הדברת חנות בגדים, מחסנים, חנויות מזון, פיצוציות ועוד. אלה הם רק חלק משירותי ההדברה לחנויות שאנו מספקים בפריסה ארצית מלאה (מחירים מעולים!).

אם אתם מנהליה של חנות כלשהי, אתם בוודאי יודעים עד כמה הדברת חנויות נחשבת לדבר חשוב מאוד. ללא ביצוע הדברה תקופתית, מזיקים רבים עלולים לפלוש לחנות שלכם, לפגוע במוצרים שלכם, בבריאות שלכם ושל הלקוחות שלכם, ביסודות המבנה עצמו בסופו של דבר גם במוניטין העסקי שלכם. אנחנו מבינים את חשיבות העניין ועל כן מציעים לכם שירותי הדברה לחנויות שמבוצעים בצורה מקצועית ויסודית, בפריסה ארצית רחבה ובמחירים משתלמים במיוחד.

מדוע חשוב כי תדבירו את החנות שלכם באופן קבוע, כיצד מבצעים הדברת חנות בצורה נכונה ובטוחה, כמה עולה להדביר חנות ולמה עם פסט מאסטר? התשובות לפניכם…

 

הדברה לחנויות במחיר מיוחד – ריסוס בחנות (כל הארץ!)

✔️ הדברת חנות מכל סוג: הדברת חנות מזון, בגדים, פיצוציה או כל בית עסק אחר

✔️ מדבירי חנויות מורשים בלבד, חומרי הדברה בטוחים לשימוש בלבד

✔️ המדביר שלנו יספק לכם אחריות בכתב בתום עבודת ההדברה בחנות

✔️ לקבלת הצעת מחיר להדברת חנות מכל סוג >>

התקשרו לטלפון: 050-8303463

 

הדברת חנות
הדברה לחנויות בכל הארץ במחיר מיוחד ללקוחות עסקיים – כולל אחריות

 

 

הדברת חנות תקופתית – דבר שאסור לוותר עליו

אין זה משנה איזה סוג של חנות אתם מנהלים, פעולת הדברת מזיקים תקופתית שלה היא דבר הכרחי מאוד. מדוע הדברת חנות היא דבר כל כך חשוב? מאחר ובכל מקום בו נמצאים בני אדם רבים לאורך היום, כמו גם מקורות מזון שונים (בין אם מדובר בחנות שמוכרת מזון ובין אם מדובר בעובדים שאוכלים במקום) ומקומות מסתור, המזיקים יגיעו בסופו של דבר.

על מנת למנוע זאת ככל שניתן, רצוי שתתקשרו אלינו באופן קבוע בכל שנה ובמיוחד לפני תקופת הקיץ, אז המזיקים יותר פעילים. מעבר לזאת, אנחנו נשלח אליכם מדביר מומלץ גם עבור הדברת חנות חדשה, מאחר ומתי שהחנות עדיין ריקה, הרבה יותר קל להדביר אותה והדבר יספק לכם שקט נפשי מהבחינה הזאת לתקופה של כמה חודשים לפחות.

 

שיקולים מרכזיים שאנחנו לוקחים בחשבון בהדברת חנויות

בדיוק כמו בהדברת בתים, גם כאשר מדובר על הדברת חנויות, אנחנו לוקחים זאת ברצינות. בהתאם לזאת, אנחנו נשלח אליכם מדביר חנויות מקצועי אשר ייקח בחשבון מספר היבטים בעת ביצוע ההדברה:

✔️ שעת ההדברה – אנחנו תמיד נעדיף לבצע את ההדברה בשעות שבהן אין לקוחות בחנות וניתן לפעול בחופשיות מבלי לפגוע או להפריע לאף אחד. בדיוק בשל כך אנחנו מציעים את השירותים שלנו 24 שעות ביממה, כך שתמיד נמצא את הזמן המתאים להגיע אליכם.

✔️ חומרי ושיטות הדברה – בהתאם לסוג החנות (מזון, תרופות וכו') כך נבחר בחומר ההדברה המתאים ביותר, כזה שקיבל את כל אישורי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה. גם מבחינת שיטת ההדברה, תמיד ניתן עדיפות לשיטות הדברה ירוקות שאינן מרעילות את האדם והסביבה. האפשרות לבצע הדברה ירוקה לחנות היא דבר חשוב גם על מנת לא לפגוע בסחורה עצמה, בעיקר בתחום המזון.

✔️ היעדר ריח – לאחר ביצוע ההדברה, אתם בוודאי תרצו לחזור לפעילות כמה שיותר מהר, על מנת שלא תאבדו הכנסה חשובה. אנחנו מודעים לכך ולכן מקפידים להשתמש בחומרי הדברה חסרי ריח, כך שאתם, העובדים והלקוחות שלכם, כלל לא תרגישו כי בוצעה הדברה בחנות.

 

הדברת חנויות מזון

חנויות מזון מהוות גן עדן עבור מזיקים וזאת בשל השפע הרב הקיים במקום מבחינתם. תוסיפו לכך גם מקומות מסתור רבים וטמפרטורה נוחה כל השנה ותבינו מדוע הדברה לחנות מזון היא דבר הכרחי וחשוב מאוד. המזיקים העיקריים בחנויות אלו כוללים מכרסמים (עכברים, חולדות), תיקנים, נמלים, זחלים ועש.

ניתן לבצע את ההדברה של רוב המזיקים הללו על ידי פיתיונות ג'ל (לחרקים) ומלכודות  (למכרסמים) וללא שימוש ברעל.

✔️ מידע על שירותי הדברה: לוכד עכברים | הדברת חולדות | הדברת ג'וקים | הדברת נמלים

 

הדברה לחנות בגדים ובדים

גם הדברה בחנויות בגדים היא דבר חשוב מאוד והיא הכרחית נגד מגוון רחב של סוגי מזיקים. מלבד מכרסמים שיכולים למצוא בחנויות הללו פינות נעימות להתחבא ולהתרבות בהן בין הבדים והבגדים, קיימת גם הבעיה העיקרית שהיא עש הבגדים. מזיק זה יכול ליצור פגיעה קשה מאוד בסחורה המאוחסנת וזו שנמכרת. בגדים שבהם פועל העש, יכולים להדביק את כל הארון של הלקוחות שרכשו את הבגדים ולגרום לבעלי החנות ללא מעט בעיות, תלונות, תביעות ופגיעה במוניטין.

על מנת לבצע הדברה בחנות בגדים נגד עש אין הכרח להשתמש בחומרים כימיים מסוכנים – די במספר מלכודות דבק שמכילות פרומון על מנת למשוך את העש ולהשמיד אותו לגמרי. במידה וחדרו מכרסמים לחנות, ניתן ללכוד אותם באמצעות מלכודות שאינן מכילות רעל (קפיץ, כלוב, דבק). הדברה נגד עכברים בחנות או נגד חולדות בחנות מבוצעת על ידי לוכדים מקצועיים שאנחנו נדאג לשלוח אליכם מטעמנו.

 

מחיר הדברת חנות – כמה עולה ריסוס חנות?

המחיר להדברה של חנויות תלוי בסוג החנות וגודלה, נגד איזה סוג של מזיק רוצים לבצע את ההדברה, שיטת ההדברה הנבחרת ושעת ביצוע ההדברה. ניתן לומר כי ריסוס חנויות בחומרים כימיים רגילים יהיה זול יותר מאשר שימוש בשיטות ירוקות ויתחיל ב-250 שקלים. יתרון ההתקשרות איתנו הוא שתקבלו גם אחריות ארוכה על העבודה. הנה טווח המחירים המומלץ לצרכן עבור הדברת חנויות מסוגים שונים:

הדברת חנות מחיר לפי מזיקמחירים מומלצים – ריסוס לחנות נגד מזיקים
הדברת חנות מחיר ממוצע250-750 ₪
כמה עולה להרחיק עכברים וחולדות בפיצרייה/ פיצוציה250-400 ₪
מה עלות הדברת חרקים בחנות? 350-700 ₪
לוכד עכברים בחנות מחיר ממוצע250-600 ₪
כמה עולה הדברה ירוקה לחנויות?450-1,150 ₪
הדברת מכרסמים במכולת או חנות ירקות350-1,000 ₪
הדברת ג'וקים לחנויות מחיר ממוצע250-500 ₪
כמה עולה הדברת מסעדה/ בית קפה?250-600 ₪
העלות של הדברת חולדות בסופר250-600 ₪

מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.