אנשים רבים נוהגים להזמין ריסוס לבית אחת לכמה זמן, על מנת להיפטר ממזיקים שונים אשר פלשו אליו. קיימות מספר שיטות שבאמצעותן ניתן לבצע הדברה, אך ריסוס נחשב לכזה שמביא לתוצאות המהירות ביותר.

מתי כדאי לרסס את הבית, אילו חומרים משמשים לריסוס, כיצד מבצעים את הריסוס, כמה עולה הדברה לבית באמצעות ריסוס ולמה ריסוס לבית עושים רק עם פסט מאסטר? הנה כל התשובות.

 

ריסוס לבית – מחיר אטרקטיבי! תגידו ביי לנמלים, ג’וקים ומזיקים

✔️ גיליתם מזיקים בבית? הזמינו ריסוס לבית ע”י מדביר מורשה לכל כתובת בישראל!

✔️ ריסוס נגד נמלים, ג’וקים, חרקים, יתושים, פשפשים ועוד – בבית, בגינה, בחצר ובמרפסת

✔️ הדברה לבית חדש לפני כניסה או בית קיים – ריסוס גינות, חצרות, צמחים ומרפסות 

✔️ אלפי לקוחות מרוצים – שירותי ריסוס לבתים בכל גודל, בסטנדרט הגבוה ביותר

✔️ בקשו מנציגינו מידע נוסף על ריסוס לבית עם אחריות בכתב >>

לקבלת מידע ומחירים: 050-8303463

 

ריסוס לבית בכל הארץ
ריסוס לבית – מרססים בכל הארץ – מדבירים מורשים

 

 

מדוע חשוב להזמין ריסוס לבית?

הזמנת מדביר לריסוס בבית היא דבר חשוב משני היבטים:

#1 הדברה של מזיקים שכבר חדרו לבית – ישנם סוגי מזיקים רבים שעלולים לחדור לבית, החל מתיקנים ונמלים ועד ליתושים, זבובים, פשפשים וכו’. אם אתם מתחילים לשים לב שאחד מסוגי המזיקים הללו מופיע שוב ושוב בבית, חשוב מאוד כי תזמינו מדביר מקצועי מאיתנו על מנת שיטפל בבעיה בזמן באמצעות ריסוס, לפני שהמזיק ימשיך להתרבות ויפגע באיכות החיים שלכם בבית.

#2 מניעה מראש של חדירת מזיקים לבית – תוצאות ריסוס של מדבירים מקצועיים כמו שתמצאו אצלנו, אמורות להחזיק לחודשים ארוכים. יחד עם זאת, במידה ואתם יודעים שסוג מזיק מסוים חוזר להטריד אתכם מדי שנה, חשוב כי תזמינו ריסוס לבית מבעוד מועד, על מנת למנוע את חזרתו. אנחנו מציעים לכם גם שירותי ריסוס לבית חדש, כך שתוכלו להיכנס אליו כאשר אתם בטוחים ששום מזיק לא יהרוס לכם את השמחה ויחדור אליו בשנה הראשונה.

 

אילו חומרים משמשים לריסוס בבית?

קיימים מספר סוגי חומרים שניתן להשתמש בהם ורק מדביר איכותי ידע לבחור חומר ריסוס לבית בצורה מושכלת, בהתאם לסוג המזיק, כמות המזיקים במקום, האם מדובר בסוג אחד של מזיק או בשילוב של כמה סוגי מזיקים.

✔️ ריסוס בחומרים רעילים – ההדברה השכיחה בה משתמשים לרוב עבור ריסוס הבית נגד מזיקים, פיזור של חומרי רעל שפועלים במספר מנגנונים כגון: פגיעה במערכת העצבים של המזיקים, מניעת ההתרבות שלהם או לחלופין, פגיעה במנגנון וויסות הגדילה שלהם, כך שהם אינם ממשיכים בגלגולי החיים שלהם, בדרך להפוך למזיקים בוגרים.

✔️ ריסוס ירוק לבית – עוד אפשרות ריסוס שניתן לבחור בה היא כזאת שכוללת שימוש בחומרים ירוקים, מה שידוע גם תחת השם ריסוס ירוק לבית, ריסוס טבעי לבית, ריסוס אקולוגי לבית או ריסוס אורגני לבית. אנחנו תמיד נעדיף לבחור באפשרות הזאת עבור ריסוס לבית, במידה ונחליט כי הדבר יעיל נגד סוג המזיק הספציפי שחדר לביתכם, במיוחד אם בבית גרים ילדים קטנים או נשים בהיריון.

 

כיצד מבוצעת פעולת הריסוס בבית חדש או בית קיים?

בין אם משתמשים בחומרי רעל בריכוז גבוה ובין אם ריסוס והדברה לבית בשיטות ירוקות הוא הדבר שעומד על הפרק, המשימה חייבת להתבצע בזהירות ובאופן קפדני ביותר.

#1 בשלב הראשון – על המדביר לבצע אבחון מדויק של סוג המזיק ובהתאם לכך לבחור את החומרים והכלים המתאימים ביותר. בשלב הבא המדביר מגן על חפצים שונים בבית (באמצעות ניילון או הרחקתם מהמקום) שלא אמורים לבוא במגע עם חומרי ההדברה.

#2 בשלב השני – מתחיל הריסוס עצמו וזאת באמצעות מכשור מיוחד, כאשר חומרי ההדברה מרוססים על סביבת המזיק, מקורות ההתרבות שלו ובמקומות נוספים באיזור, על מנת לחסל את כל האוכלוסייה ללא יוצא מן הכלל. הריסוס מבוצע על הרצפה, בתוך חריצים שונים, פאנלים, משקופים, במטבח (רבים מהמזיקים נמשכים לשם בחיפוש אחר מקורות מזון) ובכל מקום אחר, לשיקול דעתו של  המדביר.

ריסוס ביתי נגד טרמיטים יכול לכלול גם קדיחה בתוך משקופים, רהיטים ואפילו מרצפות, על מנת להגיע לחרקים החמקמקים הללו שנסתרים מאוד מן העין, ולעיתים אותו דבר נכון גם לגבי הדברת נמלים בבית. ריסוס לבית נגד ג’וקים יתמקד בנוסף גם בפתחי הביוב ובמידה ומדובר בריסוס ביתי נגד תיקן גרמני, יבוצע טיפול מקדים לריסוס באמצעות פיתיונות ג’ל מיוחדים שימוקמו ליד מקומות המסתור שלהם. בזמן הריסוס תצטרכו לצאת מהבית ותהיו רשאים לחזור לאחר כמה שעות, כתלות בחומר הפעיל שרוסס.

 

בסרטון: יונתן המדביר שלנו מבצע ריסוס לבית חדש

 

ריסוס לא תמיד מספיק

הזכרנו את התיקן הגרמני, שנגדו לא מספיק ריסוס בלבד על מנת להשמיד את המושבה שנסתרת מאוד מהעין וקשה מאוד לגישה, אך ישנם גם מקרים נוספים שבהם מלבד הריסוס יש לבצע פעולות נוספות על מנת להשמיד את המזיק לחלוטין. מקרה שכיח הוא ריסוס לבית נגד פרעושים, שאליו מתלוות פעולות נוספות כגון שאיבה חזקה ושימוש במכשיר אדים מיוחד, הדברת טרמיטים שכוללת הצבה של פיתיונות מורעלים בנוסף לריסוס, הדברת צרעות ועוד, כל מקרה לגופו.

 

מחיר ריסוס לבית – כמה עולה?

מחיר ריסוס בבית מתחיל ב-150 שקלים עבור המקרים הפשוטים (למשל, הזמנת ריסוס נמלים לבית או ריסוס נגד תיקנים) ויכול להיות יקר יותר ככל ששטח ההדברה גדול יותר (בית עם גינה, למשל) והעבודה הופכת למורכבת יותר או לכזאת שמחייבת גם שימוש בשיטות הדברה נוספות לדירות ובתים, דוגמת שימוש במלכודות ופיתיונות כנגד מזיקים מסוימים.

עוד פרמטרים שמשפיעים על המחיר הם הזמנת ריסוס לבית לשעות הערב והלילה, העדפה של ריסוס באמצעות שיטות ירוקות, או כאשר מעוניינים להזמין שירותי הדברה וניקיון לבית גם יחד, למשל לפני כניסה לבית חדש או לאחר ביצוע שיפוץ בבית. אצלנו תוכלו להזמין שירות משולב שכזה במחיר משתלם במיוחד.

מחירון לדוגמא – ריסוס לבית מחיר לפי סוג השירות

ריסוס לבית מחיר לפי שירות מחירים מומלצים לריסוס בבית
עלות ריסוס בבית בדירת 5 חדרים 300-400 ₪
מה העלות לריסוס בית פרטי בלי גינה? 300-500 ₪
מה מחיר הדברת ג’וקים בחצר בית פרטי או סביבת הבניין? 250-350 ₪
מה המחיר של ריסוס נגד מכרסמים בגינת הבית או הבניין? 300-500 ₪
ריסוס נגד זבובים בחצר בית פרטי מחיר ממוצע 250-350 ₪
העלות של ריסוס נגד רימות בבית או בדירה (מחיר ממוצע) 250-450 ₪
כמה עולה ריסוס טרמיטים בבית? 350-1500 ₪
מחיר של ריסוס קן צרעות בבית, חצר הבית או המרפסת  250-400 ₪
ריסוס נגד נמלים בבית או בחצר בית פרטי מחירים 250-600 ₪

 

גם את הגינה של הבית ניתן (ורצוי) לרסס

בתים רבים כוללים גם גינה פרטית, מה שמגביר את הסיכויים לחדירת מזיקים לתוך הבית, לאחר שנמשכו לצמחייה שבסביבתו החיצונית. הדברה לבית פרטי עם גינה גם כן יכולה להתבצע באמצעות ריסוס, כשלמעשה ריסוס לבית ולגינה נשען על אותם העקרונות בדיוק. יש לבחור את סוג החומר המתאים ביותר על פי סוג המזיק ולרסס בכל המקומות שבהם המזיק נמצא, מתרבה, ניזון ומתחבא.

ההבדל בין שירותי הדברה לבתים פרטיים ודירות עם גינות לבין הדברה של דירות בבנייני מגורים, הוא שפעמים רבות הריסוס בגינה צריך להתבצע בשעות הערב והלילה, אז המזיקים פעילים, כמו במקרה של יתושים בבית. בגינה מקובל להדביר גם מכרסמים שונים כגון עכברים, חולדות וחפרפרות.

 

ומה לגבי ריסוס הבית בשיטת עשה זאת בעצמך?

אנשים רבים שואלים אותנו לגבי שיטות ריסוס בבית עשה זאת בעצמך והאם הן יכולות לעבוד? ובכן, אומנם קיימים תכשירים שונים שניתן לרכוש במרכולים וגם ישנם חומרים טבעיים למיניהם שמצויים בכל בית שיכולים לעזור, אך המציאות מראה כי שיטות אלו אינן פותרות את הבעיה לחלוטין ובוודאי שלא לטווח הזמן הארוך.

הדרך המועדפת היא ליצור איתנו קשר ולקבל שירות מטעם מדבירים מורשים לריסוס כל סוגי המזיקים בבית. צרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

 

אולי יעניין אותך גם:

✔️ ריסוס נמלים בבית    ✔️ ריסוס נגד תולעים בבית    ✔️ ריסוס נגד ג’וקים בבית    ✔️ ריסוס דג הכסף בבית