הדברת בתי כנסת היא שירות מבוקש ביותר בכל רחבי הארץ. אנו בפסט מאסטר נשמח לשלוח אליכם מדביר מורשה שיספק לכם ריסוס עבור בית הכנסת שלכם במחירי מציאה וכולל אחריות כתובה.

הדברה לבית כנסת היא דבר חשוב מאוד, על מנת שהציבור יוכל להתפלל בנוחות ובצורה נעימה. אצלנו בפסט מאסטר תמצאו את המחירים המשתלמים ביותר עבור הדברת בית כנסת ותוכלו להזמין אותנו לכל מקום בארץ. השירותים שלנו ניתנים על ידי מדבירים מורשים אשר משתמשים אך ורק בחומרים שקיבלו את אישורי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה. מה שמבטיח לכם מקום נקי ממזיקים תוך זמן קצר ולתקופה ארוכה, ומבלי שהדבר יפגע במי שבה להתפלל בבית הכנסת שלכם ובסביבה הקרובה למתחם.

מדוע חשוב לבצע הדברה בבית כנסת, אילו סוגי מזיקים עלולים לפלוש לבתי כנסת, אילו נזקים הם עלולים לגרום, כיצד מדבירים מקום קדוש, כמה עולה הדברה לבית כנסת ולמה דווקא איתנו? בואו נתחיל…

 

הדברת בית כנסת בכל כתובת, בכל ישוב – ריסוס לבית כנסת במחירים נוחים

✔️ הדברה לבתי כנסת תוך שימוש בחומרים מורשים ובשיטות מאושרות על ידי המשרד להגנת הסביבה

✔️ מספקים סוגים שונים של הדברות לבית כנסת, כולל הדברה ירוקה / אורגנית

✔️ מדבירי בית כנסת מורשים לטיפול בכל סוגי המזיקים והחרקים

✔️ קבלת אחריות בכתב בגמר השירות, מחירים מעולים

✔️ למידע נוסף, ולקבלת הצעת מחיר משתלמת >>

חייגו אלינו: 050-8303463

 

הדברת בית כנסת
הדברה לבתי כנסת בכל כתובת בישראל במחיר מציאה, שירות כולל אחריות

 

 

החשיבות של הדברה בבית כנסת

בית כנסת הוא אומנם מקום שנחשב לקודש הקודשים עבורנו כיהודים, אך בעיני מזיקים מדובר בסך הכל בעוד מקום שמכיל בתוכו מקורות מזון רבים עבורם וגם פינות מסתור להתחבא ולהתרבות בתוכן. מסיבה זו הדברה בבית כנסת היא דבר חשוב מאוד, על מנת שציבור המתפללים לא יצטרך לסבול במהלך התפילות ובסופו של דבר גם לנטוש את בית הכנסת שלכם ולעבור להתפלל בבית כנסת אחר.

 

אילו מזיקים עלולים לפלוש לבתי כנסת שלא מודברים?

קיימים מספר סוגי מזיקים שבסבירות גבוהה יפלשו לבית הכנסת שלכם בכמויות גדולות, במידה ולא תתקשרו אלינו ותזמינו שירותי הדברה באופן קבוע:

✔️ חרקים שמזיקים לספריםפסוקאים, חיפושיות (ליטקוס, אבקנית, נקושית הנקודה) ואפילו טרמיטים יכולים להזיק קשות לספרי הקודש ולפגוע בהם בצורה משמעותית. תולעי עץ וחיפושיות דוגמת יקרונית הרהיטים, יכולים לפגוע גם בחפצים שעשויים מעץ, לרבות ארונות, ספסלים, תמונות ומיצגים שונים בבית הכנסת.

✔️ נמלים – הדברה לבית כנסת היא דבר חשוב גם בשל נמלים שאוהבות להתחבא בפינות וחריצים נסתרים במתחם ולצאת בלילות כדי לחפש אחר פירורי מזון שהשאירו המתפללים. אומנם מרבית הנמלים לא גורמות לנזק כלשהו לאדם או לרכוש, אך חלק מהן כן יכולות לעקוץ ולהכאיב מאוד, למשל כאשר מדובר בנמלי אש. לקריאה: הדברה נגד טרמיטים

✔️ תיקנים – לא נעים להתפלל בבית כנסת שבו מסתובבים תיקנים בין המושבים או בחדר השירותים. התיקן האמריקאי המעופף הוא המאיים והמטריד ביותר, בעיקר בתקופת הקיץ, ואילו התיקן הגרמני הקטן יותר, פעיל כל השנה, מתרבה באין מפריע בתוך מוצרי חשמל ושקעים עד שהוא מוציא אותם מכלל פעולה. התיקן הגרמני אף מותיר אחריו צואה ופוגע בהיגיינה של המבנה. לקריאה: הדברת ג'וקים/ מקקים/ תיקנים

✔️ מכרסמים – בית כנסת הוא מוסד שפועל שעות רבות במהלך היום, בדרך כלל עם דלתות פתוחות שמזמינות כל אחד להיכנס. הדבר יוצר חלון הזדמנויות מפתה מאוד גם עבור מכרסמים דוגמת עכברים וחולדות להיכנס פנימה, להסתתר עד שעות החשיכה ואז לצאת ולחפש מקורות מזון. המכרסמים אף יכולים לפגוע בכבלי חשמל, ריהוט ולהעביר מחלות.

 

כיצד מבצעים הדברה של בית כנסת?

הגישה להדברת בתי כנסת לוקחת בחשבון זהירות רבה, תוך שמירה על הבריאות של מבקרי המקום. זוהי הסיבה מדוע ריסוס לבית כנסת נגד נמלים, תיקנים אמריקאיים וחרקים נוספים מבוצע בדרך כלל רק מסביב למבנה, ואם כבר מחליטים לבצע אותו גם בתוכו, אז כמובן שרק בזמן שלא מהווה שעת תפילה, בדרך כלל מאוחר בלילה.

אפשרות נוספת היא להשתמש בפיתיונות ג'ל מורעלים, מה שמתאים נגד תיקנים גרמניים, נמלים, קן צרעות ובמקרים קלים אפילו בטרמיטים. הפיתיונות נישאים על ידי המזיקים לתוך הקן וכך מרעילים את כולו. שיטות נוספות שבאמצעותן ניתן לבצע הדברה לבית כנסת הן:

#1 מלכודות – משמשות כאשר מתגלים מכרסמים או זוחלים בודדים בבית הכנסת. מדובר במלכודות הומניות שאינן הורגות את המזיקים, כך שניתן לשחרר אותם לאחר מכן במקום מבטחים.

#2 תיבות הרעלה – מיועדות להדברת עכברים וחולדות שקיימים בכמות גדולה באזור והן מפוזרות ברחבי בית הכנסת וסביבתו. יש לרוקן אותן לפחות אחת לשבוע וזאת על ידי חברת ההדברה בלבד.

הדברה ירוקה לבית כנסת – מתבססת על שימוש בחומרים שאינם בעלי פוטנציאל רעילות לאדם כלל וכלל, אך בעלי רעילות גבוהה למזיקים. בסוג הדברה זה מבוצע שימוש בעיקר בחומרי הדברה אורגניים.

הדברת בית כנסת ביולוגית – בשיטה זו משתמשים באמצעים ביולוגיים על מנת לפגוע באוכלוסיית המזיקים במקום. למשל, פיזור של חיידקי בצילוס בסביבת בית הכנסת כנגד זחלי יתושים.

 

מחיר הדברה לבית כנסת – כמה עולה?

מחיר הדברה לבית כנסת הוא דבר שתלוי בגודל בית הכנסת, סוג המזיקים שרוצים להדביר ושיטת ההדברה הנבחרת. ניתן לומר כי הדברה באמצעות ריסוס כימי היא הזולה ביותר ושהמחיר מתייקר ככל שבוחרים ביותר משיטת הדברה אחת או מעדיפים שיטות הדברה ירוקות. בכל מקרה, אצלנו בפסט מאסטר תמצאו מחירי הדברות לבתי כנסת מאוד משתלמים ותקבלו גם אחריות על העבודה.

הנה טווח המחירים המומלצים לצרכן עבור הדברת בתי כנסת:

הדברת בית כנסת מחיר לפי מזיקמחירים מומלצים – ריסוס בבית כנסת
הדברת בית כנסת מחיר ממוצע250-750 ₪
מחיר הדברה נגד נמלים בחצר בית כנסת250-600 ₪
כמה עולה ריסוס נגד חרקים בבית כנסת?350-700 ₪
מחיר קריאה ללוכד מכרסמים בבית כנסת350-500 ₪
הדברה ירוקה לבית כנסת מחיר מומלץ450-1,150 ₪
כמה עולה להרחיק קן צרעות בחצר בית כנסת?250-400 ₪
מחירי הדברת ג'וקים בבית כנסת250-500 ₪
העלות של הדברת זוחלים בבית כנסת350-950 ₪

במידה ומדובר בבית כנסת שלו חצר, ההדברה עשויה לכלול גם פעולות נגד מזיקים נוספים כגון חרקי צמחייה ודשא, כמו גם נגד חרקים מעופפים למיניהם, דוגמת יתושים, זבובים, ברחשים, דבורים וצרעות, אשר יכולים להימצא בסביבת בית הכנסת אך גם להיכנס לתוכו.

מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.