שירותי הדברה בחולון כדאי להזמין מהר ולא להמתין: החיים עם מזיקים יכולים להיות בלתי נסבלים, אך אינכם צריכים להתמודד עם העניין הזה במשך זמן רב. בדיוק בשביל זה כדאי לקרוא לאנשי המקצוע של פסט מאסטר ולתת להם לעשות את העבודה.

אנחנו בחברת פסט מאסטר מעניקים שירותי הדברה בעיר חולון ובסביבה ושמחים לסייע לכל מי שגילה שיירת נמלים במטבח, עכבר מתרוצץ במחסן או אפילו נחש שנצפה בחצר הבית.

אל תתנו לעצמכם להרגיש חסרי מנוחה והזמינו מדביר בחולון, שיפתור את הבעיה מהשורש, יסלק את המזיקים שמטרידים את מנוחתכם, ימנע את שובם לאורך זמן ויעניק לכם תקופה ארוכה של שקט ושלווה מהם.

 

חברת הדברה בחולון – מגיעים לכל שכונות העיר!

✔️ שירותי ריסוס לבית בחולון, מדבירים מוסמכים במחיר פגז

✔️ מבחר שיטות הדברה בהתאם לצרכי הלקוח ולסוג המזיק

✔️ חומרי הדברה בפיקוח המשרד להגנת הסביבה

✔️ לוכד עכברים בחולון, נחשים, הדברת חולדות ומכרסמים

✔️ לקבלת הצעה, צרו קשר >>

טלפון: 050-8303463

 

הדברה בחולון
הדברה בחולון – מדבירים בחולון לריסוס נגד מזיקים

 

 

הדברה בכל השכונות: קרית שרת, ותיקים, אגרובנק, תל גיבורים, קרית בן גוריון, נאות רחל, חולון הירוקה, קרית יצחק רבין, חולון הצעירה ורבות נוספות.

 

הדברות בחולון – מתי מומלץ להזמין את השירות?

הדברה של מזיקים בחולון בית או בחצר היא פעולה שאנשים מזמינים, לרוב, אחת לשנה באופן קבוע – והיא מתבצעת על ידי אנשי מקצוע מנוסים שהם מדבירים מומלצים באזור חולון, שיכולים לעזור בפתרון מיידי שגם נותן מענה לטווח ארוך.

המטרה היא "להקדים תרופה למכה" ולמנוע ככל האפשר את חדירתם של חרקים, מכרסמים ומזיקים אחרים אל הבית.

 

מחיר הדברה בחולון

טווח המחירים של ריסוס לבית בחולון בפרט והדברת מזיקים בכלל, יושפע מכמה גורמים וביניהם השניים העיקריים הבאים:

1. סוג ההדברה – האם מדובר בריסוס, בפיתיונות ג'ל או בלכידת מכרסמים?

2. מורכבות העבודה – האם מדובר בדירת 3 חדרים או בבית פרטי בן כמה קומות וחצר.

הדברה בחולון מחיר לפי סוג שירותמדביר בחולון – מחירים ממוצעים
כמה עולה הדברת פרעושים בחולון? (דירה קטנה)300-500 ₪
הדברה לדירת 3 חדרים בחולון והסביבה250-350 ₪
העלות הממוצעת עבור הדברה בדירת 4 חדרים280-370 ₪
הדברת תיקן אמריקאי300-400 ₪
כמה עולה להדביר בניין מגורים בחולון (כולל לובי וחדרי מדרגות)300-500 ₪
מחיר הדברת ג'וקים בחצר בית או פרטי או סביב בניין250-350 ₪
מחיר הדברת כיני יונים במרפסת בעיר300-500 ₪
מחיר הדברת ברחשים במרפסת הדירה (בחצר בית פרטי או חצר הבניין)250-400 ₪
מה עלות של הדברת תיקן אמריקאי250-350 ₪
הדברת תיקן גרמני300-400 ₪
הדברה נגד טרמיטים בחולון350-1550 ₪
מחיר ריסוס לבית בחולון נגד נמלים בבניין מגורים300-500 ₪

כדאי להכיר את קשת שירותי ההדברה השונים שאנו מציעים ולראות כיצד סוג ההדברה יכול להשפיע על המחיר, כמו גם מורכבות העבודה וגורמים נוספים, לרבות הפעולות הנדרשות לצורך מציאת המקום ממנו יוצאות הנמלים וממוקם הקן שלהן, או למשל מקום מסתורו של נחש.

אנשי מקצוע מיומנים יידעו להעניק את שירותי ההדברה במקצועיות ויסודיות, כאשר המחיר יהלום את טווח המחירים המומלץ ויהיה הוגן כלפי הלקוח.

 

אזורי שירות בעיר חולון

 • תל גיבורים
 • קרית שרת
 • אגרובנק
 • ג'סי כהן
 • נאות רחל
 • נאות שושנים
 • בן גוריון
 • רסקו
 • נווה ארזים
 • נווה רמז
 • מפדה
 • מולדת
 • ח-300

 

סוגי מזיקים נפוצים בחולון

בעיר חולון כמו בכל עיר שיש בה בניינים גבוהים לצד בתי קרקע, ניתן למצוא את כל סוגי המזיקים, לרבות חרקים מעופפים, זוחלים ומכרסמים. כדאי להכיר את הדרכים שבאמצעותן ניתן להשמיד את המזיקים הללו או להרחיקם, על מנת שלא לפגוש בהם שוב למשך זמן רב ולשמור על בריאותם של בני הבית, כמו גם של חיות המחמד המתגוררות בו.

#1 הדברה של נמלים – הדברת נמלים בחולון נחשבת לשירות מבוקש מאוד, כיוון שהנמלים עלולות להופיע גם בבתי קרקע וגם בדירות בבניינים משותפים. הדברה של נמלים נעשית בדרך כלל על ידי הצבת פתיונות העשויים מעמילן תירס במרקם ג'ל, ה"נדבק" לנמלים שנושאות אותו אל תוך הקן. המלכה של קן הנמלים אוכלת אותו אך אינה מסוגלת לעכל את הפתיון, מה שגורם למותה ולהתפזרות הקן.

לאחר מכן ניתן לרסס את קן הנמלים, למניעת חדירת נמלים חדשות לתוכו – מה שרלוונטי במיוחד במקרה של חדירת נמלי אש שעקיצתן כואבת במיוחד.

#2 הדברת קרציות ופשפשים – המטרה של הדברת פשפשים וקרציות בחולון היא להיפטר מפשפשי מיטה – כאשר חשוב לעשות זאת בזהירות ובשלבים, למניעת פגיעה בבריאותם של בני הבית. הדברת קרציות ופשפשים אינה מיועדת לחיות המחמד, אלא נעשית באופן מיוחד על משטחים ספציפיים ברחבי הבית ועל פי כל כללי הבטיחות הנדרשים.

#3 הדברת מקקים מכל הסוגים – ישנו הבדל בין שיטות הדברת תיקנים: השמדה של תיקן אמריקאי נעשית על ידי ריסוס, לעומת הדברה נגד תיקן גרמני שבדומה להדברת נמלים – גם הוא יושמד באמצעות פתיונות ג'ל. חשוב לבצע איתור, ניטור ובדיקה מעמיקה של מקום היציאה ממנו מגיעים המזיקים מסוג זה, על מנת להתאים באופן מדויק את שיטת ההדברה ולוודא שהיא תהיה בטוחה ויעילה לאורך זמן ותמנע את חזרת המזיקים.

#4 הדברה נגד טרמיטים – טרמיטים הם מזיקים שהורסים רהיטים וקירות ומכיוון שהם מקימים מושבות שקשה מאוד להיפטר מהם, חשוב להדביר אותם בדרך שגם תמנע את המשך בניית המושבות הללו. הדברת טרמיטים בחולון כוללת החדרה של חומרי ההדברה אל הקירות כדי לוודא שהם מושמדים לחלוטין ואז לסתום את החורים.

#5 לכידת עכברים וחולדות – מכרסמים בכלל ועכברים או חולדות בפרט, מעוררים בהלה רבה במיוחד כיוון שנדמה שהם צצים משום מקום. עכברים יכולים להסתתר בכל מיני מקומות ולהגיח מהמחסן, מהחצר וממקומות נוספים. לוכד עכברים בחולון צריך להכיר ולהיות בקיא באורח החיים של המכרסמים והבנה מעמיקה בנוגע לדרך היעילה והאפקטיבית ביותר, באמצעותה ניתן יהיה ללכוד אותם.

#6 איתור ולכידת נחשים בבית או בחצר – בניגוד לרוב המוחלט של המזיקים, אשר נקראים כך אך בפועל מהווים בעיקר מטרד שמייצר לכלוך, נחשים הם כבר עניין מסוכן של ממש וחשוב לוודא כי נחש שהתגלה בסביבת הבית, יימצא ויילכד על מנת שלא יפגוש בדיירים או בחיות המחמד. שירות של איתור ולכידת נחש נדרש כאשר הנחש נצפה וברח – ואין יכולת לדעת היכן הוא מסתתר.

ניסיונות למצוא את הנחש באופן עצמאי עלולות להוביל להכשה ולכן חשוב לקרוא לאיש מקצוע שהוא לוכד נחשים מיומן, כדי שיעשה את העבודה. גם אם הנחש נמצא בחדר סגור ואיננו מסוגל לצאת ממנו, אסור לנסות ללכוד אותו ובוודאי שלא לפגוע בו: לכידת נחש במקום ידוע היא פעולה פשוטה עבור בעל מקצוע מיומן והיא גם הדרך המהירה והבטוחה ביותר, להיפטר מן הנחש ומן הסכנות שהוא עלול להביא עמו.

 

הדברה בחולון
הדברה בחולון נגד נמלים משמידה את החרקים ומונעת חזרה של הנמלים לתקופה של חודשים רבים

 

3 טיפים למניעת חדירה של מזיקים לבית

✔️ שמירה על ניקיון בבית בדרך כלל, הרגלי ניקיון סבירים יספיקו כדי שלא לייצר הזנחה היגיינית, שעלולה למשוך מזיקים ולהפוך לכר פורה לרבייתם ולהגברת המטרד שהם מייצרים. בחלק ניכר מן המקרים, מזיקים יופיעו במקומות שבהם תנאי המחייה הם אופטימליים עבורם: נמלים נמשכות למזונות מסוימים, לדוגמה, לכן סביר שאם לא בוצעה הדברה בביתכם והשארתם מזון על השולחן, הן יופיעו בשלב כלשהוא.

✔️ שמירה על סדר וארגון ומניעת בלאגן נחשים נקלעים לתוך בתים בטעות, כיוון שאין להם באמת מה לחפש בתוכם בהיבט של מציאת מזון. הם יבחרו לשהות במקומות מסתור כמו מחסן חשוך או ארון, שבו הם ירגישו מוגנים, בעיקר אם הם מבולגנים והחפצים שבתוכם מונחים בערימות זה על גבי זה ויוצרים הרבה איזורים חשוכים ונסתרים.

✔️ הקדמת "תרופה למכה" ניתן לבצע הדברות מנע בביוב ובמקומות נוספים שעלולים להיות "מועדים לפורענות" בכל הקשור לחדירת מזיקים, חרקים בלתי רצויים ומכרסמים, כדי לייצר מעין "שכבת הגנה" מפני אפשרות עתידית של כניסתם ואי מתן אפשרות להתרבות זן מסוים של מזיקים, גם אם כבר נכנס לביתכם.

 

הדברת מכרסמים בחולון בכל שעה

אף אחד לא נהנה למצוא חולדה או עכבר בבית, מכאן שחשוב למצוא בעל מקצוע זמין עבורכם מיידית, כמו לוכד עכברים 24 שעות שיבוא בתוך זמן קצר ולא ישאיר אתכם להתמודד לבדכם עם המכרסמים, ללא פתרון.

מדביר שמעניק שירותי לכידה והדברת חולדות 7 ימים בשבוע, יעניק לכם תחושת בטחון וכך תוכלו להיפטר מהטרדה הזו במהירות המקסימלית.

גם כאשר מדובר בפעולת הדברה שלא נועדה להשמיד מזיקים קיימים, אלא למנוע בעיות עתידיות, למשל כאשר מזמינים הדברה בחולון לפני מעבר דירה – כדאי לבחור מדביר שיכול להציע את שירותיו בכל שעה שתתאים לכם.

הנגישות של המדביר תאפשר לכם לתכנן בצורה מיטבית את מעבר הדירה ולוודא כי ארגון התהליך נעשה בהתאם לתוכניות שלכם.

 

הדברה בחולון
הדברה בחולון מחוץ לבניין מגורים משאירה את הבניין נקי ממזיקים

 

הדברה ירוקה בחולון – היתרונות של שיטות טבעיות

המטרה בהזמנת שירות של הדברה ירוקה בחולון, היא לוודא כי פעולת ההרחקה של המזיקים תפגע אך ורק בהם ולא בצמחייה, בבעלי החיים או באנשים שמתגוררים בבית.

הדברה בשיטות טבעיות מטרתה למזער למינימום האפשרי את השימוש בכימיקלים, או להימנע מהם לחלוטין ולפעול באמצעות חומרים שאינם רעילים – תוך הטמעת העקרונות של היגיינה ומניעה טבעית של התרבות מזיקים.

חשוב להיעזר אך ורק במדבירים שמוסמכים לבצע הדברה שכזאת, על מנת שמצד אחד פעולת ההדברה אכן תרחיק את החרקים או המכרסמים שמטרידים אתכם, אך מצד שני גם תהיה הבטיחותית ביותר שאפשר ותכיל מינימום או שבכלל לא תכיל חומרים כימיים.

 

גורמים נוספים שמשפיעים על עלויות שירותי הדברה

מחירים של פעולות הדברה יכולים להגיע לקצה טווח העלויות, כאשר נדרשת עבודה ייחודית שאורכת זמן רב. הדבר מתרחש, בדרך כלל, במסגרת פעולות הדברה נגד טרמיטים – פעולה מורכבת שלוקחת מספר שעות, זאת לעומת ריסוס נגד נמלים, לדוגמה, שהוא קצר יחסית.

בנוסף, כשמקור היציאה של המזיקים הוא גלוי וברור – למשל, מפתח של ביוב – פעולת ההדברה תהיה פשוטה ומהירה, זאת לעומת לכידת מכרסמים שמגיעים ממקום לא ברור ודורשים הצבת מלכודות במספר מקומות ובעיקר ניטור שנעשה על ידי המדבירים המוסמכים, שעלות עבודתם היא בהתאם.

 

מה מייחד את המדבירים שלנו בפסט מאסטר?

המדבירים שלנו בחברת פסט מאסטר הם אנשי מקצוע מוסמכים, הבקיאים לעומק בכל סוגי ההדברות ומנוסים במציאת פתרונות לכל מזיק שנכנס לביתכם.

המענה שניתן על ידי המדבירים שלנו הוא תמיד מדויק, יעיל ואפקטיבי לאורך זמן, לכן אנו מעניקים אחריות על העבודה שנבצע בבית הלקוח, בהתאם לסוג ההדברה שנעשתה במקום ומתוך רצון להעניק תחושת בטחון כלפי כל מי שבוחר להזמין את שירותי ההדברה שלנו.

 

קישורים שימושיים: אמנת שירות והדברה באתר עיריית חולון


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.