המדבירים שלנו מתמחים בהדברה נגד קרדית האבק הביתית – מגיעים לכל כתובת בישראל, מחירים נוחים

אם אתם סובלים מתסמיני אלרגיה מסיבה לא ברורה, מתעטשים, מנוזלים ודומעים ללא הספקה, יתכן מאוד כי אתם זקוקים לשירותי הדברת קרדית האבק של פסט מאסטר.

מזיק זה נחשב למחולל אלרגיות נפוץ ביותר ואיתנו תוכלו להדבירו בצורה מהירה. אנו מציעים את שירותנו בפריסה ארצית רחבה, במחירים משתלמים ועם אחריות מלאה על העבודה.

רוצים לדעת איך להיפטר ממנה ביעילות, אילו שיטות הדברה קיימות נגדה, כמה עולה להדביר את קרדית האבק ומדוע כדאי לכם לבחור דווקא בנו? להלן התשובות.

 

הדברה נגד קרדית האבק – פריסה ארצית רחבה, מדבירים מוסמכים ומנוסים

✔️ כתב אחריות ללקוח בסיום ביצוע הדברת קרדית הבית (כולל טיפול מנע) – שירות בכל רחבי הארץ

✔️ מדבירים קרדיות בכל הארץ, מחויבות למקצועיות ולשירות במחירים נוחים

✔️ נמאס לכם מהאלרגיות? מומלץ לקרוא למדביר קרדית האבק לבחינה של המצאות מזיקים

✔️ טיפול בקרדיות האבק בבית, בדירה, במזרון, במשרד או בכל מקום מאובק אחר שנדרש

✔️ המדבירים שלנו עושים שימוש אך ורק בחומרים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה!

✔️ לשיחה עם מדביר קרדית האבק 24 שעות ביממה >>

חייגו כעת למספר: 050-8303463

 

הדברת קרדית האבק
שירותי הדברה נגד קרדית האבק

 

 

קרדית האבק – תסמינים ולאילו נזקים היא גורמת

אנשים רבים סבורים שהם אלרגיים לאבק, אך למעשה האלרגיה שלהם היא לקרדית האבק, או בשמה הנוסף – קרדית אבק הבית.

זהו יצור מיקרוסקופי אשר נחשב לאחד ממחוללי האלרגיות הנפוצים ביותר, במיוחד באזורים חמים ולחים שמאפיינים את מרבית מדינתנו, לאורך כל תקופת הקיץ.

קרדית האבק אינה מוצצת דם ואינה עוקצת. הנזקים שלה נגרמים עקב חשיפה לצואה שהיא מטילה, מה שגורם לתסמיני אלרגיה שונים.

תסמינים עיקריים: עקצוצים בעור, נזלת, עיניים אדומות ודומעות, שיעול ועוד.

קרדית האבק מוצאת לעצמה סביבת מגורים נוחה בכל מקום בו יש אבק ובמיוחד באבק שנמצא במוצרי טקסטיל שונים כגון מזרונים, שמיכות, בגדים, ספות וארגזי מצעים. היא ניזונה משערות של בני אדם ובעלי חיים והיא אוהבת במיוחד את קילופי העור שלנו שמצטברים בכל עבר בבית ובמיוחד בכלי המיטה שלנו.

הבעיה עם המזיק הזה היא קצב ההתרבות העצום המאפיין את הקרדית, שמגיע לריכוז של 300 קרדיות בגרם אחד של אבק בלבד! כך שאם לא תבצעו הדברת קרדית בבית בצורה מקצועית, לא תצליחו להיפטר ממנה לעולם ותיסבלו מתופעת אלרגיות לאורך כל חודשי השנה.

אנשים רבים שפונים אלינו לשם הדברת קרדית הבית, מתבלבלים לעיתים רבות בינה לבין מזיק בעל שם דומה – אקרית אדומה. מדובר בשני מזיקים שונים לגמרי, אך גם הדברת אקרית אדומה יכולה להתבצע על ידנו ללא שום בעיה מיוחדת.

 

תעודת זהות: מי את קרדית האבק? תכונות ומאפיינים בולטים

תכונה / מאפייןתשובה
שם מדעיDermatophagoides pteronyssinus
שמות נוספים קרדית אבק הבית
האם מסוכנת?ההפרשה של קרדיות האבק מסוכנת לחולי אסתמה
נזקים אפשריים / תסמינים להן קרדית האבק גורמתמעוררת אלרגיה ומייצרת חסימה של דרכי הנשימה אצל אנשים רגישים אשר עשויה להתבטא בשיעול, נזלת, קשיי נשימה, עיניים אדומות וכדומה
באילו מקומות קרדיות האבק נפוצות?בכל מקום בבית: על חפצים שונים, בין סדינים, בתוך פריטי ריהוט
צבע המזיקאדמדם, אפור שחור
איך נפטרים מקרדיות האבק? (שיטות מובילות)הדברה אקולוגית: שאיבת אבק, קיטור חם, חומרי ריסוס ירוקים
מחיר הדברת קרדית האבקהחל מ-250 ₪

כיצד מדבירים את קרדית האבק?

לא מקובל להשמיד את המזיק הזה באמצעות חומרי הדברה כימיים, או במילים אחרות – ריסוס, שכן בלתי אפשרי להשתמש בחומרים מסוכנים שכאלה על גבי בגדים, מזרונים ומוצרים אחרים שאנו משתמשים בהם בחיי היום יום.

אז מה עושים נגד קרדית אבק? ובכן, הדברת קרדית האבק מתבצעת על ידנו בשיטות ירוקות וידידותיות לסביבה, וזאת באמצעות שילוב של שני מכשירים שהאחד מהם משמיד את הקרדית והאחר שואב אותה ואת גלליה.

✔️ המכשיר שקוטל את המזיק הוא כזה שפועל על ידי קיטור בטמפרטורה ובלחץ גבוה. הקיטור חודר למעמקי הסיבים של הטקסטיל וקוטל את כל מושבות הקרדיות.

✔️ לאחר מכן אנו משתמשים בשואב אבק תעשייתי חזק במיוחד, עם מסנן מיקרוני מסוג HEPA והאזור המטופל נותר ללא קרדיות או חלקיקי צואה אלרגניים.

✔️ בשלב הסופי מבצע מדביר קרדית הבית שלנו ריסוס שכולל בתוכו חומרים ירוקים וטבעיים שמבריחים את הקרדיות הבודדות שנותרות ודוחים שגשוג של קרדיות חדשות.

פעולות אלו מבוצעות בכל מקום בו הקרדית משגשגת ופורחת – מזרונים, ארגזי המצעים, ארונות הבגדים, ריפודי הספות ואפילו הדברת קרדית במזגן היא דבר שכדאי לבצע.

זה נכון שניתן למצוא תכשירי ריסוס נגד קרדית האבק בחנויות ולבצע באמצעותם את הפעולה באופן עצמאי, אך העדיפות היא לפנות אלינו. אנו עושים שימוש בתכשירי ריסוס הרבה יותר יעילים שלא ניתן למצוא בחנויות.

 

קרדית האבק בכרית - הדברה עם פסט מאסטר
קרדית האבק – הדברה עם פסט מאסטר במחיר אטרקטיבי (כל הארץ). בתמונה: קרדית הבית בתוך כרית

 

✔️ נושאים שיכולים לעניין אתכם: הדברת פרעושים | הדברת פשפשי מיטה | הדברת קרציות | הדברת נמלים | הדברת נדלים

 

פעולות מקדימות שעוזרות בהדברת קרדית האבק

מעבר להזמנת שירותי הדברה מקצועיים, ישנן מספר פעולות שתוכלו לבצע בעצמכם על מנת למזער את ההופעה של מזיקים אלו:

  • החלפת כלי המיטה – בתדירות גבוהה של לפחות פעם בשבוע.
  • כיבוס בגדים ומצעים – בתוכנית מלאה ויסודית ובטמפרטורה של 60 מעלות לפחות.
  • החלפת סוג המצעים – למצעים בעלי צפיפות סיבים גבוהה, מה שמקשה על חדירת קרדית האבק לתוך המזרונים.
  • רכישת ציפויים מיוחדים – מאפשרים לעטוף את המזרונים, הכריות ושמיכות הפוך ומונעים את חדירת המזיקים לתוכם.
  • שטיחים וריפודים – אם אין הכרח בשימוש בהם יש לסלקם מהבית. במידה ומעוניינים להחזירם, יש לתלות אותם בחוץ למשך מספר שעות ובחשיפה מלאה לאור השמש.
  • ביצוע ניקיון יסודי – אשר כולל שימוש יום יומי בשואב אבק חזק בעל מסנן HEPA וזאת במקום שימוש במטאטא שיכול לפזר את קרדית האבק בכל חדרי הבית.

בנוסף, מומלץ לנקות את הפילטרים והמסננים של המזגן מספר פעמים בשנה ולהזמין חברת ניקיון מקצועית פעם בשנה לשם ביצוע שאיבה יסודית באמצעות שואבים תעשייתיים חזקים יותר.

 

מחיר הדברת קרדית האבק -כמה עולה?

עלות הדברת קרדית הבית תלויה בעיקר בגודל השטח שיש להדביר. להלן טווחי המחירים הממוצעים:

הדברה של קרדית אבק – מחיריםכמה עולה להדביר קרדית? (מחירון מומלץ)
עלות הדברת קרדית האבק בדירת 3-4 חדרים550-1200 ₪
מחירי הדברת הדברת קרדית האבק בדירת 5-6 חדרים600-1500 ₪
המחיר של הדברת קרדית אבק בבית פרטי / וילה700-1700 ₪
כמה עולה הדברת קרדית האבק מרהיטים וכלי מיטה450-1100 ₪

 

הרף הגבוה של המחירים מתייחס לבתים בהם יש כמות רבה של מזרונים, ספות, שטיחים ופריטי טקסטיל נוספים, כשדרכנו תוכלו למצוא את המחירים המשתלמים ביותר.

מחיר הדברת קרדית האבק בפסט מאסטר כולל בתוכו גם ביקורים נוספים במקרה הצורך במסגרת האחריות הניתנת לכם, דבר שלא כל חברות ההדברה מציעות. מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

הדברת קרדית האבק - תשובות לשאלות נפוצות

הקרדית היא אכן יצור קטנטן שלא ניתן להבחין בו כמעט, אך היא קיימת בכל הבתים במידה זו או אחרת והיא עלולה להיות גורם לאלרגיות קשות אצל אנשים מסוימים. רבים המקרים שבהם הילדים בבית סובלים מקשיי נשימה על אף שהבית, לכאורה, מצוחצח ונקי. סביר להניח שהקרדית היא הגורם לתחושות הלא נעימות במקרה כזה – זה בדיוק מה שמצריך חברת הדברה מקצועית.

ישנם רבים שנרתעים משיטות הדברה ירוקות ומעדיפים ריסוס בחומרים כימיים חזקים. במקרה של קרדית האבק, שמצויה בעיקר בתוך הסדינים והמיטות של דיירי הבית, כימיקלים יכולים להיות מסוכנים מאוד לבריאות. זוהי הסיבה שבגללה אנחנו בפסט מאסטר מעדיפים לקטול את הקרדיות באמצעים ידידותיים לסביבה כגון מכשירי קיטור, שואבי אבק ותכשירי ריסוס טבעיים. היעילות של שיטות אלו מוכחת לאורך זמן ובריאותם של בני הבית וחיות המחמד נשמרת.

אנחנו תמיד ממליצים להזמין שירותי הדברה מקצועיים ואיכותיים, שיוכלו להרחיק את המזיקים בצורה האפקטיבית ביותר. עם זאת, ישנן מספר פעולות שכדאי לעשות באופן קבוע, על מנת לצמצם למינימום את כמות קרדיות האבק שחודרות לבית ולמנוע עד כמה שניתן את המשך ההתרבות שלהן. שמירה על ניקיון הבית לרבות החלפת מצעים קבועה, שאיבת אבק, ניקוי מסנני המזגן ושטיפת רצפה הן חלק מרוטינה שמומלץ לבצע בבית בקביעות ושמרחיקה את הקרדית מכל המקומות שבהם היא אוהבת לחיות ולהתרבות.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.