מחפשים שירותי הדברה בצפון עם תוצאות מוכחות? נעים להכיר, פסט מאסטר – חברת הדברה שפועלת להדברת מזיקים, חרקים, מכרסמים וזוחלים במחירים נוחים.

הדברות הן המומחיות שלנו ואנו מציעים את השירות בכל ערי ויישובי האזור הצפוני של הארץ – עכו, חיפה, טבריה, קריות, נהריה, עפולה, קריית שמונה ועוד. אילו סוגי הדברות באפשרותנו להציע לכם, כמה עולה הדברה בצפון הארץ ולמה להדביר דווקא איתנו? הנה כל התשובות.

 

חברת הדברה בצפון הארץ – מדבירים במחיר נדיר!

✔️ שירותי הדברה בצפון כנגד כל סוגי המזיקים

✔️ הדברה ירוקה, ריסוס ושיטות נוספות

✔️ לוכד נחשים זמין 24/7,לוכדי עכברים וחולדות

✔️ ריסוס בית בצפון או דירה עם אחריות בסיום

חייגו אלינו: 050-8303463

 

הדברה בצפון
שירותי ריסוס לבית / הדברה בצפון הארץ במחירים נוחים

 

 

✔️ הדברה בכל יישובי הצפון: חיפה והקריות, נהריה, עכו, קרית שמונה, כרמיאל, עפולה, עמק יזרעאל, טבריה, צפת, מגדל העמק, יקנעם, נוף הגליל ונוספות. צרו קשר למידע נוסף על הדברות בצפון הארץ במחירים נוחים.

 

מחיר שירותי הדברה בצפון הארץ

הזמנת שירותי הדברה לא אמורה לעלות לכם יותר מידי, כשעבור מרבית סוגי המזיקים המחיר יתחיל ב-250 שקלים בלבד ויתייקר ככל שמדובר בכמות גדולה יותר של מזיקים, בשטח גדול יותר שיש להדביר ובמורכבות העבודה. למשל, ריסוס לבית של 2 עד 3 חדרים יהיה זול בהרבה מהדברה של בית פרטי שכולל גם גינה או מהדברה של משק חקלאי גדול.

לא משנה לאיזה היקף הדברה אתם זקוקים, אצלנו תמצאו מחירים משתלמים ונוחים מאוד. הנה טווח המחירים המומלץ לשירותי הדברה בצפון:

הדברה בצפון מחיר לפי מזיקמדביר בצפון מחיר ממוצע
מחיר הדברה נגד ג'וקים בצפון450 – 250 ₪
טווח המחירים להדברת פשפשים (לפי חדר)החל מ – 500 ₪
עלות של לוכד עכברים בצפון הארץ900 – 300 ₪
הדברת טרמיטים בצפון מחיר בהתאם לכמות הרעל הדרושה1,500 – 350 ₪
שירותי ריסוס נגד נמלים בבית500 – 250 ₪
כמה עולה הדברת צרעות בצפון הארץ500 – 250 ₪
הדברת קרציות או פרעושים מחירים500 – 250 ₪
מחיר ללוכד נחשים באזור הצפון באישור רשות הטבע והגנים800 – 300 ₪

 

הדברת מזיקים בצפון – החשיבות והסוגים השונים

מרבית האנשים אשר קוראים לנו ומזמינים שירותי הדברה, זקוקים בעיקר לעבודת הדברה של חרקים ומזיקים. חשוב מאוד להדביר חרקים שפלשו לבית, לגינה או לעסק שלכם, מאחר והם מהווים הפרעה אסתטית וחלקם אף עלולים לעקוץ, להעביר מחלות ואף לפגוע בצורה קשה ברכוש שלכם. אנו מציעים לכם מגוון סוגי הדברות בצפון בכל הקשור לחרקים, הנה היותר נפוצים שבהם:

✔️ הדברת נמלים בצפון – נמלים אומנם לא מסוכנות אך הן בהחלט יכולות לפגוע באיכות החיים. הן מהוות מפגע אסתטי, מתרבות במהירות בבית, עוקצות ומחרבות גינות שלמות. את רוב הנמלים ניתן להדביר בקלות על ידי פיזור פיתיונות ג'ל סביב המושבות שלהן. הנמלים מעבירות את הפיתיונות המורעלים לתוך המושבה ומרעילות את כל הנמלים בה כולל המלכה. סוג נוסף של נמלים שניתן למצוא בסביבה הוא נמלי אש. הן קשוחות יותר ומחייבות בנוסף לפיתיונות גם שימוש בריסוס עם רעל ייעודי.

✔️ הדברת תיקנים – מתבצעת כנגד שני סוגי תיקנים נפוצים: התיקן האמריקאי (גדול, חום, מגיע מהביוב, מעופף) והדברת התיקן הגרמני (קטן, לא מעופף, לא מגיע מהביוב אלא מקרטונים שנכנסים לבית). את התיקן האמריקאי מדבירים על ידי ריסוס, בין היתר גם של פתחי הביוב, ואילו את התיקן הגרמני, שנוטה להתחבא בתוך מקומות שקשים להגעה (שקעי חשמל, מוצרי חשמל, ארונות מטבח וכו'), מדבירים באמצעות פיתיונות ג'ל מורעלים.

✔️ הדברת טרמיטים בצפון – הטרמיטים הם חרקים מאוד קשוחים ועמידים ולמרות שהם דומים לנמלים בצורתם החיצונית, הם הרבה יותר בעייתיים מהן. הטרמיטים מסוגלים לנגוס בכל חומר שהוא וגורמים נזקים חמורים למבנה, לריחות צחנה ולסימנים שחורים של ריקבון. את הטרמיטים מוצאים בתוך קירות, משקופים ואפילו מתחת לריצוף ולאדמה ומדבירים אותם באמצעות פיתיונות וריסוס, לעיתים תוך כדי קידוח על מנת להגיע אליהם. עוד על הדברת טרמיטים.

✔️ הדברת קרציות, פרעושים ופשפשים – חרקים אלו נחשבים לטפילים מוצצי דם שמסוגלים להעביר מחלות לאדם. הם חודרים לתוך הבית מהגינה, על גבי הנעליים והבגדים שלנו ובעיקר דרך חיות המחמד. על מנת להיפטר מהם בצורה יעילה, יש ראשית כל לטפל בחיית המחמד ולאחר מכן לבצע הדברה לפי סוג החרק. קרציות ופרעושים מדבירים באמצעות ריסוס וזאת לאחר שטיפה יסודית של הבית במים חמים, מה שגורם למותם. במידה וחדרו אליכם פשפשים לבית, הדבר מעט יותר מורכב לטיפול והוא כולל שימוש בקיטור אדים, שאיבה חזקה ולאחר מכן ריסוס של כל הבית.

בנוסף, תוכלו להזמין מאיתנו שירות הדברת חרקים גם עבור נדלים, עכבישים, פסוקאים, הדברה של עש, דג הכסף ועוד.

 

הדברה בצפון של חרקים מעופפים

עוד סוג של חרקים שמאוד נפוץ באיזור הצפוני של ישראל הוא חרקים מעופפים, וכשהם מגיעים בנחילים גדולים, הדבר עלול לפגוע רבות באיכות החיים. המדבירים המקצועיים שלנו יודעים כיצד לטפל גם בסוגי החרקים הללו בצורה יעילה ומהירה והשירותים שאנו מציעים לכם במישור הזה הם:

✔️ הדברה נגד יתושים בצפון – על מנת להיפטר מיתושים בצורה יעילה, חשוב להתקשר עם חברה כמונו שמציעה לכם שירותי הדברה ביולוגית. ראשית כל, אנו נאתר את מקורות ההתרבות של היתושים (מקווי מים עומדים) ונפזר בהם דגים שאוכלים ביצים של יתושים או חיידקי בצילוס שפוגעים בזחלים. בהמשך נשתמש בריסוס על מנת להשמיד את כל היתושים הבוגרים.

✔️ הרחקת דבורים – דבורים נחשבות לחרקים ייחודיים וזאת בשל תפקידן האקולוגי החשוב בכל הקשור להאבקת פרחים. מסיבה זו דבורים הן חרקים מוגנים ואין להשמידן על ידי ריסוס, אלא אם ממש אין ברירה. הדברת דבורים מבוצעת על ידי הזזת הקן הרחק מהמקום. במידה והקן נמצא בתוך קירות או רהיטים, מבוצעת שאיבה של הדבורים ומשחררים אותן במקום אחר.

✔️ הדברת צרעות בצפון – צרעות אינן מוגנות על ידי חוק כמו הדבורים (למרות שהן קרובות משפחה) ולכן ניתן להדביר אותן ולהשמידן. ההדברה מבוצעת על ידי שימוש בפיתיונות ג'ל וריסוס הקן בחומרי רעל.

עוד חרקים מעופפים נפוצים שבאפשרותנו להדביר הם חיפושיות וזבובים, שכל אחד מהם מטופל בהתאם לסוג הספציפי ובדרך כלל על ידי ריסוס של הבית או הדירה.

 

הדברת מכרסמים בצפון הארץ

ניתן להזמין שירותי הדברה באיזור הצפוני של ישראל לא רק כנגד חרקים, אלא גם במקרה שעולה הצורך בהדברת מכרסמים מסוגים שונים שפלשו לסביבת המחייה או העבודה שלכם.

גם בכך באפשרותנו לטפל והשירותים שלנו בתחום זה כוללים שירות הדברת חולדות בצפון, עכברים וחפרפרות. ההדברה מתבצעת תוך התחשבות בחיה וניסיונות שלא לפגוע בה, ולכן ראשית כל, תמיד ננסה לתפוס אותה באמצעות מלכודות שונות, דוגמת מלכודת כלוב.

במידה והדבר אינו אפשרי או כאשר מספר המכרסמים רב, ניתן להשתמש במלכודות יותר רגישות (אך ממיתות) כגון מלכודות דבק או מלכודות קפיץ וכמו כן, גם בחומרי רעל בעיקר מקבוצת האנטי-קואגולנטים (נוגדי קרישה).

לוכד מכרסמים מספיק מקצועי כמו שתמצאו אצלנו, ידע לזהות מראש כמה עכברים או חולדות חדרו למתחם ובהתאם לזאת לבחור בשיטת ההדברה המתאימה.

כאשר נשתמש ברעלים, המכרסמים בדרך כלל ימותו במקומות מסתור שאינם נגישים, ועל כן אנו מציעים לכם גם שירותי פינוי פגרים, בטרם יסריחו וימשכו חרקים.

 

 שירותי הדברה בצפון – חשיבות בחירת החברה המבצעת

חברות הדברה בצפון יש הרבה, אך חשוב מאוד לבדוק היטב עם מי מתקשרים, על מנת שתוצאות ההדברה אכן יעזרו, וזאת מבלי לגרום נזק בריאותי לדיירי המתחם. כאשר אתם מזמינים מדביר מומלץ בצפון מאיתנו, אתם יכולים להיות בטוחים שאכן כך יהיה.

כל אנשי המקצוע שלנו הם מדבירים מורשים, מה שאומר שהם עברו את ההסמכה הנדרשת מטעם המשרד להגנת הסביבה ועל כן יכולים לבצע מגוון סוגי הדברות, תוך זיהוי מהיר של סוג המזיק ובחירה בשיטת ההדברה המתאימה.

התקשרות עם מדבירים מורשים אף מבטיחה לכם כי הם יהיו מודעים לחשיבות העבודה אך ורק מול ספקים של מוצרי הדברה שקיבלו את אישור משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה. הידע הרב של מדבירים מורשים אף יאפשר להם לקבוע באיזה חומר הדברה כדאי להשתמש. למשל, ישנו הבדל בין חומרי הדברה לבית לבין חומרי הדברה לגינה ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר על חומרי הדברה לחקלאות.

בנוסף, רק חברת הדברה מובילה כמונו תוכל להציע לכם גם אפשרויות נוספות כמו הדברה ירוקה בצפון (קרוי גם הדברה אקולוגית או הדברה אורגנית). הדברה זו כוללת שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה, במידה ואתם חוששים מהשיטות האחרות הקיימות.

 

ריסוס לבית בצפון – דגשים נוספים הקשורים למחיר

בפסט מאסטר תמצאו, כאמור, את המחירים המשתלמים ביותר עבור שירותי הדברה, אך חשוב לדעת כי בתקופת הקיץ המחירים גבוהים יותר לעומת שאר עונות השנה, מאחר וזוהי התקופה בה מרבית המזיקים מתחילים להיות פעילים ולכן הביקוש לשירות רב יותר.

בנוסף, שירותי הדברה אקולוגית תמיד יהיו יקרים יותר מהדברה רגילה, וכך גם לגבי המקרה של הזמנת לוכד עכברים בצפון, בדרום או במרכז באופן בהול באמצע הלילה ולא בשעות שגרתיות.

בכל מקרה, אצלנו בפסט מאסטר תמצאו את המחירים המשתלמים ביותר עבור כל סוגי ההדברות ואף תקבלו אחריות ארוכה על העבודה. צרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

 

מדבירים בצפון לפי יישוב / עיר:

✔️ מדביר בחיפה   ✔️ מדביר בחדרה  ✔️ מדביר בבנימינה  ✔️ מדביר בנהריה  ✔️ מדביר בעפולה  ✔️ מדביר בזכרון יעקב  ✔️ מדביר בקרית אתא  ✔️ מדביר ביקנעם  ✔️ מדביר בקריות  ✔️ מדביר בקיסריה  ✔️ מדביר במגדל העמק  ✔️ מדביר באור עקיבא  ✔️ מדביר בקריית ביאליק  ✔️ מדבירים בנשר  ✔️ מדביר בקרית ים  ✔️ מדבירים בטבריה  ✔️ מדביר בנוף הגליל  ✔️ מדביר בעמק יזרעאל  ✔️ מדבירים בטירת כרמל  ✔️ מדביר בחריש  ✔️ מדביר בפרדס חנה  ✔️ מדביר בעכו  ✔️ מדביר בקריית חיים  ✔️ מדביר בקריית שמונה


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.