מחפשים שירותי הדברה בגבעתיים? המון לקוחות מרוצים כבר הזמינו מאיתנו שירותי הדברה בגבעתיים והסביבה ונפטרו מהמזיקים המציקים שפלשו לבית או לעסק שלהם. אצלנו ניתן להזמין מדביר 24 שעות בגבעתיים והסביבה ולקבל את השירות במחיר משתלם במיוחד אשר כולל גם אחריות על העבודה.

אילו סוגי מזיקים ניתן למצוא בגבעתיים, מהן שיטות ההדברה הנפוצות לכל מזיק, כמה עולה הדברה בגבעתיים ולמה דווקא עם חברת פסט מאסטר? הנה כל התשובות.

 

הדברה בגבעתיים – ריסוס לבית בכל רחבי גבעתיים (במחירים נוחים)

✔️ הדברות בגבעתיים לכל סוגי המזיקים – הדברת נמלים, פשפשים, לוכד עכברים, נחשים ועוד

✔️ מדבירים בגבעתיים – מגיעים לכל כתובת שתמסרו ברחבי העיר לבצע הדברה

✔️ אחריות בכתב תימסר ללקוח על כל שירות הדברה בגבעתיים

✔️ אנו מספקים שירותי הדברה לכל שכונה בגבעתיים: גבעת רמב”ם, ארלוזורוב, שיינקין, בן צבי, הידיד, כורזין, עמל, בורוכוב, פועלי הרכבת ושכונות נוספות

למדביר בגבעתיים והסביבה: 050-8303463

 

הדברה בגבעתיים
שירותי הדברה בגבעתיים 24 שעות ביממה

 

החשיבות של שירותי הדברה בגבעתיים

גבעתיים הנה עיר במרכז הארץ המאופיינת במזג אוויר חם ולח, מה שמזיקים מאוד אוהבים, במיוחד בתקופת הקיץ. במידה ומזיק מסוים פולש לבית, גינה, חצר, מחסן, מקלט או בית עסק ומתחיל להתרבות בו, קשה מאוד להיפטר ממנו וחייבים הדברה מקצועית. במידה ולא עושים זאת, עלולים להיגרם נזקים חמורים לחפצים ורכוש ואף ניתן להידבק במחלות שמועברות על ידי עקיצה או נשיכה של אותם מזיקים.

ניסיונות לבצע את ההדברה לבד בדרך כלל אינם עובדים לטווח הזמן הארוך או פשוט מסוכנים ולכן מומלץ להזמין שירותי הדברה בגבעתיים כבר בתחילת האביב ולפני תחילת הקיץ לשם מניעת הגעת המזיקים מלכתחילה.

 

הדברת חרקים בגבעתיים

המזיקים הנפוצים ביותר בגבעתיים הם סוגי חרקים למיניהם. מדביר מומלץ בגבעתיים כמו שתמצאו אצלנו ידע להדביר את כל סוגי החרקים בצורה מהירה ויעילה וזאת לאחר ביצוע אבחון מקיף של השטח לשם זיהוי החרק ומקור הגעתו ובחירה בשיטת ההדברה המתאימה.

בין סוגי החרקים שבגינם רבים מתושבי גבעתיים מזמינים שירותי הדברה ניתן למצוא:

#1 נמלים וטרמיטים – דומים אלו לאלו אך שונים במהותם. נמלים מתרבות במהירות, נעות בכל רחבי הבית, מסתתרות במקומות צרים ומשגשגות גם בגינה. טרמיטים אף הם מסתתרים במקומות מסתור אך לעומת הנמלים, שאינן גורמות נזק לרכוש, טרמיטים ממש מסוגלים לכרסם בקירות מכל סוג שהוא ובמוצרי עץ שונים ולגרום לנזקים רבים.

#2 ג’וקים (תיקנים)שירות הדברת מקקים בגבעתיים הוא דבר נדרש עבור 2 סוגים נפוצים – התיקן האמריקאי והגרמני. הסוג האמריקאי גדול, מעופף, נכנס לבית בעיקר דרך הביוב והגינה, מפזר חיידקים צואתיים ברחבי הבית ומעורר תחושות גועל קשות. הסוג הגרמני קטן יותר, נוטה להסתתר ולהתרבות בפתחים קטנים מאוד (למשל, שקעי ומוצרי חשמל, סדקים בקירות, מאחורי הארונות מטבח ועוד) וגורם נזק לרכוש.

#3 חרקים נוספים – בגבעתיים ניתן למצוא עוד שלל חרקים נוספים שמטרידים את מנוחתם של תושבי המקום כגון דבורים, צרעות, יתושים, זבובים, חומייני, פשפשים, קרציות, פרעושים, עכבישים, ברחשים ועוד. חלק מהמזיקים הללו אינם רק מטרידים בנוכחותם, אלא ישנם כאלו שגם עשויים לעקוץ, להכאיב, לגרום לגרד ולהעביר מחלות קשות לאדם.

כל אחד מסוגי החרקים שציינו ידוע ביכולת ההתרבות המהירה שלו וללא הדברה מקצועית שתבוצע בזמן הוא עשוי לפלוש לכל חדרי הבית, לבניין, לגינה, לחצר או לבית העסק. הזמנת מדביר בגבעתיים מחברתנו פותרת את הבעיה בצורה מהירה ויעילה, 24 שעות ביממה.

 

הדברת מכרסמים וזוחלים בגבעתיים

עוד סוגי מזיקים שנפוצים בשנים האחרונות בגבעתיים הם מכרסמים וזוחלים שונים. עבודות הרכבת בכל אזור המרכז גורמות לכך שאינספור מכרסמים בורחים מהמסתור שלהם מתחת לאדמה וכך גם לגבי נחשים. כאשר נחש פולש לגינה, מחסן, מקלט או לתוך אחד מחדרי הבית, הדבר לא רק מפחיד אלא גם עלול להיות מסוכן.

הפתרון הטוב ביותר הוא להזמין שירות של לוכד נחשים בגבעתיים מאיתנו ולא להתמודד איתו בעצמכם.

גם במקרה של הדברת מכרסמים דוגמת חולדות, עכברים או חפרפות, ממש לא מומלץ לנסות לבצע את הלכידה לבד. אנו מציעים לכם שירות של מדביר חולדות בגבעתיים והסביבה או לוכד עכברים בגבעתיים והסביבה, 24 שעות ביממה, כך שתמיד יהיה מי שייתן לכם מענה מהיר באופן מיידי. המדביר שלנו יאפיין את סוג המכרסם ומספר הפריטים במתחם שלכם ובהתאם לכך יפעל עם שלל האמצעים העומדים לרשותו, בדרך כלל שימוש במלכודות מסוגים שונים.

 

ריסוס לבית בגבעתיים ועוד – אילו שיטות אנחנו מציעים לכם?

שיטות ההדברה התפתחו מאוד לאורך השנים כך שבימינו ניתן למצוא דרך ייעודית לסילוק כל סוג של מזיק במינימום זמן ועלויות ובמקסימום היעילות. הנה כמה משיטות ההדברה היעילות ביותר שאנחנו מציעים לכם:

✔️ ריסוס – בשיטה זו אנו משתמשים בחומרי רעל מומסים בתמיסות על בסיס שמן או מים שאותם אנו מרססים על פני השטח. בריסוס משתמשים לרוב לצרכי הדברה של שטחים גדולים (כגון הגינה) או כאשר אין ברירה וכמות גדולה של מזיקים פלשה לתוך המבנה. שיטת הריסוס מתאימה עבור מגוון רחב של סוגי מזיקים כגון במקרה של צורך לבצע טיפול בקן צרעות בגבעתיים, טיפול במכת תיקנים, ריסוס נגד עכבישים בגבעתיים ועוד. אנו מציעים לכם שירותי ריסוס בגבעתיים שמבוצעים באמצעות חומרים שמאושרים על ידי משרד הבריאות ושיעילותם אינה מוטלת בספק.

✔️ פיתיונות רעילים – כל סוג של מזיק נמשך למקור מזון האהוב עליו וניתן לנצל זאת באמצעות שימוש בפיתיונות מורעלים ייעודיים. חלק מהפיתיונות פועלים באופן מיידי ומרעילים את המזיק בו במקום, כמו במקרה של שימוש ברעלי עצבים או נוגדי קרישה כנגד חולדות ועכברים. פיתיונות מורעלים כנגד חרקים פועלים בצורה יותר חכמה. החרקים שצורכים אותם אינם מתים באופן מיידי אלא מעבירים את הרעל לתוך המושבה, שאליה קשה מאוד להגיע ולמעשה מרעילים אותה.

משתמשים בשיטה זו לצרכי הדברת חרקים שהגישה אליהם מאוד קשה ובעייתית כגון המקרה בו רוצים להדביר קן צרעות, תיקן גרמני, נמלים או טרמיטים.

הדברה ירוקה (אקולוגית) – שיטה זו כוללת שימוש בחומרים שאינם רעילים לשם ביצוע ההדברה. אנו מציעים לכם שירותי הדברה ירוקה בגבעתיים באמצעות מספר שיטות, כגון הדברה אורגנית, הדברה ביולוגית, ייבוש של מקורות מים עומדים, איטום של חריצים ופתחים והעדפה ללכידה של מזיקים במקום השמדתם. שיטות ההדברה הירוקות מתאימות במיוחד לבתים עם ילדים, נשים בהריון וקשישים או כאשר מעוניינים להדביר שדה חקלאי או מטבח מוסדי.

 

מחיר הדברה בגבעתיים – כמה זה עולה?

טווח המחירים למדביר בגבעתיים הוא דבר שתלוי בסוג המזיק, כמות המזיקים, שיטת ההדברה הנבחרת, גודל השטח שרוצים להדביר ומורכבות ביצוע ההדברה. למשל, הדברה לבניין קומות בגבעתיים כנגד נמלים תהיה יקרה יותר מאשר הזמנה של מדביר נמלים בגבעתיים עבור דירה קטנה של 2-3 חדרים. במידה ותרצו להזמין הדברה אקולוגית בגבעתיים על בסיס שיטות ירוקות, מחיר ההדברה גם כן יהיה גבוה יותר.

מחיר שירותי ריסוס בעיר גבעתיים בשיטות ירוקות יקר יותר בשל העובדה שתהליך לוקח זמן רב יותר ולעיתים מחייב יותר מביקור אחד. גם הזמנת שירותי הדברה בגבעתיים בשעות שאינן שגרתיות, כמו הדברה או לכידת מכרסמים בגבעתיים בשעות הלילה באופן דחוף, תעלה בדרך כלל יקר יותר מאשר הזמנת מדביר בשעות היום. להלן טווחי מחירי הדברה מומלצים בגבעתיים:

מחירי הדברה בגבעתיים לפי שירות מדביר בגבעתיים מחירים מומלצים לצרכן
המחיר להדברת קרדית האבק בגבעתיים (דירה שלמה) 250-500 ₪
כמה עולה הדברת חשופיות בגבעתיים (בחצר/ גינה) 250-550 ₪
הדברת זבובים וחרקים מעופפים בגבעתיים 250-350 ₪
מחיר הדברת פסוקאים בגבעתיים בבית ובחצר 200-300 ₪
הדברת דג הכסף בחצר הבית 250-500 ₪
העלות לריסוס נגד עש בארונות 250-500 ₪
כמה עולה הדברת יתושים בגבעתיים (בבניין מגורים) 250-650 ₪
מחיר הדברת פשפשים בדירה בעיר גבעתיים 1000-6000 ₪
מחירי הדברת צרעות ודבורים בחצר בגבעתיים 250-500 ₪

 

הדברות בגבעתיים שעולות קצת יותר

ישנן הדברות שיעילותן הגבוהה היא תוצאה של שילוב של מספר שיטות בו זמנית על מנת לסלק את המזיק המטריד.

למשל, אם תזמינו מדביר טרמיטים בגבעתיים מאיתנו תבינו שאיש מקצוע איכותי אינו אמור להסתפק רק בריסוס פני השטח של הקירות אלא ימליץ גם על ביצוע פעולות נוספות כגון שימוש בפיתיונות ג’ל ואפילו החדרת רעל בקידוח לתוך משקופים, ארונות, קירות והאדמה במקרה ויש בכך צורך.

הדבר נכון גם לגבי הזמנת שירות הדברת קרציות ופשפשים בגבעתיים מאיתנו. בעוד את הקרציות ניתן להשמיד בקלות ובמהירות, פשפשים הם עמידים יותר ובהם מטפלים בשילוב של שאיבה, טיפול בחום וריסוס, מה שמייקר את העלויות לעומת הדברה של מזיקים אחרים.

בנוסף, רצוי מאוד להזמין את שירותי ההדברה לשם מניעה עוד לפני הקיץ ובתחילת האביב, מאחר ואז המחירים זולים משמעותית, לפני שהביקושים עולים.

 

מדוע דווקא פסט מאסטר?

אמרתם הדברה בגבעתיים? אמרתם פסט מאסטר! מדוע? כי אנחנו החברה למצוא בה מדבירים מורשים בגבעתיים אשר עברו את ההסמכה הנדרשת מטעם המשרד להגנת הסביבה, מה שמעיד על מקצועיות בתחום.

לא חסרים מדבירים בגבעתיים אשר נותנים שירות ללא רישיון, מה שעלול לגרום לכם לצרות צרורות, בין היתר בשל שימוש בחומרים אשר אינם מאושרים על ידי משרד הבריאות. לא אצלנו!

מעבר לזאת, אנו מתגאים בהיותנו חברת הדברה בגבעתיים אשר מעניקה אחריות ארוכת טווח על השירותים שלה, כך שמעבר למחירים המשתלמים, תקבלו גם ביקורים נוספים ללא עלות, במידה והמזיקים בכל זאת יחזרו. לא כל חברה מציעה זאת. צרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.