שירותי הדברה בגבעתיים עושים עם פסט מאסטר. המון לקוחות מרוצים כבר הזמינו מאיתנו שירותי הדברה בעיר ובסביבתה ונפטרו מהמזיקים המציקים שפלשו לבית או לעסק שלהם. אצלנו ניתן להזמין מדביר בגבעתיים מסביב לשעון ולקבל את השירות במחיר משתלם במיוחד אשר כולל גם אחריות על העבודה.

אילו סוגי מזיקים ניתן למצוא בעיר, מהן שיטות ההדברה הנפוצות לכל מזיק, כמה עולה הדברה ולמה דווקא עם חברת פסט מאסטר? הנה כל התשובות.

 

חברת הדברה בגבעתיים – ריסוס לבית מחיר זול!

✔️ הדברות נגד כל סוגי המזיקים וטיפול במכרסמים!

✔️ הדברת נמלים, פשפשים, ג'וקים, טרמיטים

✔️ מדבירים בגבעתיים – מגיעים לכל כתובת בעיר

✔️ אחריות על שירותי ההדברה, כולל פינוי פגרים

טלפון: 050-8303463

 

הדברה בגבעתיים
חברת הדברה בגבעתיים מחיר אטרקטיבי 24 שעות ביממה

 

אנו מספקים שירותי הדברה לכל שכונה בגבעתיים: גבעת רמב"ם, ארלוזורוב, שיינקין, בן צבי, הידיד, כורזין, עמל, בורוכוב, פועלי הרכבת ושכונות נוספות.

 

שירותי הדברה בגבעתיים

גבעתיים הנה עיר במרכז הארץ המאופיינת במזג אוויר חם ולח, מה שמזיקים מאוד אוהבים, במיוחד בתקופת הקיץ. במידה ומזיק מסוים פולש לבית, גינה, חצר, מחסן, מקלט או בית עסק ומתחיל להתרבות בו, קשה מאוד להיפטר ממנו וחייבים הדברה מקצועית.

במידה ולא עושים זאת, עלולים להיגרם נזקים חמורים לחפצים ורכוש ואף ניתן להידבק במחלות שמועברות על ידי עקיצה או נשיכה של אותם מזיקים.

ניסיונות לבצע את ההדברה לבד בדרך כלל אינם עובדים לטווח הזמן הארוך או פשוט מסוכנים ולכן מומלץ להזמין את שירותיה של חברת הדברה מקצועית כבר בתחילת האביב ולפני תחילת הקיץ, לשם מניעת הגעת המזיקים מלכתחילה.

 

הדברת מזיקים בגבעתיים

המזיקים הנפוצים ביותר בעיר, הממוקמת באיזור מרכז הארץ, הם סוגי חרקים למיניהם.

מדביר מומלץ בגבעתיים כמו שתמצאו אצלנו ידע להדביר את כל סוגי החרקים בצורה מהירה ויעילה וזאת לאחר ביצוע אבחון מקיף של השטח לשם זיהוי החרק ומקור הגעתו ובחירה בשיטת ההדברה המתאימה.

בין סוגי החרקים שבגינם רבים מתושביה של העיר מזמינים שירותי הדברה ניתן למצוא:

#1 נמלים וטרמיטים – דומים אלו לאלו אך שונים במהותם. נמלים מתרבות במהירות, נעות בכל רחבי הבית, מסתתרות במקומות צרים ומשגשגות גם בגינה. טרמיטים אף הם מסתתרים במקומות מסתור אך לעומת הנמלים, שאינן גורמות נזק לרכוש, טרמיטים ממש מסוגלים לכרסם בקירות מכל סוג שהוא ובמוצרי עץ שונים ולגרום לנזקים רבים.

#2 ג'וקים (תיקנים)שירות הדברת מקקים הוא דבר נדרש עבור 2 סוגים נפוצים – התיקן האמריקאי והגרמני. הסוג האמריקאי גדול, מעופף, נכנס לבית בעיקר דרך הביוב והגינה, מפזר חיידקים צואתיים ברחבי הבית ומעורר תחושות גועל קשות. הסוג הגרמני קטן יותר, נוטה להסתתר ולהתרבות בפתחים קטנים מאוד (למשל, שקעי ומוצרי חשמל, סדקים בקירות, מאחורי הארונות מטבח ועוד) וגורם נזק לרכוש.

#3 חרקים נוספים – בין הבתים וגם באיזורים שאינם בנויים, ניתן למצוא עוד שלל חרקים נוספים שמטרידים את מנוחתם של תושבי המקום כגון דבורים, צרעות, יתושים, זבובים, חומייני, פשפשים, קרציות, פרעושים, עכבישים, ברחשים ועוד. חלק מהמזיקים הללו אינם רק מטרידים בנוכחותם, אלא ישנם כאלו שגם עשויים לעקוץ, להכאיב, לגרום לגרד ולהעביר מחלות קשות לאדם.

כל אחד מסוגי החרקים שציינו ידוע ביכולת ההתרבות המהירה שלו וללא הדברה מקצועית שתבוצע בזמן הוא עשוי לפלוש לכל חדרי הבית, לבניין, לגינה, לחצר או לבית העסק. הזמנת מדביר בגבעתיים מחברתנו פותרת את הבעיה בצורה מהירה ויעילה, 24 שעות ביממה.

 

הדברה בגבעתיים
הדברה בגבעתיים עם פסט מאסטר – פתרונות להרחקת כל סוגי החרקים והמזיקים שנכנסים הביתה

 

הדברה נגד מכרסמים בגבעתיים

עוד סוגי מזיקים שנפוצים בשנים האחרונות במרכז הארץ הם מכרסמים וזוחלים שונים. עבודות הרכבת בכל האזור גורמות לכך שאינספור מכרסמים בורחים מהמסתור שלהם מתחת לאדמה וכך גם לגבי נחשים. כאשר נחש פולש לגינה, מחסן, מקלט או לתוך אחד מחדרי הבית, הדבר לא רק מפחיד אלא גם עלול להיות מסוכן.

הפתרון הטוב ביותר הוא להזמין שירות של לוכד נחשים בגבעתיים מאיתנו ולא להתמודד איתו בעצמכם.

גם במקרה של הדברת מכרסמים דוגמת חולדות, עכברים או חפרפות, ממש לא מומלץ לנסות לבצע את הלכידה לבד. אנו מציעים לכם שירות של לוכד חולדות בגבעתיים והסביבה או לוכד עכברים 24 שעות ביממה, כך שתמיד יהיה מי שייתן לכם מענה מהיר באופן מיידי.

המדביר שלנו יאפיין את סוג המכרסם ומספר הפריטים במתחם שלכם ובהתאם לכך יפעל עם שלל האמצעים העומדים לרשותו, בדרך כלל שימוש במלכודות מסוגים שונים.

 

ריסוס לבית בגבעתיים – אילו שיטות אנחנו מציעים לכם?

שיטות ההדברה התפתחו מאוד לאורך השנים כך שבימינו ניתן למצוא דרך ייעודית לסילוק כל סוג של מזיק במינימום זמן ועלויות ובמקסימום היעילות. הנה כמה משיטות ההדברה היעילות ביותר שאנחנו מציעים לכם:

✔️ ריסוס – בשיטה זו אנו משתמשים בחומרי רעל מומסים בתמיסות על בסיס שמן או מים שאותם אנו מרססים על פני השטח. בריסוס משתמשים לרוב לצרכי הדברה של שטחים גדולים (כגון הגינה) או כאשר אין ברירה וכמות גדולה של מזיקים פלשה לתוך המבנה. שיטת הריסוס מתאימה עבור מגוון רחב של סוגי מזיקים כגון במקרה של צורך לבצע טיפול בקן צרעות, טיפול במכת תיקנים, ריסוס נגד עכבישים ועוד. אנו מציעים לכם שירותי ריסוס שמבוצעים באמצעות חומרים שמאושרים על ידי משרד הבריאות ושיעילותם אינה מוטלת בספק.

✔️ פיתיונות רעילים – כל סוג של מזיק נמשך למקור מזון האהוב עליו וניתן לנצל זאת באמצעות שימוש בפיתיונות מורעלים ייעודיים. חלק מהפיתיונות פועלים באופן מיידי ומרעילים את המזיק בו במקום, כמו במקרה של שימוש ברעלי עצבים או נוגדי קרישה כנגד חולדות ועכברים. פיתיונות מורעלים כנגד חרקים פועלים בצורה יותר חכמה. החרקים שצורכים אותם אינם מתים באופן מיידי אלא מעבירים את הרעל לתוך המושבה, שאליה קשה מאוד להגיע ולמעשה מרעילים אותה.

משתמשים בשיטה זו לצרכי הדברת חרקים שהגישה אליהם מאוד קשה ובעייתית כגון המקרה בו רוצים להדביר קן צרעות, תיקן גרמני, נמלים או טרמיטים.

הדברה ירוקה (אקולוגית) – שיטה זו כוללת שימוש בחומרים שאינם רעילים לשם ביצוע ההדברה. אנו מציעים לכם שירותי הדברה ירוקה בגבעתיים באמצעות מספר שיטות, כגון הדברה אורגנית, הדברה ביולוגית, ייבוש של מקורות מים עומדים, איטום של חריצים ופתחים והעדפה ללכידה של מזיקים במקום השמדתם. שיטות ההדברה הירוקות מתאימות במיוחד לבתים עם ילדים, נשים בהריון וקשישים או כאשר מעוניינים להדביר שדה חקלאי או מטבח מוסדי.

 

הדברה בגבעתיים
נמלים, תיקנים וחרקים נוספים – הדברה בגבעתיים עם פסט מאסטר מרחיקה את כל סוגי המזיקים!

 

מחיר הדברה בגבעתיים

טווח המחירים לשירותי הדברה הוא דבר שתלוי בסוג המזיק, כמות המזיקים, שיטת ההדברה הנבחרת, גודל השטח שרוצים להדביר ומורכבות ביצוע ההדברה. למשל, הדברה לבניין קומות כנגד נמלים תהיה יקרה יותר מאשר הזמנה של מדביר נמלים בגבעתיים עבור דירה קטנה של 2-3 חדרים.

במידה ותרצו להזמין הדברה אקולוגית על בסיס שיטות ירוקות, מחיר ההדברה גם כן יהיה גבוה יותר.

מחיר שירותי ריסוס בשיטות ירוקות יקר יותר בשל העובדה שתהליך לוקח זמן רב יותר ולעיתים מחייב יותר מביקור אחד.

גם הזמנת שירותי הדברה בשעות שאינן שגרתיות, כמו הדברה או לכידת מכרסמים בשעות הלילה באופן דחוף, תעלה בדרך כלל יקר יותר מאשר הזמנת מדביר בשעות היום. להלן טווחי מחירי הדברה מומלצים בעיר:

מחירי הדברה בגבעתיים לפי שירותמחירים מומלצים לצרכן
המחיר להדברת קרדית האבק (דירה שלמה)250-500 ₪
כמה עולה הדברת חשופיות (בחצר/ גינה)250-550 ₪
הדברת זבובים וחרקים מעופפים בגבעתיים250-350 ₪
מחיר הדברת פסוקאים בבית ובחצר250-350 ₪
הדברת ג'וקים בגבעתיים בחצר בית או בניין250-500 ₪
עלות ריסוס לבית גבעתיים250-500 ₪
כמה עולה הדברת יתושים בגבעתיים (בבניין מגורים)250-650 ₪
מחיר הדברת פשפשים בדירה בעיר גבעתיים1000-6000 ₪
מחירי הדברת צרעות או סילוק קן250-500 ₪

מדבירים בגבעתיים בכל שעה

ישנן הדברות שיעילותן הגבוהה היא תוצאה של שילוב של מספר שיטות בו זמנית על מנת לסלק את המזיק המטריד.

למשל, אם תזמינו מדביר טרמיטים מאיתנו תבינו שאיש מקצוע איכותי אינו אמור להסתפק רק בריסוס פני השטח של הקירות אלא ימליץ גם על ביצוע פעולות נוספות כגון שימוש בפיתיונות ג'ל ואפילו החדרת רעל בקידוח לתוך משקופים, ארונות, קירות והאדמה במקרה ויש בכך צורך.

הדבר נכון גם לגבי הזמנת שירות הדברת קרציות ופשפשים מאיתנו. בעוד את הקרציות ניתן להשמיד בקלות ובמהירות, פשפשים הם עמידים יותר ובהם מטפלים בשילוב של שאיבה, טיפול בחום וריסוס, מה שמייקר את העלויות לעומת הדברה של מזיקים אחרים.

בנוסף, רצוי מאוד להזמין את שירותי ההדברה לשם מניעה עוד לפני הקיץ ובתחילת האביב, מאחר ואז המחירים זולים משמעותית, לפני שהביקושים עולים.

 

למה דווקא פסט מאסטר?

אמרתם הדברה בגבעתיים אמרתם פסט מאסטר! מדוע? כי אנחנו החברה למצוא בה מדבירים מורשים אשר עברו את ההסמכה הנדרשת מטעם המשרד להגנת הסביבה, מה שמעיד על מקצועיות בתחום.

לא חסרים מדבירים אשר נותנים שירות ללא רישיון, מה שעלול לגרום לכם לצרות צרורות, בין היתר בשל שימוש בחומרים אשר אינם מאושרים על ידי משרד הבריאות. לא אצלנו!

מעבר לזאת, אנו מתגאים בהיותנו חברת הדברה אשר מעניקה אחריות ארוכת טווח על השירותים שלה, כך שמעבר למחירים המשתלמים, תקבלו גם ביקורים נוספים ללא עלות, במידה והמזיקים בכל זאת יחזרו. לא כל חברה מציעה זאת. צרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

 

שכונות בגבעתיים בהם זמין השירות:

  • שכונת ארלוזרוב
  • רמב"ם
  • בורוכוב
  • גבעת קוזלובסקי
  • שכונת הל"ה
  • סיטי
  • פועלי הרכבת
  • קריית יוסף
  • שינקין
  • תל גנים

 

גבעתיים – מגיעים לכל כתובת בעיר:

 

מגיעים גם ליישובים הסמוכים: הדברות בתל אביב | הדברה ברמת גן


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.