אנשים רבים נוהגים להזמין ריסוס לבית אחת לכמה זמן, כדי להיפטר ממזיקים שונים אשר פלשו אליו.

קיימות מספר שיטות שבאמצעותן ניתן לבצע הדברה, אך פעולת הריסוס נחשב לכזו שמביאה לתוצאות המהירות ביותר.

מתי כדאי לרסס את הבית, באילו חומרים כדאי להשתמש, איך מבצעים את העבודה, על כמה עומד מחיר ריסוס לבית נגד מזיקים כיום ולמה כדאי לכם לעשות את זה דווקא איתנו? הנה כל התשובות.

 

ריסוס לבית מחיר אטרקטיבי! תגידו ביי למזיקים

✔️ גיליתם מזיקים בבית? הזמינו ריסוס בבית עם מדביר מוסמך

✔️ מגיעים לכל כתובת בישראל – שירות מקצועי ואדיב + אחריות!

✔️ ריסוס נגד נמלים, ג'וקים, חרקים, פשפשים ועוד

✔️ ריסוס בבית, בגינה ובחצר עם חומרי הדברה בטוחים לשימוש

✔️ ריסוס לפני כניסה לבית חדש או בבית קיים, בניין וכד'

✔️ מרססים נגד מזיקים בגינות, חצרות, צמחים…

למידע ומחירים: 050-8303463

 

ריסוס לבית בכל הארץ מחיר זול
ריסוס לבית – מרססים בכל הארץ – מדבירים מורשים

 

 

מתי חשוב לבצע ריסוס לבית / מחוץ לבית ולמה?

הזמנת מדביר מוסמך לעשות ריסוס בבית היא דבר חשוב משני היבטים:

#1 הדברה של מזיקים שכבר חדרו לבית – ישנם סוגי מזיקים רבים שעלולים לחדור לבית, החל מתיקנים ונמלים ועד ליתושים, זבובים, פשפש המיטה וכו'. אם אתם מתחילים לשים לב שאחד מסוגי המזיקים הללו מופיע שוב ושוב בבית, חשוב מאוד כי תזמינו מדביר מקצועי מאיתנו בשביל לטפל בבעיה בזמן באמצעות ריסוס בתוך הבית או מחוץ לבית, לפני שהמזיק ימשיך להתרבות ויפגע באיכות החיים שלכם בבית.

#2 מניעה מראש של חדירת מזיקים לבית – תוצאות ריסוס של מדבירים מקצועיים כמו שתמצאו אצלנו, אמורות להחזיק לחודשים ארוכים. יחד עם זאת, במידה ואתם יודעים שסוג מזיק מסוים חוזר להטריד אתכם מדי שנה, חשוב לרסס בבית או מחוץ לבית מבעוד מועד, על מנת למנוע את חזרתו. אנחנו מציעים לכם גם שירותי ריסוס לבית חדש, כך שתוכלו להיכנס אליו כאשר אתם בטוחים ששום מזיק לא יהרוס לכם את השמחה ויחדור אליו בשנה הראשונה.

 

ריסוס בבית נגד נמלים ומזיקים אחרים
ריסוס לבית נגד מזיקים יעיל למשך חודשים רבים ומונע את החזרה שלהן לתווך הבית

 

אילו חומרים משמשים לריסוס בבית?

קיימים מספר סוגי חומרי הדברה שניתן להשתמש בהם ורק מדביר איכותי ידע לבחור חומרי ריסוס בצורה מושכלת, בהתאם לסוג המזיק, כמות המזיקים במקום, האם מדובר בסוג אחד של מזיק או בשילוב של כמה סוגי מזיקים.

✔️ ריסוס בחומרים רעילים – ההדברה השכיחה בה משתמשים לרוב עבור ריסוס הבית נגד מזיקים, פיזור של חומרי רעל שפועלים במספר מנגנונים כגון: פגיעה במערכת העצבים של המזיקים, מניעת ההתרבות שלהם או לחלופין, פגיעה במנגנון וויסות הגדילה שלהם, כך שהם אינם ממשיכים בגלגולי החיים שלהם, בדרך להפוך למזיקים בוגרים. חשוב לציין כי מדובר בחומרים מותרים לשימוש שקיבלו את אישור המשרד להגנת הסביבה.

✔️ ריסוס ירוק לבית נגד חרקים ומזיקים – עוד אפשרות שניתן לבחור בה היא כזאת שכוללת שימוש בחומרים ירוקים וללא ריח, מה שידוע גם תחת השם ריסוס ירוק לבית, ריסוס טבעי לבית, אורגני או אקולוגי. אנחנו תמיד נעדיף לבחור באפשרות הזאת במידה ונחליט כי הדבר יעיל נגד סוג המזיק הספציפי שחדר לביתכם, במיוחד אם בבית גרים ילדים קטנים או נשים בהיריון.

 

איך מתבצע ריסוס בבית חדש או קיים

בין אם משתמשים בחומרי רעל בריכוז גבוה (שמאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה כמובן) ובין אם ריסוס והדברה של הבית בשיטות ירוקות הוא הדבר שעומד על הפרק, המשימה חייבת להתבצע בזהירות ובאופן קפדני ביותר.

#1 בשלב הראשון – על המדביר לבצע אבחון מדויק של סוג המזיק ובהתאם לכך לבחור את החומרים והכלים המתאימים ביותר. בשלב הבא המדביר מגן על חפצים שונים בבית (באמצעות ניילון או הרחקתם מהמקום) שלא אמורים לבוא במגע עם חומרי ההדברה.

#2 בשלב השני – מתחילה פעולת הריסוס עצמה וזאת באמצעות מכשור מיוחד, כאשר חומרי ההדברה מרוססים על סביבת המזיק, מקורות ההתרבות שלו ובמקומות נוספים באזור, בשביל לחסל את כל האוכלוסייה ללא יוצא מן הכלל.

המדביר מרסס על הרצפה, בתוך חריצים שונים, פאנלים, משקופים, במטבח (רבים מהמזיקים נמשכים לשם בחיפוש אחר מקורות מזון) ובכל מקום אחר, לשיקול דעתו של  המדביר.

ריסוס ביתי נגד טרמיטים יכול לכלול גם קדיחה בתוך משקופים, רהיטים ואפילו מרצפות, כדי להגיע לחרקים החמקמקים הללו שנסתרים מאוד מן העין, ולעיתים אותו דבר נכון גם לגבי הדברת נמלים בבית.

ריסוס לבית נגד ג'וקים יתמקד בנוסף גם בפתחי הביוב ובמידה ומדובר בריסוס ביתי נגד תיקן גרמני, יבוצע טיפול מקדים באמצעות פיתיונות ג'ל מיוחדים שימוקמו ליד מקומות המסתור שלהם. בזמן העבודה תצטרכו לצאת מהבית.

#2 בשלב השלישי – מה קורה אחרי שרוסס החומר? בשלב זה תהיו רשאים לחזור לביתכם לאחר כמה שעות, כתלות בחומר הפעיל שבו השתמשנו.

 

ריסוס לבית למטבח
ריסוס בכל האזורים בבית על ידי מדביר מקצועי – ירחיק את המזיקים לתקופה ארוכה

 

בסרטון יונתן המדביר שלנו מבצע ריסוס ביתי

 

הריסוס הביתי לא תמיד מספיק…

הזכרנו את התיקן הגרמני, שנגדו לא מספיק ריסוס בלבד להשמדת המושבה שנסתרת מאוד מהעין וקשה מאוד לגישה, אך ישנם גם מקרים נוספים שבהם מלבד הריסוס יש לבצע פעולות נוספות בכדי להשמיד את המזיק לחלוטין.

מקרה שכיח הוא ריסוס לבית נגד פרעושים, שאליו מתלוות פעולות נוספות כגון שאיבה חזקה ושימוש במכשיר אדים מיוחד, הדברת טרמיטים שכוללת הצבה של פיתיונות מורעלים בנוסף, הדברת צרעות ועוד, כל מקרה לגופו.

 

מחיר ריסוס לבית

מחיר ריסוס בבית מתחיל ב-250 שקלים עבור המקרים הפשוטים (למשל, ריסוס נגד נמלים או נגד תיקנים) ויכול להיות יקר יותר ככל ששטח ההדברה גדול יותר (בית עם גינה, למשל) והעבודה הופכת למורכבת יותר או לכזאת שמחייבת גם שימוש בשיטות הדברה נוספות לדירות ובתים, דוגמת שימוש במלכודות ופיתיונות כנגד מזיקים מסוימים.

עוד פרמטרים שמשפיעים על מחיר ריסוס לבית הם הזמנת המדביר לשעות הערב והלילה, העדפת שימוש בשיטות ירוקות, או כאשר מעוניינים להזמין שירותי הדברה וניקיון לבית גם יחד, למשל לפני כניסה לבית חדש או לאחר ביצוע שיפוץ בבית. אצלנו תוכלו להזמין שירות משולב שכזה במחיר הוגן ומשתלם במיוחד.

ריסוס לבית מחיר לפי שירותמחירים מומלצים
כמה עולה לרסס דירת 3 חדרים או 4 חדרים300-400 ₪
עלות ריסוס בבית בדירת 5 חדרים350-450 ₪
מה העלות לריסוס בית פרטי בלי גינה?300-500 ₪
כמה עולה לרסס את כל הבית – ריסוס כללי350-700 ₪
מה מחיר הדברת ג'וקים בחצר בית פרטי או סביבת הבניין?250-450 ₪
מה המחיר של השמדת מכרסמים בגינת הבית או הבניין?300-500 ₪
כמה עולה ריסוס נגד זבובים בחצר בית פרטי מחיר ממוצע250-350 ₪
עלות של ריסוס נגד רימות בבית או בדירה (מחיר ממוצע)250-450 ₪
כמה עולה ריסוס טרמיטים בבית?350-1500 ₪
מחיר של ריסוס קן צרעות בבית, חצר הבית או המרפסת 250-400 ₪
ריסוס נגד נמלים בבית או בחצר בית פרטי מחירים250-600 ₪
כמה עולה לרסס נגד פשפש המיטה650-2400 ₪

ריסוס לבית פרטי, גינה או דירת מגורים

ריסוס לבית פרטי, גינה או דירת מגורים – פסט מאסטר

 

גם את הגינה של הבית ניתן (ורצוי) לרסס

בתים רבים כוללים גם גינה פרטית, מה שמגביר את הסיכויים לחדירת מזיקים לתוך הבית, לאחר שנמשכו לצמחייה שבסביבתו החיצונית.

הדברה לבית פרטי עם גינה גם כן יכולה להתבצע באמצעות ריסוס, כשלמעשה היא נשענת על אותם העקרונות בדיוק.

יש לבחור את סוג החומר המתאים ביותר על פי סוג המזיק ולאחר מכן לרסס בכל המקומות שבהם המזיק נמצא, מתרבה, ניזון ומתחבא.

ההבדל בין שירותי הדברה לבתים פרטיים ודירות עם גינות לבין הדברה של דירות בבנייני מגורים, הוא שפעמים רבות ריסוס בגינה צריך להתבצע בשעות הערב והלילה, אז המזיקים פעילים, כמו במקרה של יתושים בבית. בגינה מקובל להדביר גם מכרסמים שונים כגון עכברים, חולדות וחפרפרות.

 

ומה לגבי ריסוס הבית לבד בשיטת עשה זאת בעצמך?

אנשים רבים שואלים אותנו לגבי שיטות ריסוס בבית עשה זאת בעצמך והאם הן יכולות לעבוד לאורך זמן? ובכן, אומנם קיימים תכשירים שונים שניתן לרכוש במרכולים וגם ישנם חומרים טבעיים למיניהם שמצויים בכל בית שיכולים לעזור, אך המציאות מראה כי שיטות אלו אינן פותרות את הבעיה לחלוטין ובוודאי שלא לטווח הזמן הארוך.

 

פסט מאסטר – מרססים בתים במחיר הוגן

צוות המדבירים שלנו פרוס בכל אזורי הארץ וזמין עבורכם בכל שעה לרסס נגד כל סוגי החרקים והמזיקים.

כל שעליכם לעשות הוא להתקשר אלינו ולומר לנו מה צריך לרסס – אנחנו כבר נדאג לשאר.

מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולקבל שירות מטעם מדבירים מורשים לריסוס כל סוגי המזיקים בבית. צרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד או השאירו פרטים ונחזור אליכם.

 

אולי יעניין אותך גם:

✔️ ריסוס נמלים בבית    ✔️ ריסוס נגד תולעים בבית    ✔️ ריסוס נגד ג'וקים בבית    ✔️ ריסוס דג הכסף בבית

תשובות לשאלות נפוצות

לא צריך לחכות לחדירת מזיקים כדי להזמין שירותי ריסוס כימי לבית. ההפך הוא הנכון: כאשר הדברה מתבצעת באופן קבוע, אחת לחצי שנה או שנה – בהתאם למצב המזיקים הקיימים בבית, למיקומו ולגודלו, ניתן למנוע מלכתחילה חדירה של מזיקים ובכך גם את עוגמת הנפש והמורכבות של ההיפטרות מהם.

ישנו מגוון רחב של חומרי ריסוס כימי המיועדים להדברה ביתית, כאשר כל אחד מהם מיועד להשמדה של מזיקים נוספים, אם אלו נמלים, ג'וקים, יתושים או הדברה של פשפשים, קרציות או כל מזיק אחר. מדביר מקצועי יתחיל את פעולתו באבחון ובדיקה של השטח, על מנת להתאים את החומר אל הבית ו"להרוויח" את שני היתרונות של פעולה זו: האחת היא שמירה על בטיחות האנשים ובעלי החיים המתגוררים במקום והשניעה היא היפטרות מן המזיקים הקיימים ומניעת שובם של חדשים, למקסימום של זמן.

בבתים שבהם קיימת חצר, ייתכן שיימצאו גם חרקים ומזיקים טורדניים שאינם בהכרח נכנסים הביתה. בנוסף, הדברה כימית בגינה יכולה להתאים יותר מאשר ריסוס ביתי, במיוחד כשישנם אנשים רגישים בבית כגון ילדים ונשים בהיריון. במקרים כאלה, ניתן יהיה לבצע ריסוס כימי בגינה, בהתאם לוג המזיק, אך לבחור בהדברה ירוקה לאזור הפנימי של הבית.

לרוב, מומלץ להימנע משטיפת הבית בטווח זמן של מספר שעות לאחר הפעולה, אך הדבר תלוי בחומר בו התבצע שימוש, ולכן כדאי לשאול את המדביר על כך ישירות.

בקצרה: לא. ישנם מזיקים וחרקים כמו סוגים מסוימים של ג'וקים המצריכים שימוש באמצעי הדברה אחרים, כגון פיתיונות ג'ל (תיקן גרמני), קיטור (פשפש המיטה) וכדומה.

התשובה היא כן. אנחנו פרוסים בכל אזורי הארץ ונגיע לבצע ריסוס לבית בתל אביב, בת ים, באר שבע, חיפה או כל מקום אחר.

בהחלט כן. לכל המדבירים של פסט מאסטר יש רישיון הדברה וריסוס בתוקף. צריכים מדביר אמין ומקצועי? לא תמיד צריך לחפש "ריסוס לבית מידרג" וכדומה. גם אנחנו בסדר 🙂

ריסוס כל סוגי החרקים והמזיקים בבית (פריסה ארצית)

הדברת פרעושים
פרעושים

favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.