לוכד נחשים בתל אביב הוא אחד משירותי ההדברה הנפוצים ביותר. המדבירים המוסמכים שלנו מתמחים בלכידת נחשים בת"א והסביבה. במידה ונתקלתם בנחש בסביבתכם אין לנסות ללכוד אותו בעצמכם! צרו קשר ונגיע במהרה.

מחפשים לוכד נחשים בתל אביב? אם יש משהו שלא מתפשרים עליו, זה לוכד נחשים מקצועי. לכידת נחש היא מלאכה מסוכנת, שחשוב להשאיר לאנשי מקצוע מנוסים. אנחנו בפסט מאסטר נשמח לשלוח אליכם לוכד נחשים מומלץ בתל אביב שיגיע לזירה וילכוד את הנחש בזריזות וביעילות.

אז מהו סדר הפעולות שחשוב לנקוט כשרואים נחש לידנו, ממה חשוב להימנע וכמה עולה לוכד נחשים בת"א? עשינו לכם קצת סדר.

 

לוכד נחשים בתל אביב ואזור גוש דן במחיר ההוגן ביותר בשוק ההדברות

✔️ לכידת נחשים בבית, בבית עסק, בשטחים פתוחים וגינות ברחבי העיר תל אביב

✔️ מדבירים מורשים ומסומכים בלכידת נחש בפיקוח רשות שמורות הטבע והגנים

✔️ הדברת נחשים בשטח פתוח בתל אביב או בשדות חקלאיים בפאתי העיר 

✔️ לוכד נחשים בכל שכונה בעיר: רמת החייל, נווה צדק, לב תל אביב, שרונה, רמת אביב, פלורנטין,

יפו, כרם התימנים, בבלי, מונטיפיורי, הדרך יוסף ונוספות

✔️ צרו קשר כבר עכשיו לייעוץ בזמן אמת והמינו לוכד נחשים בכל שעה ביום >>

לוכד נחשים בת"א: 050-8303463

 

לוכד נחשים בתל אביב
לוכד נחשים בתל אביב 24 שעות ביממה עם אחריות כלולה ומחיר נוח

 

 

לכידת נחש בתל אביב

בתקופת האביב ולקראת הקיץ, הנחשים מתעוררים משנת החורף שלהם. נחשים נמצאים לא רק באזורי הטבע, אלא גם בתל-אביב – בחצרות הבתים, בשטחים פתוחים ולמרבה האימה, לפעמים הם מצליחים לעשות את דרכם גם אל תוך הדירות עצמן.

מדי שנה מדווחים בארץ מאות מקרים של הכשת נחש, במקרים חמורים זה מסתיים במוות. במידה ונתקלתם בנחש בתל-אביב, עליכם להתקשר אל לוכד נחשים במרכז, עם היתר בתוקף מטעם רשות הטבע והגנים.

 

מצאתי נחש באזור תל אביב – מה עושים?

נתחיל עם מה שלא עושים כשמוצאים נחש: לא מנסים ללכוד או להרוג אותו לבד. מעבר לעובדה שלהרוג נחש זה לא חוקי (נחש נחשב לחיית בר מוגנת), זה מאד מסוכן.
אז מה כן עושים כשרואים נחש?

✔️ כשהנחש קרוב – הימנעו מתנועות חדות – במידה והנחש קרוב אלינו, במרחק של סנטימטרים בודדים, חשוב להימנע מתנועות חדות. תאמינו או לא, הנחש מפחד מכם לא פחות מאשר אתם פוחדים ממנו. נחש יחוש מאוים מתנועות חדות, ולכן הוא עשוי לתקוף.

✔️ שמרו על קשר עין עם הנחש – הטיפ הבא נשמע משונה וקצת מנוגד לאינסטינקטים שלנו, אבל הוא חשוב – שמרו על קשר עין עם הנחש, כדי שתוכלו לדווח ללוכד על המיקום המדויק שלו. אם הנחש נמצא בתוך חדר בדירה, כדאי לסגור את הדלת ולהניח מגבת מתחת לחריץ שבין הדלת לרצפה.

✔️ נסו לצלם את הנחש, או לזכור איך הוא נראה – אם אפשר לצלם את הנחש ממרחק בטוח של כמה מטרים, זה יעזור לזיהוי הנחש ובמענה לשאלה החשובה – האם מדובר בנחש ארסי או לא. גם תיאור מילולי יכול לעזור.

✔️ הרחיקו מהזירה אנשים ובעלי חיים – הרחיקו סקרנים מהסביבה, גם בעלי חיים.

✔️ התקשרו ללוכד נחשים – זה בדיוק הזמן להתקשר לשירותיו של לוכד נחשים בת"א. הלוכד יגיע לזירה עם ציוד מגן וילכוד את הנחש באופן בטוח. במידה והנחש נמצא במקום ציבורי, התקשרו לעיריית תל-אביב. 

 

סוגי הנחשים הנפוצים בתל אביב ומרכז הארץ

סוג הנחשתיאורגודלנחש ארסי?
תלום קשקשים מצויתלום קשקשים מצוי שייך למשפחת הזעמניים. נמנה בין הנחשים הגדולים המצויים בישראל.עד 250 ס"מתלום קשקשים מצוי נחשב לנחש תת-ארסי, ההכשה לא מסוכנת ברוב המקרים אבל תגרום להתנפחות מקומית.
צפע מצויהנחש המסוכן הנפוץ ביותר בארץ. צבעו חום-אפור עד שחור, ראשו משולש ורחב יותר מגופו ועל גבו צורת מעוינים.עד 135 ס"מכן. הצפע המצוי ארסי והכשתו עלולה לגרום למוות.
זעמן שחורצבעו חום או אפור, והוא מכוסה בנקודות קטנות כהות יותר. ראשו רחב מגופו במעט. צבעם של פרטים בוגרים הופך לשחור.נחש דק, שמגיע עד לאורך של 2.5 מטרלא. זעמן שחור אינו ארסי ולא מהווה סכנה לבני אדם.
זעמן מטבעותצבעו חום אפור עם כתמים כהים וגדולים בגודל של מטבע, ומכאן שמו.עד 120 ס"מלא. זעמן מטבעות אינו ארסי ולא מהווה סכנה לבני אדם.
שלוון קוויםצבעו חום בהיר, חלק מהפרטים בצבע אחיד ואחרים מאופיינים בקווים אורכיים וכהים.עד 85 ס"מלא, שלוון קווים אינו ארסי ולא מהווה סכנה לבני אדם.

 

טיפים להרחקת נחשים ומניעה

מחפשים מדביר נחשים בתל אביב? ובכן, הדברת נחשים בתל אביב אסורה על פי החוק, משום שנחשים הם חיה מוגנת. הטיפול בנחשים מתבצע באמצעות לכידת הנחש ושיחרורו במקום מרוחק. יחד עם זאת, יש מספר צעדים שנוכל לנקוט כדי למנוע את הגעת הנחשים מלכתחילה:

#1 נקפיד לגזום את הדשא בגינה.

#2 נרשת את כל חלונות הבית ופתחים גדולים הפונים לחצר.

#3 נימנע ממקורות מים עומדים שמושכים אליהם נחשים

#4 נקפיד להרחיק מהסביבה את הטרף החביב על הנחשים – החולדות.

הזמינו לוכד נחשים וחולדות בתל אביב שיטפל גם בבעיה, וגם בגורם לה.

 

לכידת נחש בתל אביב
לכידת נחש בתל אביב – פסט מאסטר

 

כיצד מתבצעת לכידה של נחש בתל אביב?

אם הבחנתם בנחש במקום המגורים שלכם או סמוך אליו, חשוב שתנסו לשמור על קשר עין עם הנחש (תוך שמירת מרחק כמובן) עד להגעתו של הלוכד למקום. במידה ומיקום הנחש ידוע, תהליך הלכידה יהיה מהיר ופשוט יותר. מצמצתם לרגע והנחש נעלם? לא נורא, הלוכד יבצע סריקה באזור עד לאיתורו.

אוקי, מצאנו את הנחש החמקמק – אבל איך לוכדים נחש? תהליך הלכידה תלוי בסוג הנחש – ארסי או לא ארסי. במידה והלוכד מתרשם כי הנחש לא ארסי, הלכידה פשוטה ויכולה להתבצע באמצעות תפיסת הנחש בידיים.

במידה ויש ספק בנוגע למידת המסוכנות של הנחש, או במידה ומדובר בנחש ארסי בוודאות – תהליך הלכידה יתבצע בזהירות, באחת מהשיטות הבאות:

✔️ שימוש במכשיר לוכדן – הלוכדן הוא מכשיר בעל זרוע ארוכה, בקצה הזרוע יש מעין צבת שמתהדקת על ראש הנחש ולא מרפה.

✔️ שימוש במכשיר מוט – בשיטה זאת לוכד הנחשים משתמש במוט ארוך כדי להוביל את הנחש אל תוך שק מיוחד.

✔️ לכידת בשיטת זינוב – במידה וזנב הנחש בולט אך הראש חבוי, הלוכד ישתמש בשיטת זינוב. שיטה זאת משלבת שימוש בלוכדן – איתו הלוכד תופס את הזנב, ובמוט – איתו הלוכד מרחיק את ראש הנחש, כדי להימנע מהכשה.

 

מחיר לוכד נחשים בתל אביב

המחיר של לוכד נחשים בתל אביב תלוי במגוון גורמים – הלכידה הפשוטה והזולה ביותר היא כשמיקום הנחש ידוע. במידה והמיקום לא ידוע ונדרשת סריקה של האיזור, המחיר צפוי לעלות. שעת הקריאה משפיעה גם היא על המחיר, צלצול ללוכד באמצע הלילה יעלה יותר מאשר בשעות היום.

לוכד נחשים בתל אביב מחיר לפי סוג השירותמחיר מומלץ
לוכד נחשים מחיר ממוצע בתל אביב800 – 300 ₪
מה עלות קריאה ללוכד נחשים בת"א? (ללא לכידה, לצורך אבחון) 350 – 250 ₪
מחיר לכידת נחש ממיקום ידוע בתל אביב (חדר בבית /סלע בחצר וכו')650 – 350 ₪
איתור ולכידת נחש ממיקום לא ידוע מחיר לנחש בודד1,000 – 600 ₪
כמה עולה לכידת נחש בשטח פתוח? המחיר נקבע על פי הממצאים בשטחאבחון כמות הנחשים, מקומות המסתור הפוטנציאליים ושטח הקרקע
איתור נחשים בתל אביב מחיר לאיתור בלבד350 – 200 ₪
תוספת לוכד נחשים בשבתות וחגיםעד 200%

לוכדי נחשים בתל אביב 24 שעות ביממה

מחפשים לוכד נחשים בתל אביב 24 שעות שיכול להגיע מעכשיו לעכשיו? אין שום בעיה, אנחנו בפסט מאסטר עובדים עם מיטב לוכדי הנחשים באזור המרכז. כל לוכדי הנחשים שלנו עובדים עם היתר מרשות הטבע והגנים. פסט מאסטר קנתה לה שם כאחת מחברות ההדברה המומלצות בארץ, ולא בכדי – אנחנו עובדים רק עם אנשי המקצוע המנוסים ביותר בשוק, במחירים משתלמים ללא תחרות.

איך לוכדים נחש
לוכד נחשים – מחיר אטרקטיבי. צרו קשר לפרטים

 

אולי יעניין אותך גם: הדברה בתל אביב


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.