הבחנתם בצרעות רבות באזור מגוריכם? כנראה שיש לידכם קן צרעות פעיל. חוששים להרוס את הקן בעצמכם? ניתן לפנות אלינו להריסה ופינוי של קן צרעות באופן מהיר ובטוח.

אנשים רבים תוהים איך להרוס קן צרעות לבד באופן עצמאי. אם יש לכם ניסיון בתחום, אפשר לנסות לעשות זאת בעצמכם, אך בדרך כלל נמליץ לכם להתרחק מהקן ולחכות שנגיע.

הריסת קן צרעות היא משימה שעדיף לעשות עם מדביר מורשה. כל ניסיון לבצע זאת באופן עצמאי עלול להסתיים בעקיצות ופגיעות.

איך הורסים קן צרעות ולאן מפנים אותו? במדריך הבא נפרט על השלבים השונים בתהליך וכמה עולה להרוס קן צרעות באמצעות חברת הדברה מקצועית. בואו נתחיל.

 

קן צרעות - מה עושים
קן צרעות – מה עושים ואיך מטפלים?

 

הריסת קני צרעות בכל הארץ – 100% הצלחה, במחיר מנצח!

✔️ הריסה ופינוי של קיני צרעות בצורה מקצועית ויעילה עם אחריות

✔️ הורסים קן צרעות מכל סוג – גדול, קטן, קן צרעה גרמנית, מזרחית, טייחת

✔️ שירות בפריסה ארצית 24/7 ע"י מדביר מוסמך!

✔️ התקשרו להזמנת מדביר להשמדת קן צרעות במחיר מנצח >>

טלפון: 050-8303463

 

איך להרוס קן צרעות
הריסה ופינוי של קן צרעות – טיפול והדברה עם אחריות ע"י מדבירים מורשים במחיר מנצחצרעות – לא נעים להכיר!

לפני שנתחיל לפרט בפניכם על חשיבות פינוי של קן צרעות ועל איך להוריד קן צרעות קטן או גדול בצורה מקצועית ובטוחה, הנה כמה דברים שחשוב לדעת על החרק המעופף הזה:

✔️ צרעות אולי דומות לדבורים, אך הן אינן תורמות להאבקת פרחים ולכן אינן מוגנות על פי חוק וניתן להדביר אותן. עוד על הדברת צרעות.

✔️ בישראל ניתן למצוא את הצרעה הגרמנית והצרעה המזרחית הנפוצה יותר. קיים גם סוג נוסף של צרעות, שאינו עוקץ או מסוכן לאדם, זוהי הצרעה הטייחת.

✔️ הצרעה הגרמנית מייצרת את הקן שלה בעצמה והוא נראה כמו חומר דמוי נייר, ואילו הצרעה המזרחית משתמשת בבוץ להכנת הקן שלה וכך גם לגבי הצרעה הטייחת.

✔️ קיני צרעות יכולים להיות גדולים או קטנים ולכן חשוב לפנות לחברה כמונו שיודעת להרוס קן צרעות קטן או גדול, בהתאם לממצאים בשטח.

 

הדברה של קן צרעות - פסט מאסטר
הדברה של קן צרעות – פסט מאסטר

 

האם ניתן להשמיד קן צרעות באופן עצמאי?

כאשר רוצים להרוס קן צרעות חשוב להבין כי כל התעסקות עם קן צרעות גדול או קטן, עשויה להסתיים בתוצאות לא נעימות עבורכם. צרעות נחשבות למאוד תוקפניות והן יעשו את כל מה שנדרש על מנת להגן על המלכה שבתוך הקן.

לעומת דבורים, צרעות גם יכולות לעקוץ מספר רב של פעמים ולכן אם מתבצע ניסיון לפגוע ולהרוס את הקן שלהן שלא בצורה מקצועית, מסתכנים בעשרות ואף מאות של עקיצות, שיכולות להסתיים במיון בבית חולים ואף במוות.

איך הורסים קן צרעות בלי להיעקץ? לשם כך עליכם להיות מצוידים בביגוד מתאים שימנע מהצרעות לתקוף, אך הבגד הזה עשוי להיות יקר מעלויות ההדברה, כך שברוב המקרים לא כדאי לבחור בכיוון הזה ועדיף לפנות אלינו כדי שנוכל לטפל לכם במטרד הזה בעלויות משתלמות ונוחות.


איך להרוס קן צרעות בצורה מקצועית?

הבחנתם בקן צרעות בבית, במרפסת, על הקיר, בחצר או אפילו ביחידה החיצונית של המזגן? לא יודעים מה עושים נגד קן צרעות מסוג צרעה גרמנית או מזרחית? צלצלו אלינו לפסט מאסטר ואנחנו נגיע אליכם במהירות על מנת לסייע לכם להיפטר מהקן.

אנחנו יודעים להרוס קן צרעות מבוץ או כזה שעשוי מכל חומר אחר ויכולים להגיע אליכם 24/7 על מנת לבצע זאת.

שלבי הריסת קן צרעות

✔️ איתור הקן – ראשית כל יש לאתר את מיקום הקן. לא תמיד איתור קן צרעות הוא משימה פשוטה, שכן צרעות עשויות להופיע במתחם שלכם אך מבלי להסגיר את המיקום האמיתי של הקן שלהן. 

אנו נעקוב אחר הצרעות המעופפות עד שנמצא את מקורן. במקרים אחרים הלקוחות שלנו הם אלו שמצלמים לנו את הקן ושולחים לנו לצרכי אבחון.

האם ניתן לזהות את סוג הצרעות לפי הקן? בהחלט כן! לפי סוג החומר ממנו עשוי הקן וגם לפי צורתו. למשל, הקן של הצרעה הטייחת נראה כמעין שכבת טיח על הקיר שבתוכה חורים ואילו הקן של הצרעה המזרחית בולט מהקיר החוצה.

✔️ ריסוס לחיסול הקן – במידה ואותר הקן, יש להשמיד את כל הצרעות וביצי הצרעות שבתוכו. זאת אנו עושים על ידי מספר אמצעים, בהתאם לנגישות של הקן עבור המדביר. כשמדובר בקן נגיש, משתמשים בריסוס קצף או דבק (רעל שגם אוטם את פתחי היציאה מהקן).

איך אפשר להרוס קן צרעות שאין אליו גישה? מקרה שכזה מרססים אותו מרחוק על ידי אבקה רעילה. כאשר לא יודעים היכן ממקום הקן, מפזרים פיתיונות רעילים בסביבת אזורי התעופה של הצרעות, הן אוספות את הפיתיון לתוך הקן ומרעילות את כל תכולתו.

✔️ פינוי הקן – לאחר פעולת ההדברה יש לפנות את הקן. פינוי קן צרעות הוא דבר חשוב מאוד על מנת שצרעות אחרות לא יתפסו את מקומן של אלו שמתו וכמו כן, על מנת להשמיד את כל הצרעות שעשויות עדיין להימצא בתוך הקן.

האם ניתן למנוע הגעת צרעות חדשות בדרך נוספת? ובכן, ישנם מדבירים שאף שורפים את הקן המפונה על מנת להיפטר מהצרעות וכל הביצים שבתוכו ועל מנת לוודא ששום צרעות חדשות לא יגיעו.

✔️ ריסוס מניעתי – לאחר סילוק קן צרעות יש לבצע ריסוס על גבי המשטח בו שכן הקן וזאת על מנת להשמיד ביצי צרעות שאולי שרדו את כל תהליך ההדברה עד אותה הנקודה.

חשוב גם לציין כי לאחר הריסת קן של צרעה טייחת עשויים להיוותר כל מיני עכבישים חיים שאותם אגרה הצרעה בתור מקור מזון לצאצאיה, שגם אותם יש להדביר.

חברת הדברה מקצועית כמונו לא רק יודעת איך להרוס קן צרעות באמצעות השלבים שציינו, אלא גם דואגת לבצע מספר פעולות נוספות שיבטיחו כי המקום לא יתאים להתיישבות חוזרת של צרעות.

בין הפעולות שבאפשרותנו לבצע ניתן לציין איטום פתחים, שתילת צמחים דוחי צרעות (נענע, בזיליקום) ושימוש במתקנים שונים שדוחים ו/או לוכדים צרעות.

 

צרעות טיפול
קיני צרעות קיימים במקומות שונים – חשוב להרחיק קן צרעות ולמנוע סכנה לבני אדם המתגוררים במקום

 

מחיר הריסת קן צרעות עם מדביר מוסמך

העלויות עבור הדברה והריסה של קיני צרעות באמצעות חברת הדברה מקצועית לא נחשבות ליקרות מידי, כך שאין שום סיבה שתנסו להתמודד עם הקן בעצמכם ותסכנו את עצמכם בניסיון לחסוך בעלויות.

מחיר הדברת קיני צרעות והריסה שלהם תלוי בגודל הקן והנגישות שלו למדביר, כמו גם בדחיפות הביצוע. בכל מקרה, אצלנו בפסט מאסטר תקבלו תמיד הצעת מחיר משתלמת, כזאת שלא אמורה לגרום לכם לוותר על השירות החשוב הזה.

הנה טווחי המחירים הממוצעים עבור הדברה והריסה של קיני צרעות:

מחירים לפי סוג שירותמחירון מומלץ
כמה יעלה להדביר קן צרעות בבית? החל מ-250 ₪
מחיר הריסה ופינוי קן צרעות בתריס גלילההחל מ-400 ₪
השמדת קן צרעות במזגן או על הקירהחל מ-450 ₪
מחיר לפירוק קן של צרעה טייחתהחל מ-300 ₪

מחיר הריסת קן במיקום גבוה המחייב
שימוש בסולם גבוה או במת הרמה

החל מ-500 ₪

מוזמנים לפנות אלינו בכל שעה, 24/7, כולל בסופי שבוע ובימי חג. צוות פסט מאסטר.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.