טרמיטים בבית הם תופעה נפוצה בישראל – אבל אל דאגה! המדבירים של פסט מאסטר כאן כדי לנקות את הבית שלכם מטרמיטים ושאר מזיקים

הבחנתם במעין נמלים מעופפות בתוך הבית או הגינה שלכם? כתמים שחורים החלו להופיע אצלכם על הקירות? ייתכן מאוד שמדובר בתופעה הלא רצויה של טרמיטים בבית, אותה יש למגר כמה שיותר מהר. הדברה נגד טרמיטים בבית זו המומחיות שלנו בפסט מאסטר ותוכלו להזמין מאיתנו מדביר טרמיטים מקצועי בכל שעה שתרצו, 24 שעות ביממה, ולקבל את השירות לכל מקום בארץ.

איך מזהים טרמיטים בבית, כיצד יודעים להבדיל בינם לבין נמלים, איך מדבירים טרמיטים בבית, מה עושים עם טרמיטים בבית עץ או בתוך רהיטים מעץ, ומה עם טרמיטים שחדרו לתוך קירות ויסודות של מבנה, כמה עולה הדברת טרמיטים בבית ומדוע חשוב שתצלצלו אלינו כמה שיותר מהר ברגע שהבחנתם בסימנים שלהם? הנה כל התשובות.

 

טרמיטים בתוך הבית? זיהיתם קן בגינה או בחצר הבית? צרו קשר

✔️ ריסוס נגד טרמיטים בבית על ידי מדביר מורשה (חומרים בטוחים לשימוש בלבד)

✔️ טיפול בטרמיטים עם כנפיים או בלי ברחבי הבית או הדירה – זמינות 24 שעות

✔️ נשמח לסייע לכם בהדברה נגד טרמיטים, מגיעים לכל בית בישראל 

✔️ לקבלת מידע איך מזהים טרמיטים בבית ולהצעת מחיר לטיפול בבעיה >>

דברו איתנו בטלפון: 050-8303463

 

טרמיטים בבית מה עושים
טרמיטים בבית? אין סיבה לחשוש – מדביר טרמיטים בבתים ודירות מגורים, זמינות 24 שעות לביצוע ריסוס נגד טרמיטים בבית

 

 

מכת טרמיטים בבית – הרבה יותר בעייתית ממכת נמלים

אחד משירותי ההדברה הנפוצים ביותר אצלנו בפסט מאסטר הוא הדברה נגד נמלים, מה שגורם לרבים להזמין אותנו באופן אוטומטי גם במקרה של טרמיטים בבית. למעשה, כבר מהרגע הראשון שהמדביר שלנו נכנס אל הבית, הלקוחות מגלים שמדובר בבעיה הרבה יותר חמורה ממה שחשבו – שאין מדובר בנמלים רגילות שחדרו אל הבית אלא בטרמיטים מאוד בעייתיים. מדובר בדבר בעייתי?

מאחר ומעבר לדמיון הקל במראה, טרמיטים הם חרקים שמסוגלים לגרום להרס רב לרהיטי עץ וליסודות מבנים, וזאת לעומת נמלים, שבסך הכל מחפשות מזון ולא באמת מסוגלות לגרום לנזקים. טרמיטים גם מתרבים הרבה יותר מהר, כך שבמידה והם פלשו אל הבית שלכם ולא זיהיתם את הבעיה בזמן, הם עלולים לחדור לתוך הקירות, המשקופים והרהיטים של הבית, לגרום להרס רב וגם לריחות רעים ולכתמים על הקירות והרצפה, בשל הצואה שלהם.

לקריאה נוספת: הדברה נגד טרמיטים | טרמיטים בקיר | טרמיטים במשקוף

 

טרמיטים בבית – מידע, תכונות ומאפיינים

תכונה / מאפייןתשובה
שם רשמיטרמיט – Isoptera
חלוקת אוכלוסיות הטרמיטים טרמיטים פועלים, טרמיטים מעופפים, טרמיטים לוחמים
סוגי טרמיטים נפוצים בישראלבישראל נפוצים שבעה מיני טרמיטים, הנפוץ ביותר מביניהם הוא טרמיט סיני (Kalotermes Sinaicus) והוא מקנן לרוב לאורך מישור החוף
האם טרמיטים מסוכנים?לא
נזקים אפשריים להם גורםפגיעה בריהוט עץ, משקופים ודלתות עץ, פגיעה פנימית בקירות עקב התיישבות מושבה
איך מדבירים טרמיטים בבית או בדירה? (שיטות מובילות)ריסוס (כימי או הדברה ירוקה), הדברת איוד, פיזור מלכודות ג'ל, איתור המושבה והדברתה
מחיר הדברה נגד טרמיטים בביתהחל מ-250 ₪

 

טרמיטים לעומת נמלים – הבדלי המראה

ישנם מספר הבדלים בין טרמיטים לנמלים שחשוב שתכירו, על מנת שתדעו שצריך לפעול במהירות ולהתקשר אלינו להזמין מדביר טרמיטים מקצועי:

✔️ הבדלי צבע – בעוד הנמלים הפועלות מאופיינות בצבע כהה, הטרמיטים הם בעלי צבע בהיר יותר.

✔️ צורת המחושים – המחושים של הטרמיטים ישרים אך מעט נפולים, ואילו אצל הנמלים המחושים מכופפים בזווית של 90 מעלות.

✔️ צורת הכנפיים – לטרמיטים כנפיים קדמיות ואחוריות שוות בגודלן, בעוד לנמלים כנפיים קדמיות יותר ארוכות מהאחוריות.

בנוסף חשוב שתכירו גם מספר סימנים שמעידים על כך שיש טרמיטים בבית, במידה ולא הצלחתם לראות אותם בעין, מה שבדרך כלל יקרה. עליכם לקחת בחשבון שבעוד נמלים נוהגות לצאת ממקום מחבואן על מנת לחפש אחר מקורות מזון, טרמיטים, משום שהם ניזונים מחומרים שנמצאים בתוך המסתור שלהם (למשל יסודות המבנה, כאשר מדובר בבית עץ שבו הם מסתתרים בתוך הקירות), כמעט ולא יוצאים החוצה ולכן נדיר לראות אותם.

 

איך מזהים טרמיטים בבית – סימנים שמעידים על כך שיש טרמיטים בבית

כיצד תדעו לזהות שישנם טרמיטים בבית, במידה ולא ראיתם אותם בעין? ובכן, במידה ומדובר בתקופת האביב, קיים חלון הזדמנויות של שלושה ימים בערך, בו הטרמיטים מגדלים כנפיים ויוצאים ל- "מעוף הכלולות" מחוץ למקום מחבואם על מנת להזדווג.

המראה הוא של מעין נמלים מעופפות וקשה מאוד לפספס אותו. במידה ולא הבחנתם בקיומם של טרמיטים מכונפים בבית, תוכלו לזהות שקיים קן טרמיטים בבית גם על פי מספר ממצאים בשטח, שמעידים על כך שהם פועלים "מתחת לרדאר" שלכם. למשל, הופעת נסורת על הרצפה, סימנים שדומים לבוץ או לצואה שמרוחים על הקירות, ריחות רעים ולא ברורים וכו'.

 

הדברת טרמיטים בבית
תיעוד לפני טיפול במושבת טרמיטים בקיר חיצוני של בית

 

הדברת טרמיטים בבית באמצעות ריסוס וקידוח

מדביר טרמיטים מקצועי כמו שתמצאו אצלנו, יבצע תחילה אבחון מסודר שיכלול כמה בדיקות, דוגמת חיפוש של סימנים חיצוניים, דפיקה על המבנה לבדיקת אזורים חלולים ואיתור כנפי טרמיטים על הרצפה. לאחר שיזהה שאכן מדובר בטרמיטים, הוא יוכל לבחור מבין כמה שיטות הדברה יעילות:

✔️ ריסוס טרמיטים בבית באמצעות קידוח – הבעיה עם טרמיטים היא שברגע שהם חדרו לתוך הקירות ורהיטי עץ שונים, הם ניזונים מהחומרים שבמקום המסתור ולא יוצאים ממנו. מאחר ולא ניתן להגיע אליהם באופן ישיר, מבצעים ריסוס אל תוך מקומות המסתור שלהם וזאת באמצעות קידוח והחדרת החומר באופן ישיר – למשל, לתוך המשקופים, לתוך פריטי הריהוט, לתוך הפרגולה, מתחת לפרקט העץ וכמו כן, גם מתחת לאדמה, ששם נפוץ מאוד שהקן ממוקם.

✔️ ריסוס ללא קידוח – על מנת למנוע את הצורך בריסוס באמצעות קידוח, על כל המורכבות שלו, חשוב מאוד שתיצרו איתנו קשר מיד כשתראו את "מעוף הכלולות" של הטרמיטים, על מנת שנבצע ריסוס מיוחד בזמן ונצמצם בצורה משמעותית את כמותם והחדירה שלהם לתוך הבית. את ההדברה מבצעים באמצעות ריסוס חומרים רעילים ובשל כך יש לפנות את המבנה בזמן הפעולה ומספר שעות לאחריה.

 

שיטות נוספות להדברת טרמיטים בדירה או בית מגורים

טיפול בטרמיטים בבית יכול להתבצע גם בשיטות נוספות מלבד ריסוס וקידוח:

#1 שימוש בנמטודות – אם כבר ידוע שקיים קן טרמיטים עמוק מאוד באדמה ולא ניתן להגיע אליו באמצעות קידוח וריסוס, ניתן לשחרר נמטודות בתוך האדמה והם אלו שידאגו להשמיד את הטרמיטים בעצמן. הנמטודות הן מעין תולעים שניזונות מטרמיטים וחרקים אחרים ואינן גורמות נזק כלשהו לאדם וסביבתו. זהו סוג של הדברה ביולוגית שאנחנו מתמחים בה בפסט מאסטר.

#2 הדברת טרמיטים באיוד – אפשרות הריסוס יעילה כנגד טרמיטים מכונפים ובמידה וניתן לקדוח לתוך אזורים חלולים (כמו משקופים) על מנת להחדיר את החומר בצורה יעילה. אלא שכאשר מדובר בפרטי ריהוט יקרים, לא תמיד יש רצון או יכולת לקדוח לתוכם ויש למצוא פתרון אחר. במקרים שכאלו ניתן לטפל בריהוט באמצעות אידוי רעל. בשיטה זו אוטמים את כל החדר שבו ממוקמים הרהיטים או אך ורק את הרהיט עצמו, ומזרימים גז רעיל לתוכו שמשמיד את הטרמיטים.

עוד אפשרות שנוכל להציע לכם עבור הדברת טרמיטים בבית היא הדברה באמצעות פיתיונות ג'ל רעילים, מה שיתאים כאשר רק פריטי עץ בודדים נדבקו בטרמיטים וכמות ההדבקה אינה גדולה. אפשרות נוספת היא להכין ריסוס ביתי נגד טרמיטים, שמורכב משמנים אתריים כגון מנטה, שמן קינמון ועוד.

ריסוס שכזה מסוגל למנוע מטרמיטים חדשים מלחדור לבית שלכם, אך עליכם לקחת בחשבון כי הוא לא ירחיק טרמיטים קיימים שכבר התחפרו היטב וקשה להגיע אליהם ולכן עדיף שתתקשרו איתנו.

 

מחיר הדברה נגד טרמיטים בבית – כמה עולה?

מחיר טיפול בטרמיטים בבית הוא דבר שתלוי בממצאי המדביר שלנו בשטח – מהו גודל השטח שיש להדביר, עד כמה מורכב לבצע את ההדברה, האם הטרמיטים חדרו רק לתוך רהיטים או גם לתוך משקופי הדלתות, הקירות ויסודות המבנה, האם יש לקדוח במקומות רבים סביב הבית על מנת ליישם את הריסוס (למשל, במקרה של בית עץ או מחסן עץ בנוי), האם יש צורך בביצוע הדברה באידוי ועוד. בכל מקרה, אצלנו בפסט מאסטר תמצאו את המחירים המשתלמים ביותר עבור הדברת טרמיטים בבית, הנה ריכוז המחירים המומלצים לצרכן:

הדברת טרמיטים בבית מחירמחירון מומלץ לשירות
טווח המחירים של הדברת טרמיטים עם כנפיים בבית (תלוי מקרה)250-1500 ₪
כמה עולה הדברת טרמיטים מעופפים בבית (ממוצע)350-750 ₪
הדברת טרמיטים מכונפים בקיר הבית – מחיר ממוצע250-550 ₪
מחיר הדברת טרמיטים במשקוף הדלת של הבית350-550 ₪
כמה עולה להדביר טרמיטים מכונפים בחצר או גינת הבית250-600 ₪

 

הטרמיטים נעלמים מהבית – האחריות נשארת!

אנחנו מבטיחים להעלים מהבית שלכם את הטרמיטים לצמיתות, אך גם אם הם יחזרו מסיבה מסוימת, בוודאי תשמחו לדעת כי המחירים הנוחים שלנו גם כוללים אחריות, כך שנשלח אליכם מדביר מקצועי ומומלץ פעם נוספת, ללא תוספת תשלום. מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.