האם ידעתם כי הזמנת לוכד נחשים היא דבר נפוץ מאוד בישראל? וכי הם מסתובבים גם בערים ולאו דווקא רק בחיק הטבע? אם הבחנתם בנחש בבית, בחצר, בעסק או אפילו ברכב שלכם, תוכלו להזמין לוכד נחשים מוסמך דרך חברת פסט מאסטר ולהיפטר מהמטרד המפחיד הזה בצורה מהירה.

אנו מציעים לכם שירות לוכד נחשים פרטי בפריסה ארצית 24 שעות ביממה, עם זמני הגעה מהירים ובמחירים משתלמים במיוחד. מה צריך לעשות כשמזהים נחש, מהן השיטות ללכידת נחש, אילו סוגי נחשים נפוצים בארץ, כמה עולה לוכד נחשים מומלץ ומדוע כדאי להזמין אותו דרכנו? הנה כל התשובות.

 

מיטב לוכדי הנחשים באישור ופיקוח רשות הטבע והגנים

✔️ כל שירותי לוכד נחשים, הגעה מהירה וטיפול יעיל בבעיה

✔️ לוכדי נחשים מוסמכים בזמינות להגעה בהתראה קצרה לכל כתובת בישראל

✔️ איתור / לכידה של נחש, מחירים נוחים, פיזור מלכודות מנע

✔️ הדברת נחשים בשטחים פתוחים ובישובים חקלאיים או בסביבה עירונית 

✔️ לקבלת הצעה מיידית ללוכד נחשים סביב השעון >>

חייגו לקבלת ייעוץ: 050-8303463

 

לוכד נחשים מוסמך

לוכד נחשים מעכשיו לעכשיו – זמינות למענה מיידי 24 שעות

 

 

סוגי הנחשים הנפוצים בישראל

נחשים הם זוחלים חסרי רגליים אשר מוגדרים כבעלי חיים טורפים שניזונים מבשר. זוהי הסיבה שנהוג למצוא אותם בחצרות, גינות ומחסנים, שם הם ניזונים ממזיקים אחרים דוגמת מכרסמים, חשופיות, צפרדעים וחרקים למיניהם. לעיתים הם גם עלולים להיכנס לתוך הבית עצמו, במטרה למצוא עוד מקורות מזון ומקומות מסתור.

חלק מהנחשים צדים את טרפיהם באמצעות חניקתם ואילו אחרים משתמשים בארס על מנת לשתק את קורבנותיהם טרם בליעתם. הנחשים המסוכנים ביותר בישראל הם אלו הארסיים, בעוד במקומות אחרים בעולם ניתן למצוא גם נחשים שאינם ארסיים אך בגדלי ענק, כך שהם מסוגלים לפגוע בבני אדם גם על ידי חנק.

קיימים יותר מ-40 מינים של נחשים בישראל וניתן לחלק אותם למספר סוגי משפחות:

#1 פתניים – בראשם הפתן השחור המצוי.

#2 צפעיים – נחש הצפע הארץ ישראלי הוא הנפוץ ביותר בישראל, בנוסף לעכן גדול ועכן קטן.

#3 צפעוניים – דוגמת שרף עין גדי אשר נחשב לארסי מאוד.

#4 זעמניים – זעמן שחור, זעמן דק, נחשי עין חתול.

#5 חנקיים – חנק משריץ הוא המין היחיד שנפוץ בישראל ממשפחה זו.

#6 נחשיליים – נחשיל מצוי ונחשיל חד ראש נפוצים מאוד בישראל.

#7 נימוניים – דוגמת נימון דק אשר נפוץ בעיקר בבקעת הירדן, ים המלח, אילת, הערבה והנגב.

שבע המשפחות הללו כוללות בתוכן נחשים שאינם ארסיים או ארסיים במידה כזאת או אחרת. רוב הנחשים בישראל אינם ארסיים ואינם מסוכנים לאדם. אלו המסוכנים משתייכים למשפחת הצפעיים, הפתן השחור  ושרף עין גדי אשר נחשב לנחש המסוכן מכולם, שעבורו אין נסיוב.

הנחש הארסי הנפוץ והגדול ביותר בישראל הוא הצפע הארץ ישראלי (אחראי על יותר מ- 90% ממקרי ההכשה המסוכנים), שאותו ניתן למצוא מקו באר שבע צפונה. הוא מאופיין בצבע חום כהה עד שחור, מגיע לאורך של עד 1.35 מטר ומשקל של 1.5 ק”ג ועל גבו צורות של מעוינים.

נחש הפתן השחור הוא בגודל בינוני (אורך של 1.3 מטר ומשקל 1 ק”ג), בעל גוף שחור ומבריק ואילו נחש שרף עין גדי נחשב לקטן יחסית (אורך של 60 ס”מ בממוצע), עם גוף דק בצבע שחור אחיד. בכל מקרה שאתם מזהים את אחד מסוגי הנחשים הללו, חשוב כי תתקשרו אלינו באופן מיידי.

אנו מציעים לכם שירותי לוכד נחשים 24 שעות ביממה ואין שום סיבה כי תסכנו את עצמכם ותנסו לתפוס אותו לבד.

 

לוכד נחשים של פסט מאסטר
לוכד נחשים מקצועי

 

טיפים להימנעות מנחשים בבית ובחצר

התנהלות נכונה בסביבת המחיה שלכם תבטיח סיכוי נמוך לפגוש שם נחש, ארסי או לא:

✔️ רשתו את כל הבית והקפידו על כך שאין חריץ פתוח בין דלת הכניסה לרצפה.

✔️ טפלו בעשבייה גבוהה בחצר לעיתים תכופות.

✔️ יבשו מקורות מים עומדים בסביבת המגורים שלכם ודווחו על מקורות מים עומדים לרשות המקומית.

✔️ גדלו צמחים שמרחיקים נחשים באופן טבעי, בין היתר ורדים ולמון גראס.

✔️ הקפידו תמיד על סגירת חלונות הרכב בעת החנייה, גם אם מדובר בחנייה פרטית ומאובטחת.

נחש בכל זאת הצליח לחדור לבית או לחצר שלכם? התקשרו אלינו והזמינו לוכד נחשים עוד היום! אנו נדאג לשלוח אליכם לוכד נחשים מוסמך במהירות האפשרית, בטווחי זמנים של חצי שעה עד שעה לכל היותר לכל יעד בישראל.

 

כיצד לוכדים נחשים באופן מקצועי?

אז איך לוכדים נחש? הדבר תלוי בסוג הנחש ולכן ראשית כל יש לבצע אבחון נכון ומדויק. ככל שמדובר בנחש שאינו ארסי, לכידת נחשים בחצר או בבית מתבצעת באופן פשוט למדי תוך כדי תפיסתו בידיים. אם הלוכד זיהה את הנחש באופן וודאי והוא ב- 100% אינו מסוכן, הוא עשוי גם שלא להשתמש בכפפות מגן על מנת לאפשר לעצמו מקסימום תנועתיות ויכולת שימוש באצבעות בדרך לתפיסת הנחש.

במידה וקיים ספק באשר לזהותו של הנחש (למשל, כאשר הנחש מסתתר בבית או ממוקם בחצר מתחת לסלע) או כאשר מזהים בוודאות כי מדובר בנחש מסוכן, אז הלוכד צריך לפעול בצורה זהירה בהרבה. לוכד נחשים ארסיים יכול לבצע את הלכידה באמצעות אחת השיטות הבאות:

שימוש בלוכדן – לוכדן זהו מכשיר בעל זרוע מתארכת והוא כולל מעין הדק שבעת הפעלתו נסגר בצורה של צבת ואינו מרפה. כאשר לוכד הנחשים מבחין בנחש הוא ישמור ממנו מרחק באמצעות אורך הלוכדן וינסה לסגור אותו על ראשו לשם לכידתו ומניעת יכולת הכשה.

זינוב – אם הזנב של הנחש בולט החוצה והראש חבוי, הלוכד ישתמש בלוכדן על הזנב ובאמצעות מוט מיוחד ירחיק את ראש הנחש ממנו למניעת הכשה. שיטה זו קרויה “זינוב” ולעיתים משתמשים בה גם ללא לוכדן אלא באמצעות הידיים תוך שימוש בכפפות וביגוד מגן מתאים.

שימוש במוט – בשיטה זו הלוכד משתמש במוט ארוך על מנת לנווט את תנועתו של הנחש לתוך שק בד מיוחד או צינור פלסטיק שיעטוף את הראש שלו. לאחר שהנחש מנוטרל אפשר להעביר אותו למקום מרוחק שבו לא יהווה סכנה לאף אחד.

 

לכידת נחש
לכידת נחש – פסט מאסטר

 

כמה עולה הזמנת לוכד נחשים?

מחיר לכידת נחש תלוי במספר גורמים כגון מספר הנחשים ללכידה, איתור קיני ביצים של נחשים בחצר, האם מיקומו של הנחש ידוע או לא ומורכבות העבודה. הנה טווח המחירים ללכידת נחש:

לוכד נחשים מחיר ממוצע עלות לכידת נחש – מחיר מומלץ
מחיר קריאה ללוכד נחשים לצורך אבחון (ללא לכידה)  350 – 250 ₪
העלות ללכידת נחש ממיקום ידוע (חדר בבית /סלע בחצר וכו’) 650 – 350 ₪
מחיר איתור ולכידת נחש במיקום שאינו ידוע 1,000 – 600 ₪
מחיר לכידת נחש בשדה או שטח פתוח: המחיר נקבע על פי הממצאים בשטח אבחון כמות הנחשים, מקומות המסתור הפוטנציאליים ושטח הקרקע
לוכד נחשים מחיר ממוצע 800 – 300 ₪
תוספת לוכד נחשים בשבתות וחגים עד 200%

אצלנו בפסט מאסטר תוכלו להזמין שירות לוכד נחשים במחירים משתלמים ולהיות בטוחים כי המטרד ייעלם מהשטח שלכם בצורה מהירה ויעילה. צרו איתנו קשר ונשמח לעזור לכם באופן מיידי.

 

מי רשאי ללכוד נחש?

לא כל אדם רשאי לפעול בתור לוכד נחשים ולהתחיל להציע את שירותיו בכל הקשור לכך. מי רשאי להיות לוכד נחשים? רק מי שקיבל אישור לכך על ידי המדינה, עבר קורס מתאים בהצלחה ולאורך הזמן המשיך לעמוד בכל דרישות החוק.

כל נושא הנחשים בישראל מופיע בחוק ההגנה על חיות הבר, מוסדר ומפוקח על ידי רשות הטבע והגנים, מה שאומר שכל מי שעוסק בתחום חייב לדווח למדינה על כל לכידה שהוא מבצע, סוג הנחש, אופן התפיסה והלכידה ומקום השחרור של הנחש בטבע.

כאשר לוכד נחשים מתנהל בצורה תקינה, ההיתר שלו מוארך בשנה נוספת, כך שתמיד יש להתקשר עם לוכדי נחשים בהיתר רשות הטבע והגנים שמציגים בפניכם אישור בתוקף לאותה השנה. תנאי זה הוא הכרחי ולא משנה אם מדובר בהזמנת לוכד נחשים מסוכנים או עבור לכידת נחש קטן מאוד שאינו מזיק כלל.

כל לוכדי הנחשים של פסט מאסטר עומדים כמובן בכל הדרישות שלעיל!

 

איך לוכדים נחש
לוכד נחשים – מחיר אטרקטיבי. צרו קשר לפרטים