרבים לתקופת הקיץ, הזבובונים לצד הברחשים השונים הם הראשונים לפרוח ולשגשג.

הם מתחילים לפלוש לגינות של בתים פרטיים, בניינים, אולמות וגני אירועים, ומהר מאוד מצליחים לפלוש גם לתוך המבנים, דרך המרפסות, חלונות המטבח או המקלחת.

על כן, ההמלצה היא להזמין אותנו לבצע הדברה נגד זבובונים עוד לפני תחילת הקיץ וכמה שיותר מוקדם.

 

תעודת זהות: מי אתם זבובונים? תכונות ומאפיינים בולטים

תכונה / מאפייןתשובה
שם מדעיזבובאים – Diptera
שמות נוספים זבובוני תסיסה, זבובוני פירות, יתושי עש
האם מסוכן?לא
נזקים אפשריים להם גורםמטרד אסתטי, עלולים להעביר חיידקים צואתיים
באילו מקומות נפוץ הזבובון?זבובונים מתרבים במקומות לחים, גם בתוך הבית וגם בחצר, במיוחד אם קיימת רטיבות
צבע המזיקשחור, אפור, צהבהב
איך נפטרים מזבובונים בבית? (שיטות מובילות)ריסוס כימי, הדברה אקולוגית ירוקה, הדברה אלקטרונית וביולוגית
מחיר טיפולהחל מ – 250 ₪

סוגים של זבובונים שכדאי להכיר – וניתן להדביר

הרחקת זבובונים היא דבר הכרחי בראש ובראשונה בשל הפן הבריאותי, שכן חרקים אלו מגיעים מהביוב או מרקב אחר ונושאים על גביהם מחלות, בעיקר חיידקים צואתיים שיכולים לגרום לכאבי בטן ושלשולים.

ההיבט השני הוא זה האסתטי וככל שהזמן יעבור, כך הם יתרבו ויהיה הרבה יותר קשה להדביר אותם. קיימים כמה סוגי זבובונים קטנים מעופפים שבאפשרותנו לבצע הדברה כנגדם:

✔️ זבובוני תסיסה – זבובונים אלו אוהבים מאוד מקומות חמים ולחים וכאשר הם נמשכים למקום מסוים, בדרך כלל הדבר מעיד על נזילה כלשהי בסביבה (למשל נזילת ביוב או השקיית יתר) או על ריקבון כלשהו (למשל, ארון עץ רקוב, תפוח עץ שנרקב בתוך ארון מטבח וכו').

הם יכולים לחדור למתחם מהביוב וגם להימצא על צמחים והמראה שלהם הוא של מעין ברחשים שחורים וקטנים. הדברה של זבובונים שחורים מתחילה בזיהוי ודאי שלהם באמצעות מלכודות דבק ולאחר מכן ביצוע ריסוס כימי.

✔️ זבובוני פירות – אלו הם זבובונים זעירים במיוחד בצבע צהוב מפוספס, שפעילים במיוחד בשעות החשיכה ומחפשים מזון ואילו בשעות היום נחים להם בנחת בנקודות שונות בבית, למשל על ארונות המטבח ואדני החלונות. מקור המזון האהוב ביותר על זבובון זה הוא פירות ומכאן שמו, וברגע שהוא מוצא אותם הוא זולל ללא הפסקה, מה שגורם להם להתרבות בצורה הרבה יותר מהירה.

זבובוני הפירות מגיעים לתוך הבית דרך החלונות או דרך פירות שנקנו רקובים מלכתחילה. הדרך להדביר אותם היא באמצעות מלכודות שכוללות פיתיון.

✔️ יתושי עש – אם זיהיתם זבובונים קטנים במקלחת שאינם מזמזמים, לא עוקצים וצבעם אפור, הרי שמדובר ככל הנראה ביתוש העש, שנכנס לקטגוריית הזבובונים כי הוא פשוט אינו עוקץ (מלבד סוג אחד – זבוב החול). מזיקים אלו הגיעו אליכם דרך פתחי הביוב או דרך פתחים זעירים בחלונות והרשתות והם מאופיינים בכמה גלגולי חיים (ביצה, זחל, גולם ובוגר) שחשוב לטפל בכולם על מנת להיפטר מהבעיה לצמיתות.

טיפול בזבובונים מהסוג הזה מתבצע באמצעות שילוב של חומרי הדברה ירוקים ומלכודות UV. בנוסף, ניתן גם להזמין שירותי הדברה של הביוב עצמו.

 

מה ההבדל בין זבובונים לזבובים?

ההבדל המרכזי בין זבובונים לזבובים הוא כמובן בגודל בעל החיים. זבובונים קטנים יותר מזבובים ולכן אופן הדברתם מעט שונה. למעשה, הם דומים יותר ליתושים מאשר לזבובים.

 

אילו שיטות של הדברת זבובונים קיימות?

ישנן מספר שיטות להדברתם, אך לפני שבוחרים בשיטה כזו או אחרת, יש לזהות ראשית את סוג הזבובון המדויק. פעולה זו מתבצעת באמצעות מלכודות דבק שמכילות פרומון שמושך את הזבובונים, כך שלאחר מספר שעות המדביר יכול כבר לבנות את "פרופיל המזיקים" במקום ולדעת באיזה סוג מדובר. את ההדברה ניתן לבצע באמצעות מספר דרכים:

#1) ריסוס כימי – הדבר מתבצע באמצעות תרסיס נגד זבובונים אשר מסוגל לחסל את כל אוכלוסייתם במקום וגם להדביר את הרימות, שמהוות חלק מתהליך ההתפתחות שלהם. אופציית הריסוס מתאימה במיוחד כאשר מדובר בפלישה של זבובוני תסיסה ויש להחדיר את חומרי הרעל לתוך פתחי הביוב ובאזורים במבנה בו מבחינים בהם.

#2) הדברה אקולוגית ירוקה – הצורך להיפטר מזבובונים באמצעות הדברה ירוקה או הדברה אקולוגית, עולה כאשר מדובר בגינות בהן משחקים ילדים או שמגדלים בהן פירות, ירקות וצמחי תבלין, וגם בשדות או מטעים חקלאיים. למעשה ריסוס נגד זבובונים בקומפוסט גם כן אפשרי עם חומרים ירוקים, בנוסף להדברה באמצעות מלכודות עם פיתיון שכוללות כמות מזערית של רעל שלא מזיקה לאדם.

#3) הדברה אלקטרונית וביולוגית ריסוס זבובונים ויתושים הוא לא תמיד דבר הכרחי ולעיתים ניתן לשקול את השימוש במנורת UV שואבת שלמעשה מושכת חרקים מעופפים על ידי אור וריח ושואבת אותם למיכל איסוף מיוחד. אפשרות נוספת היא של הדברה ביולוגית שבה משתמשים באויבים טבעיים של הזבובונים.

 

טיפול בזבובונים עקב רטיבות

יש להדגיש כי כל השיטות שציינו לא באמת יפתרו את הבעיה ב-100% אם לא יבוצעו גם פעולות הכרחיות נוספות. הרחקה מלאה של זבובונים מתאפשרת רק כאשר מייבשים את כל מקורות המים העומדים בסביבה ומאתרים את הרקב שגרם להתפתחות המהירה שלהם.

למשל, במקרה של זבובונים רטיבות יכולה למשוך אותם אל קירות בעייתיים, אל סמרטוטים רטובים שנשארו לאורך זמן במטבח או במקלחת, כשגם זבובונים בעציצים הם דבר נפוץ, במקרה של השקיית יתר.

 

מחיר הדברת זבובונים – כמה עולה?

מחיר הדברת זבובונים במטבח, באמבטיה, בחצר או בעציץ נקבע על פי מורכבות הגישה למקורות הרטיבות והריקבון שנוצרו וגורמים למשיכתם למקום, כמו גם בהתאם לגודל השטח המיועד לטיפול. בהתאם לזאת, הדברה נגד זבובונים בגינה בלבד תהיה זולה יותר מאשר הדברה גם בתוך הבית, במידה והם כבר פלשו לתוכו.

חשוב לציין כי אין מה להשוות בין הדברה של מטע עצים או שדה חקלאי לבין הדברה של גינה ביתית קטנה. בנוסף, אם עולה הצורך בסיוע ייבוש מקורות מים עומדים בסביבת המבנה, הרי שהמחיר יהיה גבוה יותר מאשר הצורך לטפל בזבובונים במטבח או באמבטיה בלבד.

 

טווחי מחירים מומלץ עבור הרחקת זבובונים

הדברת זבובונים – מחיר לפי סוג השירותאיך נפטרים מזבובונים – מחירון מומלץ
מחיר הדברת זבובונים בדירת 3 חדרים250-350 ₪
עלות הדברה של זבובונים בבית פרטי300-500 ₪
מחיר ריסוס נגד זבובונים בבית קרקע300-500 ₪
כמה תעלה הדברת בחצר?200-400 ₪
מחיר הדברה במחסן או מקלט250-350 ₪
עלויות הדברת זבובונים בגן ילדים250-600 ₪

שימוש בשיטות ירוקות תמיד יהיה יקר יותר מאשר הדברה באמצעות ריסוס כימי, מאחר ובדרך כלל הדברה שכזאת לוקחת יותר זמן ולעיתים גם מחייבת מספר ביקורים של המדבירים שלנו.

לעיתים גם יש צורך לבצע את ההדברה בשעות הערב או הלילה, למשל במקרה של בתי ספר או מקומות עבודה, מה שיכול לגרור תוספת למחיר.

תשובות לשאלות נפוצות

על אף שזבובונים אינם מסוכנים לבריאות בצורה חמורה, הם כן עלולים להעביר חיידקים צואתיים לבני אדם והם בעיקר מהווים מטרד אסתטי. יש לזבובונים יכולת להתרבות בצורה מהירה מאוד, לכן הדברה של זבובונים באופן מקצועי תסייע לכם להיפטר מן המטרד הזה.

ריסוס נגד זבובונים הוא שיטת ההדברה הנפוצה ביותר, כאשר רק למדבירים מנוסים ומקצועיים יש את ההסמכה המתאימה והרישיון לבצע את ההדברה בדרך זו. הדברת ביובים באמצעות ריסוס כימיקליים רעילים, למעשה מדבירה את המקום העיקרי שממנו מגיעים זבובונים ומונעת את חדירתם לתוך הבית.

הדברה ירוקה לצד שיטות אקולוגיות נוספות, יעילה ביותר ויכולה להוות פתרון נגד מטרד הזבובונים, הן במקרים של זבובונים טורדניים בבית והן במקרים של זבובונים בחצר. אחת מהשיטות האקולוגיות האפקטיביות להרחקתם, היא השימוש במנורת uv אשר קוטלת את הזבובונים ללא כל שימוש בחומרים כימיים.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.