ההדברה הנפוצה ביותר בישראל היא הדברת דירה. אף-אחד לא רוצה לארח ג'וקים, נמלים, ברחשים או מזיקים שונים כדיירים בלתי-קרואים בדירה שלו, ובדיוק לשם כך קיימים שירותי הדברה לדירות.

אם אתם מתמודדים עם מכת נמלים, ג'וקים, עכברים, או כל מזיק אחר בדירה שלכם – כדאי שתפנו למדביר מקצועי בהקדם, לפני שהבעיה תחמיר ותצא משליטה.

אנחנו בפסט מאסטר נשמח לקשר אתכם עם מדביר דירות מורשה במחירים משתלמים, כך שהשקט יחזור לדירה שלכם במהירות.

 

הדברת דירה קיימת, חדשה, שכורה או בית פרטי (מחיר מיוחד)

✔️ זיהיתם מזיקים בדירת המגורים שלכם? הזמינו עכשיו הדברה לדירה בכל כתובת בישראל!

✔️ רכשתם דירה מקבלן ונכנסים אליה בקרוב? זה הזמן להזמין הדברה לדירה חדשה

✔️ מבחר שיטות ריסוס לדירה: ריסוס נגד ג'וקים, נמלים, יתושים, פשפשים ועוד

✔️ הדברות ביוב בדירות, הדברה ירוקה בדירה, הדברה לדירות בחומרים טבעיים ועוד 

✔️ חומרי הדברה וריסוס מאושרים ובפיקוח המשרד להגנת הסביבה בישראל

✔️ להזמנת שירותי הדברת דירה באופן מיידי במחירים אטרקטיביים >>

חייגו: 050-8303463

 

הדברת דירה
מבחר סוגי הדברה לדירות בכל הארץ

 

 

מתי צריך לבצע הדברת דירה?

הדברת דירה מתבצעת באחד משני מצבים: לפני מעבר לדירה חדשה, או תוך כדי המגורים בדירה.

✔️ הדברה לפני מעבר דירה – בין אם אנחנו מדברים על הדברת דירה חדשה מהקבלן, או הדברת דירה שכורה לפני הכניסה אליה – הדברה לפני מעבר דירה מתרחשת בזמן שהדירה עומדת ריקה. בסיטואציה כזאת, קיימת חירות יחסית בכל הקשור לבחירת חומרי ההדברה. השלב הנכון ביותר לבצע הדברה כזאת הוא לאחר שהדירה כבר נקייה ומשופצת, וכמה ימים לפני הכניסה לדירה בפועל. במהלך הימים שבין ההדברה לכניסה, חשוב להשאיר את הדירה מאווררת, כדי שחומרי ההדברה יתפוגגו. הדברה טרם המעבר תבטיח לכם ראש שקט וחודשים רבים ללא חרקים ומזיקים בבית.

✔️ הדברה בזמן המגוריםזוהי הסיטואציה הנפוצה יותר, והיא מתייחס למצב בו יש התפרצות של מזיקים או חרקים בדירה שאנחנו כבר גרים בה. במצב כזה, יש מספר גורמים שכדאי לקחת בחשבון: גם האפקטיביות של חומרי ההדברה שנבחר, אך גם ההשפעה שלהם על בני הבית.

 

כיצד מתבצעת הדברה בדירה?

התשובה לשאלה הזאת תלויה בסוג ההדברה וסוג המזיק שתרצו להדביר. בדרך-כלל, הדברת דירות נעשית ביום אחד. האזורים אליהם המדביר ישים לב במיוחד הם הרצפה ובסיס הקירות. אזורים נוספים שדורשים תשומת לב (בעיקר במקרה של תיקנים) הם פתחי הניקוז בשירותים ובאמבטיה ולעיתים גם בארונות המטבח. במידה ולדירה שלכם יש מרפסת או שטח חיצוני אחר, חלק משמעותי ממהלך ההדברה יתמקד בהם. למידע אודות הדברות בביוב בדירה.

 

צפו ביונתן שלנו מבצע הדברה בדירה לפני כניסה

 

הדברה של דירה או בית לא דוחים

בכל הקשור למזיקים וחרקים בדירה, חשוב לטפל בבעיה מיד כשמזהים אותה. רבים מאיתנו נוטים להתעלם מחרק או שניים בדירה או מכמה נמלים על הכיור.

אנחנו פשוט מקווים שהבעיה תחלוף מעצמה, אבל זאת תקוות שווא שתעלה לכם ביוקר. חרקים מתרבים בקצב מהיר, וככל שהבעיה גדלה, כך גם ההדברה תיעשה מורכבת ומאתגרת יותר.

ואם עדיין לא השתכנעתם, תחשבו על העובדה הבאה: תוך 6 עד 12 חודשים מושבת נמלים מגיעה לכמות שנעה בין עשרות למאות אלפי נמלים. לא משהו שאתם רוצים בבית שלכם, נכון? למידע נוסף על הדברת נמלים.

 

מחיר הדברת דירה – כמה עולה?

במידה ואתם זקוקים להדברה בדירה, אתם בוודאי תוהים כמה עולה הדברת מזיקים בדירה. מחיר הדברת דירה תלוי במספר גורמים, ביניהם סוג המזיקים שנמצאים בדירה וחומרת הבעיה. לצורך העניין, הדברה של פרעושים היא מורכבת יותר מאשר הדברת תיקנים ולכן היא עולה יותר.

אלמנט נוסף שמשפיע על המחיר הסופי, הוא גודל השטח שצריך להדביר: באופן טבעי, הדברת דירת חדר לא תעלה כמו הדברת דירה 5 חדרים עם מרפסת. ברוב המקרים המחיר להדברת דירה אינו יקר, ועומד על מאות שקלים בודדים.

ברוב המקרים עלות הדברת דירה תהיה בטווח המחירים שלהלן:

הדברת דירה מחיר לפי סוג דירהמחירים מומלצים לשירות
הדברה בדירת 6+ חדרים (ודירות גג)300-500 ₪
המחיר להדברה של דירת 5 חדרים300-400 ₪
מה עלות הדברת דירת 4 חדרים?280-370 ₪
מחיר הדברה בדירה 3 חדרים250-350 ₪
כמה עולה הדברה בדירת 2 חדרים?200-350 ₪
הדברת יחידת דיור / הדברת דירת חדר150-300 ₪
הדברה לדירת סטודיו מחיר150-250 ₪
מחיר הדברת בית פרטי בלי גינה300-500 ₪

 

מי צריך לשלם על הדברה בדירה שכורה, השוכר או המשכיר?

במדינת ישראל, רוב האנשים מתגוררים בדירות שכורות. לעיתים קרובות נשאלת השאלה – מי אחראי לשלם על הדברה, השוכר או המשכיר? התשובה לשאלה הזאת היא מורכבת.

הנה כמה נקודות לקחת בחשבון:

✔️ במידה ומתגלים בדירה חרקים שנגרמים כתוצאה מאופי החיים של הדייר, למשל נמלים שמגיעות בעקבות לכלוך ושאריות מזון ואשפה, האחריות להדברת החרקים היא על השוכר.

✔️ חומרת המצב גם היא פונקציה בהכרעת השאלה – במצבי קיצון הדירה יכולה להיחשב לא ראויה למגורים, ואז האחריות לטפל בבעיה היא על המשכיר.

✔️ במידה והחרקים מגיעים בשל הזנחה של התשתיות והמבנה, האחריות היא על המשכיר.

 

בין אתם שוכרים דירה ובין אם אתם בעלי הבית, יש לכם אינטרס להדביר

אם אתם שוכרים דירה, כדאי לוודא שסוגיית הדברת המזיקים מופיעה כסעיף ברור בחוזה. צאו מנקודת הנחה שבשלב כזה או אחר תזדקקו להדברה. במידה ואין התייחסות לעניין בחוזה, זכרו שההכרעה בשאלה מי צריך לשלם על הדברה היא לא פשוטה, ולעיתים מצריכה התערבות של איש מקצוע.

במקרים רבים השוכרים מעדיפים לשלם בעצמם ולהימנע מהבירוקרטיה ואי הנעימות, במיוחד לאור העובדה שמחיר הדברה ממוצעת עומדת על מאות שקלים בודדים בלבד.

במידה ואתם המשכירים של הדירה, כדאי לכם לדאוג להדברה של הדירה מראש אחת לשנה, כך תחסכו לעצמכם טענות מצד הדיירים ולא תצטרכו לדאוג מהשלכות כלכליות ומשפטיות בהמשך.

 

הדברה ירוקה בדירה

כשאנחנו מדברים על הדברה לבית שכבר גרים בו או על הדברת דירה ישנה, מומלץ לבחור בהדברה ירוקה מחומרים טבעיים, שהיא בטוחה לבני אדם ולחיות המחמד. יתרון נוסף של הדברה ירוקה נעוץ בעובדה שלא תצטרכו לפנות את הדירה, כך ששיגרת החיים שלכם תוכל להתנהל כרגיל.

 

הדברת דירות עושים עם המומחים של פסט מאסטר

אנו בחברת פסט מאסטר נדאג לקשר אתכם עם מדביר מורשה ומקצועי. למדבירים איתם אנחנו עובדים יש ניסיון רב בהדברת דירות, והם מכירים את כל הדקויות שצריך לדעת על הדברת דירה.

אצלנו תוכלו לקבל שירות של מדבירים מומלצים אשר עובדים עם חומרים יעילים ובטוחים לשימוש, בין אם תרצו הדברה כימית או הדברה ירוקה. אנחנו זמינים בפריסה ארצית ולא מתפשרים על עבודה איכותית עם אחריות, במחירים אטרקטיביים במיוחד.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.