מראה של תולעים בבית ובגינה הוא אחד הגועליים ביותר שקיים ולכן חשוב כי תזמינו הדברת תולעים כאשר אתם מבחינים בהן. אצלנו בחברת פסט מאסטר תוכלו להזמין מדביר תולעים בכל הארץ, 24 שעות ביממה, במחירים משתלמים במיוחד.

אילו סוגי תולעים יכולים להופיע בבית ובגינה שלכם, אילו סוגי הדברות נגד תולעים אנחנו מציעים לכם, כמה עולה ריסוס תולעים או הרחקתן בשיטה אחרת וגם למה כדאי להדביר תולעים רק עם מדביר תולעים של פסט מאסטר? הנה כל התשובות.

 

שירות הדברה נגד תולעים בפריסה ארצית (מחיר אטרקטיבי)

✔️ התחייבות להדברת תולעים בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר בישראל

✔️ כתב אחריות ללקוח בסיום הדברה של תולעים בבית, בגינה או בחצר 

✔️ ריסוס נגד תולעים ע”י מדביר מורשה – שימוש בחומרים מאושרים בלבד

✔️ הזמינו עכשיו מדביר תולעים, אנחנו נדאג להסיר את המזיק ונוודא שלא יחזור

✔️ ריסוס תולעים במחירים הוגנים והתחייבות לשירות מקצועי ואדיב >>

חייגו אלינו כעת: 050-8303463

 

הדברת תולעים
שירות הדברת תולעים בפריסה ארצית – מחירים אטרקטיביים

 

 

מדוע חשוב לבצע הדברת תולעים בבית ובגינה?

תולעים אינן מסכנות את חייכם אך הן בהחלט יכולות לגרום לנזקים רבים בשטח שלכם. ישנן תולעים שגורמות לנזקים לצמחייה, אחרות פשוט משאירות מאחוריהן שובל של צבע שקשה מאוד להסרה ובכל מקרה התולעים יהרסו את איכות חייכם בבית ובגינה עם תחושות גועל קשות מרגע הופעתן. אז מה עושים? מזמינים שירות הדברת תולעים מאיתנו ונפטרים מהן בצורה יעילה ומהירה.

 

תעודת זהות: מי אתן תולעים? תכונות ומאפיינים

תכונה / מאפיין תשובה
שם מדעי תולעים – Sipuncula, Annelida בהתאם לסוג המשפחה
שמות נוספים טבעתיות, סיפוניות ועוד
גודל המזיק אורך ועובי משתנה בהתאם לזן התולעים, ממספר מילימטרים ועד למספר סנטימטרים
האם תולעים מסוכנות לאדם? תלוי: יש תולעים שאינן מזיקות כלל ויש כאלה שעלולות להעביר מחלות, למשל תולעי רימה שמהוות חלק מגלגול החיים של זבובי חול או בשר ועלולות להעביר מחלות בסופו של דבר. ישנן תולעי עץ שעלולות להסב נזק רב לרהיטים העשויים מעץ
נזקים אפשריים להם גורמות תולעים מפגע אסתטי, זיהומים במזון, נזק קשה לחפצים
תזונה עיקרית של תולעים רוב התולעים ניזונות מצמחייה
צבע המזיק גוונים שונים, ישנם מספר זני תולעים שצבען לבן
איך מדבירים תולעים (שיטות מובילות) כתלות בסוג התולעת: ריסוס, הדברה ירוקה, הדברה באיוד (גז) וייבוש מקורות מים שבהם תולעי מים יכולות להתפתח
מחיר הדברת תולעים וזחלים החל מ-250 ₪

 

סוגי תולעים בבית – אילו תולעים נפוצות בישראל?

על מנת לבצע הדברת תולעים איכותית, על המדביר ראשית כל לזהות את סוג התולעת, כשישנם כמה סוגי תולעים אשר נחשבים לנפוצים בישראל:

#1 תולעים שהן גלגול של חרקים – בקטגוריה זו ניתן למצוא בעיקר רימות (תולעים לבנות), שהן שלב ביניים בדרך להיווצרות חרקים בוגרים כגון זבובים, חיפושיות וחרקים נוספים. תולעים אלו מצויות בעיקר בתוך הבית וקרויות גם תולעי מזון, מאחר והן נמשכות אל מזונות שונים דוגמת קטניות, תבלינים וכו’ ומזהמות אותם. כאשר מדובר בחוץ הבית, תולעים אלו מתמקמות בעיקר על צמחים, שם הן מתרבות כך שעד מהרה כל הגינה תהיה מלאה בחרקים שיהרסו את הצמחייה כולה. עוד סוג של תולעים בקטגוריה זו הוא תולעי מים עומדים שמהן יבקעו יתושים וגם תולעי משי שבדרך להפיכתן לפרפרים פוגעות בעלים של עצים.

#2 תולעים שחורות או ירוקות – תולעים שניזונות בעיקר מעלים של צמחים וגם הן למעשה מהוות זחלים של חרקים אחרים (בעיקר עש). סוג נוסף של תולעים שחורות הוא תולעי גשם אשר אוהבות מאוד מים ומזג אוויר קריר. הן נראות כמו מרבה רגליים ונוהגות לחדור אל הבית בעיקר אחרי הגשם הראשון, שם הן משאירות סימנים שחורים על הרצפה שקשה להסיר.

#3 תולעי עץ – תולעים שגורמות נזק רב לכל דבר העשוי מעץ, בין אם מדובר ברהיטים ובין אם בעצי נוי בגינה. הן יוצרות בהם חורים ומחילות והנזק עשוי פעמים רבות להיות בלתי הפיך, וזאת ככל שעובר זמן רב יותר מרגע ההדבקה והתרבות התולעים בתוך גוף העץ. מידע מורחב על הדברת תולעי עץ.

#4 שלשולים – סוג זה של תולעים מכונה גם תולעי אדמה ונדיר מאוד למצוא אותן בתוך הבית אלא רק בגינה. בדרך כלל אין צורך להדביר אותן, אלא אם הן מתרבות בקצב מהיר מדי, מה שגורם נזק לצמחייה ומושך בעלי חיים לא רצויים.

 

אילו שיטות הדברת תולעים קיימות?

בהתאם לתוצאות האבחון של המדביר לגבי סוג התולעים בבית או בגינה שלכם, תיבחר שיטת ההדברה המתאימה, שיכולה להיות אחת מאלה:

✔️ ריסוס – שיטה זו מתאימה כאשר רוצים לבצע הדברה של תולעים שחורות או לבנות וגם של תולעי מזון אחרות והיא מבוצעת על ידי חומרים מווסתי גדילה (ביניהם triflumuron, cypermethrin ואחרים) שמונעים את הפיכתן לגלמים ולאחר מכן לחרקים בוגרים. כאשר מדובר על ריסוס תולעי משי, הריסוס כולל בנוסף גם חומרים שקוטלים את הזחלים עצמם.

✔️ ייבוש של מקורות מים וביצוע הדברה ביולוגית – כאשר מדובר בתולעים שמהן עתידים להתפתח יתושים ובכמות גדולה, ההדברה מבוצעת באמצעות ניסיונות לייבש את מקורות המים העומדים שבהם התולעים אוהבות להימצא. מעבר לזאת, ניתן גם להסתייע בשיטות של הדברה ביולוגית באמצעות דגים שניזונים מהביצים והתולעים וכמו כן גם בריסוס המכיל חיידקי בצילוס שמזהמים את מערכת העיכול של התולעים ומשמידים אותן.

✔️ הדברה באיוד – שיטה זו מתאימה עבור הדברת תולעי עץ ברהיטים, כאשר יותר מידי תולעים כבר חדרו אל הרהיטים ויש צורך בטיפול דחוף בטרם יהרסו לגמרי. הדברה זו מבוצעת בצורה מבוקרת באמצעות איוד גז רעיל שנכנס לכל הפתחים הצרים של החורים והמחילות שהתולעים יצרו ומשמיד אותן בו במקום.

 

הדברה ירוקה נגד תולעים

כאשר מדובר על הדברת תולעים בעץ שמכיל פירות, הדברה של תולעים בצמחים אכילים (תבלינים למשל),  הדברת תולעים בדשא שילדים אוהבים לרוץ או לשבת על גביו או הדברה של תולעים במטבח, הדבר מחייב תשומת לב יתרה וזאת על מנת למנוע הרעלה של בני אדם וחיות מחמד. במקרים שכאלו אנו נמליץ לכם בדרך כלל על שיטות הדברה ירוקה לתולעים אשר כוללות שימוש בחומרים שאינם רעילים לאדם והסביבה ומסוגלים להרחיק את התולעים בצורה יעילה.

שימוש בחיידקי בצילוס, פיזור של אדמה דיאטומית או אבקת בורקס וגם שימוש באקונומיקה, הן דוגמאות למספר רב של אפשרויות הדברה ירוקות נגד תולעים מכל הסוגים, בין אם מדובר על הדברה נגד תולעים שחורות ולבנות ובין אם בסוגים אחרים.

 

מחיר הדברת תולעים – כמה עולה?

המחיר של הדברת תולעים מתחיל ב- 200 שקלים והוא תלוי במספר גורמים, ביניהם סוג התולעת ושיטת ההדברה המתאימה נגדה, כמות התולעים שיש להדביר, מורכבות העבודה (למשל, הדברת תולעים בבית בלבד או כאשר יש צורך גם בביצוע ריסוס תולעים בגינה) וכמו כן, האם מעדיפים לבצע הדברת תולעים טבעית (שיטות הדברה ירוקות הן יקרות יותר) או שמסתפקים בריסוס רגיל.

הדברת תולעים מחיר לפי סוג השירות מדביר תולעים – מחירון מומלץ
מחיר הדברת תולעים וזחלים בגינה או בדשא של בית פרטי 250-500 ₪
הדברת תולעי עץ ברהיטים בבית מחירים 250-400 ₪
המחיר של הדברה נגד תולעים בדירת 3 חדרים 250-350 ₪
כמה עולה מדביר תולעים לדירת 4 חדרים? 280-370 ₪
עלויות ריסוס נגד תולעים בדירת 5 חדרים 300-500 ₪
מחירים של הרחקת תולעים שחורות / תולעי גשם 250-500 ₪
הדברת תולעים בעציץ / בנענע מחיר 250-500 ₪
מחירי הדברת תולעים ירוקה / טבעית / אורגנית 250-500 ₪

 

למה דווקא פסט מאסטר?

כאשר אתם מחליטים להדביר תולעים עם פסט מאסטר, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את תוצאות ההדברה הטובות ביותר. כל המדבירים שלנו הם בעלי הסמכה מטעם המשרד להגנת הסביבה, מכירים את כל שיטות ההדברה המתקדמות והיעילות ביותר ומקפידים להשתמש אך ורק עם חומרי הדברה נגד תולעים שאושרו על ידי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה.

בנוסף, המחירים שלנו כוללים גם אחריות ארוכת טווח, כך שתמיד תוכלו להזמין את המדביר פעם נוספת לביתכם, ללא תוספת תשלום. אנו מציעים את השירותים שלנו בפריסה ארצית רחבה, 24 שעות ביממה, כך שתוכלו לקבל מאיתנו מענה מיידי מתי שרק תזדקקו לכך. צרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.