חושבים שיש לכם טרמיטים בקיר הבית או הדירה? זיהיתים תעלות בוץ קטנות בסמוך לקירות? שמעתם נקישות חלשות מתוך הקיר? אל תחכו! הזמינו עכשיו מדביר טרמיטים מוסמך

אחת התופעות ההרסניות ביותר שמהן ניתן להיפגע על ידי מזיקים היא טרמיטים בקיר. חרקים אלו נפוצים בכל רחבי הארץ, מצפונה ועד דרומה, וברגע שהם פולשים לתוך קירות הבית או העסק הם עלולים לגרום לנזקים חמורים ביותר, אפילו להרס יסודות המבנה. אצלנו בפסט מאסטר מתמחים בתהליכי הדברה של טרמיטים בקירות ויכולים להגיע אליכם בכל שעה ולכל מקום בארץ.

איך מגיעים טרמיטים לקירות? מדוע כדאי שתצלצלו אלינו מיד כאשר אתם מזהים שצריך לבצע הדברת טרמיטים בקיר – איך עושים את זה? כמה עולה להיפטר מטרמיטים בקירות? ותשובות לשאלות נוספות – את הכל תבינו מיד.

 

טרמיטים בקיר היא בעיה נפוצה, לא צריך לחשוש – פשוט ליצור קשר איתנו

✔️ מדביר מורשה להדברה נגד טרמיטים בקיר בכל שעה ובכל כתובת בישראל

✔️ טיפול בטרמיטים בקיר בטון, גבס, עץ ועוד – הסרת קן טרמיטים מהקיר לצמיתות

✔️ השירות כולל זיהוי ואיתור המושבה, הדברה בקירות והסרה לצמיתות

✔️ שימוש בחומרים בטוחים ומאושרים בלבד, מדבירים טרמיטים בקירות עם רישיון

✔️ המחיר הטוב בישראל להדברת טרמיטים בקיר, להצעת מחיר משתלמת >>

צרו קשר בטלפון: 050-8303463

 

טרמיטים בקיר
איך מזהים טרמיטים בקיר? תעלות בוץ וסימנים מזהים נוספים

 

 

טרמיטים בקיר?

טרמיטים הם חרקים שממבט ראשון אולי יראו לכם כמו נמלים (אם תצליחו לראות אותם בכלל), אך ברגע שתגלו מהם הנזקים שהם עלולים לגרום לבית או לעסק שלכם, תבינו שהם ממש לא דומים להן ושחשוב שתזמינו מאיתנו מדביר מקצועי כמה שיותר מהר. הטרמיטים חיים במושבות ענקיות אשר נמצאות בדרך כלל באדמה או בתוך עצים, משם הם חופרים תעלות במטרה להגיע למגוון מוצרי עץ שהם ניזונים מהם.

כך הם מגיעים לתוך בתים ועסקים, מתחפרים בתוך הקירות ואף בתוך משקופי הדלתות ורהיטים שונים בבית. המקרה של טרמיטים בקיר הוא היותר חמור, מאחר והדבר יכול להוביל בסופו של דבר להרס היסודות של המבנה.

✔️ קריאה נוספת: הדברת טרמיטים | טרמיטים בבית

 

טרמיטים בקירות – דרכי זיהוי עיקריות

סימנים מזהיםזיהוי טרמיטים בקיר
תעלות בוץ בסמוך לקירות או משקופים או בארונות המטבחזהו הסימן המובהק ביותר להמצאות טרמיטים בקיר ובמצב כזה אין צל של ספק – מדובר בטרמיטים. יש ליצור קשר מידי עם מדביר טרמיטים על מנת למנוע את המשך הנזק
הופעתם של עיוותים כגון בועות מתחת לצבע הקיר (או הטפט)הופעת בועות ו/או עיוותים קלים אחרים בקירות עשוי להעיד על צורך בטיפול בטרמיטים בתוך הקירות. במצב זה מומלץ לבדוק (על ידי נקישות באזורים שונים בקיר) לחפש אחר חללים ריקים בקיר 
שחיקה בתפקוד משקופי הדלתות והחלונותבמידה וחלונות או דלתות הבית לא נסגרים באופן חלק, ייתכן ומדובר בעבודתם של הטרמיטים הנוגסים בעץ
נקישות קלות מתוך קירצליל שמופק בעיקר מחיילי הטרמיטים על מנת להתריע את שאר המושבה מפני סכנה פוטנציאלית

 

מהו הנזק שנגרם עקב טרמיטים בקירות?

ברגע שיש טרמיטים בתוך הקיר של הבית או העסק, הם יתחילו לכרסם אותם מבפנים ולמעשה במרבית המקרים כלל לא תדעו שהם בתוכם, עד אשר יהיה מאוחר מידי. אילו נזקים יכולים להיגרם כאשר ישנם טרמיטים בקיר? הנה כמה דוגמאות:

#1 כאשר מדובר על טרמיטים בקיר בטון, הם יכולים לכרסם בתוך הקיר במשך שנים, עד אשר יסודות המבנה יהרסו לגמרי.

#2 במקרה של טרמיטים בקיר גבס או טרמיטים בקיר עץ, הטרמיטים יגרמו לו להתפרק לגמרי כבר לאחר מספר חודשים. הדבר מסוכן גם כאשר מדובר על טרמיטים בתקרת עץ או גבס, שיכולה להתמוטט.

#3 טרמיטים בקיר חיצוני יכולים לגרום גם לנזק אדיר לחיפויים ולסכן את העוברים והשבים.

#4 טרמיטים בקיר פנימי מסכנים את כל מערכת החשמל של הבית או העסק ויכולים לגרום לקריסה של קירות על יושביהם.

#5 כאשר יש טרמיטים בקיר, מרבית הסיכויים שהם גם יפלשו בסופו של דבר לעוד מקומות בבית ובעסק, למשל למשקופי הדלתות, לרהיטים, ארונות המטבח והפרקטים, אם ישנם.

 

איך מגיעים טרמיטים לקירות?

כאשר ישנה בעיה של טרמיטים בקיר, הדבר אומר שקיימת מושבה גדולה יותר של טרמיטים באדמה שמתחת לבית או העסק שלכם, שם נמצאים המלך והמלכה שהתרבו והעמידו צאצאים רבים, שבסופו של דבר הגיעו אל המבנה שלכם דרך המחילות והתעלות שבנו. איך הם הגיעו אל האדמה שמתחת למבנה שלכם מלכתחילה? ישנן מספר אפשרויות שגרמו לכך:

✔️ מעוף הכלולות – מתרחש אחת לשנה, בדר"כ לאחר הגשם הראשון. בזמן זה הטרמיטים יוצאים מתוך הקן ומתעופפים במטרה להזדווג ולהקים מושבות חדשות במקומות מרוחקים יותר. למרבה צערכם, לאחר המעוף הם החליטו להקים מושבה חדשה בשטח שלכם. עוד על טרמיטים מעופפים עם כנפיים.

✔️ נדידה ממושבה מרוחקת – הטרמיטים חוצבים את דרכם באדמה לאורך מחילות ארוכות שיכולות להיות באורך של עשרות מטרים, ולכן בהחלט ייתכן שהטרמיטים שגיליתם בקירות שלכם מקורם במושבה באדמה מרוחקת יותר.

✔️ דרך קירות השכנים – טרמיטים אינם מבדילים בין גזרות שונות שקבע האדם ולכן הם יכולים להגיע לקירות שלכם דרך הקירות המשותפים עם השכנים שלכם (קירות פנימיים, תקרות וכו').

✔️ דרך רהיטים – טרמיטים בקיר זוהי רק צרה אחת שהם יכולים לגרום, אך למעשה הם אוהבים מאוד להתחפר גם בתוך רהיטי עץ שונים. יש לכם רהיטים שכאלה בבית או בעסק? בהחלט יתכן שהם התחילו את פלישתם משם ואחר כך המשיכו לתוך שאר המבנה וקירותיו.

 

כיצד ניתן לזהות טרמיטים בקיר?

ציינו שנדיר מאוד לראות טרמיטים בעיניים, מאחר והם לא זקוקים לצאת ממקום המסתור שלהם לשם חיפוש אחר מזון. יחד עם זאת, ישנם מספר סימנים שיכולים להצביע על כך שהקירות שלכם מלאים בטרמיטים ושחשוב שתתקשרו אלינו בהקדם על מנת להזמין מדביר מקצועי.

למשל: הופעת תעלות בוץ בבית או בעסק (הטרמיטים עולים מהאדמה ולכן משאירים אחריהם את הסימנים הללו), קילופי צבע על גבי הקירות או בועות או חורים קטנים על גביהם. ניתן גם לדפוק על גבי הקירות על מנת לזהות צליל חלול או אם יש התפוררות של החומר.

יש לשים לב גם לנזקים שמתחילים להיגרם למשקופי הדלתות, לסדקים בקירות או לחוסר יכולת לסגור דלתות וחלונות בצורה חלקה, מה שיכול להעיד על נזק חמור שכבר נגרם ליסודות המבנה.

 

הדברת טרמיטים בבית
מושבת טרמיטים בקיר חיצוני עם תעלות בוץ

 

איך ניתן להיפטר מטרמיטים בקירות של בית, דירה או עסק?

האסטרטגיה שבה פועל מדביר טרמיטים בקיר מקצועי, נקבעת על פי כמות הטרמיטים בשטח. כאשר באבחון המקדים מתגלה כי ישנם טרמיטים בקיר אך הם לא פלשו למקומות נוספים, ניתן לנסות לבצע את ההדברה באמצעות פיתיונות ג'ל מורעלים (בדר"כ Fipronil 0.01%) שמכילים גם פרומונים. הטרמיטים נוגסים בפיתיון, מעבירים אותו לתוך הקן ולמעשה מרעילים את כולו, כולל המלך והמלכה. לתגבור הפיתיונות ניתן אף לקדוח לתוך הקיר ולשחרר חומרי הדברה שיקטלו את אוכלוסיית הטרמיטים שם.

עבור המקרים שבהם מתגלה שמקור הטרמיטים בקיר הוא ממושבה הרבה יותר גדולה מתחת לאדמה, טיפול רק בקירות אינו יכול להספיק ויש לבצע הדברה נגד טרמיטים שכוללת את החדרת חומרי הרעל ישירות למושבה במעמקי האדמה. אם המושבה התחפרה עמוק מדי או שהמקור שלה מרוחק, ניתן גם לפזר באזור נמטודות (סוג של תולעים שניזונות מטרמיטים) שיחפשו את המושבה ויחסלו אותה בעצמן.

למידע נוסף בנושא הדברה ביולוגית

 

כמה עולה להדביר טרמיטים בקיר?

המחיר להדברת טרמיטים בתוך קירות מתחיל ב- 250 עד 300 שקלים ועולה ככל שמתגלה שמדובר בהדברה נרחבת יותר שדורשת לא רק החדרה של פיתיונות ג'ל מורעלים אל הקירות, אלא גם החדרת רעל לתוך האדמה עצמה. מחיר הדברת טרמיטים בקיר יכול להתייקר גם במידה ורוצים להזמין את השירות בשעות לא שגרתיות, למשל לשעות הערב, כמו במקרה של עסק שרוצה לבצע את ההדברה מחוץ לשעות העבודה.

הזמנת השירות בסופי שבוע או ימי חג גם כן תייקר את המחיר, אך לעיתים הדבר נדרש באופן דחוף. אנו מציעים את שירותי ההדברה שלנו 24 שעות ביממה, כך שהדבר לא מהווה בעיה עבורנו.

הנה טווח מחירים ממוצע מומלץ לצרכן עבור שירותי הדברת טרמיטים בקיר:

הדברת טרמיטים בקיר – מחיר לפי סוג שירותמדביר טרמיטים בקירות – מחירון מומלץ
טווח מחירי טיפול בטרמיטים בקיר של דירה או בית פרטי250-1500 ₪
מחיר הדברה נגד טרמיטים בקירות הבית – טווח ממוצע350-850 ₪
הדברת טרמיטים בקיר משרד או בית עסק מחיר ממוצע250-650 ₪
עלות טיפול בטרמיטים בקיר חיצוני350-850 ₪

 

טרמיטים בקירות גבס, בטון ועוד – גם אחריות היא דבר חשוב

הנזקים שגורמים טרמיטים הם כל כך גדולים, כך שחשוב שתהיו בטוחים שבאמת תצליחו להיפטר מהם לאחר שתתקשרו איתנו. זוהי הסיבה שאנחנו מציעים לכם מלבד מחיר משתלם במיוחד שיאפשר לכם לקרוא לנו, גם אחריות ארוכת טווח שתקבלו בכתב.

כך תוכלו לקבל מאיתנו ביקור נוסף של מדביר טרמיטים בקיר ללא תוספת תשלום, במידה והטרמיטים יחזרו. צרו איתנו קשר ותקבלו את כל הפרטים.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.